• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzik a manza by nemohl? U nas jsou kursi i pozdeji.
Malej konecne usnul Uf, dneska byl kolem poledne obvzlast protivnej.
Andy tak to jsou super ceny, skoda ze my to mame tak daleko :unamused: Hrusti tak si to uzij :slight_smile:
Karca uz jste byli na tom Avatarovi? Vsichni to desne chvali. My jdeme zitra na Sherlocka Holmese :slight_smile: Sami s manzou tak uz se tesim. Hlidat budou kamaradi, jeste ze je mame. :slight_smile: U nas na namesti je verejne brusleni, akorad nemam brusle, mozna si pujcim od mamci a vyrazime :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
misi, Petr by nemohl, protože u nás je to jen ve všední dny kolem poledne a to je v práci :frowning2: Navíc ten můj ekzém je nevyléčitelnej, dá se jen potlačit, ale cokoliv mi ho rozjede :angry: Je zajímavý, že v těhu jsem se ho úplně zbavila a před dvouma měsícema se zase objevil, mrcha jeden :angry: :angry:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Zuzik to je skoda, Verce by se to urcite libilo, kdyz je takovej drak :grinning: U nas je to i o vikendu. Asi zalezi jak kde.
15. led 2010 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, teda koukám, vy už jste skoro všichni na facebooku, aspoň ty které jsem chodíme často... A co zbytek? Bemo, bobas, jaaninka, bunicka...? :slight_smile:
My jsme dneska byly konečně na prochajdě. Předtím pořád mrzlo :frowning2: A dr. nám to v mrazu moc nedoporučila, když má furt tu rýmu...
Taky bych chtěla to plavčo, ale bojím se, zase kvůli t ý blbý rýmě :frowning2:
Jinak malá začla v posledních dnech broukat, tak snad se blýská na lepší časy, předtím to bylo strašně málo, tak uvidíme, jestli začne někdy taky už žvatlat..
kari, to musel být zážitek... No jo, viděli samotnou ženskou, tak šli do toho :wink:
15. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Holky, jsme zpatky. V herne super, pak jsem se stavila v praci. Honzik sel od jedne tetky k druhe a vsichno ho chvalili, jake je hodne miminko. Haha, to by ho meli mit doma v noci :wink:
Sef mi trochu nasadil brouka do hlavy, pry pocital s tim, ze se vratim za dva roky. No, ze by byl Honzik nakonec jedinacek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 16:40  • Odpověz
hrusti, tak to je fajn, že byl hodný Honzula :slight_smile: A Ty máš mateřskou taky na 2roky?
15. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Andy FB mám taky, ale teď tam stejně nebudu, ani nevím jak dlouho budeme bez netu než něco najdem a připojí nás
15. led 2010 v 17:27  • Odpověz
ambret, na Tebe jsem zapomněla :astonished: Promiň :wink: Tak to nevadi, že tam nebudeš, ale můžem tam být kompletní...
15. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahojky, ahojky, dneska nejak nestiham. Byli jsme na plavcu docela dobry, akorad se malymu moc nelibilo na zadech a pak kdyz si ukoristil hracku a zas ji musel odevzdat :sweat_smile:
Karci super ze ti nekdo pomohl :slight_smile: No jo hezka baba :slight_smile:
Hrusti tak to je super :slight_smile: Tak co jdes do toho? Uz ti prace chybi? Ja dokonce uvazuju, ze bych nastoupila o pul roku driv tak od podzimku, no uvidime.
Tak bojovy ukol pro zbyle zaridit si facebook :grinning:
15. led 2010 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, no ja mam prave rodicak na tri roky a sef si to spletl a myslel si, ze to mam na dva :sweat_smile: No, ja nevim. Ja bych na jednu stranu chtela druhy, ale na druhou stranu bych docela rada sla do prace, klidne na castecny uvazek. A ted mi volal sef, ze jsem zvana na povanocni firemni vecirek. Juchu, vypadnu nekam do spolecnosti :dizzy_face:
15. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Hrusti ja ted byla na kafe s kamoskou z prace a prislo mi jako bych nikdy neodesla :grinning: Strasne rychle to utika, kdyz si vezmu, ze za rok se tam budu vracet :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko, jak uzivate vikendik? :slight_smile: U nas noc jakz takz.
16. led 2010 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

hrustí víš že ti veřím,že bys šla do prace?? :grinning: já taky..jsem rada že jdu občas a dostanu se mezi lidi..s tím večírkem,no konečne že je to napadlo :wink:

misi noci dobré,ale přes den desné :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem byla po tech nákupech celé odpo a manžovi chrnel 2,5 hodky a pak pry byl hodny a brečet začal až asi 30 minut než jsem došla..
jo a už nevím jak mu vysvetlit,že nemá rvát kábl od monitoru dechu..jede po nem pořád,mužu delat ne ne ne jak chcu...
16. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Pet, Honzik taky rve kabl od monitoru:o)
Ja planuju dneska asi vyrazit nekam po obchodech, potrebuju se rozptylit. Nejak mi hrabe, leze na me depka a jsem protivna na manzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Peti to u nas bylo to samy, ja jsem ho pak davala na zem, ten monitor, aby na nej nedostal. :slight_smile:
hrusti to je potreba, my razime odpo do toho kina, se desne tesim. Valim do knihovny. Pa a hezky den
16. led 2010 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, my jdem taky ven. Tak hezkou sobotu.
hrusti, jen jdi... To pomůže. Mně dneska taky konečně dorazila mateřská :slight_smile:
kabel od monitoru máme jakoby pod matrací, tak to je v poho.
16. led 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojky hrusti jj taky jsem protivná bohužel u nás žádné obchody nejsou a na černáku se propadla střecha tak nefvím jestli je už v provozu jsem uplěn hotová akorát jsem se pustila do uklidu bytu což je tak na dvě hodky takže makačka pak se musím dát dohromady umejt hlavu udělat nehty atd a to bude zas večer takže dnes nic no tak s nad zítra ale zase to na mě nějak padlo . jak tady nic a nikdo není a manža od 8 do půl sedmý v prd... ach joooooo.
16. led 2010 v 11:06  • Odpověz
eliáškovi vše neeej k pidi narozeninkám pusinkuuuu :slight_smile:
16. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Jeee, pridáváme se k přání Elíkovi. Všechno nejlepší k pidi-narozeninkám!
16. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Anitt, manza byl dopoledne nakupovat v Globusu na Cernáku a nic neříkal? Kde se propadla střecha???
Jinak jsem doma oznamila, ze jedu odpolko do kramu a pry pojedou se mnou :angry:
16. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsem dneska Honzikovi uvarila bezlepkove testoviny... jsem si myslela, jakou mu udelam mnamku... k tomu libova kruti prsicka a brokolice... a co on? ... trochu snedl a pak se zacal davit a chtel to vsechno vyblinkat... hmn, takhle dopada domaci vareni. priste se mu na to vyprdnu a dostane brambory s mrkvi :grinning:
16. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc opět luxusní, ale jak včera spala přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopoledne hodila půl hodinu a odpoledne přesně 13minut!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem myslela, že mám slyšiny, když jsem slyšela něněně, já ruce v lavoru, myla jsem nádobí :angry: A pak byla samo protivná jak blázen, tak ji babička vyvenčila a chrněla dvacet minut. Hrůza. A dneska dopo si hodila zase deset minut, už z ní trošku blázním. Já dopoledne vytírala, zametala, luxovala a Petr hlídal. Odpo s ní razí ke tchánovcům, tak jsem řekla, ať jsou tam aspoň tři hodiny, protože toho mám plný kecky. Zítra si ji bere na půl den na chatu, tak budu mít klídek. Už to fakt potřebuju.

Eliáškovi a Melince přejeme všechno nejlepšíííí!!! Hlavně zdravíčko :dizzy_face:
Hrusti, tak to je super, že Tě pozvali na párty. Konečně jim to došlo :slight_smile: Já jsem dneska na Petra byla taky protivná :frowning2: Se mi zdá, že má pocit, že hlídat Verunku mě nemůže vůbec vysílit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misi, užij si kino :slight_smile:
Anitt, tady taky nic a nikdo není, tak si tu občas připadám jak kůl v plotě :frowning2:

Jo a Veru je teď poslední dva dny naprosto šílená při přebalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co dělá a předvádí, to mi hlava nebere. Radši by si nechala zlomit nohy než se nechat přebalit. Do toho řev jak tur, hrůůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
16. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
hrusti to bylo po tom prvním dnu sněžení tak už to asi dali do kupy . hm tak možná zítra tam taky vyrazíme a juknu do hm orsay a ca potrebuju nutně boty kalhoty a něco hezkýho jsem jak hastroš.

no davídek při přebalování taky dost jančí je to fakt makačka.
16. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
já jsem vařila těstoviny teda zatím jen bezvaječné tak doufám že to neva že nekupuju nějaký speciální :fearful:
a snedl to dobře já teda vařím a tak dvakrát týdně dám sklenku to co nechci vařit jako hovězí atd ale je fakt že ty tě+stoviny jsou hutný
já mu dnes udělám ke sváče br. kaši v lékarně mi řekli pokud nechce normální kaši tak až mu dávám normálka zeleninu odpo nebo tu kaši s mlíkem nebo br kaši už je fakt že by mohli víc . jsou to už velká mimča :wink:
16. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Hrusti, nevtipkuj (dočítám trochu později s tim roztlačením…).

Já se jinak banánu vůbec nebojim, protože Anče kadí 4x denně, kéž by jí trochu stavěl ).

Na Avataru jsme nebyli, ale teď byla sousedka a řikala, ať jdem, že nám pohlídá Anču, tak je to asi fakt dobrý. No, ale asi nepůjdem.

Teda Hrusti, že by si fakt šla do práce, ju? No ale stejně si řikala, že po prckovi na chvíli půjdeš, ne? A pak až druhý.

Ano, holky, zařiďte facebooka, vytvoříme si tam diskuzi a pojedeme anonýmo. Jupijou, jupijou.

Já musim do práce v pondělí, tak si řikam, jestli půjdu sama a vypařim se jak pára nad hrncem, abych se tam nemusela vykecávat, nebo jestli vezmu Ančí a budu se vykecávat.

Hrusti, užij si nákupík, taky mi na depku pomáhají obchody. Anče rostou 3 zuby, takže noc byla taky nic moc. Možná s tím počtem zubů za chvíli předhoníme Ambretinu Nelinku.

Zuzíku, o přebalování mi něco povídej, zabaví jí jen nějakej neznámej předmět a to jen na chvíli.
16. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
jo, holky, to by bylo fajn, anonymní diskuze, to je sen :slight_smile: To ani nevím, že to tam jde taky..
Jinak my jsme po obídku, Kikča tu leze po pokoji, pořád k Tomáškovi a ten je z toho na švestku, že ho ségra otravuje a přitom ona ho má moc ráda, pořád se na něj směje, fakt, nikoho nemá tako oblíbenýho..
jéé, a teď tu Kikča žbrblá a slyším v tom něco jak ba-ba-ba... Tak že by konečně? :slight_smile:
16. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahojky holčiny,

už jsem od včera doma a až teď jsem měla časík nakouknout.Mám tu sice mamču,ale říkala jsem si,že se tu za Vámi podívám :slight_smile:

Tak v prvé řadě popřeji Melince a Elíkovi vše naj k pidi midi narozeninkám a posíláme pusinky :zipper_mouth: Dnes jsme byli dopo na sáňkách a myšákovi se to líbí čím dál víc :dizzy_face: Jinak je zase trošku vzteklej,ale pořát to jde...

Jinak já facebook mám také ale moc tam nechodím.Moc tomu popravdě nerozumím,ale KArčo pokud mě navedete tak můžeme chlapi pomlouvat tam :grinning: :grinning:

Malej už volá mami....Jinak včera prošlel celou chodbu,ale jinak se bojí-poseroutka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 15:23  • Odpověz
vikul, to je šikula... a neboj fb je jednoduchej, jen ze začátku je to horší na pochopení, ale dá se na to přijít, měla jsem taky problém.
16. led 2010 v 15:29  • Odpověz
uff, tak jsem ty svoje poklady vyslala k babičce, udělala jsem si latté a chvilku mám oraz. Pak musím umýt nádobí a utřít prach, ale už bude hotovo :slight_smile: Veru spala odpolko 3/4 hodiny, to jde.

Karco, s tím přebalováním je to fakt masakr, někdy jí zabaví nějakej předmět, ale teda spíš ne. Jí vždycky něco dám a ona s tím třískne nebo to rovnou zahodí a furt se vzteklí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi po koupání odlezla z ručníku, že jako se sušit nechce a lítala nahatá po pokoji jak splašená a smála se na celé kolo :grinning: No, ale když jsem ji dostihla, tak zase hysterák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Andy, tak super, že Kikča začíná žvatlat :slight_smile: Taky máte dost pokroků najednou :dizzy_face: Verča má nejoblíbenějšího mého dědu, protože má plnovous :grinning: Jen ho vidí, začne se smát a leze k němu rychlostí blesku :grinning: Měl by být Tomášek rád, že je to její oblíbenec, i když v jeho věku to asi ještě neocení :slight_smile:
Vikulko, Štůfek je šikulka!!! FB není složitej, jen je někdy šíleně pomalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Popravdě nevím, že bychom tam mohly diskutovat inkognito :confused: , ale bylo by to fajne :grinning:
16. led 2010 v 16:17  • Odpověz
zuzik, ty se máš :slight_smile: To u nás nehrozí :frowning2: já dala teď kikču spát a dlabnu brambůrky, ale nějak mi to nejede, raději bych tu Tvoji tatranku :grinning: Jinak jak žvatlala, tak jsem se z toho málem rozbrečela... Tak jsem moc ráda. Tomík to moc neoceňuje, že za ním malá furt leze a kouká na něj. On na ni uděla bufiky a ona si čůrne do pampersky, my uděláme bufiky a ona se jen usměje no :grinning: No jo, velkej brácha je lepší než rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás přebalování ujde, až na to, že je asi tak 50x než ji přebalím na břichu, ale když ji dám krém nebo tak něco, tak leží a prohlíží si to, takže v poho :slight_smile:
16. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.