• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, tak mám konečně chvíli a jdu na vás kouknout.
Ahoj Anittko, máte krásné fotečky Davídka, jste krásná rodinka. A jak Ti jde maminkování? Už je Ti líp?
Koukám, že každou hodinou můžeme očekávat příchod nového a zároveň posledního jarňáčka anatomíka, pokud se nemýlím, nebo ještě někdo?

My dnes zase nějak zvládly dnešek, ale už jsem dost vyčerpaná a bezradná. Nevím, jestli malou trápí prdíky, ale hrozně se kroutí a pak je samozřejmě řev, který je dost hlasitý a vytrvalý. Manžel kvůli malé dokonce odložil nějaké plány v práci, protože já k večeru, kdy se on vrací z práce fakt jedu z posledního a jsem úplně hotová.
Probiotické kapky zatím vůbec nezabraly, bereme je už třetí den.

Jinak jsme se dnes vážili a Natálka váží už 3,73 kg, takže krásně roste.
4. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
bemo díky . všichni máme krásná miminka . je to nádhera ale unavné a to známe všechny. jinak super
holčiny myslím na karču a uzavře naše očekávání na miminka :grinning: jdu spinkat nejdřív přebalím dadulu pak nakojím a hají asi si ho rovnoiu vezmu k sobě do postýlky jsem hotová. papa a klidné spinkání :wink:
4. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
To si ho budu muset pěkně hlídat :confused: Myslím,že už to nebude dlouho trvat :slight_smile: Jdu spinkat.Tak se mějte papa
4. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
dobré ráno maminečky
tak jsem dokojila a přebalila . dávám malému ještě jednu hadrovou plínku na kyčle , sice dr říkal at dávám klidněě dvě až tři ale to by se asi ani nehnul už takhle to má jako brouk pytlík chudáček.
ted hajá v postýlce ale nezaabírá tak uvidíme jestli bude hajání nebo spíš chce abych si ho vzala k sobě. dnes asi půjdeme na chvilkuven pak bude spinkat krásně.
co ta karča myslím na ní. v noci mi přišla sms od kamarádky že sejí narodila holčička tak je to fakt porody ze všech stran :slight_smile: snad už to má karča za sebou
holčiny jak často chodíte k dětskému dr. já mám přijít až za 14 dní tak doufám že je to ok :unamused:
5. kvě 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahojky pusinky,

pisi jednou rukou,protože mám malého na klíně :grinning: Dnes je zase v dobré náladě :wink: Prdy zažehnány :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karča psala,že kontra celou noc až se jí klepalo celé tělo,nespala a má prý nebírat síly až to přijde :confounded: Chudinka si to vyžere za všechny :frowning2: Ale myslím,že to dnes bude tak do 14hod. :slight_smile: Jo a psala,že doufá,že bude otevřená víc jak na 1-2prsty :slight_smile: Já neumím moc rychle psát proto je to v kosce,ale alespoň to :grinning:
5. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Hojte maminky
Tak u nas hlasim po dvou dnech klidnou noc :slight_smile: Fakt super akorat jsem mela vcera choutky ze se budem mazlit no a uspala jsem maleho pritulila se k manzelovi a usla jak spalek :grinning: .
Na Karcu moc moc myslim chuderka si to asi taky vyzere. :frowning2:
Anitt me dr taky rekla, ze mame prijit za 14dnu :wink:
Jo a uz vazime 4130g. A dostal malej od pani doktorky medvidka. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
dobre rano :wink:
karča si to fakt uživa :angry: nechapu jak ji nechají takhle dlouho se trapit :frowning2: tak at už to ma rychle za sebou,teším se na zpravu o posledním miminku,to bude poslední překvapko :wink:

ja včera vytuhla v osum s deckama,už jsem fakt usinala při krmení,pokud neco delam,tak jsem v pohode,ale nesmím dlouho sedet,už je to lepší,jsem si naspala do zasoby :wink:
dneska jdem do poradny a jdu po vzoru vikulky na kontrolu po šestinedelí :grinning:jsme to ostudy co vikul?

anitt mi chodíme každy tyden a i u Elin ze začatku jsme chodili,než si dr byla jista,že přibírame,tak nevím
bobas vy krasne přibírate
bemo nam zabrali celkem rychle,ješte vydrž,ono je pravda že třeba znamím to nezabralo vubec,ale co je tu tema na konikovi,tak holky píšou tak tyden..chuderka se trápí
5. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Petko moc dekujem. Tak at ti kontrola dobre dopadne :wink:
Stou Karcou to taky nechapu, ze ji nechavaji tak dlouho trpet chuderku :frowning2:
Nam zabral i ten sabik na prdiky, ale davam mu pet kapek pred jidlem a 5 kapek po jidle. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobre rano holky!
Myslim na Karcu a vubec ji to nezavidim. Ja mela taky kontra celou noc a do porodky jsme jeli az 2.den po obede, kdyz byly kontra pravidelne a uz jsem nemela silu na ten porod. Tak snad se ji to pohne, aby mela chudera silu na tlaceni a miminko brzy u sebe.

K nam mela vcera prijit dr., pak volala, ze prijde dneska kolem obeda. Ja jsem vecer vytuhla s prckem, ale v 10 vecer se po prebaleni a krmeni probral a mel sileny hysterak, nechtel spat a zlobil az do pulnoci. Asi ho bolelo brisko, protoze mel pak plnou plinu kakani a teprve kolem pulnoci si odkrknul a byl klid. Tak nevim.... Tatka z nas byl vyrizeny jak prcek zlobil :frowning2:
5. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Anitt, u nas byla dr. minuly tyden, ted prijde znovu po tydnu. Pry ma prvni dve navstevy doma hrazene od zdravotni pojistovny a pak bysme meli prijit my k ni za 2 tydny.
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj maminky a mimískové :slight_smile:,
tak my dneska měli klidnou noc. Malá se napapala v půl deváté a probudila se kolem půl druhé. Pak jsem ji do tří uspávala a probrala se až v sedm :dizzy_face: Zlatíčko moje. Doufám, že dneska bude klidnější než včera. Teď tu po papání zase hajá a já nacpala pračku.
My jsme byli u dr. minulý týden a na kontrolu jdeme až příští. S tou karcou to taky moc nechápu. Mě když nezabírala ta tableta, tak mi dali větší dávku a za pár hodin byla malá na světě :confused: Každopádně jí přeji hodně sil a hlavně ať už má miminko u sebe :dizzy_face:
Holky, potřebuju poradit. Tenhle víkend bychom chtěli jet na víkend na chatu i přes noc, myslíte, že můžeme, když malé nebudou ještě ani tři týdny?
5. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Zuziku, pokud mate na chate zazemi, tak je asi jedno jestli jste doma nebo na chate. Jedine ceho bych se ja bala, aby prcek v noci moc nezlobil a nevzbudil sousedy :grinning:
5. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Zuzí normálně jeď :slight_smile: Hrusti toho bych se nebála.Je to miminko a ty za to nemůžeš,že pláče :astonished:

To se nedá nic dělat.Holky jedu zase do Prahy tak se tu mějte a pokud budu něco vědět hned to přidám,ale Hrusti bude asi rychlejší.Protože než se dostanu na net tak bude večer.
Jdu dát malému napapkat a jedeme
5. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
JJ, kdyz se Karca ozve, tak poreferuju. Dneska cekame po obede detskou dr. a odpoledne chceme vyrazit na chvilku na prochajdu, ale jinak bych mela byt on-line :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzik ja se na to ptala doktorky protoze ted v patek jedem k nasim na moravu a ona se me smala. Prej pokud neni malej nemocnej a ja se citim v pohode tak po republice muzem kam chceme :wink: . Takze pokud tam mas vodu a elektrinu a ma kde mala spinkat tak urco jet. Ja taky odjizdim v patek rano k nasim a to to mame 4hodiny cesty. Ale delame pauzu v pulce.
Holky ja se mam normalne se tam rodina na maleho tak tesi, ze uz ma v pokoji komplet pripravenou postylku. Segra nam doveze na vikend kocarek abychom mohli na prochazku a od brachy pritelkyne uz nam nachystala vanicku na koupani. Takze jedine co ja musim vzit sebou je obleceni a ty blbosti okolo. :grinning: A musela jsem se vcera smat, bracha prej dal ten rost v postylce uplne dolu. Tak prej mu uz mama rekla ze to musi predelat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ja uz jsem fakt natesena a pomalu balim vse co jsem tam chtela vzit :wink: Uz aby byl patek rano :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
kukam pořad nic :astonished:
bobas tak si to užiješ,to je dobře že se teší,malí pujde z ruky do ruky
vikul nebojíš se toho provozu v Praze?
hrusti tak to my jezdíme od začatku k dr do ordinace,mela tam totiž zastup bez řidičaku,ale to mi neva,stejne by jsme do Zlina museli i tak,vždycky si toho naplanuju všechno na jeden den,ted budem mit ve čtvrtek maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzik pokud se na to cítíš tak jed a užijte si to,jsem rada že už je o.k. :wink:
5. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
tak to jste mi udělaly radost, holky! Já se právě bála, jestli můžeme. Do MHD a na nákupy s ní chci určo až po té hexavakcíně, ale tenhle víkend má být fakt hezky, tak bychom vyrazili. Příští víkend možná vyrazíme do jižních Čech na víkend - tam se taky moc těším.
Bobas, to je super, že se na vás všichni tak těší. Já si nedovedu představit, že bych měla rodinu tak daleko :frowning2: Musí to pro vás být těžké - hlavně teď, když je malý na světě...
5. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sem tak v rychlosti pročetla, co se probíralo..
Vikulko já to se sabíkem dělám taky tak. Jen pár kapek na dudlík a většinou to fakt hned uklidní a malinká usne. Ani mi tedy nepřijde, že by trpěla na prdíky, ale v nemocnici ji to taky vždy utišilo.Večer totiž někdy usíná i hodinu a půl a celou dobu pobrekává :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Peti, nam se dr. sama nabidla, ze k nam prijede, tak jsem si rekla proc ne. Ale pristi ko uz pojedeme s kocarkem k ni do ordinace.

Karca se jeste neozvala, snad ji Anatomik moc netrapi :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Krásný den holky, ty jo, já vás vůbec nestíhám :frowning2: Teď mám chviličku, ale fakt to tipuju na pár minutek, protože už spí brouček přes třičtvrtě hodiny, takže bude každou chvilku vzhůru. Rychle jsem chtěla vyžehlit a teď mám pár minuteček, tak jdu přečíst chytrý rady od vás. Vždycky najdu něco co se hodí i nám :wink:
Kdysi jsem psala, že máme ošklivou vyrážku, každý tvrdil, že potničky, ale když jsme šli k dr., tak řekla, že je to sebehroická (nebo tak nějak, nevím, jak se to píše a do průkazky nám napsala sebe.)dermatitida, takže jsme dostali nějaký hnusný mazací krém, hnusný říkám, protože jsou to kortikoidy, nechtěla jsem mu to dávat, ale ona řekla, že s tím máme šetřit, prý používat jako šafránu, ale na tom krku, že se toho musíme zbavit, protože jsou to místa zapářky a mohl by z toho být větší problém. No je fakt,že krk jsem mu jednou namazala a dobrý. Tvářičky dvakrát a už to má čisťounký. Víc už mu to mazat nebudu, jen kdyby se to zase objevilo. Už to bylo fakt moc, nejdřív na tvářičkách takový pupínečky, proto všichni říkali potničky, ale pak jich bylo moc, slilo se to, trošku mi připadalo, že mu to na těch tvářích mokvá, tak už se to fakt muselo vyléčit. Ale jak to byly ty kortikoidy, tak je teď chuděrka zase takovej vysušenej, normálně má suchou kůži a teď teda obzvlášť. Ale na to jsme taky něco dostali a ještě ho občas máznu modrou indulonou, ta mi připadá ze všeho nejlepší. A taky do včerejška jsme koupali jen v čisté vodě, včera jsem mu tam prvně zkusila dát olej do koupele pro prcky a třeba to bude lepší, ta chlorovaná voda tý jeho citlivý kůžičce asi moc nepomáhala. Ale koupeme každý den, je to takový rituálek, po koupání mi totiž vydrží trošku chrupčit.
5. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Koukám, že zajdeme zítra koupit sab simplex :grinning: Přes den se to všechno dá, ale v noci - hlavně k ránu nás to trápí, je mi ho vždycky chuděrky tak líto... :frowning2:
Kočky, dneska jdu ke kadeřnici, vlasy už nemají žádný tvar, tak se fakt těším, malej Pavlík bude mít zase čupr maminku a velkej (manžel), doufám nebude moc nadávat (má rád, když mám dlouhý vlasy, tak jsem je nechávala trochu dorůst, ale už to potřebuje trochu oživit) :grinning:
Tak se zatím mějte, jdu se nabaštit než se prďolka vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Map, uzij si kadernika :slight_smile: Aby te pak prcek poznal :grinning: :wink:
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky, teda chudák Karča, ta si to teda vyzira. :cry:
Map uplne te chapu, ja se taky ke kadernikovi hrozne tesila :grinning: A ted si konecne pripadam jako clovek. :grinning:
Cudak malej to si uzivate s pupinkama. Nam se osvedcil na pupinky krem z lekarny zn. Klarane. mel asi 3 pupinky a hned to zmizelo.
Zuzik urco bych se chaty nebala. Hexavakcina se picha az ve trech mesicich, ze? To my s malym drandime po nakupech uz tak od jeho mesice. Pribuzne mame daleko tak to jinak nejde. A kdyz jsme se v nakupovani ze zacatku stridali tak to bylo na houby, vzdycky jsme meli jen pulku veci :grinning:
MHD jsme jeste nejela, ale spis pro to, ze je pro me pohodlnejsi auto nez se mackat v MHD.
Vikul vy jste teda cestovatele? Proc vlastne porad jezdite do Prahy?
5. kvě 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny tak my máme první procházku za sebou :slight_smile: bylo tady pěkně a Davídkovi se o moc líbilo . celou dobu spinkal , pak jsme přebalili a nakrmili a ted zase spinká u okna aby byl na světle měl slaboučkou žloutenku tak ho máme nechávat ještě u okna. občas sebou tak škubne až se leknu.
na obličejíčku má taky občas nějaký pupínek ale zatím to nemažu jen olejíčkem na tělo , jinak měl suchou kůžičku na nožičkách a ručičkách a pomohlo krém od locitane a ten je nejdražší ze všech co na to jsou takže si brouček teda fakt umí vybrat :grinning:
my začneme dělat výlety tak za dva týdny do té doby jen tady.
my koupeme obden . jinak ho otírám ubrouskama ale ne parfemovanýma na ty špatně reagoval tak jsme v lékarné koupili takové jakoby látkovo papírové ubrousky a ty jen navlhčím do obyč vody a vůbecvyrážku nemá. :slight_smile:
jinak v noci spinká jen jednou mě budí na krmení a to je vše, ale asi je to tím že si ho na noc beru k sobě a on je klidný.

karča chudák snad už to brzy bude. měli by ji udělat císaře po takové době bude pěkně vyčerpaná :confounded:
5. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ted jsem tady mela detskou dr., prcek je hrozna hérečka, protože před paní dr. je vždycky hrozně hodný a hned jak odejde tak spustí šílený hysterák. Musela jsem ho kvůli kontrole budit, tak ted jsem ho uklidnila papáním a asi vyrazíme na chvilku na prochajdu, at ma cerstvy vzduch :grinning: Jinak me rikala, ze mam zatim ty pupinky mazat modrou indulonou nebo olejickem, ale ze by to melo zmizet.

Anitt, ja kdybych si vzala prcka k sobe, tak se asi celou noc nevyspim. Beru si ho k sobe vetsinou az rano kdyz se probudi, ale manza zase ma reci, ze pry si ho pekne rozmazlim, kdyz ho budu brat do postele. No jo chlapi :wink:
5. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jinak Karca se mi porad neozvala, tak ji zkusim napsat nejakou smsku, abych ji dodala energii. Chudera :frowning2:
5. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ja si taky beru malyho rano k sobe. Ma to ciste prakticke duvody, je klidnejsi a ja se jeste vyspim :grinning: My taky jdeme ted ven, dokonce zacalo svitit slunicko. Hrusti napos karce ze na ni moc myslime at se drzi.
5. kvě 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
KARČA UZ MA MIMINKO!!!!!!!!!!!!!!

V 15:15 hod. se ji narodila holcicka Anicka. Ma 4590 g a 53 cm. Datum i cas i umela vybrat :wink: Vse probehlo v klidku a hladce :slight_smile:

Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc mamince i miminku gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Karco gratulujemeeeeee. Konecne ses dockala. Snad te mala moc netrapila.
5. kvě 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Karco tak mooooooc velka gratulace jste holky sikovne a jak pise Misi doufam ze te mala moc netrapila :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.