• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
my ty probioticke kapky davame u jsou super,před tim prořval hodiny\ a ted se kroutí,breči třeba 5 minut a prdí,jen ted jsem mela předevčírem točenou kofolu,tak je to horší,ale opravdu moc pomahají..

ješte jsou dobre i Baby calm,jsou to jen bylinky a na ty jsem slyšela taky jen chvalu,vyjdou levnej o moc,ja bych je mela taky,jenže naše dr mela dovču a ta co mela zaskok.tvrdila že je nemužem,moc to neznala,tak je radši zakazala..ty kapky píšou od mesíce,ale myslím že ani dřív neva,ale radši konzultuj s detskou

anittka by mela po nedeli jít domu,pokud se nic nezvrtne,tak snad už pujdou..špatne pry snašela to častečné umrtvení,aspon jsem to tak pochopila,tak proto tam jsou tak dlouho,taky si užila,ale Davídek jí to vynahradí :wink:

andy nemaš se čeho bát :grinning:
marek teda pekne nervy máš,to je pravda,misto abys byla v klidku,to tak byvá,že se to s..e vše naráz,u nas to bylo podobne,všechno naraz :angry: tak držím palce at se to srovna,manža zajede v nové praci a bude líp,určite
2. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Andy, jaky davas berusce cajik? Ja premyslim, ze bych zkusila prckovi taky nejaky dat, hlavne kdyz ma skytajdu, jestli by mu to pomohlo. Nasla jsem, ze pro mala miminka je fenyklovy do Hippu.
2. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Andy, prave ze ho budit nemusim, on se vzdycky vzbudi sam a spusti sileny hysterak, snazim se ho chvili utisit a kdyz mi skoro sezere malicek, tak mu dam papani :slight_smile: Ted mam manzu doma, tak mezitim nez ja prebalim, tak mi pripravi papani pro prcka. Jsem zvedava, jak to budu zvladat sama. V noci kdyz vstavam sama tak prcek rve tak ze skoro zbori panelak :confounded:
2. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
hrusti, mám fenyklový, ten je od týdne a pak ještě taky od hippu pro celkovou pohodu, od 3týdnů. Ona moc nevypije, tak 10-20ml, dávám před spaním. Dnes mě mamka sprdla, že ji nedávám napít. marně jsem se ji snažila vysvětlit, že to není potřeba, že dávám jen kvůli bříšku :astonished: V noci to znám taky, než se proberu, tak to je doba. To už pak řve, tak ji nachcíli umlčím tím sabíkem a mám už připravenou převařenou vodu v termosce, pak jen dle potřeby chladím, je to rychlejší, když nedávám MM.
2. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Me dr. rikala, ze to taky neni potreba, ale zkusim se ji pristi tyden na ten caji zeptat znovu. Zkusila bych mu dat trosku toho fenykloveho. Pomohlo by mu to i na prdiky. O te termosce a davkovaci UM jsem premyslela pokud bysme nekam sli nebo jeli na delsi dobu, na noc mne to nenapadlo. Dobry napad :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Já si vždycky převařím půl konvice vody a pak v noci jen přihřeju :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
V porodnici meli mlicko uz pripravene, tak jsem se ptala dr., jestli je mozne si ho treba pripravit dopredu, dat do lednicky a pak ho v ohrivaci jen ohrat. Ze bych to tam prdla nez prcka prebalim a pak bych ho jen nakrmila. Ale dr. mi rekla, ze je lepsi to pripravovat cerstve, aby to bylo sterilni a nemnozili se tam nejake bakterie :astonished:
2. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,
:wink:
tak jsem doma a mám už klídek na koníka :grinning: Také jsem si psala s Anitt a zítra razí domu.Jinak koukám,že tu spousta z vás trpí na prdíky a mohu říci,že je to pěkná otrava.My stím také bojujeme,ale už né tak často :wink:

Hrusti neboj jsou to potničky.

Pétí ty jsi na mě ve čtvrtek myslela :dizzy_face: Jsi zlatíčko a bylo to super Štůfek byl strašně hodnej a moc mu to slušelo :wink: Měl bílou košilku od nextu :grinning:

Holky a nebojte se dávatty čajíky od hippu jsou moc dobré a denně se může dávat 100ml a je toho kolikrát až až.Já dávám ten fenyklový :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Pokoukala jsem na fotečky a máte je moc krásné holčinky.Šimík už je kus chlapa Natálka je kukačka krásná a vůbec máme všechny krásné zlatíčka.Já přidám teď také fotečky :wink:
2. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
vikul diky a dej tu ze svadbymat víme jaky byl švihák :wink:
hrusti maš ohřivačku? my jsme si ji pořidili a je super
andy zjistila jsem vychytavku na mliko..když odsavam a už neteče,tak se nahřeju pod tekoucí vodou v umyvadle horkou vodou a pak ješte odsaju,takže super :wink:

my dnes a včera jíme ,uplne hledím jak často :wink: asi ten rustovy sput,akorat že i u neho,kdyý je dřív,no nevím,hlavne že mu chutna
2. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak už tam jsou :wink:
2. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak jsem kukla a super,na tom lehatku ve vane už je ho kus :wink: ale u tebe jde vydet že je to prdolka a dobra je ta po tom jidle,nožky na polštaři,pohodička :grinning:

tak jsme odgrclí a šupajdíme do peřin,než bude další krmení,nejhorši je to noční odstříkavaní :angry: ale musím no
tak dobrou noc mimiskum :wink:
2. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
tak jak karča?????už snad to ma za sebou chuderka,je to dlouho

u nas byl včera poplach,řvala nam chuvička na dech,muj malem dostal infarkt a malí se dival,co nam hrabe a nechapal,proste se pokazila ta deska pod matrací,jen to zapnem,tak začne alarm :angry: ,
naštestí jsou tam 2 desky.tak jsme dali druhou a dobre,pujdem reklamovat,ale naštvana teda na to jsem,kram jeden
3. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Péto hlavně že to dobře dopadlo :wink: a byl to jen poplach
My taky bojujem s prdíkama :frowning2: a nejvíc mi na to pomáhá kmínový čajík domácí výroba :slight_smile:
V noci jsme si v postýlce broukali a moc nespali jak trpěl na prdíky ale po tom čajíku se mu uleví takže kapičky zatím nedávám :slight_smile:
Jinak jsem se dívala a máte všechny opravdu moc krásné miminečka
:dizzy_face:
3. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
dobre ranko vsem,

vikulko maly je fakt fesak v te kosili a vesticce. Jinak vsem vam to moc slusi.

Petulko to teda musely byt soky, ale hlavni je ze to bylo v poradku - jinak jsem zkoukla fotecky a maly je proste strasne sladky a uz takovy vylizany - Melinka z nej bude urcite hotova.

My vcera opekali - byli tu kamaradi od 18 a odchazeli kolem jedne :sweat_smile: Mala po koupani usnula a chrnela tak jsme sedeli venku na pergole a kecali :slight_smile: Byla to paradicka. Dneska chce prijit kamoska s rodinkou mrknout na malou tak to mame docela narocne, ale jsem rada aspon povykladame :slight_smile:

Hrusti myjsme na sexik skocili jak me dr vytahla posledni steh - tusim ze to bylo kolem 14 dnu od porodu a v pohode.

Prcek me ted oslintal celou ruku, takze pyzamo je na zdimacku :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Mareka proboha co ti s tou materskou porad kouzli - to neni normalni - bych je asi odstrelila :angry:
3. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,
taky jsem koukla na šimůnka a štůfka a jsou to fešáci :slight_smile: a Péta super čarodějnice a Viku s manžílkem,no moc vám to sluší :wink:

My jsme včera byli celý den na chaloupce a bylo to super takhle vypadnout na vejlet i Kačenka byla hodná :dizzy_face:
Pak jsme se stavili do lékárny pro dudana od Aventu jestli malé sedne a nevím jak to ale nějak mě tam natáhli,protože jsem platila 229 kč za 1 dudel (byl poslední)jinak tam byli po 2 ks a cena byla stejná jsem si pak vybavila doma.Takže mi asi počítala tu cenu za 2 dudlíky :angry: ....já si říkala že je to dost,ale snad ho malá bude chtít a nebyl koupenej nazmar :unamused:
3. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
hoj holky maminy! My dnes šly spát až před 1, protože malá se zase kroutila a já už byla na nervy z toho, že zase nic nepomáhá :unamused: A pak mi to bylo děsně líto. Koupím ji ty probiotika a bude, když je každý tak chválí. Jen, co mi vrátěj peníze za tu odsávačku šmejdskou. Ale vzbudila se ve 4:15 a po papání hned usnula, a kdybych ji v 9 nevzbudila na další, tak spí doteď, i když teda teď spí taky, i když tak na půl.
vikul, moooc hezky fotečky.
peto, já odsávám po sprše, to jde vždy samo, ale obdivuju, že se donutíš v noci. Mně než malá usne v noci, tak jsem tak mrtvá a nedonutím se. Jen, když mi začne týct, tak hodím z každýho 5min. Ten monitor musel být mazec. Druhý den, když jsme byli z porodky dom, tak si sedím u pc, malá spinká a najednou signál, tak tam celá strachu letím, malá se nehýbe, nekouká, hluk jak blázen, tak jsem ji vzala, zatřásla s ní a ona nic, ale pak se najednou trochu pohla a koukám dýchá. úplně jsem byla mrtvá strachy, pak se to opakovalo asi 3x a chyba byl v tom, že deska byla až pod matrací, tak to tam tak dobře nesnímalo. taťka to dal pod prostěradlo, stejně je malá v zavince a je klid, už to nikdy faleš nehlásilo.
marek, a jak sw dělá domácí kmínový čaj?
buni, tak to jstw si fajn užili. Snad se dudák bude líbit. Já si od Aventu budu kupovat 2lahvičky.
3. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Andy-lahvičky už mám taky doma :slight_smile: 3x větší a 1x malou :slight_smile: i Nutrilon,kdy by něco :wink: já ten kmínovej čaj dělám:2dcl vody kojenecké převařím a do toho 1 a půl lžičky celého kmínu nechat ztmavnout :wink:
3. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
buni, malá si právě oblíbila lahvičku od Aventu, ale mámjen jednu, tak koupím ještě tu sadu po 2, asi za 320Kč. A dík za tipa. U vás taky zabírá? Ten kmím tam necháš nebo ho pak vyndaváš? Dudla jste už vyzkoušely?

Holky nevíte jestli se dá ještě teď k jednomu jménu přidat druhé, když už máme rodný list? My pořád malý říkáme berunko, že bychom jako druhý jméno dali Berenika. Teď jsem to u někoho četla a říkám to mýmu a on, že by to bylo hezký :slight_smile:
3. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Já jsem ho zkoušela,ale malá si jen cucla-moc to nechtěla z té láhve,ale dr.mě pak řekla že ho mám pít raději já a malé ho nedávat.Nám zatím stačí na bolesti Pupík a já piju fenykolový a medunkový čaj na večer,aby malá a já líp spaly :slight_smile: Kmín z té vyluhované vody přecedím a vyhodím,ale kmín by měl být nový,aby nebyl moc starý a vyčuchnutý:slight_smile:

S tím přidáním jména nevím,ale zeptej se na matrice,třeba to půjde :wink:
3. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky maminky.
Ja nejak nestiham. Vcera jsme byli v Usti nad Labem v ZOO a den pred tim na zahrade cech v Litomericich :grinning: .
No muzu smele rict, ze tak hnusnou ZOO jsem jeste nevidela a uz tam nejdu ani nahodou. :angry: Fakt jsme byli hrozne sklamani :frowning2:
A co Karca ozvala uz se nekomu? :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
buni diky za pochvalu,jsem čarodejnice velika,ale ne na te fotce :grinning: :grinning:
to je kamoška,ja poletím až příští rok,letos me prcek nepustil :wink:

ten avent je super a ted jsme koupili ješte lahen zn.Mam taky dobra,mají lepší savičky,mekčí a lip tvarovane,jsem z ni nadšená a malemu se taky líbí z ní pit,ty obyč mi potvurka nechtel a špatne pil,zalikal se mlikem
andy jmeno přidavala kamoška po 3 letech a šlo to,dali totriž druhemu ditku 2 jmena,pač se nemohli domluvit a tak chteli přidat i tomu prvnímu :wink:
Bereniku znam jednu osobne
3. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Andy, vy tedy mate trapeni s temi prdiky :frowning2:
Vikul, moc vam to na svatbe sluselo :slight_smile:
Karca se mi zatim neozvala ze by rodili, tak ji zkusim zase napsat. Musi to byt fakt uz na palici :unamused:
Peti, tedy s tim monitorem to musel byt sok. Manza se ted obcas boji o prcka kdyz je treba v kocarku a je v klidu, tak vzdycky na nej saha, jestli dycha.
Buni, my mame flasticku od Aventu a ted jsem jeste koupila flasticku od Nuku na doporuceni Vikuly. Ta flasticka od Nuku dava prckovi pekne zabrat, protoze ma simulovat prso a on neumi moc sat, tak mu papani trva docela dlouho, ale zase nema prdiky :wink:

My jsme byli rano u Vltavy. Tatka na in-linech, ja jsem prochazkovala s kocikem. Asi tam byl nejaky tezky vzduch, protoze prcek byl uplne grogy a spinkal 4 hodiny v kuse :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
AHOJKY :grinning: holčinky moooooc vás zdravím jsem konečně domaaaaa :grinning:

Davídek spinká ale za chvilku asi bude další krmení krmíme po dvou až třech hodinách takže prsa bolej jako blázen .

jinak dočíst vás asi nestihnu protože skoro měsíc bych dočítala měsíc ale gratuluji ještě jednou všem maminkám a uspěšným porodům . už jsme všechny maminy to je mazec.

jinak to shrnu

nastoupila jsem desáteho do nemocnice a 24.4 ráno začala příprava na císářský řez, cévka monitory , nápíchnutí spinalu protože jsem chtěla být při vědomí a pak operace než jsem se stihla vzpamatovat tak jsem viděla Davídka . celý tým lékařů byl super ale pooperační stav který má málokdo jsem si teda vyžrala v elé parádě . obrovské migrény atd. byl to následek toho spinalu prý se to občas stane , takže tam se mnou manžel skoro celou dobu spal - měla jsem naštěstí nadstandart takže pohoda moc mi pomohl a byl i pri operaci a viděl uplně všechno líčil mi jak vidí nožíčku a ručičku a pak že je už venku. neuvěřitelný zážitek . brečela jsem jako želva. jinak si nemyslím že je císař jednodušší než spntální porod protože to hojení potom je mazec a ta operace samotná taky žádná slast vše jsem cítila a je to dost nepříjemné ale Davídek je zlatíčko a stojí za to . skoro nepláče a je hrozně hodnej . dodám další fota v pauze mezi kojením a poklizením . no znáte to . jsem utahaná nevyspala ale štastná. a jsem moc ráda že jsem tady zase s vámi holčičky moje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
aniit ahojky,ani nevíš jak rada te tu vydím :slight_smile:
krasnes to popsala,jsem nameko..konečne doma a v pořadku,supeeeeer :wink:
3. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Hojky anittko super ze uz jste doma. A jeste jednou velka gratulace :wink: Jinak pekne napsane.
Holky ja to delam jako ambret mam prevarenou vodu a podle potreby jen dohrivam :wink:
3. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Andrei, vitejte s Davidkem mezi nami :slight_smile: To je super, ze kojis a ze je Davidek hodny.
Cekame jeste na Karcu a bude tym Jarnacku kompletni :slight_smile:
Souhlasim s tebou, ze to hojeni po cisari je mazec. Ja jsem prvni dva tri dny nebyla schopna moc fungovat, vsechno bolelo. Ted uz je to lepsi, ale stejne jizva boli a nejakou dobu bude bolet :frowning2:

Dneska Honzula nejak zlobi. Fakt me stve, ze v porodnici spinkal i behem dne a doma tedy moc nespinka. Ted se mi vzbudil po 2,5 hod. a spustil hysterak a kdyz jsem mu dala jidlo, tak moc nevypil a usnul u toho. Ach jooo :frowning2: Nechapu jak to dela Mareka, ze se ji budi po 4 hod. a mezitim pekne spinka. To u nas fakt nehrozi :unamused:
3. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj anitt, vítám doma a taky ještě blahopřeji. Jsi šťastná žena, že kojíš. My tu císářsky válčíme. Teda já a hrusti jsme asi doválčily. Byla jsi v nemocnici přesně tak dlouho jak je stará má beruška a jí je 23dní :astonished: Muselo to být dlouhý.
Jj, po císači nic moc a Ty jsi si to vůbec měla ošklivý :unamused: U toho cítění u operace, já byla poučená, že se mám snažit čekat, co nejdýl, že oni chtěj hned řezat, ale jen pokud trocha cítím ať řeknu, takže já je tam dost zdržela a cítila jsem pak jen tlaky a jediný, co mi bylo, byl žaludek,ale to mohlo být tím, že jsem byla po snídani, tak jsem myslela, že se pozvracím. Mě jizva přestala bolet od doby, kdy mi vyndali stehy a na břiše už taky občas spím, ale nějak jsem si odvykla za tu dobu, tak to ani npotřebuji.
hrusti, mě beruška spinká hezky přes den, jen večer to kroucení no, ale to neřve, když ji mám u sebe, jen se kroutí a je vidět, že ji to bolí. Jinak jak usne, tak ji musím většinou pak sama vzbudit. Fakt, zlatíčko by to bylo, kdyby nebylo toho bolení. Teď jsme spolu ve 4vytuhly v posteli, protože se ve svý začala zase kroutit a ona ještě spí. Osvědčila se mi u ní poloha na boku, to ji taky tak nebolí. Musím ji jít vzbudit, už měla v půl sedmý papat a budu ještě koupat. Jo a v kočárku se ji moc nelíbí, jak zastavíme, tak většinou začne hysterák, takže já musím jezdit a jezdit venku :confounded:
3. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
andy u nas je to stejne,nebyt tech prdiku,tak zlatíčko..na bok ho davam taky a hlavne v noci,střídam strany,kvuli tomu bolení a kvuli tomu,aby nebyl oleženy na hlavičce
to kojení nevzdavej,teda odstříkavaní,dyt ti to jde,tak ješte vydrž,je to to nejlepší na imunitu

me nejde o moje mliko,jen mam strach,že po tom co ma bobek za sebou,by byl pořad nemocny

už jsme okoupaní a najezení a vytuhl mi na ramene :wink: koupeme v umyvadle,je to nejrychlejší a ješte tam vleze :wink:
3. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.