• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj maminky! tak my spinkaly docela hezky. v půl desátý dojedla, do deseti spinkala, tak jsem ji chtěla po půlnoci ještě napapat, když málo baštila, ale nějak jsem vytuhla a berunka mě vzbudila až v půl třetí, zbaštila skoro 100ml a v půl šestý už se ozývala znova a to zbaštila skoro 90ml. A to se pak trochu kroutila, tak jsem ji hned dala trochu sabíka a nechala ji u nás v posteli-taťka nás pak pořád hladil :dizzy_face: Teď snědla zase jen 60ml, ale nutit ji nebudu už, jen prostě ji dám vícekrát za den a snad se to zase spraví. Hlavně, aby přibírala těch 200g týdně.
vikul, my taky vždy jen večer-to je zajímavý, že vy přes den, ale aspoň jsi nemusela ponocovat, viď?
hrusti, jj, já četla taky, že beba je šetrná jak ten NC. Tak z čeho to má? říhá po jídle pravidelně? mně si občas neříhne ani do pů hoďky a pak se kroutí :unamused: spinkáte ná zádech? nám hodně pomohlo taky dávat na bok a já teda piju odvar z kmínu a potom obě hezky prdíme, tak zkusit dávat Honzulkovi, třeba mu pomůže, místo toho fenyklu.
9. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Krásné ráno maminky :slight_smile: všechny vás moc zdravím :slight_smile:

My dneska vyrážíme na chajdu(tchán má narozky)tak jsem včera dělala dortík a jedem se ukázat ještě prababičce,tak malou navlíknu do šatiček,tak snad nebude protestovat :wink:

Holky chci se vás zeptat mělo to některé miminko,že celý den nekakalo?Sice jsem se na netu dozvěděla že pokud má měkké bříško tak je to ok,že to spálí,což Káta má,tak by to mělo být v pohodě,co myslíte?
Jinak na ty naše potníčky jsme dostali Holtův krém a mažeme ted 2.den a myslím že se to lepší,ale smrad teda obrovskej :grinning:

Tak pěkný den jdu vzbudit broučky a jedem :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
....jo a dneska spala malinká 7,5 h v kuse,tak jsem se až lekla :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
buni, jj, beruna občas den nekadí, i když teď pravidelně denně. mateřské mléko je plně stravitelné, prý normální je stolice skoro v každý plínce až po týden bez ní :wink: užijte si výlet a rodinku :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
buni, vy nemáte monitor dechu? já bych se bez něj asi nevyspala... na blikátko vidím z postele a hned se líp spinká :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my už nekojíme jen odsaju max.10ml kvůli tomu aby se mi neudělal zánět nebo něco ,ale dáváme nutrilon a v pohodě, je fakt že ted trpíme hodně na prdíky ale do toho mu dávám čajíček kmínový domácí a když to nezabere tak saap kapičky .
Ted mi vyžahne i občas 120ml , v časopise ted psali že má miminko s porod.váhou vypít až 600ml denně :astonished:
Tak my to splnujeme .
Jinak se dívám na vaše miminečka a máte je fakt krásný .
Já zatím furt nestíhám, samá návštěva, práce, vaření a krmení , jetě že je Davídek hodný a spinká těch 3,5-4hod :wink:
Tak pa maminečky mějte se hezky a dopředu vám všem přeji vše nej nej k svátku zítřejšímu .
Papa
9. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak Natálka je dnes náš malý Andílek, vůbec neplakala a teď spinká na zemi v ložnici na dečce a svítí na ní sluníčko. Tak jsem si lehla k ní a koukali jsme na sebe :slight_smile:

Jani, já to mám úplně stejně, Natálka papá přes den po dvou hodinách a k večeru jí už nemám co dát, takže hold příkrm. Ale když nejde jinak, tak se nedá nic dělat. Můžeme být rádi, že jde jen o příkrmy a máme své mlíčko.
9. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Buni, prcek prave ted zacal stavkovat s krkanim. Snazim se ho v pulce krmeni dat odkrknout a pak po krmeni, ale ted dost casto vytuhle po krmeni a nechce si krknout. Tak ho davam do lehatka, aby mel hlavicku nahore a nechtelo se mu blinkat a kdyz se obcas probere, tak ho znovu zkusim dat odkrknout. Dneska jsem ho poprve zkusila dat na bok a zatim spinka, tak uvidime.

Vikul, on se krouti ve spanku. Vzdycky se zacne kroutit, knikat a je cely cerveny, jak tlaci do kalhot. Pak se ozve prdnuti a dal spinka. Ale kdyz se blizi konec 3 hod. pauzy na papani, tak ma slabsi spani a probere se a zacne rvat. Tak mu cvicim s nozickama, rozbalim ho, aby s nima mohl mrskat. Nekdy pomuze, kdyz mu merim teplotu, jak mu strcim do prdky teplomer, tak zacne kakat :sweat_smile:

Andy, ja jsem taky rada za ten monitor dechu. Prcek mel po porodu problem s dychanim a manzel je ted obcas vystraseny, kdyz prcek vytuhne a neknika. Vzdycky rika, at se na nej kouknu, jestli vubec dycha :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Tak jsme se právě vrátili z vítání občánků :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
krasne skoro poledne vsem preji,

tak my spali jen 6 h - asi jak ma prcek vetsi hlad tak uz i min spi, ale vzdy me probudi mrceni a pak se na me usmeje.Ji obdivuji ze je tak klidna kdyz ma hlad - ja kdyz mam hlad tak jsem pekne protivna :grinning:

Buni uzij si chatu

Mareka tak to je me lito ze jsi musela prejit na umele.

Vikulko ja vim ze jsi to nemyslela zle a taky bych nejradeji davala jen moje mlecko ale uz to vidim ze jak opadnou zmrazene zasoby tak nastoupi na noc prikrm.Vcera jsem rozmrazila 200ml a zbylo ji 40 :confounded: Ale stolici uz ma skoro zlutou - jen takove zelene hleny tam jeste sem tam jsou :unamused: ale to se spravi. Ty mas zatim mlecka dost? Me dr rikala ze mala by mela pribrat aspon 180gr tydne coz nesplnuje a pribrala jen 150 gr, ale podvyzivena me neprijde :slight_smile: spis naopak :grinning:

Uz me od rana 4x kakala tak si rikam jestli neni spis prejezena :grinning:

Jdu prebalit a makat do domecku.

Vsem preji krasnou sobotu

jj a co ten sraz v srpnu - pridate se nekdo? jestli ma cenu vubec do te prahy jezdit :wink:
9. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jani já bych jela :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
ambret u vas je vitani obcanku v sobotu? tak to cucim - u nas vzdy v tydnu - vetsinou ve stredu
9. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Jani já jsem taky koukala že v sobotu. Jinak jsme dostali pěkné dárky že jsem úplně koukala
:slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
super tak jsme dve :grinning: a obe mimoprazske :grinning:

jeste psala myslim i andykov ze by se pridala - domluva byla nejaky den o vikendu 1-2.8.2009 teda jestli jsem to nespletla
9. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
tak pridej fotecky male z vitani - nam to fotografka nedala ani na cd a fotky hruza des tak jsem simelinku musela vyfotit jeste sama. A co pekneho jste dostali - my tisicikorunovou slozenku a pak nejaky pametni list ci co :grinning: a ja kytku :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky kdo ještě by jel na srazík :astonished:
9. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
U nás to taky byla tisícovka, prý "jen tisícovka" protože bylo moc dětí, jinak se dávají 2000Kč, pamětní list, kytku, pak takové sluvíčko a pamětní minci z rizího stříbra o průměru 3,5mm, fakt krásnou a jsou na ní vybroušené Dalovice :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj mamulenky,krasny vykend přeju :wink:

my jsme včera cestovali,byli jsme celí den u našich a Šimulka byl zlatíčko,byli jsme i v cukrarne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mamka ho vydela víc jak po 3 tydnech,byla totiž nachlazena,tak k nemu nemohla byla z neho hotova,pry se zmenil a není už to žadne novorozene jak v porodce,začína pozorovat a potvurka se mi přetačí,když ho dam na bok,tak se šupne zas na zada,nebo druhy bok,jsem hrozne rada :slight_smile: začína nam ted jako první tyden korigovaneho veku :wink:
u nas se naštestí ztrací ten exem,mel ho hrozne moc a mamčina spolupracovnice co delala na kožním,řikala že to ma z te kosmetiky s konopím :angry:přitom ma byt vysoce protialergicka,a pry to z ní detem delá

andy ona ti třeba jeden tyden přibere mín,musí mit aspon 10dkg,když ti vypije tech 500ml tak přibere hezky,a když ji nechaš třeba dyl spat,nevypije pak víc?

buni uživej vylet
ambret ahojky,chtela jsem se zeptat,došla ti ta deka se jmenem? ja jsem ji objednala hned tenkrat jak ty a nic,už jsem na ne naštvana,pořad píšou že ju poslali :cry:
jake bylo vítaní?
hrusti my si taky pokažde negrcnem,skoušim ho pak taky vzít ješte jednou,tak po 10 minutach
marek z 10ml zanet nedostaneš,musela bys mít nalite prsa :wink:
vikul gratulace Štufkovi
9. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky fotečky jsou v albu, tak kuk :dizzy_face:

Petrach já jsem si žádnou neobjednávala, nespletla jsi si mě z někým?
9. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jaani, ja jsem se hlasila, ze bych vas rada videla. Zalezi, jak se to hodi zbytku party :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ambret, male to moc slusi. Uplna princezna v tech satickach :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Hrusti dík, oni jí tam všichni obdivovali a já z toho byla tak dojatá, že jsem měla slzy na krajíčku :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky, poradite mi. Shanim sterilizator, ale potrebuji nejaky univerzalni, protoze mame flasticky Avent a Nuk, tak aby tam sly oba druhy. Koukala jsem na sterilizator od Aventu a tam pisou, ze je to jen na flasticky Avent. Date mi nejakeho tipa na dobry univerzalni sterilizator?
Ja ted mam pujceny od kamosky Chicco, ale budu ji ho vracet, tak chci poridit novy.
9. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hrusti tak to ti neporadím, já tohle nepoužívám
9. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky holčiny tak my byli na dlouhé prochajdě a ted jsme po obědě. Davídek spinká a za chvilku bude krmení a pak si hajneme všichni do ložnice společně

mně Davídek taky vžddy neodříhne taky čekám dlouho chodím s ním po pokoji a nic.
jinak my se dozvíme v pondělí jak jsme na tom u dr. a pak se rozhodneme jestli dokrmovat nebo jak a co. nechci aby měl malej hlad :frowning2:
kaká teda každý den min dvakrát žluto zeleně což je asi normál
ambret hezké fotečky. :slight_smile:
hrusti já mám avent tak nevím jestli se tam vejde nuk mám jen aventky lahvičky

já chci srazík určitě takže nás bude hodně. :grinning: to jsem zvědavá jak se vejdeme do nějaké restaurace s prckama :grinning:
prdíky mame taky. dávám po jídle sabík pár kapek na dudláík a je to lepší i mažeme bříško a cvičíme s nožičkama ale někkdy to zabere a někdy ne no :unamused:
9. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jinak Hrusti jsem si až teď uvědomila, že se Honzík narodil na mé narozeniny :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ambret Nelince to moc slusi :wink:

Super holky ze se pridate. Hrusti promin na tebe jsem zapomela ze ses hlasila :grinning: .Ja se na vas taaak tesim - i kdyz je to jeste za dlouho :frowning2: Na konika mam cas jen kdyz kojim tak se omlouvam za chyby ale vzdycky pisu jen jednou rukou :grinning:

Holky prazandy by jste mohly vymyslet nejake mistecko kde se sraz uskutecni - ja to tam moc neznam ale dojedu vsude :grinning:

Hrusti sterilizator nepouzivam tak neporadim ale zkousela jsem tu moderni dezinfekci milton ci tak nejak aala z te lahve nechtela pit tak jsem to musela cele umyt jarem a vyvarit ve vode :angry:

Jo a me si mala taky nerihne vzdy - me lakt.poradkyne rikala ze to neni pravidlem - ze dospeli si taky vzdy nerihaji toz tak :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jo hrusti a ten sterilizator se ti osvedcil?Ja si ho chtela kupovat spolecne s odsavackou - nejaka sada to byla ale vyprdla jsem se na to - abych rekla pravdu tak ani moc nesterilizuju :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak mi zatím říháme pokaždé, ale nějak začala zlobit s jídlem, moc nám toho v poslední době nesní
9. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Právě jsme namastly celou hlavičku olejíčkem abych jí mohla vyčesat ty šupinky
9. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.