• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul tyfotky jsou super,ta na tom aute nemá chybu...on už je takoví klučičí,žadné miminko :slight_smile:
karco že jo :wink: tak uvydíme za pár let :grinning:
anit dekuju..jste holky zlaté..já na to ted koukala,jsem si to nahrála a sama se divím,jak jsme to přežili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malí usnul v kočarku,jsem si říkala,jak dám v klidu kafe a za 20 minut byl hore :angry: není zvyklí po obede spát venku,asi proto
13. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jééé u nás uklízejí ulice hurá to se možná dostaneme ven ale asi až zíta ale už to bude lepší nemůžu se dočkat jara uf
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
tak jsem ho konečne uspala,hodinu řval ...já už spala 2x než usnul on...dycky jsem zadřímla,ted už nebrečel,jen nemohl usnout :unamused:
anit my už jsme ven taky nešli..má se stavit ta kamaradka ze 3 detmi,ale už spí v postylce..
jo tak už zvoní,pujdu se vyvetrat sama :wink:
13. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Peti gratulace k ti mesicum. Zkoukla jsem fotecky - Simula je nadhery - ma tak krasne ocicka - takove smejici se - ten bude mit napadnic.

S tim snehem je to mazec - ja jezdim pres takovou zkratku do prace a z prace a je to hotova ledovice - vcera jsem tam s jednim panem vytahovala jednu pani z pole :confounded: Dneska jsem vytahla kocar a malem jsem si nabila nos - takze sane to jisti.

Holky snerujete nejak mimca v sanich? Me z tama skluzuje kdyz ji mam ve fusaku - a je tu docela teplo - tak max - 1 tak uvazuji ze ani fusak davat nebudu a necham jen kombinezu a snehule
13. led 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj holčiny, tak koukám, že se všude ještě bojuje se sněhem :frowning2: U násse teď v noci spí úplně krásně, jí až v půl sedmý a hned usne a vstává před devátou :slight_smile: no jo, zoubky už jsou venku, tak v noci nestraší :grinning:
Holky, kolik hodin Vám za 24 hodin naspí dítka? Jen tak pro info by mě zajímalo.
Koukal jste někdo na novu na zprávy, ukazovali tam tu vraždu v Liberci na sídlišti, to je děs, bylo to vedle ve vchodě, vražda a sebevržda a dvoum pistolema, to nechápu :frowning2: Od rána tu šašili policajti a všechno možný.. Holčině bylo 21, měli před svatbou :frowning2:
13. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
JJ je už velkej kluk :grinning:
Máme na opravu baráku nějakou půjčku a splácíme to ve fondu oprav,ale víc nevím :unamused: To jde mimo mě.Jen vím,když se opravuje celej barák tak se dostávala nějaká dotace od státu nebo co...

Misi na plavču super,už děláme zase nové věci a to,že plavou sami.Mají spec. vesty,aby se nepotopili a na ručičkách něco jako křidélka a musejí se snažit kopat a doplavat alespoň kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to sranda,malej pořád pije vodu tak mám co hlídat-mrška

Zítra jedu zase do Prahy,bude tu rachot tak prchneme a na večer jsem si domluvila schůzku s holkama.Tatík bude hlídat :grinning: Docela se těším,že vypadnu někam mezi lidi :slight_smile: Tak doufám,že nebudou volat sos.Chci se odreagovat od rodičovských povinností :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jani já tam mám takovou gumu.Pro jistotu a vůbec mi to neklouže.Když to tahám tak pořád nekoukám a jsem v klídku...Já fusak raději dávám,protože sedí a může lehce prostydnout.Kdyby chodil tak třeba ano,ale zatím ho dávám a dávat budu :wink:
13. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
jani myslůíš tu zkratku co já? :confused: ta je drsná...přes Slušovice zadem?? jestli jo,tak jsi fakt sebevrah..muj tama taky jezdil do práce vloni v zime a hrozne jsem se o nej bála...

andy me spí tak 12 hodin v noci..a ve dne tak 2-3 hodky..jak kdy spí nekdy 2x nekdy 3x...
já jsem na tv nekoukala,malí zase vyvádel,ale hrozne..hysteráky,jestli takhle plače i anitt Davídek,tak te teda lituju,to je síla a ve finále mi vylil kafe,naštestí studené :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Elin mu bouchla hlavou o zem,teda nechca,ale rána desná :unamused: tak jsem plašila...

janiv Tete drogerii jsou ted v akci pampersky active-2 balíky ty megapacky za 600kč..je tam sleva na kartu..kdybys chtela,vyjdou fakt hrozne levne...my kartu máme v drogerce,kdybys chtela..je to do soboty
13. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Jsem tu :grinning:

Neměla jsem sílu psát,ale stačila jsem alespon dočítat :wink:

Všem pidi narozkám zpětně gratulujeme a pokrokům a zoubkům a fotky nádherný,všechny :slight_smile:

Andy my spíme 12h v noci a 2-3h přes den :wink:

Peti-ted mají akce i v Tescu za 3 balíky plínek zaplatíš jen 2.Tak to vychází na 299,-1 balík.Mají i body s dl.rukávem 2 za cenu 1- 75kč,a různé vychytávky.Dnes jsem tam nechala 2000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme byly na rehabce a stojíme blbě-na špičkách a ptala jsem na ty boty a v žádném případě nedávat,protože dítě stojící na špičkách nemá vymizelý reflex a botičky ho stále dráždí,takže v botech sice může stát na celé noze,ale bosé bude stát špatně.My máme cviky na posílení zad,(na baloně)protože ještě nesedí s rovnými zády a máme hodně ložit po kolínkách a tahat nožky-šlapky za sebou (to dělá dobře)Takže jí mám furt sundávat ze stoje a zabavit jí dole,což je ted opravdu dost těžké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

U nás je taky ledovice,je to na pwd.Bez mamky se z kočárkárny nedostanu,takže sama jít ven ani nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
Buni, nestras s tim cvicem. My sice stojime na celych nozickach, ale sami nesedime a kdyz sebou kecne na zem, tak se spis v tom sedu predklani dopredu. To asi budu muset zavolat fyzioterapeutce a domluvit se s ni, jestli mame prijit.
14. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Nam dneska zacina cviceni maminek s detma v rodinnem centrum, tak porad premyslim, jak se tam dostaneme. Auto je zapadly ve snehu, kocarkem to pujde asi blbe a manducu s batohem se mi nechce tahat :unamused: Tak fakt nevim :grinning:

Jinak hezke rano vsem :grinning:
14. led 2010 v 07:07  • Odpověz
Andy, Anča spí tak 13-14 hodin.
14. led 2010 v 07:29  • Odpověz
Andy, Honzik spinka tak 11 hod v noci a tak 2 hodky pres den.
14. led 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky,

hrusti mi si Elin taky nejřív stoupla a pak teprve sedla,bud v klidu..
buni to jsou super ceny v tescu..nám dochází tepláčky a polodupačky..musím se podívat..

malí mi dnes jedl až v 7.15 :slight_smile: sice byl v noci hore asi 3x,ale nebrečel,jen me zkontroloval,dali jsme cumel,přikryli a chrnel dál :wink: a ted snídal se mnou chleba se šunkou :confused: bez zubu a jak mu to jede,furt volá že chce ješte..
akorat ted místospánku cvičí,musím zase na neho,ho přetočit a přikryt :grinning:
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz
ahojky holčiny

noc jakž takž no rostou mu tři zuby najednou uf
dvě jedničky a dvojka chudák

jinak já už nevím co mu dávat odpo k jídlu ráno dostane mlíkio pak jogurt pak oběd ale odpomu nehcutná ovoce tak jsem mu včera dala trochu br. kaše a mlsal hrozně. a večer zase mlíko

vy už dáváte chleba a šunku jakou?? a jak to děláte s jídlem kdy ž někam jdete na dýl???
14. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Anitt, tak mu zkus dat ovoce dopolko a odpolko jogurta?
Chudak Davi, at ma zoubky brzy venku.
My kdyz jdeme ven, tak zalezi jake jidlo... sklenicky si beru sebou, bud si je v miste ohreju, nebo si je ohreju domu a dam do termotasky, presnidavku nemusis ohrivat, nebo si vezmu tu kasi s mlickem v krabicce nebo termosku s vodou a davku mlicka v davkovaci.
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Dobre ranko, ja ´to delam jako Hrusti :wink: U nas se spi 12-13 hodina a pres den 2-3 hodky.
Andy ja to videla to je des. Tys je znala? Nejde mi do hlavy, ze by se pred svatbou tak nekdo dokazal pohadat. :frowning2:

Anitt ja davam jen obcas chleba s žervé. Uzeninu do roka urcite nechci. Ale Simunek je starsi.

O tech plenkach v tescu jsem taky slysela, v radiu je na to porad reklama. Nevite do kdy to je?

Peti vy davate jeste polodupacky? My jedeme uz jen v teplackach. Ale je to des jak rychle je dokaze uspinit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas se spalo od pul osme do pul ctvrte, vyzahl 260 mlika, o ctvrt na osm dudel a spal az do pul devate :slight_smile:

Jo a vcera jsem cvicne dala malyho pred koupanim na nocnik a vycural se tam :slight_smile: Dala jsem ho tam protoze mi pravidelne cura do vany, jinak pres den to resit nebudu, zacneme cvicne tak po roce :slight_smile:
14. led 2010 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

Hrusti-stačí když budeš Honzíka hodně hnát po kolínkách a kdyžtak ten cvik jak jsem měla v albíčku,to je dobré na posílení zad a pak bude i pevně sedět.Ted at moc nesedí,když mu to ještě nejde,at si nezničí záda,ale jinak je to v klidu:slight_smile:

My ted spáváme bud celou noc do 7-8h a někdy za čas 1x budíček :wink:

Antt-taky už dávám šunku dětskou,ale i tam je teda sůl :unamused: Dělám to s jídlem jak Hrusti :wink:

Peti-taky by se po chlebu a rohlíkách utloukla :grinning: Ta mrkev v příkrmech,ale v žádném případě :rolling_eyes:
Tepláčky a polodupky asi ve slevě nebudou :unamused: Ale mají tam zevněné kombinézy,svetříky,bodíčka,overálky,nějaké ponožky,pak příkrmy,výživy,lahvičky,dudlíky,kelímky s pítkem,učící hrnečky,misky s přísavkou,talíře dětské,vatové tyčinky 2+1 zdarma aj....vše nádobí tak kolem 35kč,tyčinky do uší 12kč.Prostě moooooc věcí :grinning:
14. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Miši-včera akce začala,tak asi týden nebo jak to bývá..?Leták jsem tam bohužel nechala,tak to nevím přesně :unamused: Ale plínky půjdou na dračku,brala jsem poslední,tak snad to doplnují.. :confused:

Téda Eli je ale šikuláááááá :slight_smile: My ještě nočník nehrozí,když ani nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vůbec ho teda ještě ani nemáme koupenej :grinning: Jakej máte?Jakej je nejlepší?
14. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc jakž takž, ale ráno :pensive: Jsem si ji vzala k sobě, hrály jsme si a já udřímla a najednou rána, řev a malá byla na koberci :cry: :cry: :cry: Bych si nafackovala, jaká jsem kráva :angry: Jako plakala chvilku a když jsem ji viděla, tak byla na bříšku, tak vůbec nevím, jak spadla :pensive: Volala jsem dr. a ta mi řekla, že pokud nezvrací a není spavá, že by to mělo být v pohodě, ale já jsem na sra.ky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď ji pořád pozoruju a teda nepozoruju nějaký odchylky od normálu, jen na čele má červenej flek :frowning2:

Andy, jj, já to viděla a je to hrozný, takhle mladí lidi těsně před svatbou :frowning2: My spíme v noci cca 12hodin a přes den tak jednu až tři hodiny :grinning:
Anitt, já si s sebou taky beru jídlo podle toho, co má mít. Většinou ale vyrážíme před přesnídávkou, tak beru tu :slight_smile:
Misi, tak my máme v nočníku uskladněné zvířátka do vany :grinning: Eli je šikula :grinning:
14. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky mamčí :slight_smile:

tak balím a balím. Nějaké věci už jsou odstěhované a nějaké se budou stěhovt dneska a na sobotu neděli už zbyde jen nábytek a vybavení z kuchyně, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eliíí ty jsi ale šikulka :wink:

uzí nic si nevyčítej, to se stane. mě se to ještě u Nelči nestalo, ale u holek se mi to taky stávalo.

Jak jsem zabavená do balení tak vše ostatní pěkně odbejvám. Nelča teď měla hlad, tak jsem jí udělala jen kaši a dala jsem jí flašku do ruky a dala do postýlky. Fuj já jsem ale macecha, ale když já fkt nějak nestíhám
14. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Koukám že mi v tom spěchu vypadávaj i písmenka :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Zuzi-z toho mám taky vždycky dopo strach,když spím s malou. :frowning2: Musel to být šok co?Ale Veru bude určo v pořádku-neboj,hlavně že to nebylo nic vážného a koberec je měkký,takových pádů ještě bude :wink: To moje mimino,taky furt leze po hlavě dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám ted spánek přerušil nějaký zvuk,tak Káta spala 20 minut a já ani nestihla zavřít oči-tak jsem nakakaná,protože zas řádí jak černá ruka a já bych si táááááák schrupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jo a taky vám dětičky ohlodávaj postýlku?Malá si tam hobluje zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. led 2010 v 11:37  • Odpověz
no, holky, já doufám, že to bude v pohodě. Teď mi usnula na rameni bez jídla, to mi moc často nedělá, tak tam furt běhám ji kontrolovat i když máme monitor dechu. Je ale fakt, že v noci moc nespala a byla vzhůru od půl osmi, tak asi byla jen unavená :frowning2:
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz
zuzí určite bude v pořadfku,oni umejí padat..to už by zvracela..ale moc dobře te chápu,nic si nevyčítej,za to opravdu nemužeš..

ambret a doufám že pak dodaš fotky z nového bytečku..tešíš se??? Nelinka je šikulka,když si podrží flašku sama..stejne jsi dobrá,jak to zvládaš,me stačí 2 deti a jsem k.o. i když ono už je to asi jedno vid???

Eliášek je borec:slight_smile: :slight_smile: ono to tak začíná,že nejdřív vysleduješ,kdy se mu chce čurat a on si na to pak zvykne a časem se bude hlásit..

miši my máme gestačne 8 mesícu,jeden dr říká v jídle korigovat,druhy že ne..tak si jedu podle sebe a podle toho,co malí zvládne..a ten chleba jak vydí,tak se tááák hlasí..akorat fakt nevím čím mu to mazat..
holky jaké máslo dáváte?? a jaké syry..je neco bez soli? já o ničem nevím a na sul má asi čas..
buni ta šunka byla detská,ale určite tam je sul.ale šmakovala :grinning:

a díky za tip v tescu..my jeden opravdu i v polodupkách,má ješte pořád 68 velikost :grinning: a hlavne si nesundává ponožky,když je má :wink: ale ted nejvíc punčocháče a na jaro už bude mít jen tepláky a kalhoty
14. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Zuzi teda to byl hrozny zazitek :frowning2: Ale mala bude dobra, jak rika Peta to uz by zvracela. Ja prave Eliho do postele mam strach brat presne z tohoto duvodu, ze usnu a on slitne. U nas by to bylo jeste horsi, protoze mame pod posteli plovoucku. :frowning2: Nic si nevycitej to se proste stane. Hlavne at je mala ok.

peti jj ja vim , ze ma gestacne min, ale myslela jsem ze v jidle to neplati, tak jsem zas chytrejsi :slight_smile: Ja davam malymu ze syru žerve prirodni tam je tak nejmin soli. Pak sem cetla, ze muzou i tvrdy syry, ze ty jsou lepsi nez ty mazaci. Maslo davam klasicke Jihoceske. Teda jeste jsem ho nedavala :grinning: Peti sni ti celej ten chleba?

Ambret ty jo si dobra, manza je v praci? Taky ti mohl pomoct :unamused:

Buni jj taky ohlodava i ohradku :grinning:
14. led 2010 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach no nevím, ono je to docela rozdíl 2 nebo 4. Ikdyž asi dost záleží na tom jak jsou dětičky hodné. mě přijde že jich mam aspoň 10, protože jsou všude :grinning:

misi, manžel mi nepomůže, jezdí domů 1-2 za 14 dní :frowning2: a v úterý mi volal že se to bude stěhovat už teď v sobotu :astonished:
14. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
miši dnes snídal semnou a myslím že skoro celí dasnedl by i víc,ale me to už přišlo dost..
ono prave v tom jídle říká každy neco jiného,tak to beru střední cestou..ten syt tvrdy by šel nastrouhat,že jo?

to naše svište furt řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža říká že si jen vymyšlí,ja furt že nééé,ale asi fakt joo :frowning2:
když je s ním on,tak je normalne v ohradce a hraje si a jen dojdu tak ječí..na rukách se usmívá..
už jsem z neho k.o. ted je na zemi,drtáí Elišce nadobíčko a je klid :confused:

hrusti ta chamomila je ředení 9 CH..se omlouvám..malí dostal dnes 2 kuličky..tak a už zase řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
peti urcite by sel i nastrouhat :slight_smile:

Holky tak uz jsem na facebooku kdo tam jste?
14. led 2010 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.