• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
dobre ranko vsem maminkam,
tak dnesni noc nic moc - spala jen 4,5 h vkuse. Asi mela hladecek tak ji dneska rozmrazim moje mlicko. Prikrm jsem vecir dala 90 sunar a chudatko se po nem kroutila - asi ji nejak nesedl ale zase ho vypila na jeden zatah. Tak v sobotu koupim asi nutrilon proti tem kolikam a budu prikrmovat tim - andy jak se presne jmenuje? Vim ze vy ho berete.

Jinak rano mela krasnou zlutou stolicku ale pak se napila meho mlicka a zase kadila do zelena - ach jo takze prikrm budeme muset davat i pres den - bobatko moje - ale hlavne ze bude napapana a usne.

Ja to trochu nechapu - ona z prsa taha ted asi pul hodky takze by uz mela tahat i to zadni mlicko ne? Usne u toho a proste se netvari ze ma hlad a prso uz nechce. Jenze do pul hodky me prijde ze vsechno co vypila vykadi :frowning2: A uz rana po sobe se me docela slusne poblinkala - asi ji to zaludek neunese takove velke mnozstvi. :unamused: No jdu ji prebalit a jestli bude stolice zelena tak jdu zkusit ten prikrm - snad se po nemnebude zase bozatko kroutit :frowning2: Dneska bohuzel nutrilon nikde nekoupim :angry:
8. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak jsem objednala rašelinový termofor, už jsme ho měli a byl suprový. Mě moc pomáhal při menstruačních bolestech a prý je super na koliku, tak snad nám pomůže. Já už vyzkoušela snad vše.
Taky se nahřívá v mikrovlnce a vydrží dlouho teplý.

Díky Peti, hned na malou kouknu.

Anitt, mě Dr. říkala, že miminka si vezmou jen co potřebují a že je to jak u dospělých, někdy mají větší hlad, někdy menší.

Mě se teď malá hrozně vzteká u kojení, je to od doby, co dávám na noc ten příkrm. A přijde mi, že hrozně málo saje a pak je vzteklá, že toho neteče víc.
8. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Andy, dáváme BEBU od nestlé, doporučila mi ji PA.
Kapky skladujeme v lednici. Od známého dcera je taky nemohla užívat, že už v sobě měla něčeho moc a ty kapky to ještě zvyšovali, tak potom byli taky na sabíku. Ten den, kdy jsem jí kapky dávala, tak prořvala celý den a se sabíkem je to jen před spaním.
8. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky koukam, ze je to vsude stejny :slight_smile:
My taky davame Bebu HA, je to proti alergiim. Brisko nas ze zacatku nebolelo, az tedy, ale to je asi tim, ze toho vic spapame, tak pak brisko boli. No, doufam, ze nas to prejde driv nez ve 3 mesicich. Do te doby by ze me byla asi chodici nevyspala troska :grinning:

Andy, tedy vy jste rostaci. U nas to nehrozi, manza se jen ptal, jestli jeste spinim a pak to nejak nekomentoval.
Jo, holky jeste jsem se chtela zeptat, ty co jste po cisari, jak vam slo holeni spodku? Ja jsem jeste nemela odvahu, pres ten vak, co mi tam zbyl z tehu briska si tam moc nevidim, tak se bojim, abych se nerizla :astonished:
8. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Anitt, prcek kdyby mel hladik, tak se urcite ozve. Uvidis, co ti rekne pristi tyden dr. Kdyztak bys ho musela casteji budit, aby papal vic
8. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky zlatíčka,

Anička je krásná a vlasatá :grinning: Jsem tu jen na skok malaj ja s tatínkem venku a já běžím vařit obídek.Budu dělat file a nové bramburky :slight_smile:
Tak a už jsou nám 3 měsíce :grinning:

Mějte se zatím parádně :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Vikul, to by mohly prestat ty koliky, co? Rika se, ze prvni 3 mesice je to nejhorsi :wink:
8. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Jinak samozrejme Stufkovi gratulujeme :wink:
8. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
jaaninko, promiň, že jsem hned neodpověděla, nějak jsem zapomněla reagovat :unamused: dávám nutrilon comfort 1. kadí teď zelenožlutě hodně řidčeji. prý špatný je až jdyž je ta zelená lahvová. řekla bych, že ji to opravdu tolik nezatěžuje jako obyč nutrilon. chudák mel, snad se to vše vám zleoší :wink:
vikul, taky gratulujem :slight_smile:
hrusti, kdyžtak koupíte probiotika nebo budeš tvrdá a nebudeš zvyšovat dávky. to taky hodně dělá. nebo dávej sabíká pořád nejen při bolení, ať to má nějaký účinek. já se holila prvně minulý týden, tak narychlovku, abych nebyla jak méďa :sweat_smile: včera po druhý a už to bylo lepší. přes vak opatrně. já už ho skoro nemám, ale minulý týden ještě trochu jo.
bemo, tak zkuste nějakou šetrnější UM. třeba se to taky zlepší :wink:
8. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Andy, ja se mu snazim davky nezvysovat. On nezna miru, ale pak by to vyblinkal nebo by ho bolelo brisko jeste vic. Ale ty prdiky nas zacaly trapit fest. Krouti se ve spanku i pri krmeni. Ted jsem vyhrabala tu masticku Pupik, tak jsem mu namasirovala brisko.
Jinak jsme taky meli moje rodice. Babi je z prcka cela hotova. Byli jsme na delsi prochajde, tak celou dobu vezla kocarek, jen do kopce ho predala dedovi. Snad nebude prcek z tech jejich budliku moc roztekany :grinning:
8. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojky, teda mas to jani trapeni, tak drzim palecky at se to spravi a mel je v pohode. Jinak sem cetla na netu, konkretne na kojeni.com ze neco jako ridky nebo slaby mliko neexistuje tak nevim :confused:
My tu dneska mame na navsteve manzovu segru s manzelem a zitra jedeme na vyletik do Lednice. Rozmrazila jsem mlicko a vemu ho misto cajiku.
Vikul gratulujeme k trem mesicum, uz jste velci kluci. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, já jsem si taky myslela že mám slabé mlíko, ale doktorka mi řekla, že slabé mlíko neexistuje.
My jsme tu dnes měli kámošku ze školy a pak jsme šli kočárkovat i s tatínkem.
Jé Misi, teď jsi mě navnadila, do Lednice bych taky jela.
8. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
hrusti, pupík je dobrý :wink: ještě doporučuju prcka dávat na bok. u nás osvědčený, nekroutí se pak ve spánku a cvičit s nožkama. dát na bříško a krotit do o a do u a pak jakoby běhat, pak masíruju pupíkem.´, dám sabíka a jdem papat. řekla bych, že po víc jak pravidelným týdnu užívání je to o dost lepší, ale v zásobě mám ještě probiotika. jo a možná dělá dost i speciální um.
misi, tak jsem slyšela, že mlíko buď je nebo není a slabý neexistuje :unamused:
peto, co mám dělat s malou? nemáš pro mě nějakou radu? zase zlobí s jídlem. sní tak 50-60ml a dalších 20 do ní musím vyloženě nacpat. a to už tak hezky jedla. zvedla jsem to zatím na 7x denně, ale už mě to rozčiluje to nucení :cry:
8. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
holky tak ja nevim - tak mozna mam mleka mene, ale je fakt ze ze zacatku me tece takove jakoby pruhledne mleko a potom takove jako smetana. A to se Melince asi nechce tahat. Dneska ale uz mela stolicku skoro zlutou a to jsem pres den jen kojila tak mozna ze to mlicko zacina byt nejake vyzivnejsi - jsem zacala teda i vic bastit jogurty a ovesne vlocky sparene vodou, tak snad to zabere.

Ted delam rychlo pizzu at mame i na zitra a pak utikame koupat a kouknu za vama.

Dneska je tam takova normalni holka - ten film miluju - si pripadam jak pubertacka :grinning:
8. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky holčiny tak Davídek papá 40 ml tak se trochu polepšil snad se to ještě zvedne ale prostě dá stopku a víc nechce.
stolici ma zeleno žlutou jakoby řídkou a nepáchne skoro vůbec.
taky jsme byli s manžílkem na prochajdě ted spolu spinkaj u Davídka v pokojíčku.
holčiny s tím kojením je to síla ale je fakt že si tím nemíme kazit krásné období kdy jsou miminka tak roztomila a malinká. prostě když to nepůjde tak holt umělá no. co se dá dělat trvá to par týdnů a pak papaj už skoro vše

vikulko tak dneska jsme měli taky filé a brambory
:grinning: máme toho tolik stejnýho :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
jani taky ten film mám moc ráda. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jani, jak popisuješ svoje mlíčko, tak já mám úplně stejné. Ze začátku je takové řidší a vodnatější a potom hustější a víc jako by žluté, to je to přední a zadní mléko. To druhé je prý tučnější a výživnější a to první mimískům zase víc chutná.
My kojíme přes ty kloboučky a Natálce se to druhé mléko taky nechce tahat.

Já mám dnes super den, manžel se skoro pořád stará o Natálku a já mám dnes trochu odpočinkový den. Ale příští týden si to "užiju" manžel jede přednášet na tu školu a bude dva dny pryč.

Dnes jsme se vážili a máme už přes 3,80 kg, takže určitě pěkně rosteme.

Taky na film koukám a jsem taky puberťačka, protože se mi taky moc líbí.

Mojí sestřenici se včera narodila holčička Sofie, 51cm a 3,10kg, tak mi ukápla slzička :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
bemo tak to rostete opravdu hezky . já jsem zvědavá kolik bude mit davidek bojim se že nic moc. a ty taky dokrmuješ nebo jen kojíš?
8. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky :grinning:

Děkujeme za gratulace.Jinak koukám,že i Janinka dokrmuje :unamused: Sice dost dobře nechápu ten důvod,ale asi víš co děláš :wink:

Anitt opravdu toho máme tolik společného :grinning: Moc se těším až vyrazíme uplně ze stejnýma kočárkama :confused: To bude mazec :slight_smile:

Bemo tak že gratulujeme k Sofii
8. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Anitt opět krásné fotečky :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
vikul díky
Stufek už je chlapik teda utíká tohrozně

vyrazíme tak za dva týdny :wink:
jdu krmit snad Daví něco vytahá :wink:
8. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Anitt, dáváme jen jeden příkrm na noc. Natálka se chce na noc vždycky nafutrovat a já už pak nemám mlíčko.
Ale asi s tím skončím, protože jednou chce, pak zase ne. Včera vymlaskla na ex 50ml a dnes jí stačilo jen maminčino mlíčko.

Jé Kryštůfku tak velká grtaulace k Tvým krásným třem měsícům, jen ať děláš radost rodičům a pořád tak krásně rosteš.

Holky, jdu do pelechu za Natálkou :slight_smile: Dobrou noc.
8. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky já mám dnes žravou :astonished: Ještě si musím dát zmrzlinku :wink:

Bemo Štůfek nám dělá samou radost je to zlatíčko,pořád se směje houhá a piští :grinning: To se naučil včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen by s mohl naučit spinkat tak do 9.00hod. :grinning:

Utíká to strašně rychle a uvidíš tak za měsíc jak bude Davídek velikej :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak já pujdu také do hajánek at něco naspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Vikulko dala jsem prikrm jen vcera poprve a to 90tku protoze mala me malo pribyva a dr rikala ze ta zelena stolice je hladova stolice, tak kdyz ji moje mlicko nestaci tak me nic jineho nez davat prikrm nezbyva. Dneska funguje jen na mem mlecku ale vecir ho mam proste asi min protoze vypije obe a jeste se vetsinou tvari ze by si dala tak rozmrazuji zasoby. Tak uvidime. Kdyz se to nesrovna tak na noc hold budeme muset ten sunar davat ale moc ji flaska nejede - si sosne a vyplivne a hleda prso :sweat_smile:

Dneska me Melinka u kojeni po koupani pekne vykladala - jsem z ni byla na meko :slight_smile:

Anitko neboj - Davidek si urcite da rict a zacne vice papat.

Bemo vidim ze mame stejny problem s kojenim - jsem rada ze je to az okolo tech 3 mesicu - kdybych mela kojit aspon jen pres den tak budu stastna - je fakt ze Melinka pres den chce papat kazde dve hodinky tak pak uz mleko proste asi neni. :frowning2:
8. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobrou holky - taky uz to asi zabalim. Manza vedle me v postylce pracuje, prcek z druhe strany spinka v postylce tak snad ji spanek vydrzi aspon tech 8 hodin. :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobrou zlatíčka a klidnou noc všem :wink:
8. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ranko!
Tak my jsme vcera vecer dali prckovi do mlicka Sabik a spinkal v kuse pet hodin. Ale pak se vzbudil za necele tri hodky a zase rev. Zase prdiky, achjoo :frowning2: Ale aspon trosku jsem se vyspala :slight_smile:
Hrozne to leti, my mame dneska tri tydny :slight_smile:
Uz se tesim na nejaky spolecny srazik s Vikulou a Anittkou a taky s Karcou. Tu by mozna mohli dneska s Anickou pustit domu, jsou to dneska myslim 4 dny od porodu?

Andy, my mame tu Bebu a ta by snad tolik nemela způsobovat koliky. Zkusim mu davat pravidelne Sabik a uvidime, jestli se to zlepsi. Prinejhorsim zkusime ty probioticke kapicky, snad by mu pomohly kdyz jsou tak drahe :rolling_eyes: Moje mamca mi vcera rikala, ze nam pomahal fenyklovy caj, ale prcek se po nem stejne kroutil, tak mu ho davat nebudu.
Hezky den!
9. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Jani tak jo jo :slight_smile: Myslela jsem,že ses rozhodla jen tak,že má jen tu zelenou stolici :wink: Pokud nepřibejvá tak to je něco uplně jiného.A nemyslela jsem to zle :wink: Jen jsem proti umělé stravě pokud mlíča je dostatek :slight_smile: Někdo to také dělá z pohodlí,ale to nejsou naše případy kočinky moje.

Jinak jsem ani nepozdravila tak KRÁSNÉ RÁNKO MAMINKY A MIMINEČKA

Hrusti já dělám vše co mohu a stejně to měl,ale pravda je,že se mi zdá,že už je to opravdu o dost lepší.Prdí a jak,ale vyprdí se a je klid :grinning: Už to umí ze sebe dostat :wink:
9. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Jinak holky jak to tu čtu tak my jsme prdíky měli,ale nikdy se nekroutil v noci.Večer nám 3x prořval opravdu hodně,ale jinak jsme to měli spíš přes den :unamused:
9. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.