• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky a co to znamená, když je ve stolici hlen??? My ho asi taky máme.

Andy, přikrmovali jsme bebou od nestlé, ale asi tak max. 3x a se řevem jsou večery i tak. Takže už jsme se na to vyprdli a hold jí musí stačit prsíčka.
11. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
jaani, snad se to spraví a budete zas jen kojit :wink: pozor ten comfort může tu stolici dost měnit. jinak ten hlen je vidět na první pohled? mně už z těch hovínek nehovínek hrabe :grinning: jsem asi moc úzkostlivá matka. včera mi mamka říkala, že každý dítko je originál a at prdím na ty své grafy :confounded:
11. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
u nás se taky brečí při koupání. do nedávna ještě i ve vodě, ale teď už se ji to líbí. já ji miluju, ona ty zádíčka má jak šarpěj :dizzy_face: to je tak k zulíbání.
11. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
bemo, a nezkoušeli jste dávat víc toho příkrmu?
11. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky diky za pranicko a dala jsem vam tam fotku maleho s bratrancem :grinning: segra rikala ze to snad ani neni mozny ze to co ma marecek na sobe nosil Jarousek :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Andy, me to rikala i moje dr., ze kazde ditko je original a nemam se ridit grafy. PRy si samo rekne kolik chce papat. Vyjimkou jsou pry ale nedonosenatka, kde se musi papani hlidat.
11. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
hrusti, no jo, my máme taky takový spavý nedonošeňátko skoro. nesmím si to tak moc brát asi. přijedem k vám a honzulka ukáže kikče jak se správně baští :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Díky za rady..
Jinak při koupání brečí,jen když je Julinka hladová, jinak ani ne, povídáme si s ní a ona vypadá jako by chtěla odpovědět :slight_smile:
O té energii sem si to myslela, proto ji přes den nijak neuspávám a nechávám taťku, když večer přijede, aby si s mamou dlouho povídal a blbnou spolu :grinning: (cvičí něžně nožičkama a ručičkama atak :slight_smile: je to sladký) A když pláče, nechám ji tak pět minut, dýl to nevydržíme. Tak když nemá slzičky, asi to na nás fakt hraje, mrňousek vyčuraná :slight_smile: A jako poslední možnost, když už je to fakt dlouho, dostává Sabík na dudlík, to ji sklidní.
11. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hrusti já se taky snažím řídit tím, že si malá sama určí, kdy má dost. Jenže někdy mi přijde, že baští fakt málo.A pak když pláče, tak ji znovu přikládám a ona jako by hledá, ale nechytí se.. :frowning2: Nevim pak jestli tedy hlad má nebo co?
11. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Zuzanka, nektere deti nemaji hlad, ale chteji jen neco cumlat a byt s mamou, tak treba to dela Julinka.

Andy, treba se uvidime v lete, aby vam prcek ukazal jaky ma apetit. Vcera vecer byl nejaky hladovy, vymlasknul 120 bebi a tvaril se, ze by si jako jeste dal :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
když ona ani necumla, jen hrozně pláče a háže hlavičkou s otevřenou pusinkou. Ani dudlík moc nebere.. A hlavně to dělá většinou když baští hodně přerušovaně..
11. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzanka, s tim prsem mi to delal Honzula jeste v porodnici, kdyz jsem se snazila prikladat. Vzdycky rval jako pavian a kdyz jsem ho dala k prsu, tak se zklidnil, cumlal i kdyz nic neteklo a byl spokojeny :slight_smile:
Holky, prcek zabral, tak se jdu natahnout. Chtela bych jit na prochazku, potrebuji koupit pecivo, ale venku prsi, tak nevim nevim ... :confounded:
11. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
bobas krasna fotecka.

Andy ja ten hlen vidim protoze driv to ve stolici nemivala, takze to poznam.Je to proste jak husty sopel ve stolici a ma ho jen obcas ale porad slysim jak chrchla tak ma asi rymu nebo prudusky, protoze soplik odsat nejde - asi to ma nekde v krku - po ranu i kasle ale pres den nic :frowning2: Takze se uklidnuji ze ty hleny tam ma z toho ze ma rymu.

Bemo on by hlen ve stolici nevadil ale musi ta stolice byt zluta jak michana vajicka jinak to pry dobre neni, ale sama ti nepovim proc
11. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Andy ona kolikrát už nevymlaskne ani celé prsíčko, takže hlady si myslím, že není.
Příkrm jsme jí daly asi tři večery, jen na spaní. Na noc se vždycky chtěla nacpat. Vypila obě moje prsa a pak jsme udělali 50ml příkrmu a většinou z toho vypila tak max. 10ml, akorát jednou vypila naráz 50ml, ale to zase dostala málo ode mě, protože ten den se dožadovala kojení po hodině.
A poslední dobou mi přijde, že ani tolik hlad nemá.
11. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jo fakt ty nasi milackove jsou obcas dost vycurany. Malej me tu taky rval ted, ale asi jsem hnusna a sla jsem mu povesit pradlo. No a dodelavam to a slysim bozske ticho :grinning: . Mrnous jeden jenom to na me zase zkousel abych ho chovala. Ted uz krasne spinka :slight_smile:
S tim bastenim je to fakt slozite me zas malej ublinkava a kdyz mu dam min tak zase breci ze ma hlad. No fakt by me piclo obcas :frowning2:
11. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
hrusti tak nam ten destik posly :wink: u nas zas nezaprsi a nezaprsi :angry:
11. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
hrusti ja taky sla pro jidlo v tom nejvetsim desti. A maleho to uspavalo :wink:
11. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Včera mě Julinka docela pobavila, když večer plakala, často stačí jen podrbat ji na zádíčkách, tohle už sem ji musela chovat, vzala sem si ji vedle do pokoje, kde bylo světlo a babička s taťkou. Tam sem jí promlouvala do duše, že přeci nemůže celou noc plakat a mohla by být hodná, když byl ten svátek maminek atd.. Ona si mě pozorně vyslechla, pak sem ji dala do postýlky a za chvilinku hezky usnula :slight_smile: Ona bude přeci rozumná a nechá si i domluvit :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ještě když se vrátím k tomu čurání bez plínek a kakání až na zádíčka :sweat_smile: u nás je to to samé a nejradši čůráme bez pleny u doktorky. A pokakaná až na bodíčko je skoro ob den, jdu to hned namočit a přeprat, takže peru skoro každý den. Je toho ale malinko, takže pračku asi nenaplním dětským nikdy. Peru pořád v ruce..
11. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky, tak Natálka mi tady už přes hodinu spinká na pohovce, to bude náš kočárkový spánek, akorát doma. Dnes je venku hrozné vedro, takže ven půjdeme možná až později, bych zase byla spocená jak vrata od chlíva :grinning:
Taky nám sem pošlete nějaký déšť, je tu hrozné sucho.

Tak v neděli kříme, tak musím nakoupit křestní svíčku a roušku a listinu a taky konečně něco nového na sebe.
No a přijedou k nám všichni možní příbuzní, ale na oběd jdeme do restaurace, k nám by se tolik lidí ani nenaskládalo a já bych hlavně nevařila.
Ale tchánovce tu budeme mít už od soboty, to bude maze. Obávám se, že tentokrát se s tchýní pohádám, pokud mi zase bude dávat ty svoje cenné rady.
11. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky, klidne bych vam nejaky dest poslala. Tady je fakt hnusne, ale ven jdeme, at se prcek vyvetra :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tedy bemo, teď koukám jak Natálka krásně zvedá hlavičku. Od kolikátého týdne? Já vlastně Julinku ještě na bříško nedávalala..
11. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zuzi, je to naše šikulka, hlavičku zvedá už od 2. týdne
Hrusti, tak sem do Znojma trochu pošly :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
tady už se dělá líp, ale nevím jestli půjdu s malou ven. dnes asi ne. vlastně už jsme 3dny nekočárkovali. včera u mamky, v sobotu u tchýně. a v pátek to byla taková rychlovka. zítra si to budem muset vynahradit :astonished:
zuzi, a dáváš si ji na hruď? já hodně a malá tak se mnou je teď i u pc a když má náladu, tak občas taky krásně hlavičku zvedá. na koníky jsem ji zkoušela dávat a zatím nic moc. spinká ti taky hodně přes den?
11. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
jj, na sebe si ji dávám, to hlavičku zvedá :slight_smile: A přes den spinká, hlavně venku v kočárku, to usne hned. doma už spinká míň, často leží třeba i hodinu, nepláče a nespinká, jen tak kouká.. Tak ji pohladím a pochválím, jak je hodňoučká. V pauze mezi krmením (po třech až čtyřech hodinách) vetšinou tu první hodinu nespinká .Sem ráda, že už přes den víc kouká, aspoň pak v noci spinká.
11. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj mamče :wink:
u nas svítí a nezaprší,už by to chtelo,vždycky se to tu vyhne :unamused:
rano jsme byli u dr,nezdal se mi ten jeho hlasek,tak jsme radši jeli,vypada pry zdrave,akorat asi od plače ochraptel,ješte jsme fasli kapky do nosíku
vaha 3100g,+ 15 dkg za 6 dní,pry je to podle tabulek a v pořadku,ale me se to zda malo,tak nevím
na dokrm pokud bude potřeba pry nutrilon,což taky nechapu,proč ho všichni tak cpou,jsou i jene stejne kvalitní mlika,tak ješte uvydíme,me se líbí ten hiipp

bobasku kluci jak se drží,pekne fotky :wink:
bemo taky už řešíme křtiny,kdy a kde,ted jsme byli synovcovi a farař řikal domluvit mesíc předem,tak pak dej fotky
11. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
holky, chci se zeptat. Malá má úplně bílý jazyk - asi od mléka, ale zdá se mi to nějak hodně. Mají to vaše miminka taky? Dokrmy nedávám, je pouze na mém mlíčku. Jo a jak je to s džusy? Vím, že se nesmí při kojení citrusové plody, ale Petr mi donesl pomerančový džus a já nevím, jestli ho můžu nebo ne...
11. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
peto, tak to je dobře, že je jinak zdravej :wink: Přibírá hezky, si myslím. Lepší něco než nic. Už nás asi doženete s tím naším jídlem teď :unamused: Nutrilon doporučují všichni, protože prý mají s těma firmama smlouvu, jsem slyšela :frowning2: Ale co vím, tak moje kámoška si to udělala taky po svým a dávala to z dm. kdy se mají dávat ty probiotické kapky, petul?
11. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Petrach, taky nevím, co všichni na tom Nutrilonu mají, taky mi ho Dr pokaždé doporučoval, ale nikdy jsem ho nedávala. Mám všechny holky vykrmené sunarem a jsem s ním nadmíru spokojená.

Zuzík a nemá to u na stranách v pusince? Vypadá to podle toho co píšeš na moučnivku a to se má stírat třeba kouskem gázy a mak namazat genciánou
11. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
ambret a co to je ta moučnivka? Genciánu nemám - ani nevím, co to je... Z čeho se ta moučnivka udělá?
11. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.