• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jani me to píše už nekolik dní..že se neco porouchalo..je pravda že na diskuze to fakt není no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale na ruzne osobní veci proč ne???
ješte kuknu na ty fazole,až se trošku hodím do klidu..celí den jezdíme po meste..rhb,uřady,obchody a u babičky a jsem fakt k.o..ješte sem kuknu...
18. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Hojík kukajdy :grinning: Mě to odpol také blblo,ale ted večer už v poho
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Andy-je mi to jasný :slight_smile: V pohodě,jen jsem hodila návrh :wink: Mně tu nikdo nešmíruje,tak jsem v klidu a můžu si sem psát co chci :slight_smile:

Peti-jak říkám můžeš tam mrknout,kdyby jsi si nevěděla rady,tak se klidně ptej :wink: Pro začátek se stačí zaregistrovat pod přezdívkou,tím získáš vizitku,kterou si pak případně můžeš upravovat atd.a pak si nahoře ve vyhledávači najdeš Jarňáčci 2009 a seš na forku a tam už se píše jak tady.A pak bych forko zamknula a nikdo by tam nemohl,jen povolení účastníci :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Tak ted jsem to tam teprve za celý den našla tu debatu na FB,ale koukám,že jste tam moc nepsaly :confused: :confused:
18. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
holky me to porad nejde - ja to sejrim - pokud to nepujde ani zitra tak na to prdim a bohuzel se asi zapojovat nebudu jelikoz nebudu mit jak :frowning2:
18. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
buni ty ses asi nedivala pod spravny prispevek - holky pisou pod: Karina Brymova Vondrackova Tak holky, začínám tedy nový den. Poustujeme tedy pod tento příspěvek - tam je asi okolo 126 priospevku - ale ja to balim - me tam nejde vlozit ani zadny prispevek - me to porad vypisuje trapnou hlasku ze se to porouchalo a uz me to fakt leze krkem - net mam rychly jak cert ale jen fb me blbne - fakt me to nastvalo - takhle si s holkama asi moc nepokecam protoze tady uz za par dnu nebude ani noha
18. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
jééé,tak to nemám šanci dočíst :grinning:
18. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
jaani, nevím proč Ti to tak blbne :frowning2: napiš adminům na fb..
18. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
me to tak blbne už kolik dní..pořad najiždím znovu a znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a je to hodne drobne psané...než to najdu tak to trvá...jsem hrozná co????

kukla jsem na ty fazole a myslím že to by taky šlo :wink:
18. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky zase mi nejde odeslat příspěvek na fb :angry: Dost se to seká
19. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Vikul-mně se tam zas pořád ukazují ty kody na opsání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
buni jake kody? :confused: Ja to dneska jeste nezkousela ale jestli to nepojede tak uz tam nepachnu - nemam cely den na to odesilat jeden pripsevek at jdou s takovouhle dohaje :grinning: admini pitomi
19. led 2010 v 16:32  • Odpověz
me štve to malé písmo a že musím pořad hledat naši diskuzi...mám v seznamu hodne lidí a není to hned na začatku,když píšem pod jeden příspevek,tak večer to pracne hledám..
19. led 2010 v 18:53  • Odpověz
peti zkus si dat do oblibenych jen tu stranku skupiny a nebudes to muset pracne hledat. Ja kdybych tam sla pres hlavni stranku tak to taky pracne hledam :wink:
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky a ty kody na opisovani psala kremca ze kliknete na zkontroluj ucet, napisete mobil prijde vam sms tu vepisete a uz to neotravuje :wink:
19. led 2010 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz
Miši-jj.o tom mobilu už jsem slyšela,ale já jim nechci dávat telefon tak lacino,oni to tak sbírají a pak mají kontakty na prodávání a otravujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky jste vypsaly v porodnici ten lístek,aby jste dostaly ten kufřík s reklamníma dárkama?Já jo a ted mi chodí takový věci-dopisy a otravujou a přitom těmhle lidem (firmám)jsem adresu vůbec nedala :angry:
19. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahojky, byla sem na FB a tam nikdo a vy povídáte tu :slight_smile: Mně se ty reklamní balíčky bunicko docela líbí :slight_smile: kor nějaký to papání - třeba kaše jsou docela drahý na to, kolik toho z nich uděláš- takhle sme ji zkusili a víme že nám chutná (i když Jui baští zatím vše kromě porku a medu a Lučiny- nějak nám to přibývá, jak na to koukám, co nejí)
19. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Zuzanko-tyhle balíčky mi taky nevadí :grinning: Nebo co se týče dětí,ale mně chodí dopisy,že si mám objednat nějakou knihu lékařskou a že jsem vyhrála 100.000 a takový bludy.Ale musím jim tam něco vyplnit a teprve se zúčastnit...prostě prodali moji adresu i do kruhů co nemají s dětmi nic společnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A na fb se kecá o 106 pod příspěvkem Karči ze dne 19.1.úterý :wink:
19. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jo tak tyhle dopisy rovnou pálim. Babička už kolikrát přišla s tím, co to je zač, brala to skoro vážně, tak se je snažim zadržet rovnou, aby si s tím nelámala hlavu. Nejlepší je, když sme zrovna my dvě vždycky v tom malinkym procentu, co vyhrálo..
U Karči sem byla, teda asi - bylo tam asi 150 komentářů- poslední včera.. no už jdu spát, tak snad zítra.pa
19. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Zuzko-musíš najet výš...Holky další den je 19.1. úterý :wink: Tam je celej dnešek :wink: Jinak přeji dobrou noc :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Holky,jak to že na FB může někdo cizí,do té naší diskuze???? :confused: :confused: Nemá to být jen pro nás????
19. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
Nebo hodnotit fotky můžou i cizí ale diskuzi číst nemůžou... :confused:
19. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Buni, když si ty fotky dáš k sobě, tak je vidí tvý přátelé a můžou hodnotit. Když fotku vložíš přímo do jarňáčků, tak jí nemůžou vidět ostatní, ale Zuzík třeba vkládala fotky ze své stránky, takže se tam přetáhly i komentáře.
20. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Karči-dobrá,dobrá :grinning: Tak to jo :slight_smile:
20. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holky jede vam fb? me dnes pro zmenu ani nenajede :grinning:
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
jani me se vypíná :grinning:
20. led 2010 v 17:49  • Odpověz
něco sem písnu,at nejsme až vzadu..... :grinning:
21. led 2010 v 15:25  • Odpověz
jojo, mně dnes taky blbnul :angry:
21. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
me včera vubec FB nešlo,už me to pekne štve,nemám šanci dočítat :unamused:
22. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Holky, Vás ten FB fakt nějak zlobí.
23. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.