• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul, malá měla slabou žloutenku, jednu noc byla v porodce v solárku :grinning: Ale já ji neměla a byla jsem taky snědá, když jsem se narodila :slight_smile: Mě dneska celý den spí - když nepočítám pauzy na krmení. Doufám, že bude spát i v noci :frowning2:
6. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
holky mě na zánět pomohl tvaoh, vytáhne teplost z prsu , musíte to namatlat a ležet bolí to studí to , ale opravdu to pomáhánež nějaké prášky atd.poradila mi to dr. dětská
Máte jít nejdřív do sprchy zkoušet ze sebe něco vymáčknout, pak zkusit odsávačku a když ani to ne tak nej je namáznout tvaroh , vypadá to šíleně ale je to ok. do dne jsem měla po zánětu.
hrusti: 10.května to jisí s tou kytičkou :slight_smile:)))
Jinak dnes je malej zatím hodný furt spinká i ho budím na jídlo po 4hod aby mi vyšlo koupáníčko :slight_smile:
Tak holky bojujte s prckama mějte se pa a nezlobte se že tady moc nejsem , trochu to ještě nemohu vychytat s časem . :wink:
6. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Anitt já kojím 10min z každého :wink: A malej vydrží i 4hod.A když se mi to nehodí tak mu dám jen z jednoho....Pokud neprotestuje :wink:
6. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Zuzí tak to je snědá po mamince.My měli také slabou a taky se slunil jednu noc a strašně se mi stýskalo :cry:
6. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Mě malej spinkal přes dvě hodky :grinning:
6. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky prihodila sem nejake fotecky do albicka :wink:
6. kvě 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
misi moc vam to tam s tatkou sluší :slight_smile: pekna fotečka v tom košíku,bobanek
marek maš to rozlítany,hlavne občas odpočin,at nejsi moc utahaná

u nas jsou oči jak trnky od pul čtvrte a ješte nezabral,líbila se mi Eliška když muj ho vratil do postylky a on brečel a ona říká tatkovi,..to je zajímavé tatko,že na rukach nebrečí,asi ho tam nebolí bříško :grinning:
skoušeli jsme dnes prvne ten čajík,dala jsem mu asi 20 za celí den a asi to funguje,protože už 3x byl pokadeny
6. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
holčiny tak naši odjeli a byli nadšeni pak dám fotečky .
jinak malej spionkal dvě hodky a nakojila jsem po dvou hodinách 35 ml podle váhy tak mám radost že to ujde. mléko ještě bylo ale malej odpadl tak jsem ho nechtěla nutit.
ted zase spinká a za hodku bude další přebalování a krmení tak doufám že vytahne minimálně zase tolik :wink:
6. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
misi krásné fotečky od kdy Eli koníkuje :slight_smile:
nevm kdy to mám poprvé zkoušet
6. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
anitt vy v te postylce taky plavete :grinning: sluší vam to na prochazce,uplne zaříš :wink:
6. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky, moje berunka je dnes celý den mrzutá, moc nespinkala a ani papat nechtěla. teď měla takový hlad, že hltala a půlka ji protekla na plínku. navíc kouká, tak smutně pořád, asi něco dělám špatně :unamused:
peto, kolik a kdy dávate ty probiotika. mně je dnes mamka koupila k narozeninám. je nám 27dní zíta. myslíš, že už můžu dávat, když jsou od měsíce?
misi, taky hezké fotky, sluší vám to.
anitt, davídek je šikula, hezky mi to jde.
my žloutenku neměly. jo a malou jsem měřila, má už 50cm ze 46cm.
6. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
anitt, taky hezké fotečky :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
janinko, pak dej prosím vědět ohledně té zelené stoličky. Taky ji občas míváme, ne teda každý den, ale je den, kdy je to do zelena a další den už je to zase do žluta. Je to jen občas. Tak nevím, ale přibíráme, tak snad prcek nestrádá. Dneska jsem konečně koupila sab simplex, tak uvidíme, jestli nám to bude zabírat. Teda holky, já jak čtu, jak vám hezky miminka spinkají, tak fakt závidím. Teda ne že by Pavlík nespinkal, to jo, ale máme hrozný problém s usínáním. Třeba teď, dneska jsme se šli koupat už po sedmý (jinak tak 19,15 - 19,30), byl nějaký nevrlý, pak dostal nabaštit, vydržel u toho přes půl hoďky no a další hodina je na usnutí. Někdy zabere hned, ale do půl hoďky je vzhůru, proto nemám kolikrát ani sílu si jít sem něco počíst. Docela mě to mrzí, ale co naděláme, prostě se snažím jít spát co nejdřív s ním, protože ze začátku chrupčíme nejlíp :wink:
Jo, někdo tu psal, že mu bylo doporučeno používat modrou indulonu - taky si ji nemůžu vynachválit. Promastí kůži úplně nejlíp a taky ji na prcka používám. Té vyrážky už jsme se jakž takž zbavili, ale teď musíme promašťovat. Máme sice nějaký krém, ten teda taky používám, ale třeba na nožičky mažeme indulonou. Prcek má dost suchou kůži, tak mu to mažu i občas při přebalování.
6. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo a na skvrny můžu doporučit "žlučový mýdlo". Mají ho v DM, stojí asi 12 kaček, takže žádná velká investice a za pokus to stojí. My používáme kalhotkový látkový pleny i klasický látkovky a tímhle dostanu kakáníčko krásně dolů - a pak na sluníčku usušit a je to zase běloučký. Mají ho i v takový tekutý formě, to jsem si taky koupila, jakože třeba na límečky u košilí apod. Ale to tekutý ještě nemám pořádně vyzkoušený, ale říkají, že to tuhý je lepší. No zkuste holky.
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
andy, Pavlík byl taky dnes mrzutej, to asi tím počasím :wink: Hlavu vzhůru, doufám, že noc bude lepší.
Jinak děvčátka, mám pocit, že z toho našeho prcka se začíná klubat pěknej vzteklounek. No jenom to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
anitt, myslím, že koníkováním nic nezkazíš, prostě to chce jen na chvilinku. Je fakt, že Pavlík je šikulka, hlavinku nám zvedal už v porodnici, pak jsme občas zkusili dát na bříško a ono to šlo (tak od 14dnů) a každý týden byl znát.
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
tak já malého mažu skoro při každém přebalovaní. za chvilku bude další a pak kojo a pak hají .
po kojení jsem mu dala tři kapky sabu a usnul krásně dám mu i na noc
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
jdu dát sprchu a asi do hajan, malej chrupčí, jdu toho využít :slight_smile: Mějte se kočky a dobrou!
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojte holky,

nejak nestiham tak jsem jen na skok.

Tak dr rikala ze se ji mala zda naprosto zdrava, ale pak ji napadlo zvazit a mala pribrala jen 150gr za tyden coz je pry na hranici - mela by pribrat 180gr. Melinka pije dost a na jedno kojo ji staci jedno prso jen vecir mam asi min mlecka tak davam obe a vypada ze by si jeste dala. Tak dneska jsem rozmrazila mleko a holky divte se ale ona flasku nechtela. Olizala flasku, zasklebila se a drala se na prso, ktere uz bylo docela dost vycucane :grinning: Tak jsem ji donutila vypit aspon stovku, ale stalo to premlouvani. :sweat_smile: No kazdopadne dr rikala ze by po tom mela byt hned zluta stolice a pokud nebude tak mam zavolat a budeme to resit dal, takze tak. :frowning2: No v nouzi budeme davat na noc sunar jestli ji moje mlecko stacit nebude .

Pisu si jeste s manzou a pujdu asi uz spat. Drobek dneska spi se mnou v postylce kdyz jsme bez tatky :grinning:

Dobrou milacci moji
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Misi ta posledni fotka Eliaska jak spinka v tve postylce je paradni.

Map ahoj - ty jsi tu nebyla ani nepamatuji :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Anitko my jsme zacali past konicky taky hned - teda Melince se nechtelo ale vzdy jsem ji na chvilku dala asi po 14ti dnech poprve. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Anitko krasneho mate chlapecka. Jinak my taky opalovali a zloutenku jsme meli skoro do druheho mesice takze na zotaveni mate jeste dost casu :wink:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Fotečky jsou nádherné moc vám to všem sluší :slight_smile: Jsou tak malinký,Utíká to jako voda :confused:
6. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Malej dnes také byl nějaký mrzutý.Měli jsme prdíky a vždy jen u kojení :astonished: Nechápu to byly to rány a pak se zase smál.Tad spinká kotátko moje
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Zítra máme tři měsíce :grinning: A dnes se nám narodili kamarádi Šimon a Matouš :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojte holky, tak prvně moc velká gratulace Karči k Aničce, tak je tu přece jen těch holčiček taky dost. Myslela jsem, že to bude samý kluk a jsme celkem vyvážení :slight_smile:

Dnes jsme tu měli pana faráře na návštěvě a domlouvali jsme křtiny, takže to asi vypadá už na příští neděli. A tatínek nás dnes překvapil a koupil zavinovačku na ten slavný den, krásnou, bílou, vyšívanou.

Jinak, dnes to celkem šlo, objevila jsem na Natálku malý trik, když je ospinkaná a nemůže zabrat, tak ji chvíli uchlácholím, pak zapnu ventilátor, který tak monotónně hučí a za chvíli je ťuhík :slight_smile:
Jinak na noc uspáváme na míči, to je prostě naše.

Dnes jsme krásně pásli koníčky a pak jsme se šli napapat a obě jsme u toho na dvě hodiny vytuhli :slight_smile:

Jinak nás pořád bohužel trápí prdíky, ale přešli jsme opět na sab, protože po těch probiotických kapkách to bylo mnohem horší.

Když bude čas, hodím nějaké nové fotečky, mějte se maminky a miminka :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobre ranko maminky
Nas dnes ceka ta kontrola kyclu. No a pak si maknu musim vse nachystat abychom mohli zitra rano brzo vyjet na moravu :slight_smile:
Holky krasne fotecky hrozne to utika a ti prckove tak rychle rostou :wink:
Misi koukala jsem ze jste byli na resakach s malym, tam jsem ja byla uz vickrat ale vzdy z te druhe strany a to se s kocarkem neda :grinning: . Ale je to tam prekrasny a na olomouckou zoo nedam dopustit. Moc se tesim ze tam pristi leto pojedeme s prckem :wink:
Holky jinak jsem se vcera bavila s manzou a vzdavam kojeni. Malej mel z toho mychani mlicka jen bolesti a ze me stejne prd. vcera jsem mela skoro za celej den jen 60ml mleka coz je fakt onicem. Misto aby se delalo vic tak o nej prichazim. Takze malej bude na UM a bude v klidku. Ja se nebudu stresovat ze mam malo mleka a budu v klidku a malej tim padem taky.Sice me to hodne vadi ze nemuzu kojit, ale kde nic neni tak tam se neda vzit. :cry:
7. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ranko!
Holky máte moc hezké prcky! Jsem holky šikovné :wink:

Bobasku, nic si z toho mlicka nedelej. My jsme taky na UM a obcas mu dam ze strikacky 10ml, ktere pracne po pul hodine vysosam z obou prsou. Ale uz se na to taky vyprdnu, protoze to nema cenu. Zkousela jsem cajiky, ty homeopatika, ale stejne nic :cry:

Jinak vcera vecer psala Karca, ze Anicku zatim u sebe nema, je tam pry totalne nacpano. Karca je vycerpana, ale pry se to zlepsuje. Zkousi prikladat Anicku k prsu, tak uvidi, jestli se to rozjede. Porod by pry ale uzasnym zazitkem nenazvala, alle Anicka je uzasna :grinning:
7. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky sluníčka :slight_smile:
bobas nic si z toho nedělej důležité je aby brouček papal a rostl .
jinak holčiny ten pytlík s těma peckama od třešní co se nahřívá v mikrovlnce je super na prdy. doporučuju. davídek se kroutil a dala jsem mu ten pytlík na bříško a asi za deset minut prdy jako blázen lítaly ven a pak usnul brouček tak to fakt zkuste. dávam mu to normálně na oblečení aby to nebylo zase moc horké ale dělá mu to dobře.
7. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
Anitt, ja jsem ten pytlik zkousela vcera spolecne s kapickama a prcek spal 4 hodiny. Ale dala jsem to do plenky a polozila mu to na brisko :slight_smile:

Holky, potrebuji poradit. Prcek se mi osypal nebo oprudil? na prdelce. Ma tam takove cervene pupinky, ale nevim proc, protoze ho pri kazdem prebalovani poradne otiram ubrouskama, namazu prdku kremikem od Bubchenu a kdyz je pokakany, tak mu omyju prdelku pod vodou, tak to nechapu? Nevite, co by na to rychle zabralo? Jsem z toho fakt nestastna :cry: Nevim, po cem by to mel, leda ty vlhcene ubrousky, ale ty pouzivam uz 2. tyden a vyrazka se mu udelala uz ted. Dneska jsem mu namazala prdku Bepanthenem, tak uvidime :astonished:
7. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.