• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bemo, dneska si nekazte oslavu a zitra mu to na ferovku rekni. Ja jsem se taky naucila manzelovi vsechno rikat na rovinu, protoze on narazky vetsinou nepochopi. A jestli to nepochopi, tak je mi te uprimne lito :frowning2:

Zuziku, s tou chatou to chapu. Manza si mysli, ze s malym prckem pojedeme v lete na tyden k jeho rodicum, kteri bydli v takove chaloupce, kde neni poradne ani udelana voda a topeni. Jsem rada, kdyz tam jedeme na otocku a radsi se vykoupu doma, abych se tam nemusela ani myt. Tak jsem se ho ptala, kde si jako mysli, ze budu prcka umyvat, nehlede na to, ze se do toho pokoje, kde spime, nevejde ani cestovni postylka, protoze je to tam pidi. Tak koukal a nic nerikal, ale od te doby o zadne "dovolene" u jeho rodicu nemluvi :slight_smile: Oni si to ti chlapi predstavuji jako Hurvajs valku.

Ja jdu do prace pristi tyden se pozeptat na tu materskou, at mi daji kdyztak kontakt kam to posilali, abych tam mohla prudit, az mi neprijdou zadne korunky. To je fakt sila!!!
9. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
hrusti, pokud máš zaměstnavatele v Praze, tak volej na Pražskou správu sociálního zabezbpečení na Praze 8. Ta má na starosti všechny firmy z pražským sídlem!!!! Což nechápu, protože to se nedá stíhat - nevím, kterej nekňuba to vymyslel!!! :angry: Telefonní číslo je 283 104 111. Na netu je jiný a to se dovoláš na Ministerstvo práce a soc. věcí - jako dneska já :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Zuziku, super, diky za info.
Ja jsem se ted koukala na zustatek na uctu, jestli uz prisla neschopenka, a z prace mi tam poslali nejak moc penez :astonished: Ja jsem rada, hlavne aby pak nechteli neco vratit. To se tam musim fakt pristi tyden stavit pro vyplatni pasku, abych videla, co mi tam vsechno zaplatili :grinning:
9. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky sluníčka :slight_smile:

tak malej je s tchýní venku a já mám trochu klídek.Ale peru ,žehlit musím tak to je alespoň bez kňourání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím jse nikdo neporodil a nic se nezměnilo :unamused: Bobásku děkujeme za přáníčko.Bemo já bych jin to vysvětlila asi sama :angry: To je neuvěřitelný,že je to nenapadne :astonished:
Anitt ,zlato a jak se daří tobě a malému Dejvovi :slight_smile: Já na vás všechny tak myslím.Jdu se podívat na loutku :wink:
9. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky tak to ja mam doma asi vyjimku nebo je to tim ze je instalater :grinning: Jako kdyz jsem rekla ze bych chtela k moji mame kde mam vse na 14dnu tak me bylo receno tyden a dva vikendy, protoze me tam samotnou nechce pustit. No koukala jsem na nej jestli se nezblaznil a pak me doslo, ze to on by tak dlouho nevydrzel bez nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A kdyz se tady delalo cokoli tak proste u nej na prvnim miste vzdycky bylo abych se ja mohla kazdej den umejt a jit na zachod jak potrebuju. No a kdyz vedel, ze to je treba na dva dny tak me poslal k mame na moravu :grinning:
Ja bych treba hrozne chtela jet tak do mesice po porodu k mame, kdyz bude vse v pohode. No a manza na me nejdriv divne koukal, ale uz me zna a vi ze jak se pro neco rozhodnu je lepsi do toho nekecat. Ví ze by se mu mohlo stat, ze proste pojedu bez nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky teda mate problemy s tou materskou ja ji za ty blbe dva dny v unoru dostala hned 15 brezna. Asi sikovna pani ucetni.
9. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Já na mateřskou čekala také asi dva měsíce.To je těma novejma dotazníkama nebo co :unamused: Nám to ani tak nevadilo,ale ten kdo je závislej na každé koruně, tak to je mazec :angry:
9. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Vikulko bohuzel zadna zmena, ale ja i bemo bychom to uz brali vsema deseti :grinning:
Je tak uz jsem to pochopila mate vsechny tu blbou Prahu sidlo zamestnavatele. Tak to ja mam na stesti Decin
9. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
zuzík klid to je nějaká blbost ale je fakt že já se taky tenkrát vytočila když něco práce blbě nahlásila a já pak musela lítat jako debil hlavně těhotná a pořád nervy s úřadama.

vikul ahojky Kryštůfkovi už jsou dva měsíce no to snad není možný jak hrozně to uteklo. no jsem ráda že jsme prekonali tu hranici 35 tt a ted už jsem v klidu i kdyby tak je to ok. ale zítra mám ko tak jsem zvědavá co se dozvím navíc se jedu podívat na novorozenecké a trochu se ještě na pár věcí pozeptat. už se moc těším až zlatíčko budeme mít doma a budeme jezdit ven a do Prahy a uděláme si spolu se Štůfkem prochajdu někde v hezkém prostředí a nějakej dobrej obídek teda podle toho co prdolové zvládnou takže rýže nebo ryby v mém případě :wink: moc se na vás těším Štůfek už bude k nepoznání a můj prdola proti němu bude maličkatej :grinning:

no já bych měla první mateřskou dostat v květnu tak jsem zvědavá jestli budu taky čekat

hrusti tak to ti asi vraceli daně že máš víc :wink:
9. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ja jsem se smirila s tim, ze materskou driv jak v kvetnu nedostanu, takze jsem v klidu.

Anitt, no, ono spis vypada, ze tu nemocenskou poslali dvakrat, nebo ze mi proplatili starou dovolenou. Dane by mi tolik neudelaly :grinning:
9. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak korpus už je v troubě a hned jsem přišla na jiné myšlenky, při tom dělání. Snad se mi ten dost alespoň povede, když už nedostane tatínek miminko k narozeninám, no co, ovážu si bříško mašlí :grinning:

Já jsem taky ještě mateřskou nedostala a v sobotu to budou dva měsíce, co jsem na ni nastoupila, asi jsem taky měla jít makat do Děčína :slight_smile: mám taky tu slavnou Prahu.
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
hrusti tak super tak to roztoč jednou to máš na učtě tak to neřeš :wink:

bemo to víš že jo vše bude ok a návštěva odpadne a vy si užijete v klídku období porodu a mrňouska :wink:
9. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
jinak to porodné se vyřizuje až po porodu ale prý to netrvá dlouho a přijde to na účet celkem brzy tak je to ok :wink:
9. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Také se těším Anittko.Uděláme slezinu s kočárkama.Tak šup šup další mimi sem :slight_smile: Karča určo přijede také :wink: Je velmi milá.A na Aničku se moc těšíme :wink: Snad se nemýlím :slight_smile:

Jinak loutečka je super jsi šikulík.To jsi dělala kde??
9. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já porodné dostala tak do 3týdnů :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Anitt, asi neco koupim pekneho prckovi :grinning: Sobe nemam odvahu neco kupovat, protoze nevim, jak budu po porodu vypadat. Max. bych potrebovala boty, ale ted mam trosku natekle nozky, tak to asi taky necham na potom :slight_smile:

Heh, ted jsem tady na konikovi nasla, ze jedne tehulce se behem tydne zmenilo CS z nuly na 5 :astonished: A za ctyri dny rodila. To byl tedy frkot, snad to bude u nas taky tak :wink: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
taky mi kámoška říkala, že porodné dostala celkem brzy. No alespoň něco, když nás nechají klidně dva měsíce hladovět. Nevím, jak to zvládají matky samoživitelky, to musí být fakt mazec.

Díky Anitt, mám hned lepší náladu a to miminku prospívá, nebudu se ničím stresovat.
9. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
jojo bude nás na kočárkování hodně tak musíme vybrat nějakou širokou ulici aby jsme se vešly :grinning:

hrusti já si nakoupím šatník taky až po porodu pár věcí co budou univerzální velikosti a až zhubnu pořádně tak si teprve udělám radost nějakýma pěknýma věcičkama at se za mě prcek nemusí stydět :wink:

zrovna mateřskou poslat pozdě je fakt síla hlavně že posranci dostávají svoje mini platy určitě naden přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

bemo dnešek si užij a zítra začni s výchovou manžílka vůči jeho rodině :grinning:
9. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
9. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Já si koupila kalhoty a už mi jsou zase volné :unamused: Tak opravdu počkejte a nákupy nechte na později.Já už se dostávám pomalu do věcí co mi byly ze začátku těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ještě to není ono.A pokud jde o mě tak já jsem spokojená.A kámoška celka je pryč.Takovou prdelku jsem snad neměla nikdy :grinning: A že mám pupík tak to snad pujde také dolu.

Široká je na Václaváku :grinning:
9. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak teď mi holky přišla mateřská. Za celý měsíc mi přišla mateřská ve výši 3 200Kč díky mé skvělé mzdové účtárně. Z toho nezaplatím ani leasing!!! Jsem tak (promiňte) nasraná, že to ani není možný. Měla jsem brát kolem 12ti....
9. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
To je nádhera :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak Václavák bude náš ale asi to budeme muset ohlásit jako demonstraci aby věděli že nikdo jinej se tam asi nevejde :grinning:

vikul to je super jak rychle jsi ve formě no já jsem na sebe taky zvědavá ale já budu mít docela trénink už v tom dostat se ty 4 patra bez výtahu domů takže schody jsou taky dobrej tělák :wink:

já se těším na sobotu konečně půjdeme na prochajdu a na obed do pizerie si sedneme na zahrádku tak konečně vypadnu

zuzík tak ti to budou muset co nejdřív doplatit ta úetní je teda pipka :angry:
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
No to mi povídej, já to šlapu do 6 patra, když jsem doma :frowning2: A to ještě se psem a Štůfkem.Ale snad už to bude brzo hotové.Počítám ještě měsíc budeme v Praze.
Zítra jedeme na kyčličky,tak jsem zvědavá zda to budeme mít v pořádku.Jdu si nalakovat nehýtky na ručičkách a nožičkách
9. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
a dáváš Štůfkovi preventivně na noc ty dvě plínky aby ty kyčle byly v pohodě? no to pak ten výtah budeš milovat vid? to je smůla že to zrovna ted musej opravovat
9. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Baf, tak jsem zpátky z KO. Malou už mám pěkně dole, CS se mi změnilo z 0 na 1 :grinning: , ale dr. mě dost kontrolovala a pak řekla, že snad to do toho úterka vydržím, aby se nemusela dělat akutní sekce :astonished: Jsem na ní koukala. Ale je známo, že dr.rádi straší, že holky? :slight_smile: Jinak vše v pořádku.
To jsou trápeníčka s těmi penězi, že? Já bych byla taky naštvaná. Sice mám kreditku a kontík, takže v nejhorším bychom hlady neumřeli, ale neradi na to šaháme. Já doufám, že mě to půjde chodit v pořádku, když misi taky chodí.
hrusti, věř tomu, že ty penízky navíc jsou daně. Já dostala skoro to, co za celý měsíc na nemocenský, takže jestli si už doma od září, tak ty daně opravdu hooodně naskočí. Dovča by byla asi jako celý plat, ne?
bemo, ty jo, já bych taky docela udělala bordel. Jako ty začneš mít kontrakce a budeš je mít půl dne třeba po deseti minutách a to na Tebe budou všichni čučet? :confused: Jako fakt ne. Já se nerada s mým hádám, protože to je politik, vždy si najde svoji pravdu na věci, ale tohle bych teda nevzdala a fakt se pohádala :angry:
vikul, to ráda slyším, že se Ti tak hezky hubne, já to dám taky přes 20kg, tak snad mi to půjde jako Tobě :slight_smile:
Jinak holčiny, bemo, bobas, já vím, že čekáte na mě až malá bude venku, určitě budete mít obě klučiny a chcete ji dát přednost, ale já si povídala s beruškou a morseovkou mi naznačila, že ji to neva, že klidně můžete před ní :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Andy tak to je super ze ti dopadla dobre KO. A jinak si me fakt pobavila se tu chechtam na celej byt. Jeste ze manza neni doma :grinning:
9. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
andy tak to je paráda že kontrola dopadla dobře. cs ani neberu už moc vážně protože se fakt může hrozně rychle změnit. no já jsem zvědavá zítra na sebe :confused: těším se i trochu bojím co mi řeknou :wink:
9. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
tak holky, aby toho nebylo málo, tak mi mzdovka poslala i normální výplatu - i když jsem tam minulý měsíc vůbec nebyla. Chápete to? Já nevím, jak v tom můžou mít takový bordel... Teď už vůbec nevím, co dělat :rolling_eyes: :confounded:
9. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
bobas, protože máte jistě vychovaný dětičky už od bříška :sweat_smile: Ten můj taky občas nechápe, když se tu tlemím, ale už si zvykl :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
zuzik, a nemůžete být v Tvým případě proplacená dovča? Daně asi těžko, když si chodila do práce, ale na tu dovču by to sedělo, pokud jsi si od začátku roku moc nový nevybírala :wink: Tak to vypadá jako normalní výplata.
anitt, taky jsem zvědavá, co Ti zítra řeknou. Zaráží mě, že mám malou dole, ani ji hlavičku už změřit nemohla, ale CS 1. To přece už na ten čípek musí dost naléhat :astonished:
9. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.