• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak mi nejede FB :angry:

jo holky me tak napadlo,co máte 2 přijmení..jak je to třebas u dr?? říkají Vám obema??
to me tak napadlo včera práve na FB :wink:
17. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Díky Vikulko :slight_smile:
17. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, to je super s tim FB a diskusi, hned se na to mrknu. Ja se jmenuju Michaela Hofmanová Zápařková.
Peti jj musim obema, zvazuju, ze bych si to druhe zmenila na muzský rod at to neni tak dlouhe.
Buni FB se nemoj, prijde mi to vic anonymni nez tady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
A petrach taky díky :slight_smile:
17. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky,

Karco-na těch fazolích to jde taky,dávat tam komentáře a hodnotit fotky :wink:
Ale vidím,že vás neukecám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,možná ten FB zkusím,ale nemám ráda nové věci a registrace,jsem taková ,prostě nemám ráda změny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla jsem po porodu změnit gyndu a stále tam čučím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak budu mít čas tak na ten FB kouknu,snad to tam pochopím....

A sem už teda nikdo chodit nebude,když se přesunete tam?????
17. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jůlince taky vše nej :wink:
17. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Vse nej Julince :slight_smile: A diky za vcerejsi pranicka :slight_smile: Buni sem pak uz asi moc ne. Tak to zkus, jsi sikulka, zvladnes to :slight_smile:
17. led 2010 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Misi taky dodatečně Vše nej nej nej Eliáškovi
17. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Peti, já nemám dvě příjmení, jen na facebooku uvádím ještě brymová, aby mě našli spolužáci ze školy.
17. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Haloo já čekám na potvrzení na FB :grinning:
17. led 2010 v 15:42  • Odpověz
vikul, jak te najdu na fb?
17. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojte holky, tak vás jdu zase pozdravit.

Máme tu na návštěvě mamku, byli jsme v pátek na plese a tak skvěle jsme si zaplesali jak nikdy :wink:

Jinak dala jsem nové fotečky do alba, tak můžete okouknout.

Jo holky, jedete někdo na hory?
Já jsem dnes zarezervovala jeden penzion v Jeseníkách, tak jsem zvědavá jak to Natálka zvládne.

Tak a jdu vás očíhnout a přečíst.
17. led 2010 v 18:31  • Odpověz
tady uz je nejak mrtvo :grinning:
17. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak už jsem teda taky na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vůbec tam tomu nerozumím :sweat_smile:
17. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
buni, pozvánku jsem ti poslala a neboj, do toho vklouzneš :wink:
17. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Buni napis mi do ip jak se jmenujes, at se muzeme pratelit :grinning: Bemo to je super, ze se plesik vydaril. Sup sup na Facebook, tady uz asi nikdo nebude. Jinak super fota mala krasne stoji :wink:
17. led 2010 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tady je teda mrtvo :grinning:
my jsme dnes meli rhb,cesta fakt super v tom snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já depku že neleze,rhb opet chválila..no my jsme fakt dvojice..pry má krasné pohybové vzorce,všechno dokonalé,svalíky atd..a do 3 tydnu pry poleze :confused: ..
jenže to říká od listopadu,už na to kašlu,on jednou začne,nebudu se pořad stresovat :unamused:

odpo jdeme Elišce koupit kombinezu,když jer pořad toho snehu..má jen jednu a jinak zateplene kalhoty ana sankovaní je lepší stejne kombineza..

buni me by ty fazole nevadili,zaleží na holkách..nevím jakou kapacitu má ta FB..jak se to bude dočítat..tady je přece jen neomezená kapacita a pamet :wink:
18. led 2010 v 11:06  • Odpověz
teda vám řeknu to FB je hrozne nepřehledné :angry:
18. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Peti souhlas - zlaty konik - nejhorsi je kdyz zacne kazdy psat na zed a ne pod nejaky prispevek - to je peklo docitat :angry: Na diskuzi ten fb proste delany a prizpusobeny bohuzel zatim neni
18. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
holky, vždyť jsme se domluvily jak to dělat, já si myslím, že to bude v poho, když to budem všichni dodržovat :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Monco ja vim - vsechno chce svuj cas ale me ten fb proste nesedi celkove - ale neva - ja se prizpusobim vsemu :grinning: Jen jsem si potrebovala postezovat :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
jj, já bych taky radši byla tady, už i adminům jsem psala zda se tu nebudou moc zavírat ty kecací diskuze... ale prej ne, že by všechno bylo pozamykaný. Přece jen koník je srdcová záležitost :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Peti-však za zkoušku na fazolích nikdo nic nedá a opravdu se to dá dočíst v pohodě,zamknout,můžete sbírat fazole a kupovat za ně věci na netu a prostě je to jednoduché a přehledné jak tady.Fotogalerie jsou neomezené,nemusí se zmenšovat fotky.Nikoho tam nechci nutit :slight_smile: Hele,já tam založím forko Jarňáčci 2009 a kdo bude chtít,tak tam mrkne :wink:Registrace nic nestojí!!!A vizitka se dá zase jednoduše zrušit :wink: www.fazole.cz

Já ten FB nechápu,je to tam nepřehledné a vůbec se mi to nelíbí a popravdě nemám čas to tam ted nějak luštit,takže já tam asi moc-skoro asi vůbec nebudu :frowning2: Mrzí mě to,ale snad se občas vrátíte třeba sem :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
holky pomoc me na fb nejdou vkladat prispevky - me to pise ze: Něco se porouchalo. Děláme všechno pro to, aby byl problém co nejdříve vyřešen. Zkus to prosím znovu později.

Vam to jde????
18. led 2010 v 15:44  • Odpověz
jani to se občas stává ale za chvilku to jde. jak jsem tam již psala jsem možná pro navrat na konea na pomlouvání fb
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz
anitko me to nejde uz tak dobrych 10 minut :unamused:
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz
aha tak já to zkusím a napíšu
18. led 2010 v 15:46  • Odpověz
tak mně to jde za chvilkuti to taky naskočí bude to ok určitě
18. led 2010 v 15:48  • Odpověz
buni, tam jde o to kdo kam chodí, já mrkla na tu fazoli a taky se tam nevyznám :frowning2: Jinak mě nedělá problém občas mrknout i sem :wink:
18. led 2010 v 18:00  • Odpověz
holky ja se poseru - me na ten fb nejde nic vlozit do prispevku - me to fakt svte - co delam spatne - porad stejna krava hlaska stylu ouha. S takovou me tam moc neuvidite :grinning: Uz to zkousim asi 3 hodky a porad nic :angry:
18. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.