• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ja se snazim mluvit normalne. :grinning: Ale taky rikam jdeme delat ham ham apd. :grinning:
12. led 2010 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to já zase snažím mluvit ham, bác a tak, aby už konečně něco začla říkat :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jojo Misi, manža je doma a je to fakt, asi díky tomu je to všechno snadnější.

Jani, hehehe, gratulace k vytouženému zubu. Na zdraví!

Jo, holky, přišla mi tato sms:
Nepoužívat Nurofen Jahoda-sirup, c.sarze 909263, použitelnost do 4/2012, je zavadny.
13. led 2010 v 06:50  • Odpověz
Já se taky snažim mluvit normálně, akorát řikám Anče Lumpíku, nebo Kulíšku a už se mi to všechno plete, takže tak řikam i kočce a manžovi :grinning:, ten má radost :astonished:
13. led 2010 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas se snad blyska na lepsi casy, moc uz se nebudi, tak nevim, jestli to bylo kvuli zubum :confused:
Koukam, ze v zubech jedeme vsichni!

Janiii, Mela ma zub!!! Velka gratulace!!!

Karci, s tim nurofenem to davali vcera v telce.
Jinak ja lidi taky neresim, at se kazdy stara o sve a nestara se o cizi. Honzik se mi ted taky zacal budit rano driv na mliko a dam mu ho a nenecham ho rvat. Jinak mi z toho doma taky hrabe, hlavne, jak ted nemuzeme poradne ven :angry: Ani jsem nebyla cvici ach jooo :unamused:
13. led 2010 v 07:37  • Odpověz
ahojky

holčiny ta sms my taky přišla andy mě předbehla tak pozor nato

jani gratulaceee k zoubecků :wink:

dnes super noc huráá jídlo vwe dve a pak až v sest uf
13. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko, anitt super, tak snad uz to bude lepsi. Ta sms s nurofenem mi taky prisla. Hrusti malej taky pije mliko v noci, nekdy v jednu, dneska az o pul pate. Ale taky ho nenecham rvat.
Karci ale zas vidi co delas, to je nevyhoda :grinning: Ja kolikrat trosku manzovi zvelicuju, aby si nemyslel, ze je to takova brnkacka ta materska :grinning: Jeste ze to necte. :grinning: A kdyby byl doma tak bych nemohla. :grinning:
13. led 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska jdu na ctyri do sauny s kamoskou, manza prijde driv :slight_smile: Tak se tesim.
13. led 2010 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja to manzovi nezvelicuju. Jemu staci, kdyz ma byt s prckem chvili doma sam :grinning: Tuhle jel radsi misto me nakoupit, aby s nim nemusel byt doma :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Šimunek ma dneska 11 mesicu od narozeni. Gratulujeme jemu i mamince, jak vsechno bravurne zvladli a zvládají!!!! :slight_smile:
13. led 2010 v 09:57  • Odpověz
jééé šimunkovi vše neeeej a mamince taky za velikou obětavost a nádhernou péči o své zlatíčko :wink:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky,
hrozne moc dekuju..vím že tady se mužu vypsat a je zase líp :slight_smile:

bemo já už je jako kamaradky neberu,jsou to sousedky se stejne starymi detmi..snažím se jim vyhybat,na procházku jdu radši sama,než je poslouchat..ale oibčas to nejde,třebas ted jsme byli s Elin venku bobovat a byli zase řeči..
mám tady jednu maminku,má 3 deti,s tou se hodne kamaradíme,ale zase už nemá ten čas tolik a ted delá autoškolu..ta je normální..jinak se občas vydám s mími dvemi kamaradkami z puberty a ty jsou nejlepší..radši jdu na net a vím že mi bude líp..

taky jsem se chtela zeptat na malou Šarinku..moc jí držím palce at to zvládne
a ten váš uraz musel byt hrozný,me by krev položila..jsi dobrá že jsi to ustála

hrusti kup 5 CH :wink:
andy ,jani gratulace k zoubkum :slight_smile: my ješte furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi přesne :grinning: to deláme asi všechny..že řeknem že brečeli a zlobili :grinning:
užij si saunu,tiše zavydím..

desne jsem se nasmála když jsem četla janinku :grinning: :grinning: :grinning:

a skusím dat fotku z rána,máme danou novou oghradku a prcek byl v transu..nešlo ho vyfotit,jak byl akční :wink:
13. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Simunkovi vse nej nej nej. Je to sikulka a jeho maminka je supeeeer. :slight_smile:

hrusti kdyz on kdyz hlida tak je pry vsechno super a malej hodnej tak by me zajimalo co s nim dela. :grinning: tak ho nemuzu si nechat myslet, ze je to tak porad :grinning:
13. led 2010 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
Peti super foto, je videt ze malej je smisek :slight_smile: Co to je za ohradku nejaka latkova?
13. led 2010 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska jnoc dobrá, vstávačka v půl čtvrtý, ale nějak jsem byla dojatá či co, protože jsem si ji vzala k sobě do postele, koukala se, jak spinká a bulela jsem jak želva :confused: :sweat_smile: Asi hormony, včera jsem dostala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peti, gratulace Šimůnkovi k posledním měsíčninám, od příště to je na roky :dizzy_face: Hlavně hodně zdravíčka, protože to je nejdůležitější :wink: Všechno jste krásně zvládli, jste oba moc stateční bojovníčci :slight_smile: Posíláme pusinku :slight_smile: Šimulka bude holkám lámat srdce, je to fešák :dizzy_face: Vypadá to, že jsou s Verčou poslední, kdo nemá žádného žuba :grinning:
Misi, jestli ono to není tak trošku o tom, že nás tatínkové trošku balamutí :grinning: Petr taky vždycky říká, že byla hodňoučká a tak a já mu to moc nevěřím :grinning: Já nic nezveličuju, vždycky řeknu, jestli byla protivka nebo hodňoučká :grinning:
Jani, gratulace k prvnímu zubu!!! :dizzy_face: Tak jste se dočkaly :slight_smile: Doufám, že jste to pořádně zapili, testíček mě taky pobavil :grinning:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky sluníčka,
tak jsme zpátky z Prahy a masakr.Tam je sněhu,že jsem nemohla nikde pomalu zaparkovat.Drandíme na sáňkách a malému se to neuvěřitelně líbí :grinning: Je hrozně hodný a co máme nového je,že spinkáme už třetí noc celou :slight_smile: Večer mu dám napapat a pak se vzbudí tak jen jednou koukne se dám dudlíka a lehne a spí až do rána.Dnes jsme spinkali až do osmi a to nás vzbudil jeden chlap,protože dělají stoupačky a potřeboval,abychom spláchli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera do půl osmé a ze soboty na neděli do devíti :grinning: Tak doufám,že mu to vydrží.Je moc šikovnej a hodnej neuvěřitelně :dizzy_face: Miláček náš......

Gratulace Šimůnkovi k 11měsícům a holkám k prvním zoubkům :zipper_mouth:

Přidám fotečky jak jsme sáňkovali :slight_smile:

Malej spí,ale nevím jak dlouho páč tu řežou a vrtaj.TAk doufám,že dá aspoň 45 min.Ale musíme to vydržet.Zítra budou u nás a další dvě patra nad námi :frowning2:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
TAk jsem přidala nejnovější fotečky :slight_smile:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Vikul, to je dobre, ze je Stufek zase hodny. Pekne fotecky!
Tady v Praze je to fakt traga s tim snehem. Poradne se nikam nedostaneme. Mama volala a divila se, ze pry u nich to je normalne protazene :angry:
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Děkuji ještě jsem tam něco přidala,malej spí tak řádím:slight_smile:Uklízet nemohu :slight_smile:

Pétím on je teď snad ještě hodnější.Vůbec nevím,že ho mám :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Vikul, bud rada. My mame ted "spis horsi" obdobi. Honzik se porad vesi na me nebo na nabytek. Jako abych ho dala treba do ohradky a on si tam hral sam jako driv, to vubec nehrozi. Visi na ohradce a haleka. A sam si hraje max. 30 vterin a pak uz ho to neba. Ale ono se to zase trosku zklidni, doufam :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
krásné fotečky
peti Šimonek má nádherná kukadla je sladoučkej fakt
avikul Štůfek je tak velkej tak moc to uteklo. taky fešák
mě přišel balíček s džínovejma kratasama na létlo jsou super za pade :grinning:
a tatkovi jsem objednala hugo boss vonavku tak tak ydorazila tak bude mít radost. :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Anitt, jakeho bosse jsi objednavala? Tu kouli, nevim, jak se to jmenuje :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
http://www.parfums.cz/hugo-boss/hugo-boss-no6-200-ml-toaletni-voda/

hrusti tenhle voní super a je to za pakatel. jemu moc nic dlouho nevydrží pořád je někde na jednání tak to lítá ted má od Diora farnheitra taky pěkný ale dost kořeněný tohle je od ost jemnější tka se mi to líbí víc
13. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Misi, to se chechtam nad tim zveličováním :slight_smile:.
13. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Peti, Šimonek je krásnej, zeptej se ho, jestli by nechtěl Ančí za ženu, ju?
13. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Viki, Vám ten barák celej rekonstruujou, nejdřív zateplení, teď stoupačky, to bude splácení peněz, nebo je to bez půjčky, to asi ne....
13. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Viki, to je prdel to sáňkování a jak jede i Vikulka, no to je boží.
13. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
vikul teda Stufek je uz tak velkej chlap :slight_smile: Jak bylo na plavani?
Ted koukam na sama doma a mluvi o bio bavlne a teda body za 400 bych malemu teda nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
misi přesně bio je super ale 400,- je mazec
nekupuju od čínanů ale nesmí se to zase přehánet pak budou prcci strašně přecitlivělí a na všechno alergici
13. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
u nás se chrní doufám že aspon na hodku. ven dnes nejdeme až zítra snad už to bude trochu uježděné ne jako včera :frowning2:
udělala jsem si dolce gusto capucino a chvilku voraz uf. už nějak nemůžu je jak pijavice ale milovaná

peti stále když vidím sama doma o nedonošenátkách musím opakovat že jsi neuvěřitelná a neřeš žádný pipiny co ti neshaj ani po kotníky navíc nikdy nevíš kdy se v takové situaci ocitnou právě ony
13. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.