• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
no já už se těším atž bude zase hezky tohle je na prd :frowning2:
tak za chvilku bude další kojo už mi tam pobrekává :unamused:
díky za radu ohledně kapek dám mu na večer pět na dudlíka a uvidíme . hlavní je aby střílel . jednou při přebalovaní střelil tak že i já se musela převléct :grinning:
6. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
holky, potřebuji poradit. Malá se mi vždycky na přebalováku tak šikovně pokadí, že to vystřelí i na mě i na sebe... To by mi nevadilo. Jenže teď jsem vytáhla její oblečky z pračky a ty skvrny od kakání nezmizely.... Prala jsem to v Lovele na 40. Nevíte, jak se těhle skvrn zbavit. Mám pokakanou i noční košili a tak, jenže u mýho oblečení tam dám Vanish a snad to pomůže... Ale u těch jejích si nevím rady...
6. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky, zuzi mám vyzkoušený Savo perex, je na to perfektní - i pak na skvrny od jídla (třeba od mrkve a podobně). Jen pozor na barevný věci. trochu mi asi ujela ruka, nalila sem toho víc a ze sitě růžových dupaček mám batikovaný :grinning: Tak sem je tam dala znovu a už jsou jemnounce růžové :slight_smile: Jen se to pak musí pořádně vymáchat v čisté vodě a nakonec vyprat normálně v pračce s práškem (taky používám Lovelu na 60)
6. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Když už sme u toho, taky potřebuju radu. Před pár měsíci sme tu řešily KOJÍCÍ PODPRSENKY a někdo tu dával adresu na netu na vyzkoušenou za asi 350,- nevíte kde to bylo? Mám takovou obyč, ze které mi v noci prsa utíkaj :frowning2:
6. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, díky :dizzy_face: Já v porodce říkala, že je celej Tom, ale teď už mi pijde, že není ani moc na nikoho, asi nám ji vyměnili :grinning: :astonished: Vaši prcci jsou všechny moc krásní a vůbec Jarňáčci jsou nejhezčí miminka na světě :slight_smile:
anitt, dr. mi dovolila dávat sabíka před každým jídlem 10kapek. Ono to není nijak škodlivý, odchází to z těla ven. Může se až 15kapek.
6. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
zuzik, lovela je na praní věcí od skvrn a plín úplně na prd, to už jsem tu řěšila za těhu. moje berunka nijak citlivá není, tak perem čistčí věci v Lovele a plíny a od skvrn v tide sensitive, krásně voní a výborně pere a moc nestojí :wink:
zuzanko, a kolik už vážíte? zkus emanuela.cz na ty podprdy :wink:
6. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
jinak taky mi přijde, že je Kristýnka po tatínkovi :slight_smile: :slight_smile:
to u nás nikdo neví, má jen vlásky po tatínkovi, jinak podobu nevidíme..
6. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
No už sme velký holky :grinning: porodní váha 2,65 a teď skoro po třech týdnech 3,1
Už jsou Julince dokonce jedny dupačky malé :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
A kolik vy?
díky za tip, juknu tam
6. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Andy Beruska je moc krasna.

Holky byla jsem u dr a je tam az od 3 - byla vyjeta v poradnach v okolnich dedinach :unamused: Volala jsem ji a rikala at dojdu a donesu tu stolici ukazat. Melinka je v pohode - vubec nevypada ze by ji neco melo byt, ale ta stolice me znepokojuje. Z jidla to byt nemuze - trva to uz 14 dnu a ja za tu dobu zkousela jist same vyzivne a zdrave veci a taky i tyden jsem zkousela jist co driv a stejne to ma porad. Ze zacatku jsem si myslela ze ty hleny tam ma z toho jak byla zahlenena, ze to proste vykadila, ale ted uz je ok tak to ono taky byt nemuze. Bobatko moje - no snad odpoledne budeme chytrejsi. :frowning2:

U nas vsichni rikaji ze Melinka je cely Peta - ze zacatku to tak poznat neslo ale ted je to pry cely on. :grinning:

Jdu delat bramborovou kasi at neumru hlady :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
my jsme taky měly 2,65, ale po 3týdnech to bylo jen 2,955kg. tak jsem zvědavá jak zítra. byla strašně malinkatá, viď?
6. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Janinko tak ať tě čekají jen dobré zprávy!

nojo Andy, ona vlastně pořád je viď? I když taťka řiká, že roste před očima a že už má buclatý tvářičky :grinning:
Já to na ní nevidím, nemůžu se ale vynadívat :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
qverta zanet to teda je určite,mela jsem ho taky a jdi s tím na gyndu,dají ti i antibiotika pro kojíci maminy,není co zavydet :stuck_out_tongue_closed_eyes: desna bolest,nenech to rozjet

a ted vas jdu dočíst cele :wink:
6. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky, qwerta taky bych sla na gyndu a klidne rekni ze si sestinedelka oni berou pak prednostne, nebo zkus nejakou PA. U nas chodi i domu a plati to pojistovna a maji i recepty a muzou napsat nejaka ATB. Ja mela jednou taky nabeh ale rozmasirovala jsem to a bepanthen taky zabral.
Janinko drzim palce at je mala v pohode, nekdy pribuzny zbytecne strasi. My mame michany vajicka porad. Jen driv vic prcek kadil v noci, bylo to v kazde plince a ted uz jen tak 4x za den.
Andy krasne pribirate, ale i tak je pusinka krasne malinka. No jo ten nas macek ma uz pres pet kilo :grinning:
Moc hezky fotecky, ale mas tam unaveny oci. :confused:
6. kvě 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj tety koníkovky :grinning:
To jsem já Štůfík a hačám tu s maminkou a jsem moooc hodný :slight_smile:

Jani zelená stolice je když miminko bumbá jen přední mlíčko :wink:
6. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
andy pekne fotky,ta vaše postylka do ružova me fascinuje,ma krasne spinkaní beruška
zuzankast mate taky drobečka,ale je krasna :slight_smile:
jani dej vedet,jak dopadnete,myslím na vas.malí to mel taky par dní a byla jsem z toho taky špatna,taky řikala dr že hladna stolička je zelena a pachne,a naš malí fakt předtím moc nepřibral :angry:
zuziku si vycgrupkavaš co??! :grinning: nas chceš naštvat :grinning:

andy když mi spí až před jidlem,tak ty 4 hodky ho nechám a pak taky budím,v noci ho nechavam,at si řekne sám a přes den to do nej tlačím :wink:

zuziku na skvrny se mi osvedčilo už u Elišky žlučove mydlo,je suprove a šlo skoro všechno dolu,nestojí moc,kostka kolem 50kč,namydlíš a necháš do praní v kyblu.
jinak taky mame lovelu a je pravda,že moc nepere,chci skusit neco jineho,skoušeli jste už neco?

anitt u nas mrholilo cele dopoledne,stihli jsme nakupy a lekarnu a ted už leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: humus
zatopila jsem v krbu a pujdu odpo žehlit,musím už i plinky,mam jich malo,to zas bude pradla

holky dneska mi došla pro Šimulku dalši lahvička,mam objevenou ješte zn.MAM ,je proti kolice ve tvaru prsa,tak jsem za ni rada
6. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
díky Petrach :wink: Ty máš taky krásné dětičky.
6. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky já mám na skvrny mýdlo,ale nevím jak se jmenuje a kupovala jsem ho s těma eko plenkama a je naprosto úžasýýýýýý.Je to čistě přírodní.Pouští mi všechno :slight_smile:

My už byli venku dopolko a mrholilo,ale musela jsem s Vikou a na nákup.Teď pujde hajat do postýlky a doufám,že to budou zase 3hodky :grinning:

Jinak dnes jen uvařím a budu odpočívat.Včera jsem byla vyřízená,ale jsem v pořádku.Dr byl velmi spokojen
6. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zuzik mate ted treti tyden a muze to byt klidne ten rustovej sprut, my to meli taky, ale az v sesti tydnech. Vetsinou je to ve trech, sesti tydnech a pak treti a sestej mesic. Projevuje se to tak ze mimi ma casteji hlad a vic pije i v noci. U nas to trvalo tak dva dny ale muze to trvat i tyden.

Ja jsem zase hezky vyspana. Najela sem na novy system. V noci jdu spat nejpozdeji v deset, malej se vzbudi na kojo tak kolem druhe, pak po pate a o pul devate. Pak si ho vezmu k sobe do postele a jeste tak dve hodky chrnime. Proste dospavam ty nocni pauzy. Sice pak snidam kolem jedenacte ale to mi je celkem jedno :slight_smile: Taky jsem spac a ze zacatku jsem z toho vstavani byla vyrizena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja dneska vyjimecne varim, pecu v troube brambory a obalovala jsem syr. Bude mit i manza na veceri. Vcera se staral o malyho a rika mi, ze prcek porad nechce zabrat. No ani sem se nedivila kdyz na nej porad mluvil a cinkal chrastitkama apd. Tak sem si ho prevezla v kosiku do loznice a za chvilku spal :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
A co se týč cesta MHD byla celkem v pohodě,ale jsem zvyklá na autíčko noooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na Nám. Míru se špatně parkuje a nic jiného mi nezbývá :unamused:
6. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jo a už si hrajeme :slight_smile:
Misi já chodím také spát kolem desáté a kojím mezi 2-3hod pak kolem 6hod a to už většinou nechodím spát.Malej se vykoupe a v 20hod.už chrní.Je to šikulka :slight_smile:

Já jdu vařit bramboty a uvařím si kuřecí prso
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
holky, děkuju za tipy. Uvidím, co zabere :slight_smile:
Misi, já jsem si právě myslela, že ten růstovej sprut je až později. Ale je fakt, že jak už je živější, tak mě kope a máchá ručičkama jako by chtěla říct, mámo, mám ještě hlad. A do toho se tak kření a valí oči - je k sežrání, pusinka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Misi uspávání je u nás to samé :wink: Malej pláče a Petr tam jde a začne na něj mluvit a už má hubu od ucha k uchu :grinning: A je po spaní :astonished:
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak to asi dnes nevypadá na 3hodinové spinkání :unamused: Ještě jsem mu dala kapky a uvidíme
6. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Zuzí Verunka je krásná a jak je opálená :wink: Měly jste žloutenku???
6. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahojky tak malej měl lehkou žloutenku tak ho dávám k oknu aby to bylo ok.
jinak do zelena to máme taky občas a je fakt že papaá častěji a kratší čas . tak se to pokusím natahnout
a začnu taky dávat ty kapky na noc protože přes den je to celkem ok ale večer je to horší.
andy beruška je nádherná
všechny mimča se nám holky moc povedla fakt jsme šikulky :slight_smile:
jinak už mám doma váhu tak se těším na to kolik bude večer prdola vážit a snad bude taky hezky břibírat
6. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky zlatí,

tak písni kolik přibral :wink: Jinak včera mi dr. říkal,že kojím správně z obou prsou a abych si dávala pozor na bouličky.Ale prcek mě vždy vše vypije tak je to ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta zelená stolice opravdu věstí,že pije to přední mlíčko a je potřeba to trochu natáhnout
6. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se vratili z prochajdy. Sice trosku prselo, tak jsme vyzkouseli plastenku na kocik, ale pak uz dobry, tak jsme se pekne provetrali :slight_smile:
Docela me stve, ze dr. prcka nevazila. Byla u nas doma a vahu sebou nemela a na dalsi ko jdeme az za 2 tydny, takze ho bude vazit skoro po mesici. Tak jsem zvedava :astonished:
Jinak prcek uz je takovy zivejsi, po krmeni kouka jako kdyby si chtel s maminkou povidat a je videt, ze uz reaguje na hlas a oblicej.

Jani, drzim palecky, at to nic neni. Dej vedet.
6. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
vikul a kojíš teda jedno kojení z jednoho a další z druhého ? a jak dlouho a po kolika hodinách?
6. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Koukala jsem do kalendáře a všechny máme v neděli 10.5. nárok na kytičku :grinning:
6. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.