• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojík jen jsem nakoukla:slight_smile:
24. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahojky :wink:

jsem se schvalne dívala a tam není kam psat,že to blbne..no dnes zatím jede..
24. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
zase nás trochu šoupnu dopředu :grinning:
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
tak me dnes na fb pro zmenu nejdou odesilat prispevky - zadna novinka :grinning:
26. led 2010 v 15:49  • Odpověz
holky ale hlaska typu ouha neco se porouchalo uz me leze fakt krkem :grinning:
26. led 2010 v 15:50  • Odpověz
jo to me taky..se dycky naštvu a kašlu na to
26. led 2010 v 16:13  • Odpověz
máte tam na Moravě nějaký blbý signál :grinning:
26. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Monco my mame internet rychly jak cert - mam ho pres firmu takze zadne becko a jediny FB me blbne :angry:
28. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Já se za váma na tom FB nemůžu dostat :frowning2: Klikám na tu pozvánku a ukazuje mi to pořád že je neplatný link :angry:
2. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Tady je to smutný :frowning2:
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
ahojky, kde nikdo, tu nikdo :frowning2: Playstation mi s FB moc nespolupracuje, jen si vas ctu, psat tam nemuzu.
Dodatecne preju k prvnim narozeninkam a krasnym svatkum a vsem pokrokum. Mejte se krasne mamci!
11. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
zuzí jakto že nemužeš psát??
no je fakt,že tady se mi to líp čte,tam jsou desne malé písmenka a celkove to tady bylo lepší,jen škoda,že to nejde zamčít no :frowning2:
17. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
ahojky julince vše neeej ke včerejším pidi narozenínnkám. malá písmenka mě taky štvou ale je super že nás nemůže nikdo šmírovat. konik je koník no. tady jsme se poznaly :pensive:
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahojkýýýýýý koníkovky :slight_smile:
jj,tady to bylo přehlednější,ale už jsem si docela zvykla,akorát nemám moc čas být na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
Dik anitt :slight_smile:
to nevim, proc mi to tam nejde psat, ani cist zpravy, vzdycky se mi to jako sekne a mam prazdny okno :angry: :unamused:

Nasla sem tad diskuzi holek z naseho okoli, tak sem hodne tady no konikovi a na FB uz stejne moc nechodim.. Teda vcera sem tam chtela dat video a ona se nacetla jen cast a pak se to zas seklo nevim jestli moc dlouho nebo velky (170MB)
19. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
zuzi to je škoda,patříš i mezi nás :wink:
ale ted už jsi tam častejc,me to blblo taky a ted je chvilku klid
1. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Diky, to me potesilo. Kdyz ja jak chodim jen jednou za cas, tek sem uplne mimo dění. Pripadam si pak jak vterka. :pensive:
Ted chodim zas na PC, tak muzu psat i FB,budu se snazit vas zajit aspon pozdravit :slight_smile:
Ten cas ale tak hrozne utika, uz sem chodime pres rok, nekterý mrnata uz rok slavili, je to hezky a sem moc rada, ze sem se s vama mohla podelit o pocity a radosti i trapenicka :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi co blaznis zadna vterka nejsi :slight_smile: A delaji noveho konika, kde budou moct byt i uzamcene skupiny tak treba se vratime.
2. bře 2010 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
já na to koukala a je to tam fakt boží---pujdou dávat k textu ftky,zamknout temata..už se teším..
zuzí neblazni,pořad melem o tom jednom..jídlo,deti,chlapi..jsme radi že se ozveš.. :wink:
2. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz
to je od vas moc mily, diky.. prave pred tydnem mi odesla graf. karta v PC :angry: takze sem zas na playstationu a opet nemuzu psat na FB, tak snad brzo na novym konikovi papa, taky se mi libi a tesim se na nej
12. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
je tak nová verze již běží tak jsem zvědavá co nám nabídne :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
taky jsem zvědavá,ale zatím je to dost nepřehledné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
zuzí řešíme to na FB,že se přesunem sem a uzamčem téma..dala jsem dnes holkám návrh,tak doufám že budou pro :wink:
21. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
ja sem pro kdyz se to uzamkne tak zpet na konika :grinning:
21. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
holčiny tak můžeme zpět musí někdo založit téma a napsat kdo tam může moc tomu nerozumím
21. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahojky, tak sem se pokusila zalozit soukromou skupinu, bohuzel se nepodarilo. Hlasi mi to, ze nase nicky neexistuji. Tak nevim, jestli je opet chyba v PlayStationu nebo kde.. :frowning2::frowning2::frowning2:
Neni to slozity - v soukromych skupinach se da zalozit novou, vymyslite nazev, vypisete presne nicky [ja je opisovala z FB, abych nekoho nezkomolila nebo nezapomnela] a to by melo byt asi vse.
29. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
holčiny založila jsem soukromou téma Jarnáčci III. tak můžete tam zaskočit :grinning:
2. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vám všem vede, koukám že rostete jak z vody, je to hrozný jak to utíká , už nemáme takový naše malý miminečka ale začínající raubířátka :slight_smile:
Hledala jsem vás na FB ale nenašla :frowning2: tak pokud budete chtít mě najít tak tam jsem lucie carvanová toufarová , omlouvám se, že sem tu dlouhoooo nebyla ale časíku je málo a já nějak nestíhám, jen sem vás chtěla pozdravit a napsat vám, že na vás myslím :slight_smile: že jsem nezapomněla , tak se mějte hezky a pozdravujte ty svý malý miláčky :slight_smile:
papa a at jste zdravý všichni
3. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Luci ahojky..máš zmenený nick??? holky te nemohli poznat,a jak se máte??? co malí,hod fotečku..
8. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky, jj změnila jsem si nick protože už jsem si nevzpomněla na heslo :frowning2:)
Malinkej už stojí udělá 3 krůčky a tot vše zatím, jsem ráda je hodnej, spinká mi3x denně a v noci spí a vzbudí se až na tu 7hodinu.máme 4 zoubky Prostě zlaté dítko :slight_smile: Já jsem vás tu hledala ale nenašla a moc už nediskutujete co? ono když bude ted hezky tak moc času trávit u pc s těmi našimi prcky ani nejdde :slight_smile:
Co vy jak se máte??
Jste už taky pěkně velicí :slight_smile:
Na fotky se jukni na FB jsem tam jako Lucie Carvanová Toufarová
Co vy už chodíte?
9. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.