• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
andy :grinning: :grinning: :grinning: Učůrne do pampersky mě natolik rozesmálo, že jsem se musela krotit, páč já pampersky nenosím :grinning: :grinning: No, ona se taky přetočí na břicho a pak už ji mám až na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Zuzíku, to se teda bavim nad Verunkou, jak si z tebe dělá dobrej den.

Já si právě na tom facebooku myslim, že by se založila stránka (něco jako mají třeba politické strany) a tam oni taky mají kolonky diskuze, no a když by se ta stránka celá zamkla a byla dostupná pouze pro fanoušky, tak by to bylo to, co bysme potřebovaly, si myslim a prostě bysme se každá stala fanouškem, ale nevim, jestli to jde, jen uvažuju..., no dokud tam všechny nebudem, tak to řešit nebudu, ale jsem přesvědčená o tom, že to půjde

Holky, Ambret, Viki, tak si nás dejte jako přátele, já nevim, jak se jmenujete příjmením, tak Vás nenajdu.
Já jsem: Karina Brymova Vondrackova
16. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Téda holky, to by byl masakr, anonymní diskuze, možná že by to nabralo úplně jinej spád :slight_smile:)
16. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Jo, holky, jen nás tam dejte, já Monika Bujárková... A jaaninka je tam taky říkala.
a kari, ale co když se i fanouškem stane někdo jiný ? Jde to nějak zamknout? Jako vím, že hodně diskuzí se tady z koníka přesouvá do svých zamčených místností. Admini to tady nechcou, tak se nedivím. Dřív to šlo, koník nebyl tak rozšířenej, ale te´d už jsem chodí snad všichni i šmírovat :confounded:
16. led 2010 v 17:02  • Odpověz
zuzik, noooo tedaaa :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky,jestli chcete komunikovat inkognito,tak navrhuji Fazole :
http://www.fazole.cz/

Já tam jsem už několik let:slight_smile:Nic to nestojí,jen se zaregistrujete pod přezdívkou:slight_smile:Forka se dají zamčít,můžete mít vlastní vizitku a fotek nespočet a navíc se nemusí zmenšovat :wink: Je to povídání jak tady a ještě jednodušší :slight_smile:

Já FB nemám a zatím neplánuji,je to moc informací o člověku a najdou tě i lidi co nechceš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pouvažujte :wink:
16. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Holky, zkusila jsem na tom Fb založit skupinu anonymní, kde nás nikdo neuvidí, budem tam si moc dívat fotky, video atd. Opravdu to jde, tak že nás tam nikdo nebude šmírovat, poslala jsem Vám pozvánky, ale pokud budete chtít být tu nebo někde jinde, tak můžu zrušit :wink:
buni, ono stačí, že si jen pro nás založíš profil, můžeš dát i jen přezdívku pokud nechceš, aby Tě nikdo našel a můžeš si i cokoliv blokovat, že to uvidí jen Tvý přátelé a Ty sama pak rozhoduješ, kdo bude Tvůj přítel :wink: Můj tom má jako jméno přezdívku a příjmení CZ, fotku tam má nějaký postavičky z filmu a nikdo neví, kdo je :slight_smile: Jen ti, co jim to řekl :wink:
16. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Andy-já vím,že na FB je víc lidí už ted a nikomu se nebude chtít zakládat další,ale kdyby náhodou... :grinning: Já nevím,mně se do toho FB moc nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 17:28  • Odpověz
buni, ale do tý skupiny, co jsem založila nikdo kromě Vás holek z jarňáčku neuvidí (žádost o přidání se musí potvrdit) a holky, co tam jsou tam můžou v klíďu být jak jsou už na FB a ty z vás, co nechtěj, aby někdo Fb viděl jejich info tam můžou být stejně anonymně jako tady, nemusejí mít fotlu, svoje pravé jméno a tak a nijak jinak ho dál využívat..
Holky, záleží na Vás jak chcete. :wink:
16. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Tak jsem tam... myslim na FB. Najdete mne jako kamosky holek :grinning:
16. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Hrusti jak se na tu uzavrenou skupinu na fb dostala? Me nic neprislo - na me Andy asi kasle :grinning:
16. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Jani, Andy mi poslala pozvani a to jsem potvrdila :wink:
16. led 2010 v 18:48  • Odpověz
tak už jsem tam taky :grinning: Na FB :slight_smile:
16. led 2010 v 19:04  • Odpověz
holky resim proble s FB poznala jsem tam na sto pro jen hrusti :grinning: A nejak si nejsem jista u ostatnich jmen :sweat_smile:
16. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holky, já jsem Monika Bujárková ...
jaani, přidej si mě do přátel, bobásku Ty taky :wink: Nebo napište přesně jak tam jste :wink:
16. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
doubravka Kutzlerova a posli me prosim pozvanku :wink:
16. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
tak a teď mě potvrď a pak pošlu hned pozvánku :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
hotovo jen se nemuzu ted dostat na tu uzvrenou skupinu :grinning: nemam asi pozvanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
už ji máš
16. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak se s vámi na nějakou dobu loučím a zítra to vypukne. Nevím jak to tam bude z netem, protože pro oblast ve které budeme jsme žádný spojení nesehnali a když jo, tak přes pevnou a nebo mobilního operátora a to nechcem, takže jak to tak vypadá, tak asi budem bez netu.

Já vím, moc jsem vám toho nenapsala, ale ještě běžím vyklidit linku, dobalit nějaké drobnosti a honem do postele a ráno hned v 8 hodin to začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ahojky, opatrujte svoje drobečky a jakmile to jen půjde, ozvu se vám :wink:
16. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ambret-IP jestli se stihneš kouknout :wink: Mějte se moc krásně a snad Tě tu brzy zase uvidíme :wink:
16. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Andy, super, ty si skvělá s tím FB, hned tam půjdu za chvilku mrknout.

Buni, Andy má pravdu, na FB zveřejňuješ jen to co sama chceš, můžeš si všechno zamknout a nebo tam vůbec nenapsat.
17. led 2010 v 05:55  • Odpověz
Na FB je právě i skvělý, že se dají vkládat komentáře pod fotky, to mi přijde úžasný, vždycky si prohlížim Vaše fotečky a tak ráda bych pod ně něco napsala a ono to tu nejde.
17. led 2010 v 05:56  • Odpověz
ahoj holky, teda Karco ty jsi ranní ptáče koukám :confused: :sweat_smile: Jdu vás aspon pozdravit.
FB je fajn, taky tam ráda zajdu, když mám chvilku a nejsem na diskuzi :sweat_smile: kdybyste měla nekterá málo přátel, tak sem tam jako Zuzana Stará :slight_smile: ale tedy víc foteček mám asi tady. :slight_smile:
17. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky tak jsem si Vás našla a čekám na potvrzení :slight_smile: Jinak nevím jak si teda budeme prát-čekám Karci na vysvětlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Zuzik nevím která jsi na FB. Je Vás tam víc pod tímto jménem
17. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Jinak Jůlince k pidi narozeninkám hodně lásky,zdravíčka atd. :dizzy_face:
17. led 2010 v 10:17  • Odpověz
vikulko, dej si tam mě ... Monika Bujárková a já Ti pak pošlu pozvánku. :slight_smile:
17. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky,

s tím FB má andy pravdu,máme tam uzavřenou skupinu o nedonošenátkách :wink: je to jen pro zvané a nikdo to nečte..
tady me už taky štve kolik lidí mu tu šmíruje :angry: tímto je všechny zdravím :grinning:

ambret přeju at se berzo připojí :wink:bude tu chybet
Julince všechno nej nej nej :wink:

a nám se vrastilo naše hodné díte,rano byl 1,5 h v ohradce :slight_smile:hral si a já uklidila,povesila pradlo a nachystala obed..jen doufám že mu to vydrží..ted chrní a já tu mám studené kafčo :grinning:

holky krásnou nedeli,.ješte kuknu :wink:
17. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.