• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Marečkovi a Natálce přejeme s Verunkou všechno nejlepší k pidinarozeninkám :dizzy_face: A Kikče samozřejmě taky, jsem včera zapomněla :frowning2: Hlavně zdravíčko :wink:
11. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Taky preji vse nej Mareckovi, Natalce a Kikce :slight_smile:
Zuzik teda to zas byla vecerni akce. Tak snad to bude dneska lepsi. Hrusti diky, musela jsem to upravit :grinning:
11. led 2010 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jee, samozřejmě se přidáváme ke gratulacím!!! Hlavně, at prckove moc nezlobi maminky :grinning:

My jsme byli ted chvili venku obhlidnout teren, fakt tragedie, protazene jen k obchodu a k jedne zastavce, ale samozrejme ne k te, ze ktere jezdime. Takze se nedostanu ani na metro :angry: Jela jsem za chvili zase domu, protoze jsem mela strach, abych neutrhla to predni kolecko u kocarku :angry:
11. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
tééééda tady je vidět jak nikdo nemá čas a lítá se jen kolem prcků :grinning:
no je to mazec Davídek je nepříčetnej a furt hučí a bolej zoubky a říká nenenenene :grinning: chuděra ted chrní a pak ho už vykoupu dám nutroš a zkusím ho uspat

ani mu moc nechutná papaní jak je nerudnej svačinu odpoledne už podruhé vynechal :frowning2:
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Anitt chudak tak at je to brzo lepsi, teda to si jeste uzije nez ty zuby vyroustou. Hrusti ani me nemluv, taky jsme byli venku a des bes. Na jednu stranu prohrnute tak na uzko, ze se tam s kocerem nevlezu, ta druha jakz takz ale i tak ledovka a nekde uzsi stezky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt me to uz nebavi.
Ja dneska celej den hazela ty inzeraty na MMB ale jeste to stejne nemam vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
misi no musí to nějak zvládnout . nedá se nic dělat

stále chrní. doufám že ne už na noc.

já dnes dostala dva balíčky a zase dva zítra pošlu taky dost prodávám tak jsem ráda že se to točí a nic člověk zbytečně neutratí. aspon nejaká zábavná práce :grinning:
11. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Anitt, tedy Daví takhle pekně spinká, ju? To kdybych nechala Honzíka spát dýl přes den, tak přes noc nespí. Optimální je tak 1,5 - 2 hodky, aby mi pak večer spal. Má nějak moc energie :wink:
Já jsem ted varila na zítra, manža je doma, tak si s prckem hraje a za chvíli půjdeme omýt, převléknout a do hajan :slight_smile:
11. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Hojte holky

Mooc se omlouvam, ale nestiham. Malej uz stoji a zacina lozit okolo veci. Mno a do toho vseho se ted bude delat zatepleni te nove strechy a dodelavat malemu pokojik. Takze fakt toho mam nejak moc.
Na vsechny moc myslim a prejeme vam s mareckem vse nej nej k narozeninkam a svatkum. No jen musim rict ze tim ze malej jeste neumi si sam sednout tak je to jen horsi protoze jak si stoupne a udela par krucku tak bohuzel leti bud do boku a nebo na zada. Takze opravdu porad jen beham a lovim ho :grinning:
11. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Je ahojky bobasku, teda chudak malej. To musi byt narocny. Tak se nekdy stav jak ti vyjde. A hezky ty mesicniny oslavte.
11. led 2010 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Marečkovi všechno nejlepší :slight_smile:
bobasku no že ses ukázala :grinning: né já vím že je toho moc..tak to máte teda pokroku,gratulujuuuu

anit tobe z toho doma nehrabe?? nebo jsem tady jediná? já tu zimu nepřežiju..

byli jsme odpo u našich,no po hodce už zase jen mamííí,řev a natahoval na me,i když ho neberu hned a nechám brečet,stejne nepřestane a slzy jako hrachy..hérečka naše..pry jak jsem si ho naučila,tak ho mám :angry: ale tak to přece není,to ty blbe zubaky co se tlačí a nerostou :angry:
11. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
teda holkýýý,v telce nic není,kde jste :grinning:
11. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Peti me doma taky hrabe. Ale musim chodit aspon se psem tak je to lepsi :grinning: A malej na me nevysi tak ve stredu planuju saunu. A musim neco vymyslet misto toho tancovani a jazyka. Tancovani skoncilo a druhy pololeti jazykovky uz jsem jaksi nemela z ceho zaplatit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak aspon bazen, jinak doma zesilim. Ja koukala na Vypravej :slight_smile:

Dneska Eli usnul v pohode, ale o pul desate strasne plakal. Tak chovam, kapicky na brisko jsem mu dala a nic nezabira. Nakonec jsem mu dala mliko 230 vyzahl to a usnul. Ale nechapu to mel z 200ml vody kasi. Asi mel zizen.Pres den toho moc nevypil.
Holky od kdy se dava v noci jen caj? Od roku?
11. led 2010 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
já nevím,sdama nad tím dumám,když ma kaši takl se budí za 4 hodky a chce mlíko..po lmlíku spí tak do 5 hodin,nekdy i dyl,nekdy mín..asi má žízen...jenže čaj nechce,to je boj :unamused:

misi on vydrží i s tatkou,babičkou,jen jak přijdu,tak si me hlída a nesmím se už hnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
peti, koukala jsem na Sama doma a bylo to moc zajímavý :slight_smile: Malá asi vycítila, že se chci koukat a spinkala po celou dobu :grinning:
misi, mně malá zase nechtěla usnout :frowning2: Já mám pocit, že už toho mlíčka potřebuje na noc víc. Sice teda má 270ml, ale když to dopije, tak se hrozně vzteká, že už není :frowning2: S tím čajíkem ti neporadím, ale taky by mě to zajímalo :wink:
bobásku, vy jste pořád v jednom kole :wink: Tak hlavně, ať už je to všechno hotovo. A Marečkovi gratulujeme k pokrokům :grinning:

Dneska Petr přijel z práce a dovezl mi úúúžasnou voňavku. Žádné výročí ani nic jiného nemáme, tak jsem se byla vyvalená jako puk :confused: Ale potěšilo mě to, to jako jooo :grinning:
11. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja mam od rana sileny motak hlavy :frowning2:

Peti, Misi, me z toho doma taky hrabe. Navic ted, kdyz nemuzeme nikam jit, protoze se s kocarkem nedostanu :angry: Uz aby bylo jaro!!!! :dizzy_face:

Zuzi, to je od pritele hezky!!!
12. led 2010 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky,

já po sobe čtu a žasnu :confused: taky pravopis..hruza a des a pořád se mi tam motá,co tam nemá byt..písmenka

zuzí to je od nej hezké,jen tak..to nejvíc poteší :slight_smile:
my dnes máme pohodu,sami doma..posnídali jsme u telky s prckem,já dala kafe..ted šel chrnet,já upeču babovku a neco málo podelám..
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Dobre ranko, Zuzi to je super. Ten je hodnej :slight_smile: A co to je za vuni?
Chtela jsem rano nafotit jeste nejaky obleceni ale vubec to nejde, malej po me porad leze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vecer je tam Snidane u Tiffanyho tak se tesim. :slight_smile: Taky jsem vcera koukala na sama doma. Malej po poledni spi, tak je to v pohode :slight_smile:
12. led 2010 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny

zuzík tak to je super překvapení

já kupuju na parfums.cz a fakt super ceny zrovna jsem objednala bosse pro manžu tak bude čučet :wink:

malej taky chrní uf

noc děsná jsem hotová

peti kloubouk dolů co jsi zvládla se šimonkem když to pak člověk slyší co to obnáší

holky hrabe mi taky doma ale dnes půjdu aspon před barák na hodku holt sem tam aspon budeme na vzduchu

tady je to naprosto neuhrabané takže hrozný hrboly a ještě zmrzlé ufff no snad bude nějaká cestička sjízdná

ted dávaj nějaký svatby to by mě bavilo organizovat miluju svatby na své jsem se pěkně vyřádila :grinning:
12. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Já jsem taky čučela ted na ten film o svatbě. Romantika jako blázen :grinning:

Já většinou kupuju parfém, když někam letíme, on vydrží docela dlouho, takže to stačí. Nebo kupuje ježíšek. Tenhle rok jsem dostala ten nový parfém od Bosse, myslím, že se jmenuje Orange Boss a voní hrozně hezky :dizzy_face:

Honzík mi zase spanul na hlavu. já se z toho asi zblázním. Jenže nevím, co ted to má za nápady, pořád někam leze do výšek a v jedné ruce má bud ovládání od telky nebo krouzek z tech krouzku na tyci. A spal dopolko jen 45 min. Mne asi klepne dneska :unamused:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Hrusti to by chtelo helmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej si prave zapnul tv :grinning:
Ted mi volal manza ze jeho rodice nam o vikendu nepohlidaji. Protoze prijede jeho bracha s malou. Jsem nastvana. Byli u nich minuly vikend a predtim jim taky hlidali, protoze si jeli do obchodu vybirat pracku. Ale kdyz mi chcem jednou za uhersky rok pohlidat tak nemaji cas :angry:
Ja mam Bosse women ale je to tak jen do prace takovy hodne nenapadny. Miluju wish od Chopard. Nasla jsem ho na x-parfums za super cenu.
Zavidim ze vam deti spi dopoledne, Eli spi az tak po 12. Takze cely dopoledne se mu musi venovat. Jsem pak docela vyšťavena.
12. led 2010 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska spala malá celou noc až do osmi, díky bohu :grinning:. Teď zase chrní, ale dopoledne hrůza. Pořád kňourala, všude lezla za mnou, no snad se to po spánku zase zlepší :grinning: A zase mi nefunguje telefon :angry: Vůbec se neukazuje displej, to je fakt na palici už :angry: Takže odpo pojedeme reklamovat.

Misi, je to DKNY Be Delicious, je naprosto úúúžasnej, jsem na něm tak trošku závislá :grinning: Fakt mě to potěšilo. S těma rodičema tě úplně chápu, taky by mě to nakrklo :unamused:
Hrusti, vím, jak se cítíš, Verča mi to dělá taky :frowning2: Sice už tolik nepadá a když, tak na zadeček. Ale včera stála u TV stolku a najednou zavrávorala a padla ze stoje na záda :pensive: Pořád si říkám, že by se člověk musel x-krát naklonovat, aby všechno uhlídal, bohužel to nejde :frowning2:
Anitt, taky jsem to po očku sledovala, bylo to sice trošičku přitažené za vlasy, ale na kulisu mi to stačilo :grinning:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
malí si shodil nas sebe Eliščin organizér..takové 3 košíčky nad sebou..mel to všechno na sobe a ani nepípl..jen rychle lovil co normálne mít nemuže :confused: docela težky..

anit v tu chvíli nad tím nemáš moc sílu přemyšlet,musíš jet a zvladnout to..kdyby mi nekdo řekl,že tohle zažiju,tak řeknu,že to bych nedala..říká to každy,ale pak musíš,je to tvoje díte a bojuje a ty musíš s ním bojovat taky..ale hodne me to poznamenalo..snad se toho nekdy zbavím..
kamošky mi říkají,jak mužu byt tak klidná,že ješte nedelá to a to..jenže já klidná pořád nejsem,ale nedávám to najevo..a musím mu dát čas..

já teda moc na vonavky nejsem expert,ted mám černý ! :grinning: mám jich tam víc,ale ted mi voní tohle..

malí je dnes nejak moc hodný,tak doufám,že to vydrží,...odpo pujdeme ven se vyvetrat..
holky kolikrát vám detri spí?

my nekdy 2x a nekdy i 3x..chtela bych mu to upravit na 2x
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Zuzik tak to musim hned v parfumerce ocuchat. :slight_smile: Boss orange znam :slight_smile:
peti malej spi jen po 12 do 2 hodin ale pak uz nekdy vubec a nekdy pul hodku v kocarku. A nekdy spi po poledni jen hodku az hodku a pul. To pak jeste chrupci po 16.
12. led 2010 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
peti, to všechno chce čas. Šimůnek je v pořádku, krásně roste a prospívá. To, co jsi zažila za nervy a strach si nedokážu vůbe představit. To, že všichni kolem tebe řeší, co Šimula ještě neumí mě štve, jen když o tom píšeš :rolling_eyes: Vždyť je o tři měsíce vlastně mladší, tak ať si to ty lidi uvědomí :unamused: Má nárok na to být ve vývoji trošku pomalejší, už vyhrál tolik bitek, že se jim o tom ani nezdá! A neboj se, ono to všechno přijde v pravý čas :slight_smile: Jo a mě Veru spinká dvakrát denně, fakt s příkrmama se to úplně prolomilo :grinning: Spinká po obědě a pak po přesnídávce :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
hojte holčiny

ted jsme dorazili z vycházky ale děs, hrozně to drncalo takže davídek furt knoural tak zítra na to kašlu víc škody než užitku

jinak daví spinká dopo hodku po o venku dvě doma tak půl hodky a večer hodinu někdy i víc ale v noci nic moc jde spát v sedm v jedenáct řve beru siho k sobě v jednu jídlo pak ve tři se budí tak ho chlácholim pak v pět jídlo pak do sedmi spánek . ale to je tak rozkouskované že jsem akorát vyřízená zase ty zuby ach jooo

ten film byl napodobenina svatby podle mary uplně stejný akorát horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jste dobry, ze se stihate divat :slight_smile: Ja tv dopo vubec nezapinam, posloucham F1 :grinning: A nechci aby na to malej porad cucel.
Anitt jj mas pravdu taky mi to tak vcera pripadalo, ale zas aspon byl na cerstvem vzduchu. My chodime ven odpoledne se psem. Ale moc se tesim. U nas je to taky neuklizeny :frowning2:
12. led 2010 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
davídka telka moc nezajímá jen teletubies na to čučí
ale já to taky nesleduju spíš poslouchám , Davídek má rád vážnou hudbu to je jediné co ho uklidní tak mu taky pouštím rádiio na telce a je klidek a já relaxuju aspon pár minut
12. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
holky prosim poradte mi co by jste oblekli malymu za obleceni do manducy? mam mu dat kombinezu? Asi jo, ze?
12. led 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
anitt my mame radi rokenrol :grinning: to vzdycky pari jak blazen :grinning:
12. led 2010 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
misi myslí, že kombinézu unese určo

rokenroll jo?? :grinning:
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.