• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Honzík krasne sedí na tech bobech,moc hezké fotky,líbilo se mu to,nebo se bál?

Zuzí tak s tebou se Veru nikdy nebude nudit,ty budeš ta správná mamina :slight_smile: a po kom pak je že? dračice naše..uplne super fotky :slight_smile:

já sem si dala 2 hodinovou procházku a vyčistila hlavu..šla se mnou sousedka,pokecali jsme a je dobře...
já mám vyhlídlé na Aukru veci za 1500kč balík,ale teda bomba..riflíky,košile,mikiny
10. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Hrusti, vy máte superior kombinézu, co je to za značku?????
10. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jsem viděla na fotkách někteří jste si sněhu pěkně užívali.
U nás byla hrozná ledovka a jak to shrnuli, tak byli podél silnic takové kopce sněhu, že bychom se nikam nedostali, tak už jsme nebyli dva dny venku a já z toho mám depku.

Ale viděla jsem, že Verunka a Honzík si snížku krásně užili a maminky taky :wink:

Nám by měla zítra přijít autosedačka, tak se na ni moc těším.

V pátek mi přijede mamka a bude večer hlídat, půjdeme na ples. Už se moc těšííííím :grinning:

Já mám teď od oblečení klid, dostala jsem tolik krásných oblečků od kamošky a mám alespoň do prvních narozenin vystaráno :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jj Hrusti,už je zase hodný a možná ještě hodnější :grinning: Už krásně papá přesnídávky a mám velkou radost..Zítra jedu na plavčo a budeme tam až do úterý,jdu na tu gyndu :unamused: Vezeme s sebou i sáně.Tak už musím udělat normální fotečku
10. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Hrusti krásně tam Honzík hačá,to Kryštof se pořád nahybal na sníh :grinning: Já budu muset pořídit ještě jednu kombinézu protože jak malej má boty a sedí tak mu nohavice vyjedou nahoru,ale jinak je moc hezká,ale tak do kočáru.
10. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
uff, holky, mám dost. Tři hodiny jsem uspávala malou, šílenost. Vůbec nechtěla zabrat, potfůrka mrňavá. A když jsem ji uspala, tak jsem šla do obýváku poklidit hračky a zjistila jsem, že chybí kus plastikového kelímku. Tak jsem se úplně orosila, začala hledat a když jsem ho nenašla, tak jsem šla vzbudit Petra s panickou hrůzou, že ho Veru spolkla :pensive: Naštěstí jsme ho našli pod dveřma, ale už jsem si představovala ty nejhorší scénáře. Takže kelímky jsem uklidila, šmejd jeden :angry: Nevím, o co se rozbil... :angry:
Peti, jj, fakt jsem si sníh užívala, já ho mám moc ráda :grinning: No nevím, jestli jsem ta pravá máma, dneska mi zase povolily nervy a šla jsem se na záchod vyřvat :cry:
Bemo, tak to je bezva, že jdete na pařbu :grinning: Autosedajdu nám nafoť, ať se pokocháme :slight_smile:
10. led 2010 ve 23:25  • Odpověz
Zuzíku, tak to musel být stres s tím kelímkem, doufám, že při nich stojí andílci, protože všechno se to fakt uhlídat nedá.

Já koupila Anče idiot nexťáckou kombinézu podle rozměrů z MMB a je jí malá :(, je strašně úzká, Anča je v tom tak narvaná a to stála 600,-, achjo. Blbý je, že máme ještě jednu, ale v té má vždycky studené nohy, taky se Vám to stává? Tak jsem jí teď objednala z MMB (to jsem zvědavá, jestli zase prodělam), capáčky z beránka.

Jo a včera jsem jí koupila první bačkůrky v Little Food a večer měla depku, že utrácim a přitom boty ještě nepotřebuje, sice už se staví o postýlku, nebo o mě, ale stojí na špičkách.
11. led 2010 v 06:29  • Odpověz
Peti, někdy se to ser., že? Nejhorší je, že z depky není moc lehká cesta ven. Chce to mít rozhodně po ruce čokoládu a víno, to trošku pomůže. A Elin Ti odmlouvá, jako že jí řekneš, vyčisti si zuby a ona řekne "trhni si", nebo jak?
11. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky!
Já jsem Honzíkovi dala za záda deku, aby tam měl takové provizorní sedátko, aby se moc neprohýbal dozadu :wink:

Karci, to neni znackova, koupila jsem ji u vietnamcu za necele tri stovky, ale prisla mi tepla (uvnitr je teply fleece), hlavne je sustakova, takze do bobu je fajn. Do kocarku mame jinou.

Zuzi, to te uplne chapu. Me se tohle stalo, kdyz jsem Honzikovi pujcila plastovou formicku na vosi hnizda, on s tim tak triskal, ze se kus ulomil a ja jsem pak ten kousek hledala, aby ho malej nesnedl :confounded:

My budeme dneska zalezli doma, protoze u nas to neni prohrnute :unamused: Vcera jsem mela Honzika chvili v manduce, ale moc nadseny z toho nebyl :unamused:
11. led 2010 v 07:08  • Odpověz
Peti, Honzikovi se to libilo. Byl uplne u vytrzeni :slight_smile:
Jediny, co me stvalo, ze v parku maji lidi pustene psi bez voditka a jeden takovy velky pribehl k Honzikovi a zacal ho ocuchavat. To jsem malem tu zenskou, co s nim byla, zastrelila a ta se na me tvarila jako ze nechape :angry:
11. led 2010 v 07:09  • Odpověz
Karci, jestli Anicka stoji na spickach, tak az bude vic stoupat, tak ji kup domu boticky, aby ji nutily mit celou plosku nozicky na zemi. Aby pak nemela krive nebo ploche nozicky :wink:
11. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Hrusti, od vietnamců, jo? No tak to tam budu muset zajít.
11. led 2010 v 08:13  • Odpověz
ahojky holčiny

tak u nás teda sněhu taky katastrofa sama ten kočár asi nezvládnu taky to tady ještě nerozhrabali ach jo
to zešílím být celý den doma uf no uvidíme

u nás zase lezou zuby noc děs běs pořád se budil s pláčem a jed třikrát uf

včera jsem vygruntovala tak dnes mám naštěstí jen žehlení navařeno pro nás oba mám taky od včera. papal těstoviny s kuř mase a zelenina a dost ho to zasytilo že odpo už moc nechtěl kaši a jedl až večer mléko. je to hodně syté,

uplně jste mě navnadily na ty boby a přemýšlím že b ych davídka taky vytáhla :wink:
11. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojík mamči :slight_smile:

Hrusti, kombinézka je opravdu super, ta se ti povedla :wink:

Karca, Nexťácké zimní věci se musí kupovat o dost vetší. Já jsem Nelče kupovala zimní věci z Nextu alespoň o 2 velikosti větší :wink:

uzy super fotečky, já sníh tedy nemusím, ale ty sis ho užíval pořádně :grinning:

ikul ty se máš že je Štůfek tak hodnej. o Nelča ta je pěknej drak a přes den spinká jednou a to půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Anitt, to je hruza s tim snehem, co? Za oknem to vypada moc pekne, ale u nas taky neprohrnuli chodnik, ani silnici poradne, takze s kocarem fakt nehrozim :frowning2:
11. led 2010 v 08:26  • Odpověz
hrusti takhle vás uvidím až pujde honzík do tanečních sakra. bojím se autem ted někam jezdit. kurnikšopa. už by to fakt stačilo
mám ted doma taky dráčka
v postýlce už se staví jako že automaticky tak mám zase co dělat aby nespadnul atd hodím foto :wink:
11. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Anitt, Davidek je sikula! Taky mam strach, aby Honzik nevypadl. Prijde mi, ze i kdyz to mame na te nejspodnejsi urovni, ze stejne by to mohlo byt jeste niz :unamused: Honzik zacina ruckovat kolem nabytku, frajer se taky drzi jen za jednu ruku a stoji :grinning:
No, tak holt oslavime spolecne prvni narozeniny a shledani po dlouhe dobe :grinning:
11. led 2010 v 09:03  • Odpověz
tak snad to brzy povolí no.
my tu postýlku mužeme dát ještě spodněji. tohle je postýlka v obýváku mám ještě tu ikeáckou v jeho pokojíčku. ta je uplně dole to je super ale tuhle musíme ještě snížit. ted už se od něj fakt nehnu chjo.

uklízím po večerech i si vařím i Davídkovi jídlo den předem prootže jinak je to masakr.

škoda že nebydlíme blíž ach jo
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

karci ona se dohaduje,není sprostá,to by už chytla,ale mluví se mnou tonem jako že co po me furt chceš matko a když má neco udelat,tak je u toho řečí..a nejvíc me točí,že po me neco chce a já to nedovolím a udelá scenu,slzy jako hrachy a řve a řve..a tím tuplem to nemá :angry:
asi žarlí na maleho:frowning2:

u nas je ledovice jako blázen..máme jet odpo k našim,tak nevím nevím..
anit já te chápu,u nas to samé,furt musím byt po ruce,skoro vše delám večer jak usne..

holky dnes v sama doma na čt1 bude o nedonošenych detech,tak se chci kuknout...pry i zítra

jo a malí me už asi po 3 škubal rano kytky na okne :unamused: asi budem muset složit postylku a dát ohradku..mám strach.at to nesní
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz
peti jj jsme na tom všechny stejně ted s prckama.

holky dávám do alba výhled z okna u nás :grinning:
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Anitt, u nas je to s tim snehem stejne. Rano v tv rikali, ze v Praze je vic snehu nez na horach :grinning:
Ja ted taky varim vetsinou vecer, kdyz prijde domu manza a vezme si prcka, protoze on mi tady porad leze po kuchyni a nic s nim neudelam. Nastesti se ted docela naucil slizat, kdyz si nekam stoupne :wink:
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Peti, v sama doma maji vetsinou urcite tema cely tyden, tak tenhle tyden muzete se simunkem sledovat kolem obeda telku :grinning:
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz
já už tatkovi řekla že bude jeho v té dobe :grinning:
zuzí já te chápu..me ujíždí nervy taky,hlavne třebas když řeším že dlouho stojí vyvojove a začnu depkařit..jak jsou pokroky,tak se uklidním..

jdu na kafčo,dokud prcek spí a pak zas nanovo :grinning:
11. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, teda docetla jsem vas u snidane a ted si malej hraje v pokojiku tak jdu rychle neco napsat :slight_smile:
Holky super fotky, Zuzik ty jsi snehomil :grinning: Hrusti super fotky na bobech, to mas ty klasicke bez ksiru?
Karco ty jsi kupovala ty se ksirama myslim, ze?
U nas je to Anitt taky tak, je to na pohled nadhera, ale taky jsem uz z toho na hlavu jak je clovek porad doma. Zachranujeme se navzajem se sousedkou, ale ted odjizdi az do stredy. Ach jo.
Anitt taky mame postylku z Ikea a je uplne dole, prijde mi to nejbezpecnejsi.
Peti no jo to s Elin nas vsechny ceka. Nejak si ale ted nedokazu predstavit, ze budu mit tak velke dite
:grinning:
Vikul to je dobre, ze uz je Stufek hodny aspon si odfrknes. :wink: Co vikula jak se ji libi snih?
Bobasek tu dlouho nebyl, ze?

Taky se vam ten pes od FP porad vypina?
Jdu se mrknout co je dneska za cvico, ze bych sla, uz mi to leze na mozek.
11. led 2010 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, jj, klasicke bez ksiru.
Nam se nevypina, u nas ho vypina Honzik, vzdycky si s nim chce hrat, sahne mu na tu pravou tlapku, kde se to vypina a pak se divi, ze je ticho :grinning:
11. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás fakt noc na prdlačku :frowning2: Usnula v jedenáct po třech hodinách a ve dvě byla zase hore. Tak jsem si ji stáhla k sobě do postele a nakonec teda spala do šesti. Pak to zase zalomila asi v půl sedmý do osmi. Ale pořád se naoko budila a kňourala :frowning2:

Anitt, já taky vařím večer nebo když se Petr vrátí z práce. Uklízíme spolu, jeden hlídá, druhý uklízí a pak si to vymněníme :grinning: S malou už taky toho moc neudělám, pořád někam leze a vstává a já se bojím, že si natluče. Postýlku už máme taky na nejspodnějším patře, ale pořád mám strach, aby ji třeba nepřevrátila nebo tak něco...
Hrusti, ta kombinézka je fakt suprová, jsem na ni taky lačně koukala :grinning: Já jsem se právě bála vyjet s malou na klasických bobech bez kšírů a opory, abychom ji někde nevytratili :grinning:
Peti, já tyhle svoje stavy nesnáším, pak si vyčítám, že nemám žádnou trpělivost a brečím do polštáře, jak má Veru hroznou matku :pensive: Taky si jdu udělat kafíčko :slight_smile:
Karčo, já jsem Verče kupovala zimní věci o číslo větší a je to dobrý. Z Nextu má kombinézu, co je od 9-12m a nosí ji od 7m. On to každej čísluje jinak, to aby se v tom prase vyznalo :unamused:
11. led 2010 v 11:17  • Odpověz
jj tak to je u nas taky. Ale zarazilo me ze staci lehky dotyk a je to. Jinak sam se taky nevypne. Holky inspirovali jste me s tim oblecenim na MMB, uz to mam nafoce ne delsi dobu ale ted to tam teda konecne dam, jen si nemuzu uvedomit. Velikost v Tesku 3-6 mesicu je 62 nebo uz 68?
11. led 2010 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
ja koupila tu kombinezu ladybird 80 a je mu docela velka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, 3-6 mesicu je vel. 68 :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem taky navkladala do albicka vcera jeste nejake veci, co nosi Honzik kdyz byl maly v lete, kratasky atd. Tak jsem na to tak koukala, ze uz to neni ani pravda, ze byl tak malinky :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, mrknete fakt k vietnamcum. Ja jsem ji kupovala asi za 290 Kč, meli ruzne barvy. Ale pozor, je to velikost 18 mesicu :grinning: :grinning: :grinning: No, preci jen Asiati maji jine miry nez Cesi :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ježkowo voko, za slovo vymněníme bych zasloužila pár facek :angry: Samozřejmě jsem chtěla napsat vyměníme, to je fakt už moc :frowning2:
11. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.