• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hrusti my mame avent sterilizator a davam tam všechno,mam aventy flašky a mam flašky,a když odsrříkavam mliko,davam ho do klasickych sklenenych lahví,jsou vysoke a nevlezou,tak je šupnu na ležato :wink:

ambret davalas na ty deky odkaz z mimibazaru,ale je to dlouho,tak 6-7 tydnu,no to je jedno
mala je čím dal krasnejší :wink:

teda u nas na vítaní se dava detska jidelní sada :grinning: se maaate :wink:
9. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jo já už asi vím, ale neobjednala jsem jí :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Holky, my jsme ted dorazili z prochajdy. Prcek se pekne vyvetral, ze vydrzel s papanim 3,5 hod. :slight_smile:

Peti, diky za info. Ja jsem prave potrebovala vedet, jestli se tam nejak daji srovnat i vetsi flasticky.

Jaani,nam detska dr. rekla, ze bysme meli ted ze zacatku vsechno sterilizovat, takze flasticky po kazdem jidle sterilizujeme. Dudanek tak jednou denne. Ale my jsme na Bebe, ty ten sterilizator pri kojeni tolik nevyuzijes.
9. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojky holčiny tak prdíky zase u nás :unamused: použila jsem rekt rourku a ulevilo se mu. ale nesmí se to používat moc často prý si na to mimča lehce zvyknou :unamused:
jinak modrá indulona to fakt jistí má krásně promazanou plet :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
holky tak mam v domecku vymalovan obyvak na oranzovo - snad se kamosce bude libit :grinning:

Mala zase kadi - to je dnes uz asi po pate - schvalne si i pujdu v tydnu zvazit :unamused: Se z te stolice picnu - takove ty kousicky ma zlute jak vajca a takove ridci je zelene tak uz nevim sakris - nemate to nektera taky tak? Se z tech kakanku asi zblaznim :sweat_smile:

Anitko modra indulona je na tohle super :wink:

Hrusti tak to jo, ale je fakt ze ja pokazde kdyz pouziji lahev tak ji rozhodne nesterilizuji a dudel jsem vyvarovala asi jen 3x :confused: tak snad zas neco nedelam blbe :unamused:
9. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
jani my máme taky takovou stolici v po se na to taky u dr zeptám ale myslím že je to ok
taky nesteriliz. pokaždé a dudla pak v horké vodě jen umeju takže v pohodě
9. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsem zase na větvi z té naší berušky. Má zase jeden ze svých horších dnů. Pořád poplakává a zase se kroutí. Příští týden půjdu k Dr. ať na ni koukne, protože už fakt nevím.
Sabík dnes moc nepomáhá.
My jsme měli taky jednu dobu zelené kakání, ale trvalo to asi dva dny.

Nevím, jestli může Natálku trápit něco jiného, ale vždycky má hlad, tak jí dám z jednoho prsu a pak si ji přehodím na druhou ruku a začne sát z druhého a u toho už se kroutí a vzteká a máchá ručičkama, tak toho necháme a za pár minut má zase hlad, tak to zase zkusím a je to to stejné.

Dnes jsem se nacpala do kalhot, které jsem jen tak tak oblékla před svatbou :slight_smile:
ale je fakt, že to břicho všude přetékalo, už abych mohla cvičit a trochu se spravila.
9. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Anitt, my taky mazeme modrou indulonou. Olejicek moc nepomahal, byl po nem porad vysuseny a ta indulona je super. Vzdycky ho pekne promastim az se blejska :dizzy_face:

Holky, prcek mel to mixovane kakani jen ty dny, kdyz jsem mu davala trosku sveho mlicka a pak na to UM.
9. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
bemo nás to dnes taky chytlo tak zkus tu rourku nám to pomohlo. alr jr to depresivní když ti drobečci tak pláčou a viš že je něco bolí :frowning2:
9. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
tak my byli dnes na dlouhé návštěvě s celou rodinkou a jak jsme přišli dom, ta berunka mlaskala hlady, tak jsem ji zkusila dát prso a normálně se krásně přisála a sála s přestávkama 40min. pak jsem ji vykoupala a zkusela dát ještě láhví a snědla jen 40, tak by mě zajímalo kolik si vytáhla, snad aspoň taky těch 40. to by bylo super, kdyby to šlo, já bych byla přeštastná. mlíka tam měla určitě dost, protože minutku předtím jsem začla odsávat a teklo a asi by tak dlouho nevydržela u ní, kdyby ji tam nic nekapalo, když měla větší hlad. jen mně vadí, že nemám přehled :unamused:
holky, s těma prdíkama je to fakt na houby :confounded: já mudím zaťukat, my máme teď pár dní klid. ,mareky kmínový čaj je hotový zázrak a stačí, když pije maminka.
nám vysušovala koupel od johnosonu a po seba medu koupeli a krému se vše spravilo, už se neloupem :slight_smile:
ambret, nela je fakt kočka a holky jak trojčata po pár letech :slight_smile:
kde je vůbec vítání občánků? podle místa narození nebo podle trv.bydliště?
9. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Andy díky :slight_smile: Vítání občánků je podle místa trvalého bydliště :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Anit já jsem dnes taky sáhla po rource, tak se vyprdíkovala, vykakala, nabaštila a spinká, takže mám zase do 03:00 klid :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
jani ja ti nevím,naš maloch když mel tu stoličku zelenou,tak moc nepřibral :frowning2: skus zajít na tu vahu,akorat je to fakt divne,když doted byla kojena a mliko bylo,že by mela hlad :astonished:

andy teda vy valite s tim prsem :wink:
anitt ja jsem rourku u Elin použivala hodne a není jí nic,co ti zbyde když bude plakat bolestí? aspon mu pomužeš
bemo taky se trapíte? mate kapky?
9. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andy, vítání občánků je podle místa trvalého bydliště. My jsme se sloupali jen jednou, poprvé doma po jonsonu, ale teď je to v pohodě.

Asi tu rourku vyzkouším, protože je to dnes k nevydržení. Mě je jí hrozně líto, ale zároveň už jsem na nervy z toho křiku. Ale mě je jasné, že ona za to chudinka nemůže. A o to horší je to, že nevím, jak jí pomoct.

Mám fenyklový čaj, tak zkusím ještě ten kmínový. Si připadám už předávkovaná všema těma přípravkama proti nadýmání.

Už jsem dostala od manžela kytičku a dobroty k zítřejšímu dni matek :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo jo Peti, pořád nás to trápí a dnes opět ve velkém.
Kapky máme, ale probiotické jsme už vysadili a akorát mě štve, že za to člověk vyhodil tolik peněz. Po nich to totiž bylo mnohem horší.
Dáváme sabík, ten pomáhá, ale dnes teda nepomáhá vůbec nic.
9. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Anitko dekuji za uklidneni - snad je to ok.

Peti ja uz fakt nevim - nekdy ji ma takovou misenou (zeleno-zlutou) a nekdy zas jen zelenou. Ve stredu se pujdeme prevazit a uvidime. Jinak dneska dostala na noc po kojeni sunar a vypila jen 90 tak snad ji to bude stacit :frowning2:

Bemo to je me lito ze mate takove trapeni. Zkus tu rourku jak radi holky - ja vim ze kamaradka ji na malou pouzivala porad a nicim ji neublizila

A ja jdu zalehnout k tv. :grinning:

Dobroun noc vsem a uzijte si zitrejsi den matek :wink:
9. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
holčiny rourka to jistí nedá se svítit ta uleva je fakt hned vidět a hlavní je že bříško nebolí. já piju čaj pro kojící matky ale přímo kmínový jsem neviděla poptám se v lékárně.
malej ted spí pak dáme krmení a hají. dnes toho ve své postýlce moc nenaspal teda :wink:

holčiny krásný první den matek a hezky si to užijte . snad nás broučkové nebudou na náš svátek moc zlobit :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

hlásím,že jdeme v pondělí také na vítání občánků :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahojky no tak to bude paráda tak hodně fotte :slight_smile: a ta pozvánka přijde normálně poštou? taky se na to těším.
9. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Anitt myslím,že to nebude tak zlé.Já bych bez ní nevydržela a Štůfík chudinka také ne.Jak píšeš hlavní,že bříško nebolí :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Andy-monitor dechu máme půjčený,ale malá ještě nespí ve své postýlce v pokojíčku,ale s náma v ložnici vedle mě v košíku,tak ji mám u blízko sebe :wink: A když ji neslyším funět,tak na ni šáhnu a nebo kouknu a ona se projeví :slight_smile:
Hrusti-s tím krkáním to máme taky tak někdy vůbec,ale jsem radši když jo,protože nám ublinkává,ale když usne tak ji nechám spát :wink:
Ambret-krásný fotky :wink: Já jsem původně na vítání občánků nechtěla jít,ale když se něco dává,tak se poptám :grinning: :grinning:
Jinak na chaloupce bylo fajn a večer před koupáním se aji malá pokadila do plíny,tak je to zas dobrý :slight_smile:

A jdu chrupkat,než se kokýnka vzbudí...dobrou :wink: :zipper_mouth:
9. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Nám to přišlo poštou a máme to od 15 hod. :grinning: Asi mu dám tu košilku co měl na té svatbě.Moc mu slušela a za chvilku mu bude malá :unamused:

Holky štůfek je tak hodný a pohodový miminečko,já ho tak miluju
9. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
to je hlavní . na kurzu nám pa říkala že si na to mimča rychle zvyknou a pak neprdej sami ale čekaj na pomoc ale zatím prdí i sám ale když vidím že se snaží a nejde to tak ho nenechám přeci trápit . takže na to kašlu a rourku používat budu podl potřeby a hotovo.
9. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdu také do hajánek tak pa a krásné sny

Ambret hezké fotečky
9. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
jasá věc já také :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Štůfík už prdí 3 den sám a bez rourky a je hodnej.Opravdu přelom 3 měsíce je znát
9. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
buni Daví spí zase většinou s náma to má nejradši ale ted je po dlouhé době ve své. :wink:
vikul to mufakt slušelo moc bude to frajer. Davídek je taky zlatej vůbec nepláče a vždy tak kouká a prohlíží si nás :grinning: jen když jsou prdíky tak pláče bolestí a volá o pomoc jinak je moc hodnej :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Dobrou :pensive:
9. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
dobrou zlatíčka :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem dneska od 5 hodin od večera doma. Jen v rychlosti Vás chci pozdravit a moc děkuju za podporu a gratulace. Jsem ráda, že porod je za mnou. Všechno Vám popíšu později, potřebuju nabrat trochu sílu. Manža je úžasnej, pečuje, pomáhá, no, jak se řiká, že po porodu si manža váží své ženy víc, tak já to mám asi naopak, po porodu jsem z manži úplně hotová, byl úžasnej a je i teď. Jinak já jsem dole strašně bolavá, je to fakt síla, sedět nemůžu, bolí i ležení, chození kruťárna, no chce to asi čas, ale je to fakt síla.
10. kvě 2009 ve 03:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.