• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hojte holky

Zuzi me malej taky spaval na posteli a od te doby maleho zasadne davam spat do postylky a k sobe si ho neberu. Protoze ja pro nej nejsem prekazka a v klidku me preleze. A nebo lezl dolu a padal pres pelest. Takze jsem tohle pro jeho dobro ukoncila a naucila ho chrnet jen v postylce. Taky jsem si to pak furt vycitala a rozhodla jsem se ze me to za ty nervy nestoji. :wink:
14. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
AHoj holky!
Jsme zpatky ze cviceni. Jsem rada, ze jsme sli, akorat ta cesta des bes. Jsem fakt vytocena, protoze kolem metra uz je to docela odklizene, jen tady na sidlisti je to hruza. Bojim se, ze zdemoluju za tu zimu kocarek :pensive:

Zuzi, neboj, Veru bude v pořádku. Kdyby jí něco bylo, tak už je jí špatně. Mně přijde, že dětičky mají tvrdou hlavičku, aby snesla ty jejich hrozný pády :wink:
14. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Buni, to tedy nevim jak to udelat, protoze on mi na zemi nevydrzi. Porad musi nekde lezt. A nekdy uz ho posazuju. On se v zidlicce docela udrzi, ale na zemi si proste nesedne, aby si chvilku hral a sedel vzprima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahojky

tak jsme byli venku adocela to šlo

hrusti a co děláte na tom cvíču taky musíme začít chodit mězi děti aby nebyl jen se mnou

u nás už celkem dobré

jinak mléko s kaší má u nás velký uspěch , může se ohřívat i v mikrovlnce? jinak já nemůžu sehnat termo lahev na aventku mám dvě ale jsou uzké :stuck_out_tongue_closed_eyes: máte někdo nějaký tip?

misi ohledně facebooku ip
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
bobas, já si Verču beru do postele ráno, když se probudí a chvilku tam blbneme. Jinak normálně spí v postýlce celou noc - teda pokud nemá nějakou slabší noc, to si ji beru k sobě a spíme spolu. Ale to je fakt tak jednou za měsíc, možná ani to ne. :wink:
misi, já jsem na facebooku, ještě Karča, Andy a Anittka :slight_smile: Vyhledat mě můžeš pod Zuzana Šimánková :wink:

Jinak moc děkuju za podporu. Verča už tu řádí jako černá ruka a je v pohodě :slight_smile: Spinkala svojí obvyklou půlhodinku :frowning2:, takže vím, že je v pořádku :wink:
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Anitt, cvicime tam protahovaci cviky s detma, na mici, zpivame a pak je volna zabava, deti si bud hraji s hrackama, nebo se vynda tunel na prolezani atd.
Já mám termotašku od Aventu, koupila jsem ji skoro novou na MMB.
http://www.malli.cz/_007337-avent-thermabag---univerzalni-termoobal--taska--cerny.html
14. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem si tam pridala karcu, anitt, zuzika a andy :slight_smile:

Hrusti to musi byt super to cviceni
14. led 2010 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
je to zní hezky a to je někde u vás? a jen v týdnu nebo i víkendy
14. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Anitt, jeto kousek od nas, v Petrovicich. Pres tyden. V sobotu tam maji plavco nebo cachtarku pro celou rodinu :slight_smile: www.rc-ctyrlistek.cz
Neco podobneho ma i nase fyzioterapeutka na Vinohradske www.studio-balance.cz
14. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Holky, jaky budete kupovat nocnik?
14. led 2010 v 15:43  • Odpověz
hrusti díky za tip na tu tašku za trista ji má jedna paní na mmb modrou tak snad je volná .
14. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Anitt, prijde mi, ze na te posledni fotecce je Daví spíš podobný tobě :wink: Je vidět, jak se ty naše dětičky pořád mění :slight_smile:
14. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Hrusti my jsme ho dostali a mame takovy zeleny s medvidkem Pu a kdyz do nej malej nacural tak hral Beethovenovu Elisku :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
no taky občas koukám že na každé fotce je podobnej někomujinému no uvidíme co se z toho vyklube

jinak nočník zatím nevím ještě je čas
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz
anit máme termoobal od Farlinu,ale stál teda kolem 500kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrusti tedaa asi to homeo zabralo :confused: hrál si jak jsme přišli ze školky víc jak hodinu v ohrádce :sweat_smile: a ted spí..já chci hodné díte :grinning:

jo a nočním máme po Elišce,mela i hrací,ale jak se vyčurala a začal hrát,tak konec..už nechtela sednout..bála se toho
14. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Peti, haha, mne zase 2 kamosky rikaly, ze jim ten hraci nocnik nehral, kdyz se tam dite vycuralo nebo vykakalo :sweat_smile:

pomoooc. honzik na me dneskacely den visi nebo knoura :unamused:
14. led 2010 v 18:08  • Odpověz
U nas Eli prisel na to jak se vytahuji sprusle z ohradky, jeste ze jsou dlouhy a cely je nevytahne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska sem nejaka jeta. Uz se tesim az si vecer udelam caj a bude klid.
Malej se toho nebal jen porad koukal dolu co to hraje :sweat_smile:
14. led 2010 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
jéé, holky, vy řešíte nočníčky :slight_smile: My jsme dostaly nehrací růžový nočník s medvídkem Pú :slight_smile: Na hrací nočníky mám alergii poté, co gen. řediteli v bývalé firmě přestal hrát (teda jeho synkovi :grinning: ) a posílali jsme ji na reklamaci až do Ruska, kde ho kupoval. No mazec, hrací nočníky nebrat :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:44  • Odpověz
zuzí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky,

peti ne tuhle zkratku nejezdim - to je pro me zajizdka - jezdim pres veselou a tam je zkratka na hvozdnou - taky je to ledovice ale neni to samy kopec a zatacka jak ta zkratka co myslis ty :grinning:

Misi Eliasek je sikovny ze uz se szil s nocnikem. To u nas nehrozi - sedela na nem 2x a tvarila se co to po ni chcem :slight_smile:

Dneska plavco dobry - jina instruktorka byla a takova ze se s nicim neparala - jsme museli delat i to co jsme jeste nedelali :sweat_smile:

Zuzi ten pad me mrzi - neboj - stat se to muze kazdemu.S tim nocnikem jsi dobra.

Ja mam taky facebook ale moc tam nechodim tak si Vas vyhledam az tam pujdu. :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi tak to je vtipny :grinning: :grinning: :grinning: To se ti nedivim. Dneska jsem dala zase pred koupanim a zase se vycural, ale jen trochu protoze nocnik nehral :grinning:
Jani nekdy je to lepsi, my jdeme plavat zitra a strasne se tesim. Minule byla takova mirnejsi hodina po svatcich ale ted uz to bude zase hukot. Me se hrozne libilo jak jsme davali prcky do plavaciho kruhu a ona je pak vyklopila a my je pod vodou chytli :slight_smile: ALe minule jedna maminka sla dost daleko, kdyz ji instruktorka posilala holcicku a normalne ji nechytila, ve me uplne zatrnulo ale instruktorka hned reagovala a vylovila ji z vody. Sem si rikala, jaka je tahle prace super, ale teda je to asi pekne narocny na pozornost.
A jeste mi dneska rikala kamoska, co zacala s malou chodit na vanicky, ze zrovna byla u toho kdyz jedna kamaradka hlidala druhe asi pulrocni dite a ve chvilce nepozornosti ji spadlo z lehatka na zem. A to jsou tam na zemi kachlicky. Brr. Uplne se mi udelalo spatne.
14. led 2010 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
misi to je hrozné :frowning2:

to plavčo musí byt super..me slibovala švagrová,že bude s malím plavat doma zatím ve vane,než budem moct na bazen a nic se nedeje..už jí nebudu říkat..ona plavala v Kenny s kojenci..

ted jsem dožehlila,manža dovezl lahvinku tak jsme si dali 2dc a mužu jít chrnet :wink:
14. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu konečně :slight_smile:
dneska jsem se sousedama jela do Německa zase nakupovat, takže mám zase příkrmů, fakt se to tam vyplatí, zeleninová sklenička třeba jen 13Kč :slight_smile: Ale sousedka je blázínek, ta netroškařila, pro malou vzala 70 skleniček :astonished: A ještě jsem teda vzala útokem tesco a kopila 3 obyč bóda s dlouhým za 100Kč a za 70Kč ty nátělní, to ji dávám pod pyžamko, aby ji hřálo a už hodně dlouho nenastydla. V Něměcku maj taky Kik, jak nakupuje bunicka a tam jsem koupila obrázkový boďo za 1,99euro a elasťáčky taky za stejnou cenu. Ale jsem unavená, ještě jsem do teď poklízela a vařila, ať mám zítra klid, páč o víkendu máme mlaďase, tak to zas bude.. Teď piju Chenetta, kopupila jsem si 0,25dcl, tak pro dobrý spaní, jsem se opičila tuším po anittce a zuzíkovi :slight_smile:
zuzik, nebuď smutná, taky mi malá před Vánoci spadla a dokoncem i pak ihned usnula, naštěstí byla dobrá, ale bála jsem se jako Ty... Navíc Verunka je pěkná raubířka, to Kikča ani není a taky jsem jí neuhlídala :frowning2:
nočník nemáme a nechci min. do roka vidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, neznala jsem ty sousedy, tady to je takový inkognito, ani pomalu nevím, co bydlí za lidi u nás v baráku jak bydlíme v přízemí a nejtzdím výtahem.
Tak a už nevím, co psát... :frowning2:
petul, včera jsem zapomněla popsát Šimunkovi, tak dodatečně vše nej :wink:
14. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Anit, mně doktorka řikala, že už Ančí můžu dávat chleba i rohlík a cca od 9 měsíců už i žervé a dětskou šunku na chleba. Anča baští všechno, takže s tím nemám problém, ale ovoce pouze v podobě banán + něco (jabko, hruška, broskev, meruňka), bez banánu je to na ní kyselý. Já Anit nikde dlouho zatím nebyla, takže maximálně si nesu jídlo s sebou v kelímku od Aventu a nakrmím někde v dětským koutku, nebo u tchýně atd., na dýl jak den jsme nikdy nebyly.

S tim sněhem mi holky něco povídejte, včera jsem byla v Karlíně na masáži, parkovacích míst hafo, ale když zaparkujete, tak už nevyjedete. Už na masáži jsem řikala, že budu muset rozpustit vlasy a hodit úsměvem, protože vidina toho, že vyjedu z toho sněhu byla mizivá a taky že jo, zůstala jsem viset uprostřed ulice zapadlá, naštěstí se dva pohlední mužíci nabídli a vytlačili mě, tak jsem měla i zážitek svobodné dívky koukající po chlapech, hehe.

Misi, ty už máš nočník, jo? No tak to budu muset nad tím taky už popřemýšlet, protože já bych to ani nemohla zkusit, kdybych chtěla.

Zuzíku, nesmutni, takových pádů ještě bude a horších, postel je nízká, neboj, je v pořádku.

Holky, jupí za facebook.

Andy, byly jste v Drážďanech?
15. led 2010 v 06:27  • Odpověz
Karca, ty to je super, ze ti pomohli chlapi s tim autem! No, nevim, jestli ja bych nezustala stat zapadla a vsichni by kolem jezdili a delali, ze me nevidi :wink: :grinning:
15. led 2010 v 07:29  • Odpověz
Jinak Honzik taky musi mit banan plus neco. Kdyz mu davam nejakou min sladkou presnidavku, tak mu do toho musim rozdrtit susenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Když pomohli mě, tak tobě určitě. Pak jsem se dívala do zrcátka a řikala si, já bych sobě teda nepomohla :grinning: :grinning:, :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nicméně mě to pak v autě motivovalo, že se sebou musim něco dělat, aspoň kdybych nebyla slaboch a shodila těch zbývajících 8 kg :(((. Na druhou stranu je stejně krása o sebevědomí a charisma :confused: , no to to tu rozvíjím debatu.
15. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Karci, nekdy muze byt clovek hezky, ale kdyz je hloupy, tak je mu krasa na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na druhou stranu nekdy clovek, ktery by te vzhledove nazaujal, muze byt hodne zajimavy. To jsi myslela? :slight_smile:

My dneska vyrazime do herky s detma kamosek a pak asi do prace na chvilku. Mrknu na vas odpolko:slight_smile:
15. led 2010 v 08:31  • Odpověz
ahojky kočky,

andy teda to jwe super s tema nákupama..a kdo hlidal Kristynku,nebo jela taky?
karco to já bych se musela i vytlačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrustio užij si dnes vylet :wink:

já jedu odpo taky sama po nákupech,musím na sunar,tady je desne drahy..v nekterych lekárnách je ješte akce že za 2 ks kolem 340-360kč :wink: tak jedu do Zlína a kuknu se kde co mají..v nedeli chcem na potraviny do kaufu na velký nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted valím vařit,dokud svište spí..ho už nebaví ani hračky,chce všechno co vydí..ovladače,kafe..atd a hned se steká,že mu to nedame
15. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska spala Verunka zase dvanáct hodin bez probuzení, tak super. Akorát já šla spát pozdě, takže jsem pěkně nevyspalá :frowning2: Verča je v pořádku, po pádu ani památky, zase řádí jako černá ruka :sweat_smile: Včera jsem se dozvěděla, že se mi nejlepší kamarádka stěhuje na rok na Moravu, tak jsem bez nálady :frowning2: Ale chápu jí, kdybych byla v takové situaci, tak by ani nic jiného nezbývalo :rolling_eyes: :frowning2:

S tím nočníkem to byla fakt akce Zet, stejně jako jeho ostatní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, tý jo, 70skleniček bych ani neměla kam dát :grinning: Ale ty jsi nakoupila super věci, sklenička za 13Kč, to je bomba. To mě ale vede k zamyšlení, proč je to u nás drahý jako prase... :rolling_eyes:
Karco, úplně tě chápu, my jsme taky v Praze na parkovišti nemohli vyjet :angry: A lidi na Petra jen čučeli, jestli to jako vyjede nebo ne, pomoct mu nešel nikdo a to viděli (a hlavně slyšeli), že máme v autě dítě. :angry: :angry:
Misi, já se taky těšila na plavčo, jak budeme chodit, ale asi to neklapne :frowning2: Vrátil se mi zase lišej na nohách, takže do vody s mimčama nemůžu. :frowning2:
Jinak já Verče dávám banán do jogurtu a někdy samotnej, k přesnídávkám jí ho nepřidávám :slight_smile: Asi jí kyselé nevadí :grinning: Navíc banán staví, tak se ho i trošku bojím :frowning2:
15. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.