• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, jakpak se máte? Kikoušek mi spinká po obídku, tak jsem se přišla mrknout :slight_smile: Už je pěkně rozlezlá, jde ji to i na plovoučce a snaží se stoupnout, už už párkrát skoro stála, ale ještě nemá takovou sílu v nohách.
Včera jsme zapomněla popřát Natálce a Marečkovi, tak to tímto napravuju, a všem děkuju za přáníčka :dizzy_face:
Mně se včera malá natáhla na prahu, chtěla jít za mnou, já byla na wc, ale nějak jí to přes t o nešlo přelízt :frowning2: Jinak u nás telka docela jede, když si ji vezmu na klín, tak kouká, ale jinak moc ne. To sousedky holčička telku úplně žera a to jí ještě není ani půl roku :grinning:
U nás se spinká 1x denně, ale za to pořádně, tak přes 3hodiny :slight_smile:
já používám jednu jedinnou voňavku, kterou já miluju a miluje ji i každí, kdo ji na mě cítí a to světlel růžové bruno banani, naučila jsem na ní spousty lidí :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
u nas se spalo 2,5 hodiny :dizzy_face: anitt nakonec mu dam puncochace, zateplene kalhoty, body teplou mikcu a zimni bundu. A dam si ho na bricho pod bundu, teda uplne ji nedopnu ale i tak si myslim, ze to bude ok.
Andy to je sikulka, za chvilku uz bude stat :slight_smile:
Anitt jj drzi se ohradky a pari ńebo si ho vezmu do naruce a tancujeme spolu, do toho se mi plete pod nohy pes, musi se proste pridat :grinning:
12. led 2010 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, to ti Davidek spinka hodne. Ty jo, tise zavidim :wink:
U nas se spinka 1x, max 2x denne celkem cca 2 hodky.

Misi, maly mel v manduce kombinezu, ale dala jsem mu ji hlavne kvuli tomu, ze byla i pres nozicky, aby mu nebyla zima, kdyz jeste nenosi boticky :wink:

Peti, chapu, ze te to poznamenalo. Neboj, nejhorsi mate za sebou a ted bude jen a jen lip :slight_smile:

My jsme byli venku, je to tam fakt hruza. Mam docela obavy, abych si za zimu neoddelala kocarek :astonished:
12. led 2010 v 15:46  • Odpověz
tak já mám za sebou takový hysterák že jsem to nezažila ufff už chrní ale ten pláč????? hrůůůůza
ty zuby fuuuj pořád si sahal do pusinky a nenene a máma a plakala já s ním uf hrůůůza už jsem měla strach

já hrusti měla dnes taky pocit že se mi kočár rozpadne je to v háji zítra si ho dám taky jen do manducy a hotovo jinak to nejde. aspon na půl hodky. je to na prd počasí ale nevím jestli dopnu bundu asi nee
12. led 2010 v 16:19  • Odpověz
holky, u nás se nedá taky vycházet pořádně s kočíkem, ale my stejně nemůžem, když je pod nulou, nám dr. zakázala, takže jsme dom, max. někam na chvilku autem.
anitt, chudák malá, jeho to trápí dost, viď? :pensive: My už máme zubáky venku, oba dva dolní, ale občas v noci kňučela, ale jinak to docela šlo.
u nás se jště spí, už od pů druhý :astonished: ta si zase dává prdelka. až se vzbudí jedem nakoupit, je to u nás jak u vyjedených.
peto, nechápu lidi, co si myslí, že Šimonek, který je narozen o tři měsíce dřív, že bude stejný jako mimča v termínu, ach jo, jsi silná žena a Šimík bojovník, už bude jen dobře a vše se pěkně naučíte až bude ten pravý čas :slight_smile:
12. led 2010 v 17:16  • Odpověz
trpí tím hodně to jo. máme taky dva venku ale lezou další a to dvojky :frowning2:
už aby měl všechny kouše i mě a to pěkně bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 17:20  • Odpověz
tak snad se, co nejdřív vyklubou a pak už bude jen dobře :wink:
12. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Anitt uplne je mi vas lito, chudak mala. Muselo to byt hrozny. Peti jsi ta nejlepsi mama pod sluncem na vsechny kasli. Vcera rikali, ze to mimi dozenou vetsinou do dvou let tak mate casu haba kuk´.
Hrusti on ma tu kombinezku trochu vetsi tak jsem mu ji nedavala, ale zdalo se mi, ze mel trochu tu bundu vyhrnutou tak mu ji priste asi dam. Mela jsem ho na brise spodek bundy zapnuty takze nohy mel v teple a jinak byl obleceny i ruky mel pod bundou. Ale sla sem strasne opatrne ta ledovka je desna. Dneska jsem malyho posadila na vahu oblecenyho a neco pres deset kilo ma. Taky se mi pekne pronesl. :grinning:
Jinak ale super, usnul a spal asi 45 minut.
12. led 2010 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt a nezkousela jsi nejaka homeopatika? Treba by to Davidkovi pomohlo :wink:
12. led 2010 v 17:31  • Odpověz
anitko skus homeopatika chamomila vulgaris..jsou pro malé deti,kuličky a necháš mu to rozpustit v čaji nabo mlíku..je to na rust zubu,bolest,spánek,na sklidnení..malí je mel při kolikách a davala je i švagrová na zoubky malemu,bylo to jako u vas...musí to byt hrozné :frowning2: chudatko malé..

andy Kristynce moc moc moc moc gratulujuuu..ta se rozjela holka :wink: super super..

holky díky moc..vy me vždycky podržíte..narozdíl od jinych lidí

my jsme venku byli hodku,na chodník se vubec neda,na ceste pořad uhybáme autum,tak jsme šli naše kolečko k lesu,tam to celkem šlo,ale jak píšete i vy,cestou spet,jsem přemyšlela,jestli neodrovnám kočar,neurvu kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

me malí spí dopoledne přes hodku,po obede kolem 13.30 zase a když jdeme ven,tak v kočarku ješte usne kolem16-17h a jak kdy..ale to zase usíná o hodinu pozdej,až v 20.00 h
12. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Peti, a jake redeni tech kulicek?
12. led 2010 v 18:09  • Odpověz
tam je psano 5 kuliček rozpustit..jedno v kolik ml..oni je nesní celé,tak proto..ale 5 jsem nedala,vždycky stačili 2
12. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Peti, jeste mi napis, jestli mam koupit redeni 9CH nebo 15CH? Diky moc.
12. led 2010 v 18:15  • Odpověz
teď jsem šla krmit Kikču, ale zaplá myčka a všechny plast lžíči v ní, tak jsem vzala kovovou a pořád mi tam něco nahoře cinkalo na dásni... Co to asi bude? :slight_smile: Až ji vytráví, tak se jí tam mrknu páč teď by se poblinkala, ona je hrozná cíťa na tohle :unamused:
12. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahojte holky, tak ti moji dva miláčci teď dovádí ve vaně.

Dnes mám za sebou hroznou situaci, Natálka se postavila o ne příliš nestabilní židlu a ujelo jí to a pusinkou se praštila o železnou nohu, tak byl řev a po chvilce jsem si všimla, že jsem já i ona pěkně od krve, tak si chudinka moje malá rozrazila ret. teď to má nateklé a já bych si namlátila, ale ona je tak strašně rychlá.

Jinak včera jsme venku zapadli s kočárkem ve sněhu a nešlo to ani dopředu a ani dozadu, myslela jsem, že Natýska vytáhnu a kočár tam nechám.

A dnes jsme tu měli -10 tak jsme ani čumáky nevystrčili.

Holky, moc děkujeme za přáníčka, jste hodné.

Máme 8700 g a 74 cm :wink:
12. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Andy, gratulujeme, taky budete zubatci :slight_smile:

Bemo, pekne miry!
12. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Andy, gratuluji k zoubku. Naše Nelča už jich má 8

Peti, tohle ti někdo řekl jo to fakt nechápu. Šimonek je ohromnej šikulka :wink:

ak já dneska začala balit. inulý týden jsme se rozhodli, stěhovat jsme se měli až a konci ledna a dneska volal manža, že se stěhujem o víkendu, takže nevím kde mi hlava stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak já četla, že od 6 měsíců už se jako miminko nemá v noci budit na jídlo, prej je to móres, ale kdyby se mi Ančí budila, tak móres, nemóres, jíst jí dám. Naštěstí Anča dostane mlíko v 19 hod a stává ráno chvilku před 6. Ale vydrží takhle jen po Bebě, po Sunaru měla budíčka na jídlo před 5, někdy i ve 4. Přes den spí 2x až 3x. Dopolko hoďku, pak kolem poledne až 2 hoďky a k večeru ještě tak ¾ hoďky.

Mně doma taky trošku hrabe, ale furt někam jezdim na nákup, tak je to dobrý, vždycky vyjedu a vtipně něco zapomenu, tak druhej den musim zas a Ančí má program, dneska byla v manduce. Jo, jinak si už krásně sedá, ale lezení zatím nic, ale to nevadí, teď slavim to sezení, akorát je z toho Anča mišuge a sedá si furt i ve spánku, vždycky tam přijdu a ona jak hříbeček sedí a u toho jí padá hlavička, tak jí položim a za chvíli taky, asi je toho plná.

Hrusti, mně taky padá Anča furt na hlavu, vždycky to zaduní a pak řev, achjo. No a o helmě už jsem vážně taky přemýšlela, hehehe.

Holky, tak já si na hlídání nestěžuju, protože bych Anču nedala. To by byl řev, kdyby nebyla se mnou, nebo s Radkem, takže nám nikdo nehlídá a ani mě to nenapadlo, nějak jsem ready nikam nechodit s manžou a chodíme zvlášť. Oni rodiče ani jedny moc často nejezděj, takže na ně Anča není zvyklá, no a my se sice snažíme s ní za nima jezdit, ale taky to není tak často. Ale se sousedkou by klidně byla, takže je to fakt o tom, koho zná a koho moc ne.

Peti, nic si z toho nedělej, jak všichni srovnávaj co umí a co ne. Lidi si potřebujou vylepšovat svoje ubohý sebevědomí tím, že shazujou druhý, je to trapná slabost, oni by to dělali, i kdyby byl Šimonek napřed, takový lidi si vždycky něco najdou. Mně se taky občas lidi navážej do toho, že si Anča cucá paleček, že je taková jako naducaná, ať si trhnou, všichni nemůžou být stejný, každej má svoje chyby a slabosti. Ale chápu, že si děláš starosti s tím, co Šimonek umí, ale nedělej, vždyť on se to všechno naučí, to je jak kdyby někdo srovnával, že má někdo jedničky ve škole a jinej trojky, Ježiš, někdo je rychlej v tom a zase pomalej v tom a někomu se daří všechno v dětství a někdo má zlatý časy ve středním věku, takže na ně prď.
12. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Peti, teda promiň, ale ty máš hloupé kamarádky, já tohle nikdy nechápu a jen tady kroutím hlavou. Mě tyhle řěči vytáčí doběla. Opravdu to nechápu a ty tohle vůbec nevnímej a hlavně se sama nerozrušuj, ty víš, čím jste si prošly.

Co se týče hlídání, tak Natálku hlídala zatím jen moje mamka a to vždycky když spinkala, takže ani nevěděla, že doma nejsme a teď v pátek přijede k nám a bude taky večer hlídat a my jdeme na ples.

Já mám taky někdy v hlavě dost vymeteno, když je třeba venku hnusně a nemůžeme ven, ale jinak to celkem jde.
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Karco ty mas manzu doma, ze? Myslim ze pracuje doma, tak je to prece jen lepsi aspon clovek prohodi par slov jinych nez be be, pa pa apd. :grinning:
Andy gratulujume k zubu :grinning:
Bemo chudinka, ale presne to se nam taky stalo akorad si ji na sebe svrhnul a trefil se mimo sprusle tak jen modrina, kdyz ale vidim jak na ne furt leze tak jsem z toho nervni.
Ambret vy jste rychlici. Si dobra. Me prislo, ze vzdycky lepsi vyhoret nez se stehovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vas teda uplne chapu.
Byli jsme u nakupovat a u Bati meli slevy tak jsme malymu koupili zimni boty. Zimni capacky jsem v jeho velikosti nikde nesehnala a tyhle muze mit aspon na sane. :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
misi, moc dobrá ne. Sedím u tv místo abych balila. zabalila jsem poze půl skříně a přepadla mě nějaká depka nebo co. vůbec nevím odkud mám začít a nedovedu si představit že to do soboty stačím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Omlouvám se za malá písmena , ale nějak mi potvora klávesnice nechce psát velké :angry:
12. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ambret jj to znam, kdyz je tu desny binec a nevim odkud zacit tak proste neco vemu uklidim a pak uz to jde samo, tak drzim palce :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj milacci - ja se asi ozeru - Melinka maaaa PRVNIIIIIIIIIIIIIIIIII ZUUUUUUUUUUUUUUUUUUB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
ambret, teda tak držím palce, já bych se asi za čtyři dny nesbalila a to jsme jen tři :confused: To je docela šibeniční termín, vůbec se ti nedivím, že nevíš odkud začít :stuck_out_tongue_closed_eyes: To to nešlo přesunout na pozdější termín? A do toho odhlásit holky ze školy, tý jo.
bemo, jejda chuděrka :frowning2: Všechno se ale stejně uhlídat nemá, nic si nevyčítej. Verča si na sebe dneska málem shodila ratanovou židli, co máme v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že se nestalo nic horšího. Jak to vypadá s malou Šárinkou, jsou nějaké zprávy? Moc na ni myslím...
karco, nám vždycky hlídali jen moji rodiče a všechno v pohodě. Mě z toho teda taky občas hrabe, to je pořád paci paci, pápá, lálá, tinklilinky (ne, to kecám :grinning:) a dětské písničky s říkankama, to jde z toho člověku někdy hlava kolem :grinning: Jsem vždycky ráda, když přijde Petr z práce a já si aspoň v klídku vypiju kafčo u nádobí :grinning:
Andy, gratulace k zoubku :slight_smile: Tý jo, tady už mají skoro všichni broučci zoubky a u nás pořád nic :sweat_smile:
Anitt, teda vy si s těma zubama užíváte fakt peklo :frowning2: Tak hlavně, ať brzy vyrostou, ať Davídka moc dlouho nebolí :frowning2:
12. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jinak se moc omlouvam ze jsem tu dlouho nebyla ale nejak jsem nestihala - mam toho ted hodne :unamused: V praci uz se to zacina davat dokupy takze zacinam delat ty slibene 4 h ale Melinka uz chce delat blbosti a porad me liba a objima - asi me ukazuje jak me ma rada :slight_smile:

Jinak Vas obdivuji byt cely den s prckama - me hrabe a to s ni nejsem 24h denne - napr.v praci mam napsat test a do programu pisu testicek - proste magor - kolega se rezal smichy kdyz se na to dival :grinning:
12. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jani to jsi me s tim testickem dobre pobavila :grinning: :grinning: :grinning: a moooc gratuluju k prvnimu zubu :grinning: tak jste se dockali.
Zuzik vy jste skoro ve vsem napred tak s tema zubama budete posledni :grinning:
12. led 2010 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
zuzi bud v klidu - nam je 11 mesicu a teprve se prorizl :grinning: sfina jedna.

Misi jj jsem magor - ted jsem kdesi napsala zkousecka - na psychinu se mnou :sweat_smile:
12. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
jani ha ha ha ty me fakt bavis :grinning:
12. led 2010 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
si tema vyrazama pripadam jak nejaky teplous a ne jak zenska na materske :grinning:
12. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
jaani, teda gratuluju :slight_smile: to je dobře, tak pořádně číhej, nám rostou 3 najednou a zuzik, ty se neboj, u nás taky pořád nic nic a teď najednou toto :astonished:
ambret, to musí být mazec, ale to zvládneš, já nás tenkrát stihla sbalit za den, ale teda jen dva a z 1+1, tak tohle je taky něco jiného.
jaani, jseš hustá :grinning: testíček :sweat_smile:
bemo, my už taky měly krvavý úraz, bohužel, ještě jak pérovala, tak v poho, ruce už silný, že nepadala, ale jeden den jak byla unavená se pustila a pod ní dětský telefon, spadla na něj pusou a jak má v prostřed ten srůst, tak přímo do toho, brečela a brečela, chuděrka :confounded:
karci, já ji taky dám mlíko, nenechala bych jí bez něj, není to jedlík, ale taky pořád v noci baští, i když teda jí stačí posledních pár nocí jen 100ml, ale je to asi i těma zubama.
12. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.