• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Krásné a slunečné ránko pusinky,

vítám zde Karču a jsem ráda,že si to tak dobře zvládla.Bolavá jsi a asi ještě chviklu budeš,ale není se čemu divit.Vždyť máš doma pořádnou babu :slight_smile: jSI ŠIKULKA A TĚŠÍM SE AŽ PŘIJEDEŠ K RODIČUM :wink:
10. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré rano maminky! Dneska máme všechny svátek :grinning:

Karci vitej zpatky! Super, ze manza pomaha. Jestli te to uklidni, tak me boli jizva a brisko jeste ted a to jsem 3 tydny po porodu, ale je to den ode dne lepsi :wink:

Holky, nejak vecer nefunguju. Snazim se po krmeni zalehnout s prckem, abych aspon trosku naspala, jinak bych byla vyrizena. Mam tady zehleni a potrebovala bych uklidit, ale jeste jsem nejak nenasla silu :frowning2: A tatka nam jde od zitra zase do prace, tak budeme s prckem valcit doma sami :slight_smile:
10. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Jinak Honzik uz je pekny rarasek a dneska se na me poprve usmal :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
hoj holky! vitám karci. máš krásnou berunku a bolení snad taky, co nejdřív přejde :wink:
já se přiznám, že rourku jsem použila už dvakrát taky a hned potom jsme šly spát :slight_smile:
peto, zkoušela jsem pak večer ještě, to vydržela 20min. škoda, že tak nezačla, jak mi teklo proudem samo, by se to tak líp naučila. jinak jsem se tě chtěla zeptat jestli šimonek po těch kapičkách nezačal líp papat? já jsem se ráno naštvala, když snědla po 4hod.zas někde jen 60ml a dala jsem ji zbytek stříkačkou, sice ji dost vyteklo, ale něco ještě spolkla a to ji fakt nechávám pít půl hodiny :frowning2: už je to na nervy. tak jsem myslela jestli by ji nerozjedli ty probiotika. ještě jsem je nezačla dávat. po delším užívání nám pomáhá i sabík totiž.
10. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky holčiny
karčí ahojky tak gratuluji ještě jednou těším se na vás :slight_smile:
holčiny jak často dáváte sabík a před a nebo po jídle a kolik kapek . já dávám po jídle tak 4 kapičky takže asi 8x denně nevím jestli to není moc ale vždy se trochu uklidní a lépe spinká :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Anitt, ja jsem to prckovi dala pred jidlem jen jednou a nechtel mi pak mlicko, protoze ten sabik je docela sladky. Takze davam po jidle, nebo mu to nakapu do mlicka :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, jak se všechny máte? Karčo vítám Tě doma a mezi námi. To jsi určitě ráda, že manžel tak pomáhá. Mě to dole taky bolelo a hodně asi tak dva týdny a teď už úplně v pohodě. Jen to občas zabolí, když udělám nějaký blbý pohyb. Uvidíš, za chvíli to bude v pohodě.

Jinak jsme byli poprvé celá rodinka na obědě, tatínek nás pozval ke dni matek. Tak jsem se po dlouhé době pořádně nacpala.
10. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
My jsme taky dneska byli na obidku. Vyzkouseli jsme jednu restauraci tady u nas, co ma zahradku :slight_smile: Prcek pekne spinkal, tak jsme po ceste zpatky stihli jeste nakoupit v drogerii :slight_smile:
10. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se vrátili z víkendu na chatě. Odjeli jsme v pátek a fakt jsem se bála, jak to bude malá zvládat. No a představte si, že mi spala osm hodin v kuse. V pátek byla bouřka jako prase, tak jsem se obávala, aby třeba nebyla protivná a vůbec. Ta ji celou prospala. Takže se tam asi odstěhuju :grinning:, fakt tam spala jako andílek od devíti do pěti do rána :astonished: Jestli to udělal ten vzduch či co...
Karca, vítej mezi námi. Já to měla první dny taky, že jsem na Petra koukala jako na svatej obrázek a kdykoliv jsem ho viděla s malou, tak mi tekly potoky slz :slight_smile: Hormony bláznivý. Ale je fakt, že mi občas ukápne slzička i teď, když je vidím spolu :dizzy_face: To šití mě bolí občas ještě teď, první dny jsem myslela, že to nevydejchám :frowning2: Ale neboj, fakt po těch deseti dnech to bylo už dobrý :slight_smile:
S tím vítáním to je zvláštní. V nějakých obcích se o vítání musíte přihlásit, protože to automaticky nedělají kvůli zákonu na ochranu osobních údajů. Volala jsem k nám na obec a je to prý kvůli tomu, že někteří rodiče si nepřejí, aby se o jejich miminku veřejně vědělo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže třeba u nás musím na obecním úřadě vyplnit přihlášku, aby nám prdelku vůbec přivítali... Nechápu...
Holky, jinak s tím říhnutím - malá si teď úplně odvykla říhnout. Vždycky, když si ji dám na rameno, tak na mě kouká, zvedá hlavičku a funí, ale nekrkne si... Někdy si ublinkne, někdy usne... Co s tím?
10. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
Zuziku, to je super, jak jste zvladli vikend na chate. No jo cerstvy vzduch dela divy :wink:
U nas obcas pomuze na lepsi odkrknuti, kdyz s prckem chodim, nebo se houpu na mici.
10. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Zuzi, Natálka si taky nějak odvykla odříhnout a ze začátku jsem nevěděla co s tím. Ale mám na ni jednu fintu, když ji mám přes rameno a dlouho se nic neděje, tak si ji zase položím na ruce a ono se to tam nějak probere, či co a pak zase hezky na ramínko a skoro vždycky si pak brkne. Ale někdy, hlavně v noci ani tohle nepomůže a prostě usne a nikdo s ní nehne.

Holky jak podáváte svým mimískům ty kapky vigantol a kanavit? Je to jen jedna kapka a ta se na té lžičce ztratí a mám pocit, že ji Natálka ani celou nepozře.

Zuzi, to jsi mě zarazila s tím vítáním. Raději se k nám půjdu zeptat, bylo by mi líto, kdyby nás nikdo nepřivítal.

Anitt, ten sab můžeš dávat až 15 kapek po každém jídle. Já to po každé taky nedávám, jen když se Natálka začne kroutit.
10. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
bemo, já to kapu přímo do pusinky, na lžičce by se mi zo určo vylilo :grinning:
10. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Bemo, ja to davam na dudlika, ale musim ho prckovi hned nacpat do pusy :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoj maminky,už komletne :slight_smile:
moc zdravím karču a gratuluju ješte jednou,maš krasnou princezničku,to bolení přejde,chce to čas,maš šestinedelí a opravdu po tech 6 tydnech uvydíš,že budeš fit jak před porodem :wink:

aniitt my mužem davat do každeho pití 10 kapišek sabíku,dneska už jsem ho 2x dala i k tem probiotikum,ma desne bolení,ja jsem si včera dala kofolu,byli jsme na Eliščino vystopení se souborem a nic jineho nemeli :frowning2: radši si příšte vemu pití sebou

andy pije ted hezky,ony ty probiotika upravují i střeva,ale jestli to je tím nevím,chci pak skusit až je doberem,zas ten sabík samotny,jestli zaberou

bemo ja ty kapky davam do mlika

my jsme dneska byli u brachy na křtiny,v kostele jsme prcka nemeli,hlídala babička a brali jsme ho až k nim,bylo krasne,sedelo se venku a Šimonek byl zlatíčko,akorat ted se zas kroutí a poplakává :frowning2:
10. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
tak my byli dnes s rodinkou u mý mamky dát kytičku k svátku a Tomový jsme byli včera. malá už je pěkně rozcáplá. tom ji vždy když začla brečet hned vzal a usíná vždy u mě a jak je vzhůru a položí se, tak brečí, v sedačce taky, pkud se teda nejede a to samý i v kočáře. vím, že by se to nemělo, ale praktikujete někdo taky vybrečení? a jak dlouho? když teda dítka zrovna nic netrápí, jen se chtějí chovat. to je vždy v klidu :unamused:
já dávám 10kapek asi 4-5x denně před jídlem a při bolení po jídle i.
peto, tak já je zkusím od zítra nasadit. bojím se, aby třeba neměla alergii na mléčnou bílkovinu. přesně tohle způsobuje nechutenství. dnes už se sotva dostanem přes 400ml za den. teplotu nemá, nekroutí se, tak já už nevím :unamused: chudáček šimoneček, snad mu bude, co nejdřív zase dobře :frowning2:
bem, já ten vigantol přímo do pusiny a kanavit na lžičku se sabíkem :wink:
10. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
gratulace Kristynce k 1 mesíci :wink:
andy skus pokud bude pít tak malo zajít k dr,dokud mela mateřinu tak pila dobře,že?
10. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Týnce také gratulujeme 1 měsíci :slight_smile:

Já tu kapku kanavitu dávám tak,že když prckovi chytnete bradičku a trochu se zatlačí dolu automaticky ji otevře a kápnu to krásně rovnou do papulky :grinning: To mi poradil dr.

Andy já jsem ho nechovala,protože to nevyžadoval a teď je krásně hodný.Chce chovat,ale proto,že je jako divizna a chce čučet :grinning:

V kočárku už také krásně usne bez ježdění,ale tak poslední dna dny jinak jsem musela pořád jezdit :unamused:
10. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Gratulace Kristynce k jubileu :wink:

Holky, jak se pouziva ta rourka? Tim uzsim se da do prdelky, asi ji namazu kremikem a pak ji tam vsunu a vytahnu a nekolikrat opakuju? Prcek mel dneska zase hysterak, bolelo ho brisko. Chtel spinkat, ale vzdycky kdyz usinal tak ho probudily prdiky, tak ji budu muset priste tu rourku pouzit, abych mu trosku ulevila. Chudera, je mi ho lito :frowning2:
10. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
hrusti lepší je olejíček,my jsme ji ted použiili taky,tak plakal chudatko moje

andy ješte me napadlo,ale težko říct jestli by to mohlo byt ono,ješte když nechtejí papat,tak to dela chudokrevnost,jsou spaví a nepijí :unamused: to delala Eliška a my meli takovou dr co to nepoznala,až když jsme zmenili doktorku,tak na to přišla hned

holky zmenili vam detičky hlas? malí ma od včera jiny hlas,jako by nachlazeny :unamused: nevím čím to je a bojím se,at není nemocny,teplotu jsem meřila a nemel :confused:
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahojky holčiny my byly na dvouhod. prochajdě a daví spinkal celou dobu :slight_smile: miluje ježdění a pak doma prděl o sto šest bez rourky :slight_smile: tak jsem měla radost. uvidím co ted až se probudí na papaní .snad nebude bolení.
rourku vždy namažu olejíčkem a kousek do prdelky . jinak jsem mu měřial teplotku a teploměr fungoval tak y jakko rourka :grinning: střílel všude.
zítra zase válčíme sami tak doufám že to zvldneme v pohodě , zítra jdeme ještě kvůli tomu papaní k dr tak pak písnu jak jsme dopadli co nám řekl.
10. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holcinky, zdravi karcu. To je super ze manza je tak hodny a pomaha. U nas taky. Jsem za to rada i kdyz ted ho musim obcas popostrcit. Treba kdyz jsem chtela aby umyl zem a on se chtel divat na hokej :slight_smile:
My byli vcera v Lednici. Bemo jak jsi psala ze jsem te navnadila, tak zas nebylo o co stat. Straaaasne lidi a jeste vic komaru. Ja samozrejme nemela sebou sitku na kocarek, protoze to me fakt nenapadlo. Prcka jsme uchranili, ale my jsme dostipani strasne. Ale jinak bylo krasne a park je uzasnej, do zamku jsme ani nesli tam se na kazdou prohlidku cekalo tak tri hodky. Akorad jsem si uzila kojeni, prvni v parku ale bylo to tam jak na Vaclavaku tak to byla radost a jeste nas otravovali komari a pak dostal hlad o pul hodky driv v restauraci. Tak sem hodila pres sebe plinku, ale vubec se nechtel prisat, normalne s tim problemy nema. Rev jak blazen no atrakce nejvetsi. Tak jsem mu dala mlicko co jsem mela odstrikane a dokojila ho v aute.
Dneska jsme byli u nasich a tchanu. Malej byl hodnej akorad jsem mela u tchyne okurkovy salat a chudak vecer se kroutil a plakal, musela jsem mu dat sabik. Davam 15 kapek po jidle na lzicku, ty vitaminky kapu primo do pusinky. Akorad me nastvala mamka, protoze jsme byli u tchyne tak mi volala jako kde ze jsme, ze chce jet s malym na Bunc. To je takove vyletni misto u nich. Tak sem ji rekla, ze teda rozhodne s malym nikam nepojedem, protoze nemame klimu a uz ta cesta k nim byla desna. A navic jsme nemeli ani kocik sebou. Tak byla nastvana, ale ja se nebudu ridit podle ni. Nekdy je fakt desna.
Jo a vcera jsme byli jeste v ikei a mame novy obraz do obyvaku, malej novou deku a chrastitko a hafos novou krysu a kos na hracky no a ja zehlici prkno :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu krmit a spinkat tak pa
10. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Misi krásně popsaný výlet :grinning:

Já tu rourku namažu rybylkou a zasunu do čočka očka a opatrně tam rejdím :wink:

Anitt my čím víc mu šly prdíky tak tím víc pak plakal :frowning2: To je právě hodně nafouklej a je to horší :angry: Ale třeba to budete mít naopak.
10. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holčinky koukám na hodiny a je můj čas na halalínky :slight_smile: TAk dobrou noc a krásné sny
10. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj maminky,

Já měla zas den :unamused:
V noci spala malá zas 7,5 h v kuse a ráno už je to tak hodka až dvě,ale v 9 h už chtěla vstávat,no a pak to začlo celý den nechtěla spát a když usnula a já jí přesunula tak kukadla a pak i pláč.Prděla pěkně tak nevím,ale asi byla už přetažená a já už v 15 h.KO tak jsem jí dala SAB a manžel si ji vzal a já si šla zdřímnout jinak bych sebou už sekla :frowning2:
Spala jsem 2 hodky.A takhle dobře jsem se naposledy vyspala někdy na začátku těhu.ještě bez bříška :sweat_smile:
Jinak já dávám jen jedny kapky a tam je kapátko,tak rovnou do pusinky a druhý dává dr.chodíme 1x týdně tak jí vždycky kapku kápne,ale ted si uvědomuju,že tento týden zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky včera v noci jsem měla tak nalitý prso že až bolelo(druhý malá vycucala)tak jsem ho žínkou nahřála a něco odstříkla ale ručně je to na prd.Chci se zeptat jestli to někdo děláte ručně a když máte trošičku,tak co s tím?Když se to dá do ledničky,tak to musím do 24h zlikvidovat,ale zamražovat to nemá asi smysl,je to fakt trochu,ale je mi to zas líto vylívat.Přes den mám prsa vycucaný :grinning:

Já tu rourku máznu bepantenem :wink:

Jo a Karču vítám doma,Anička je moc krásná černovláska :slight_smile:

A Andy-kristýnce vše nej k 1.měsíci :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
tady je živo nejvíc v noci maminy :grinning:

u nas se brečelo od 17-21.30 holky fakt des.je mi lito,že mu nemužu pomoct a jsem naštvana na sebe,že je to z jídla..dneska mliko vylívam,mela jsem bramb.salat,to by zas bylo

buni klido to dej do sklinky od vyživy zamrazit a opak k tomu přilívej další dny,napiš tam datum prvního mlíka a tím se budeš řídit
10. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Petí díky,tak to můžu po troškách přilívat?a můžu to mít v lednici těch 24 hod.nebo tak a pak to dát do mražáku?a můžu to tam dát hned po odstříkání,když je to ještě teplé?

Taky jsem kolikrát naštvaná když si uvědomím z čeho může mít malá bolesti(např cibulky v těstovinách)Tak se snažím hodně kontrolovat co sním,ale někdy se tluču do hlavy :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
jo a ty skleničky od výživy sterilizuješ nebo stačí umýt horkou vodou?
10. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
holky jak to že se vám tam ukazují v pasu i dny?mě nééé.A to už máme měsíc a týden+1 den :confused:
10. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
holčiny my ted měli taky řev ale hladovej a sát nechtěl . tak jsme museli dát příkrm a byl hned hodnej . po hodině přemlouvání už jsem nemohla. tak jsem pade odsála a ted nevím jestli to musím dát do lednice nebo si to můžu dát vedle postlele a za dvě hodky mu to dát. nevíte?
10. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.