• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky holky chci se zeptat,vy jste si ten Sab simplex kupovali sami nebo až na doporučení doktorky nebo porodnice?
1. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Peti taky si davam kaficko :grinning: ho miluju
1. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
andrejko ja si sab simplex koupila jeste v tehu pro jistotu. oni dr stejne doporucuji hlavne tyhle kapky a uz jsme ho jednou davali :wink:
1. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
díky Jani,tak já si je ještě koupím :wink:
člověk tak přesně nemá páru,ale poctivě Vás holky čtu :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
andrei klidne kupuj,je jich potřeba :grinning: nebo ješte jsou jedny jmenují se baby calm a jsou to homeopatika

jani my by jsme zmrzli jen v bodyčku,ted se chystam ven a přemyšlím jestli jen tenkou mikinku :grinning: tak teda tenkou,když vas čtu :wink:
jo a u nas taky fouka :grinning:holt morava :wink:ale je teplíčko

psala jsem s anittkou,tak by meli po nedeli konečne domu :slight_smile: hlavne at je jí už líp
a taky si myslim na vikulku,jak se ted nekde laduje cukrovím :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam,mela jsem chut na sladke,tzak jsem si spomela,že mají dneska tu svadbu a papaníčko :wink:
1. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Peti vsak maleho oblikej podle sebe - je fakt ze je nedonoseny tak asi mu bude i vetsi zimecka. Ja dneska Melince dala tepkacky, ponozky, body s dl.rukavem a na to takovy tenky kabatek a cepicku. Deku nechtela tak jsem dala na kocar nanoznik a prijde me ze je prehrata - ale zase tam fouka a na kojeni ji beru jen tak tak at nemrzne.

je neni jak vikulce - ja domaluji okno a pujdeme na prochajdu. Manza zase cosi dela s elektrikou. jsem zas cela od barvy a diky tomu vichru jsem malem spadla ze stafli :grinning:

Za vama odbiham jen kdyz letim kojit. :grinning:
1. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
tak jsme meli tenkou mikinku a byl teplí,musim mu pomalu ubirat oblečení,
ted ho bolí bříško,pořad se kroutí :unamused:
a co karča????
1. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Je tu někdo?
1. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Chuděrka malej, my bolení bříška moc neznáme, ikdyž dneska plakala a nevěděla už jsem proč, tak jsem jí zkusila vyprdíkovat rektální rourkou a řekla bych že to pomohlo, takže tam nějaký prdík schovaný byl
1. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky tak my mame asi rustovy sprut :frowning2: Malej chce papat uz po 2 az 2,5 hodinach a pak jeste pobrekava asi ze ma hlad a to mu davam z obou prsou a pije tak 20 minut :frowning2: ted jsem dala rozmrazit to malo co sem odstrikala. Ach jo, snad ho to brzo prejde. Desne knoura a jeste ted nespí.
1. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky,

tak dnes byl super den. Malá byla moc hodná akorát k večeru se trochu vztekala, ale bylo to na pohodu.
Jinak Misi, jak píšeš o růstovém sprutu, tak s tím se naše Natálka asi už narodila, protože jí od narození kojím po dvou hodinách, krmí se tak 20 min., z obou prsou a po každé má pak hlad. No, mám prostě málo mlíčka.
Dnes jsme dali opět příkrm, ale jen asi 10 ml, víc už nechtěla.

Koupili jsme ty probiotické kapky, stály 620 kč, ale ještě týden to zkusím se sabíkem a pak přejdeme na tyhle kapky a budu doufat, že Natálce zaberou, vždycky se tak kroutí a pláče chudinka malá.

Misi, malje je šikulka, jak krásně pase.

My chceme koupit Natálce kolotoč nad postýlku, protože ona teda neuvěřitelně pozoruje a sleduje, takže se jí to snad bude líbit.

Dám nějaké fotky do albíčka..... :slight_smile:

Holky, mějte se krásně, všem dobrou noc, klidná miminka a hezké sny.
1. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Holky, co je ještě dobré na tvorbu mléka? Denně piju čaj pro kojící matky, meltu, mléko, jím mléčné výrobky a piju gravimilk. Už nevím, co bych pro to měla udělat, abych nemusela dávat ty příkrmy.
Malou kojím asi 10x denně, přikládám ji pořád, ale nějak se tomu mlíčku nechce. Čím je to dané, kolik mléka se udělá?

Jinak jsem dala fotky do alba.

Jdu do hajan holky :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Bemo,koukala jsem na fotečky,Nel je pěknoulinká :slight_smile:
Jakej prosím tě používáte dudan,že ho malá snese?
Ta moja žížalka si ho brutálně dělá ze mě a když jí oddělám tak řev a dudan ne a ne!
1. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Bemo,mlíčka máš určitě dost,mlíčko se pořád dovytváří i když kojíš skoro furt a tím víc by se mělo dělat. :wink:
1. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Bemo jeste me napada polivka :sweat_smile: Natalka je krasne mimi. Taky sikulka krasne pase a jak se u toho krasne sklebi :slight_smile: myslim ze mate stejnej dudel jako my :slight_smile:
Malymu se moc libi ten kolotoc z Ikea ale mame ho ted jen nad postylkou protoze na ten kos pripevnit nejde. A ted se mu libi i ten hrajici drak co jsem koupila. Musim vam ho pak nafotit do albicka.
My dneska byli na svatbe. Malej byl hodnej az na to jidlo. Sla jsem domu asi v devet, bylo tam hodne lidi a hudba dost nahlas. Vsichni se nad Eliaskem rozplyvali :slight_smile: Manza slibil ze dorazi do hodiny a jeste neni doma :angry: Chlapum se neda verit.
Zitra jedeme na vylet na Rešovské vodopády a hrad Sovinec. Bobas to mozna bude znat. Celá rodina včetně psa :sweat_smile: plus nasi kamaradi. Vyrážíme už o půl deváté tak jsem nachystala už všechny věci at rano nemam honku.
1. kvě 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Buni my pouzivame NUK silikonovy tvarovany.
1. kvě 2009 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz
jéé já se kaju-samozřejmě Natálka :sweat_smile:
Mišo já mám taky nuk silikon tvarovaný a ten plive a ještě takovej obyč.a ten taky nechce,tak chci koupit nějakou jinou značku a třeba jí konečně sedne,protože mě fakt pořád visí na prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 23:50  • Odpověz
Buni nektery deti maji holt radsi mamu nez dudel :slight_smile: Ale musi to byt narocny. Drzim palce at se ji neco zalibi.
1. kvě 2009 ve 23:57  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko holky!
My jsme vcera taky byli na prochazce a hledali jsme tu rozkvetlou tresen, ale uz byly vsechny odkvetle :sweat_smile: , tak to odnesla jablon :grinning: Ja jsem byla po te prochajde tak utahana, porad jeste odeznivaji ty ATB, tak jsem vyrizena a to prcek v noci dobre spinka. Dneska se napapal kolem pul 9, pak se probudil v půl 1 a pak az rano v pul 6, takze super :slight_smile:

Vecer psala Karca, ze do ni nacpali vsechno mozne, ale porad nic, pry si to uziva. Tak snad nabere sily na porod a bude to pak rychlovka :slight_smile:

Buni, my mame taky silikonovy dudan od NUKu. Tedy mame dva a stridame je, abych mohla vzdycky jeden vysterilizovat. Ale ne vzdycky si ho vezme a radsi je spokojeny s maminym malickem. Zkus obycejnou kyticku-dudan, ten pry maji prckove radi :slight_smile:

Andrea, ja jsem Sab Simplex nekupovala, me ho predepsala detska dr. po navratu z porodnice.
2. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobre ranko,

Buni ja mam dudlik od aventu a mala je s nim spokojena a to jsem rovnou vzala ten co je do pul roku takze nic malinkeho. :sweat_smile:

Tak ja taky neuschla ale Melinka asi uschne - pod stromem jsem ji polibila pouze ja ale ne pod rozkvetlym protoze jsem zadny siroko daleko nenasla :grinning: No a muj me vcera potme jeste tahal na zahradu (asi v 11 vnoci) ze me musi polibit tak jeste ze mame na zahrade jen 4 stromy jinak by jsme tam stali jeste doted - pry si to chce pojistit tak radsi vememe vsechny :grinning: No ale jak tak koukam tak zadny nekvete. :slight_smile: No a naseho chlupacka kikinku polibit odmitl tak snad to za nej udelal nejaky psi fesak. :grinning: No maji to ty baby teda ale tezke. :slight_smile:

Mala dneska spinkala vkuse 8 h a me prijde ze cim se vic vyspim tak tim jsem vic unavena. :grinning: Se probouzi na kojo kolem 3-4 rano a to ja mam pulnoc protoze ona chodi spat po koupani a ja az kolem pulnoci :slight_smile: ale rano kolem 7 uz vstavam a to se rozeberu a uz se me pak spat nechce. Dneska to vypada na dalsi krasny den. Vecir prijde kamaradka s pritelem tak si opeceme spekacky - nemela jsme je ani nepamatuji. Jak je tak krasne tak to budeme uz zacinat pomalu grilovat - to bude parada :slight_smile:
2. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Chudatko Karca tak snad aspon netrpi kdyz se to jeste nerozjelo - moc ji preji aby mela uz "Anicku" u sebe. :wink:
2. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Jaani, ja doma zatim moc nefunguju. Jen uvarim neco rychleho a hodim pradlo do pracky, zatim na zehleni a uklid nemam energii. Dneska budu prat pleny, tak je asi budu muset zitra vyzehlit.

Karce napisu, jestli uz se to nejak hnulo, nebo si stale uziva nemocnicni pece :wink:

Prckovi se udelali na prave tvaricce nejake cervene pupinky, nevim, jestli potnicky, tak jsem zvedava, co nam rekne pristi tyden dr. Dneska mame vyroci - 2 tydny :grinning:
2. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Hrusti neblazni a odpocivej. 2 tydny po porodu nemuzes cekat zazraky. Vsechno trosku trva nez se zajedes - neboj za chvili to to ani neprijde. Ty cervene pupinky jsme meli na lickach taky. Pomohl jemny krem od sebamedu na oblicej :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Karca zatím nic... Tak snad se jí to brzy rozjede a bude mít prcka u sebe :slight_smile: Mě malá ráno ohodila celý přebalovák i s čistým oblečením, co jsem pro ni měla připravené :slight_smile: A jak byla spokojená potom :slight_smile: Nemohla se zase vykakat, ale pak jsem nestačila uhýbat :slight_smile: Holky, když vám miminka nespinkají, mluvíte na ně? Já totiž malou po kojení a přebalení dám do postýlky nebo lehátka v zavinovajdě a když usne, tak spí a když nespí, tak na ni chvilku mluvím - ale moc dlouho ne. Tak nevím, jestli něco nezanedbávám...
2. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky moc děkuji za pochvalu na malého, je fakt úžasnej a nemůžem se na něj vynadívat je to lepší jak televize a pc :grinning: :grinning: :grinning:
Ani vás nestíhám dočíst, když mi Davídek usne tak pak bud žehlím, vařím, uklízím nebo pracuju, takže jsem úplně kántry z práce ale z malého vůbec ne, budí se mi po 4 hodinách a furt nám spinká, takže když někdo přijde tak ho ani nedáváme na ruku protože nechci aby si na to zvyk , ale tatínek ho večer vždycky rozmazlje.
Jiank proutěný košík se nám silně osvědčil je v věm celý den , jinak papáme nutrilon a máme po něm prdíky takže mu do toho dávám kmmínoný čajíček a ten zabírá .
Kojení jsem vzdala nevytáhnu ze sebe ani 20ml :unamused: takže na to kašlu nedá se nic dělat.
Mějte se tu hezky i vaše miminečka papa :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Zuziku, ja vetsinou kdyz prcek nezabira, tak ho chvilku chovam a mluvim na nej a pak ho dam do postylky nebo do kose, aby si lehnul a zkusil zabrat. Ale taky na nej dlouho nemluvim, aby se neutahal :slight_smile:

Mareka, to jsme na tom s kojenim stejne. Mam pujcenou odsavacku, ale vytahnu ze sebe stezi 5 - 8 ml, takze to budu jeste zkouset pristi tyden a kdyz to nepujde, tak na to prdim. Ja jsem taky nebyla kojena a nemyslim si, ze by to na me bylo znat :grinning:
2. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Zuzík, já na Nelinku mluvím pořád, tedy když nespinká :slight_smile: a ona mě sleduje a brouká si semnou a směje se na mě :slight_smile: Ale určitě nic nezanedbáváš, špatné je, když někdo na mimi nemluví vůbec, jen nakrmí, přebalí a strčí do postýlky
2. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Hrusti, já Verunku právě moc chovat nechci, aby si na to nezvykla. Chovám ji opravdu jen, když začne plakat a to ji pak chlácholím a zpívám jí :slight_smile: Mám sice vymyšlené texty, ale zabírá to :grinning: Nepamatuju si skoro žádnou dětsko písničku.... :frowning2: Jinak ji vždycky dám buď do postýlky nebo lehátka a ona krásně zabere nebo chvilku kouká. S tím mlíčkem si nic nedělejte, když to nejde, tak to nejde. Hlavní je, že mimíska přibírají a že jsou spokojení :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Mareka, teď jsem ti okoukla Davídka, ten je krásnej :dizzy_face: Nedávno u mě byla kamarádka , má malého Nikolase o 18 dní mladšího než je Nelinka. Úplně jsem koukala jaký je mezi ním a Nelinkou rozdíl. On je ještě takové prťaté miminečko a Nelinka vedle něj vypadala jak kdyby bylao hodně starší
2. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
ne jen o necelé 3 týdny :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.