• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuziku, dr. mi rikala, ze behem prvnich 6 tydnu miminka muzou brecet a ani nevi proc. Ja jsem taky obcas zoufala co si s tim nasim prckem pocit. Vzdycky mu rikam, jestli uz nechce zacit mluvit, ze by mamince rekl, co ho trapi :grinning: Jinak mi mame jist Sab Simplex 5 kapek 3x denne a po sestinedeli myslim muzeme zvysit davku.

Andy, na tu stolici jsem se ptala rano dr., kdyz jsem ji volala ohledne kontroly. Rikala, ze to muze byt tim, ze prcek malo nebo moc papa. A pry kdyz to nijak extremne nesmrdi, tak je to v poho.
4. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
marek ten album je super,tos delala sama? maš to moc hezke a ta fotka s tou vahou a mirou je užasna :wink:
ja chci takyyyy,mi jsme v porodce nefotili a ted me to mrzí,myslim od fotografa..kdyby ses nudila,tak te zaukoluju :grinning: fakt nadherne udelané

zuzi my ten sabsinlpex meli napsany klido 8x denne po 8 kapkach a važil 2,20 když mu to dali,takže tím neublížíš,si vem že jsme ješte meli byt v bříšku a už to mohl :wink:

andy mi mame hodne podobne detičky,s tím spaním je to podobne,ješte je malička a je to i tou vahou,nabírají silu

holky u nas svítí a začína hřmít :angry:chteli jsme ven
4. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
zuzi a nebo jen chtěla tvoji pozornost :wink: já to nechci zakřiknout,ale dneska dostává Kačenka vyznamenání spinkala už dneska 2,5 h. a ted po jídle koukala a povídala a už zase spinuší :dizzy_face: jdu rychle žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Peti, tady porad poprchava, takze jsme doma a nikam nejdeme. Porad jsem cekala, jestli se to pocasi trosku nezlepsi, ze bysme sli na chvilku ven, ale nevypada to :angry:
4. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Buni zavidim :slight_smile: Malej zabral az ted po obede. Uz spi hodku sice se na chvilku probudil, krasne si nadelal do plinky a zas rychle usnul. No za hodinu krmime tak ho budit prebalovanim nebudu. Jinak jsem do ted stala u zehliciho prkna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu pokracovat uklidem. U nas bylo hezky a ted se zatahlo a hrmi ale zatim ani kapka.
mareka ta posledni fotka je super, vypada jako by mel svatozar :grinning:
4. kvě 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik, no ona ta miminka mají někdy jen svůj den. To my jsme měli minulou sobotu. Usnula až před půlnocí a vzhůru byla někde od šesti mezitím spala asi jen hodinku. A jestli ji utěšilo chování, tak prostě se chtěla jen mazlit nebo být u Tebe. Ten sab mi dr.řekla, že můžu před každým jídlem 10kapek. V noci jsem dala i po jídle, když fakt hodně se kroutila. Prý to neškodí, vychází to z těla celý ven, zničí to ve střevech jen tu pěnu, ale ode dneška to zmenšuju na 4dávky max.
hrusti, tak já nevím. Jako docela smrděla a i když prdí, tak smrdí, ale že by jedla málo to mi nepřijde a moc taky snad ne. Občas ji dost steče na plínku jak hltá... Tak já nevím. Asi stolička po UM je trošku jinačí.
petrach, asi jo. Potřebují nabrat sílu, aby nás pak mohli zlobit, viď? Já jen, že tady každej píše jak jim děti přes den koukají a ta by fakt ani nekoukala, jen v noci :grinning:
4. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Holky, to moje miminko je rozkošný :dizzy_face: My teď vytuhla po jídle na rameni, říhla si až za dvacet min. a meztitím spala a vzdychala tak krásně u toho, jsem si ji normálně musela nahrát :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Co na potníčky na tvářičce a na čelíčku skoro u očiček? Já mazala krémem a teď jsem se dozvěděla, že je to špatně? :astonished: Prý je dobrá rybilka, dětský zásyp, bepanthen a nebo holtův krém? Používáte někdo něco jíného? Má to od pátka, jak jsem ji víc oblíkla... :unamused:
4. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj pusinky malé i velké :grinning:

hlásím,že malej s babčou na prochajdě.Uklidila jsem a nakoupila a teď čekám,že se každou chvilku vrátí.

Pétí nesnídám,protože malej byl neklidnej a v Praze PC je v pokojíku u švagra.Doma na malého vidím od počítače :wink:
Jinak dnes k obídku proběhlo vařené file a brambůrek a svačina jablíčko a mrkvička :slight_smile: Ale mám hlad :confounded:

Dnes byl malej ok prdí a kadí :slight_smile: Díky bohu :grinning:

Potničky máme také na tvářičkách a zhorší se to po opalovacím krémíku,když ho namažu.Máme 50 tak je hodně mastnej,ale ochrana je důležitější :wink:
Žehlení mě čeká večer a to pěkná hromada
:confused:
4. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Zuzí sab simplex můžeš dávat pořád.Není nijak omezený.Já ho mám,ale jen na uklidnění.Dávám pár kapiček na dudlíka.Jinak nám nepomáhá :frowning2: Ptala jsem se na to v lékárně,když to měl nejvíc a dávala jsem to každou chviličku.Teď to dáváme podstatně méně :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jsme stihli ješte i prochazku,Šimulka celou dobu nespal,jen si neco brblal pod fousy,nic ho nebolí,parada,ted spolu píšeme :wink:
andy my jsme meli nad nosikem jizvičku od sondy a ja jsem ji aktivne 5x denne mazala olejíčkem na zhojení a ma tam ted suchy lišej a jde to i do očí :angry: jsem zitra zvedava,co na to dr řekne,přitom je to protialergicka řada,tak už nevím čím to mazat :frowning2:

o žehlení radši nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky se zas kupí,pořad perem,malí ma spotřebu a do toho naše čunatko Elin :grinning:
holky žehlite i plinky? ja už jen par do poradny a pod hlavu,jinak to prdím,bych se užehlila
4. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Já žehlím úplně všechno na malého a na nás.Krom ponožek atd....
4. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Andy-nemazat ničím.já mazala krémem od Hippu,co jsem měla v dárkovém kufříku a malá je ted celá olezlá na obličeji potníkama a dr.nám na to dala vodičku,ale má furt škaredý i vzadu na hlavě ve vláskách a pozor na dření o plínku.ten zásyp jsem taky ted slyšela od kámošky :wink:
4. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Zítra se jdu ukázat k dr. po šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pochlubím se i Kryštůfkem :grinning:
4. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
já peti taky žehlím všechno-i ponožky :grinning: malá je dnes podezřele hodná stihla jsem i vyžehlit a uklidit-zlatíčko moje pupínkatý :grinning:
4. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
ahojte,

tak zehlit musim dneska taky :frowning2: vcera jsem zehlila jednu pracku a dnes me cekaji dalsi dve :unamused: U nas je teda pekne skarede ale zatim neprsi. Jsem vymalovala strop v domecku v obyvaku a oskrabala okna tak jsem docela grogy.

Buni ty zehlis i ponozky? :grinning:

Holky zkoukla jsem fotecky a vsechny je mate moc krasne.

Ja se tu zitra moc neukazu - jedu na masaze a pak k Petove sestrence - proste od rana budeme s melinkou pryc a budem cestovat autikem docela daleko tak se me ani moc nechce :grinning:
4. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahojky holciny
Davidek byl dneska taky moc hodnej a mlicka je cim dal vic :sunglasses:
Ja mazu Davidka olejickem od Welledy cele telo a prdelku kremem a sucha mista kremem od L´Occitane (bambucké maslo).
Holky chtela jsem se zeptat jak dlouho pokazde kojite a jestli pri kojeni stridate prsa?
4. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
tak my dneska máme divnej den, malá skoro vůbec nespinkala a brečela. Mamča říkala, že to je změnou počasí, že jsou na to náchylní. Tak to by fakt sedělo :slight_smile:
Anitt, já krmím tak 15min z jednoho prsa - pak mi Verunka usíná. Dneska teda baští nějak víc - po 2, 5 hodinách. Jinak mi vydrží tak čtyři hodinky. Zezačátku jsem krmila tak deset minut z každého prsa, ale teď jí to takhle stačí :slight_smile:
Karča pořád nic?
4. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
anitt ja ze zacatku krmila 20 minut z kazdyho a mezi stridanim jsem prebalovala. Pak se to zkratilo na 15 minut z kazdyho pak deset a ted krmime 15 minut celkem nekdy 20. A prsa stridam.
4. kvě 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
Já krmím teď 10min z každého prsíčka a vydrží tak 3-4hod.Ze začátku jsem je střídala a bumbal 7-10min. a vydržel 2-3hod.
V noci už spinkal 6,5hod :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
já to asi začnu už taky střídat do ted jsem kojila tak 15 min z jednoho a 15 min z druhého a dr. říkala že mimča stejně sajou max deset až 15 min a pak už jen žužlaj. tak začnu tak těch 20 min z jednoho a další kojení z druhého aspon si prsa trochu odpočinou :confounded:
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
to je dobře :grinning: nám už to pak nestačilo :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
A jak je Anittko??Doufám,že lépe
4. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Anitko on si asi davidek rekne jak bude mit hlad. Ja kojim porad jen z jednoho a od zacatku kolem 10 min. Jen vyjímecne davam z obou na jedno kojo, ale to si Melinka rekne - jinak to nestridam jak holky a mlika mam zatim dost.

Hrusti nepsala Karca - snad uz ma Anatomika u sebe.

Zuzik tak to jsem nevedla ze jsou mimca nachylne na zmenu pocasi - ta nase "cookieska" je hodna porad a nejaka bourka ji nemuze znervoznit. Tak ja jdu zehlit - dobrou noc
4. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Také na Karcu myslím :wink: Už aby dala vědět,asi ji písnu :wink:
4. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
vikulko dnes už jsme se trochu zaběhli tak je to ok a kojíme více. tak mám radost. :wink:
já už jsem naštěstí ok a můžu se o Dádu starat. těším se na setkání akoukala jsem na tvoje fota a jsi fakt krásná maminka moc vám totam sluší. a taky jsem koukala že jste byli na svatbě na štiříně tam jsem měla svatbu i já :slight_smile: je to tam krásné.
Štůfek už je chlapík. tak počíták za dva týdny už by jsme mohly dát srazík když bude vše ok :wink:
4. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Budu se těšit :slight_smile: jSEM RÁDA,ŽE UŽ JSI OK.A tobě to tam také moc sluší.Svatba se opravdu konala na Štiříně :slight_smile:Jsi všímavá :slight_smile:

PSALA KARČA,ŽE JI TED RUPLA VODA :slight_smile: TAK UŽ SE POMALIČKU ANATOMÍK CHYSTÁ ZA NÁMI :grinning: PÍSNU JAK MI NAPÍŠE
4. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
jé tak karča bude rodit držím palečky a moc na ni myslím těším se až se sejdeme.
vikul jinak mám i stejnou tu hračku od lamaze dostala jsem tu mouchu nebo co to je od tchyně :grinning: takže až se uvidíme tak musíme dát bacha aby jsme si chlapíky nevyměnily :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
chudák karca, vždyť je tam už od čtvrtka :confounded: Tak snad už to bude brzo za ní a bude mít prcka u sebe.
Zítra jedem na výlet vláčkem, snad se tam ten můj kočík vejde.
4. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Koukam, ze me Vikula predbehla. JJ, Karce praskla voda. Pry uz ma par kontrakci, ale da se to vydychat. Tak ji drzme palecky, at se to rozjede a ma brzy Anicku nebo Tomika u sebe :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.