• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jinak dneska máme víročí, Nelince jsou 2 měsíce :dizzy_face: to to letí :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte při sobotě?
Malá je dnes moc hodná, tak snad to vydrží :slight_smile:

Buničko, mě Natálka taky všechny dudlíky plivala a vztekala se. Ale ten od AVENTu, který je takový kulatý se jí líbí a sedí jí. Ten od NUKu taky občas dudlá, ale avent je zaručeně nejlepší, samozřejmě silikonový.

Já mám spíš pocit, že se malá prostě přejídá. Když jí dávám z druhého prsu, tak u toho většinou usne a celý ho nevypije a pak se vzbudí a má hrozný hlad, třeba po 10 min. a začně se vztekat, že toho není víc.
Dnes ji před koupáním budeme vážit, tak jsem zvědavá, kolik přibrala za těch 6 dní, uvidíme.
2. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Ambret, přeji Nelince všechno nejlepší - ať vám dělá samou radost a je zdravoučká jako řípa :dizzy_face:
My máme taky dudánka od Aventu a je super. Je od 0 do 6 měsíců, ale malá ho dudá bez problému. Ale dávám jí ho jako poslední možnost - nechci, aby si moc zvykala :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky!
tak naše berunka dnes v noci sama se vzbudila na papání v 1:45, to dostala moje a v 5:30, to zase nutrilon, teď papala moje a pěkně tu prdí a smrdí a spí u toho, tak nevím jestli kakala a mám ji budit na přebalení..
zuzik, já na ni mluvím u jídla u přebalování u buzení, a když vidím, že se ji nechce spát. jinak, když chci aby spinkala, tak moc ne.
ambret, blahopřeji k výročí. vedle nás by nelča taky vypadala srandovně :slight_smile:
jaani, teda 8hod.spát, bych chtěla taky. já při dobré konstelaci spím 4hod.v kuse :grinning:
2. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
peto, máš nový hezký fotečky :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Andy, no jo, vy jste taky ještě mrňouskové :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
jj, andy, tak přesně takhle na ni mluvím taky :slight_smile: My jedeme na chatu na celé odpolko, tak jsem zvědavá, jak to malá bude zvládat :slight_smile: V autě je hodňounká, tak snad to bude v pohodě :slight_smile: Jen ji musím budit - včera jsem ji nechala spát pět hodin v kuse a pak mi v noci nechtěla spinkat :frowning2: Tak se tu mějte hezky a já večer nakouknu. Jsem zvědavá, co ta Karča :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Zuzík užijte si chatičky, jak ráda bych taky vyrazila, kdyby jsme nějakou měli
2. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky,
u nas se dnes nespí celé dopoledne,pujdem ven do kočarku se carnout a uvydíme jestli zabere..
manža dnes skoušel prvne krmit a šlo mu to,doted mel strach,ale Šimula pije už hezky,koupili jsme mu protikolikove lahve od aventu a je klid :wink:

marek hlavne se krot s tou prací,nebo se složíš,ješte jsi v šestinedelí a to se ma dodržet
ambret taky blahopřeji Nelince :wink:

zuzik ja se snažím taky moc nechovat,jen když plače,pokud je hore a nebrečí,tak mu vykladame,chodí mu vykladat hodne Elin,basničky a vymyšlí pohadky :wink: proste blbne a on se na ni culí

jani taky budem grilovat,už se teším,nejak jsem ted přes to jidlo :grinning:

buni my jsme nakoupili aktivne cumle pro nedonošene deti,ale silikon a ten on nechce a plive to,takže ted ma od chicca taky mini cumlik,ale není tvarovany,jen takovy podlouhlí oválek,nevím jak to popsat a tuším pryž nebo co to je..musim sehnat ješte jiny at si nezvykne na jeden,ale chce ho jen při bolení a když ma hlad

misi užijte si vylet,ma byt krasne a hod sem fotku Eliáška z vyletu

dala jsem par fotek
2. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Taky budem grilovat, jen nevím jestli dnes nebo až zítra, manžílek zase pracuje na koupelně, tak uvidíme jak moc se do toho zažere :grinning:
2. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
ambret dokud ho to baví radši ho nech :grinning: zname pany tvorstva,muj bud dře jak kun a musí byt vše hotove,nebo se mu nechce a nehne s ním nic :grinning:
a jak na tom novem byte? nestihla jsem se poptat a pak byli ty nervy s prckem
2. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Petrach, už je vše dobré, jsme zabydlení, jen ta koupelna se začala dělat už za chodu, takže to je docela hrůza. Omezené praní, koupání a vůbec voda to je děs, ale už se to blíží ke konci, už jen kousel doobložit a udělat podlahu a je hotovo :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
vlastne si spomínam,žes to psala ,než ste tam šli s tou koupelkou..no to se teda maš :grinning: nezavidím,ale až to bude hotové,tak to bude určite krasné,takže vydrž :wink:
ješte že mužeš s holkama ven a nejste v tom celí den,že je hezky

ja jak nemám doma Elišku,tak mam nejak moc času tady sedet,dycky neco podelám a šup sem :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky, po obede psala Karca, ze do ni cpou tabletky a cipky a porad nic. Anatomikovi se u ni evidentne moooc libi :grinning:
Dneska jsem zkusila prckovi dat pred papanim Sab Simplex, ale vickrat to uz neudelam, protoze mi pak nechtel papat normalni mlicko. Ty kapky jsou asi sladke a pak mi tlapickou odmital flasku s mlickem a cpal si to z pusy :frowning2:
Kolem 4 hod bysme meli krmit a pak chceme vyrazit na prochajdu...

Peti, Simunek uz je pekny kus chlapa :slight_smile:
2. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Peti, máte krásné fotečky Šimůnka.

Holky, jak dlouho vám spinkají miminka?
Naše Natálka spí asi dvě max. tři hodiny odpoledne v kočárku a pak jen tak vždycky zabere na půl hodiny maximálně a pak spinká až večer. Přijde mi to dost málo, nebo je to normální?

Holky, kdy může být sexík, až po šestinedělí?
2. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
holky diky za pochvalu
bemo ja bych řekla dle chuti,šestinedelí dodrží malokdo :wink:
spíte teda malo,a v noci spinká? pokud neplače,tak to nepotřebuje ten spanek tolik,pokud by brečela,tak by mohla byt přetažená,ona si řekne sama,neboj..jak přibíráte?

s tou karčou to teda je ,je mi jí líto,takhle je oba trapit..už aby byl prcek venku a mela ho u sebe

hrusti davej je do mlika ty kapky,tam se to stratí,ja tak davam i infadin
2. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Díky Peti, já právě myslela, že se během šestinedělí nesmí, tak to jsi mě potěšila :slight_smile:
Zatím jsme ji nevážili, až před koupáním, kdy bude nahatá a nenajedená, tak uvidíme.
Ale před tím za 10 dní přibrala půl kila, což nám doktorka chválila.
Právě že mi přijde, že by spinkala, ale nemůže zabrat, já ji přes den uspávám víc jak na noc a stejně usne jen na pár minut a pak je vzhůru a je řev, tak jako teď.

Já jsem mimo obraz, co je s Karčou?
2. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Bemo vyvolavají ji mimise. Nas malej spi hlavne venku. Kdyz jsme doma tak moc nespi. Zabere tak na hodku max hodku a pul. Ale v noci spi hezky. Na vylete bylo super, ted jsme prijeli. Jsem celkem vyrizena. Usli jsme asi 13 km. Pak jsme byli na vybornem obidku. Pes je hotovej :slight_smile:
Holky ja asi uschnu, ten strom jsme proste vcera nestihli :sweat_smile:
Peti krásné fotečky.
2. kvě 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Pétí krásné fotky,
ambret děkuji
Péto já ych se krotila s prací ale než mi vyřídí znova žádost na mateřskou tak musím aspon něco vydělat abych měla pro malého na plínky a nutrilon , takže jinak bych nedělala aspon to 6nedělí ale takhle mi nic jiného nezbývá, jsem bez peněz už od března a manžel co bere výplatu tak zaplatí polovinu poplatků a zbytek prostě hoří, takže musim aspon něcovymakat :frowning2:((
Už mě to pěkně štve člověk maká furt jako normal člověk a oni mu pak nechtěj ani dát mateřskou , se nedivím že nemám mlíčko když mi dělaj furt nějaké problémy.
Jo a co Anitka už má určo Davídka u sebe že a co Karča už o ní něco víte já nestíhám dočítat :frowning2:
2. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak jsem to asi zakřikla s tím, že je dnes klid. Natálka dobré dvě hodiny vyřvávala. Hlad neměla a kroutila se zase chudinka jak žížala, ty prdíky jsou hrozný a to jsem si říkala, že mám holčičku, že nás tohle snad trápit nebude.

Holky, máte někdo ty probiotický kapky? Pomohly vám? My je máme a pokud se znova rozjede, tak jí je dám a doufám v zázrak, je mi jí hrozně líto, když tak trpí, beruška moje.

Chudinka Karča, a jak dlouho už jí to vyvolávají?
A co Anittka, už je doma, nebo ještě v porodnici? A už je jí líp?

Misi, malá právě krásně spí v noci, za noc se mi vzbudí jen 2x, ale přes den jde vidět, že jí ten spánek taky dost chybí. Teď vytuhla, tak doufám, že vydrží alespoň hodinku.
2. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Bemo, měl by být až po 6nedělí, ale například my jsme to vydrželi jen do 10dne po porodu :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak my jsme byly na procházce za tatíkem v garáži a teď už jsme doma. V půl šestý jsem dala malý papů, u toho se kroutila, zase prděla až smrděla jako v poledne. Tak jsem ji pro jistotu pro kontrolu rozbalila, no a byla pokakaná až za ušima, tak jsme šli hned koupat. Pak se kroutila a brečela, mlíčko už nechtěla, pořád zívala, tak jsem ji dala do postýlky. Koukala, malý očka měla pak zabrala a za 10min.úplně záchvat breku, tak jsem ji vzala v zavinovajdě a pořád brečela.Tak jsem si ji dala na sebe, to ji nejvíc pomáhá, většinou přestane brečet, jen se třeba kroutí. Tak usnula a už spinká, ale kolikrát na ni mrknu a je vidět, jak sew úplně svíjí křečí, i když spinká :cry: :cry:
bemo, takže Ti rozumím. Je to hrozný koukat na ně a nevědět jak jim pomoct. Jen, já nevím, bavila jsem se o těch probiotických kapičkách s holkama na jedné diskuzi a ty mi říkaly, že se můžou dávat až od měsíce, tak já Ti nevíém, když tak se zeptej svý dr. :unamused: Jinak si je každý chválí. Je to paradox, tady trpí na prdíky jen jeden klučina a dvě holčičky. :frowning2:
hrusti, ty kapky jsou sladké jak blázen. Já je dávám před jídlem, ale malá pak jí v poho. Dávám je na lžíčku a ona vždycky začne mlaskat a pak si tam začne strkat prstíčky, je to děsně sranďácký. Taky bych spíš doporučila, když odmítl flašku, dávat je do jídla. Kolik za den sníte ml? My jsme dnes už na 410ml. Měla jsem krmit po osmý a pak ještě před půlnocí, ale usnula až skoro v půl osmý, tak ji nebudu hned za hoďku budit. Kolikrát Vám to tak za den vyjde? Mně většinou 6-7x, spíš 6x.
Karce přeju hodně sil, snad to nějak zvládne. Třeba skončí sekcí jako skoro my všiechny poslední :unamused:
2. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
ambret, týýý jo, to bych se bála. A to už jsi neměla očistky? Já je měla 14dní a ještě teď sem tam ze mě něco vykape, ale to už se nepočítá. Šitá dole nejsem, tak jsem taťkovi říkala, že počkáme do 10., aby aspoń ten měsíc :grinning:
2. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Bemo, nprcek spinkal pekne v porodnici a ted doma taky pres den moc nespinka. Dneska poradne nezabral ani na prochajde v kocarku.

Karca psala ze porad nic. Nacpali do ni nejake tabletky a cipky a nic :frowning2:
2. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Andy já už byla čistá, ikdyž sem tam taky něco ukáplo. Šitá jsem byla ale jen jeden steh :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Bemo, nas prcek spinkal pekne v porodnici a ted doma taky pres den moc nespinka. Dneska poradne nezabral ani na prochajde v kocarku :frowning2:

Karca psala ze porad nic. Nacpali do ni nejake tabletky a cipky a nic :confused:
2. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Naše malá spinká i přes den docela dost, teda, když ji zrovna netrápí prdíky. Ale v kočíky občas protestuje, asi se ji tam moc nelíbí nebo ji je teplo. Dnes jsem dala jen body, slabší mikču, tepláčky, ponožky, čepku a malinko přikryla a i tak bylo vidět, že ji chvílema bylo vedro, pak jsem tu dekču dala ještě míň a vytuhla.
Jinak ji mívám dst na sobě, tak to občas kouká. V nmocnici spala furt. Prospala očkování, odběr z paty a i utz ledvin, na který musela jít jesti nemá ledviny po mně. Naštěstí to je oki.
Chuděrka karca, tomu jejímu prcovi se fakt nechce :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
ambret, jo tak to jo. Já bych se stejně ještě teď docela bála. noooo, ale už se těším :grinning: Si to konečně užiju trochu.
2. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andy, my krmime tak 7x, nekdy 8x za den, tedy pocitam to od pulnoci do pulnoci. Pres den pije tak kolem 90-100 ml a v noci vetsinou da tak 80. Snad ho moc neprepapavam, ale kdyz mu nedam tak rve jako blazen. Je pekne rozezrany po tatkovi :grinning:
My jsme byli dneska na prochajde asi hodku a pul a vzdycky na chvilku zabral a za chvilku se vzbudil, ke konci dostal skytavku a nemohl zabrat, az na chvilku doma. Pokud nebude zlobit v noci, tak at si klidne pres den moc nespi, ale nesmi moc zlobit :unamused:

Jinak sexik u nas zatim fakt nehrozi, porad jeste krvacim, sice ne moc, ale prece ......
2. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
A musíš ho budit? Já právě musím malou budit. Jen v noci se budí sama, dneska dokonce 2x po 3,5hodinách.
2. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.