• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík holky :slight_smile:

U nás taky noc v poho a právě teď mi baští na klíně :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
my jsme v noci vstávali v půl druhé a pak v půl paté a vstávali jsme v půl osmé, takže super a teď tady se mnou Natálka koníkuje v náručí, ale má u toho zavřená očíčka :slight_smile:
V pátek si bere manža dovču, tak budeme po obchodech, docela se i těším.
12. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno holky,
včera malá usnula až v půl dvanácté. Vůbec nevím, co jí bylo. Zkoušela jsem ji masírovat bříško, zpívala jsem jí a chovala jí a nic nezabíralo. Pak jsem si zašla do kuchyně pro pití a vrátím se a malá spí :astonished: Tak nevím, co to bylo. Spinkala až do půl sedmý, takže super. Teď už zase hodinku spinká. Mě nejvíc mrzí, že jsem pak už i na ní ošklivá a brečím :frowning2:
Bobas, Marečkovi vše nejlepší k jeho měsíčním narozeninám :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
holky mam dotaz,ja se prave s malím nikde do obchodu ješte nedostanu,u nas ve meste hračkařství
je takove mini a nic moc nemají,chtela bych koupit malemu na postylku takovou tu plyšovou hrazdičku ,co je na klipsy,da se i na kočar,nevíte kde na netu mají vyber?
začíne se koukat po okolí,tak at toho mame víc
12. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobre ranko, ja vas vubec nestiham docitat :frowning2: My meli klidnou noc ale musim s malym k dr, protoze mu rupla tak reakce na Tetanus na raminku a asi to nevyteklo vsechno tak at mu to vycisti. Meli jste to taky?
A jeste musim se psem na ockovani.
Bemo ja taky vino miluju, dala jsem si i ted ale malej to pak asi citi v mlice a spatne pije tak to jeste radsi ten pulrok vydrzim nez prestańu kojit.
12. kvě 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
petrach, zkus www.malvik.cz nebo www.detskyraj.cz - tam mají slušný výběr :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ja ji koupila na mimibazaru :wink:
12. kvě 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Misi nam to ruplo taky a vycistila jsem to lihem co jsem mela na pupik - dr me sama rikala ze to muze rupnout a at to timhle vycistim - asi 3x se ji to jeste trosku slouplo a ted to ma zahojene. :wink:

Peti ja taky vsechno kupuju na MMB takze bych ti poradila to co Misa :slight_smile:

My dneska opet krasne spinkame - je to nase zlaticko.

Jo Hrustiku diky za vcerejsi dest - konecne poprselo :grinning: Akorat jsem si nejak neuvedomila ze dneska chci malovat tak me to asi bude pekne blbe schnout :sweat_smile:
Nic jdu umyt nadobi a navarit kdyz prdola jeste chrni :grinning:

Bemo ja uplne co jsem byla tehula prestala mit chut na vino - takze nemam potrebu ani ted ale dve decky nikoho urcite nezabiji :wink:
12. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky! volám k dr. a nikdo mi to tam nebere :angry: tak asi oblíknu malou a razím tam. už fakt nemůžu. v noci po 5hod.snědla sotva 60 a teď skoro po 4 sotva 40. to už nejde. navíc po chvíli se u toho začne vztekat. pak ji to teče nosem. plive to. to už mi nepřijde normální. přitom má hlad, ruku v puse, po flašce se vrhne a pak se děje to, co píšu.
zuzik, já ťě chápu, já včera byla taky ošklivá už, když brečela. to až na mě přišel můj a mě to bylo tak líto, že jsem ujela a pak brečela. já už, ale fakt nemůžu. a malá se kroutí u toho, když brečí? ono to spíš vypadá na růstový spůr u Vás. musíš vydržet, to přejde :wink:
peto, 400g mi vydrží tak týden, dávám ještě k tomu to svoje. teď už jen 2-3x denně. flákám to odstříkávání, já vím. a do jakého byste šli nutrilonu? do obyč? to je totiž docela levný, ale comfort 240Kč :angry:
12. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jaani, sice jsem vam nejaky dest poslala, ale stejne tady v noci prselo a dneska je zima. teplomer ukazuje 12 stupnu :unamused:

Peti, nam vydrzi plechovka Bebi na 4 dny. Prcek je zrout :grinning:

Jinak tatka to vcera psychicky nevydrzel a prestehoval se z loznice do vedlejsiho pokoje. Pry v praci odpoledne usinal nad notebookem :wink:
12. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
hrusti ti chlapi prd vydrží :grinning: :wink:
andy tak držím palce,ja bych šla taky,než se nervovat,radši jít..ja jsem byla taky včera u dr nad plán,ale mam jistotu,že mu nic není..tak určite bež a dej nam vedet
jani ty jsi takovy ferda mravenec,je neco co neumíš?? :grinning: fakt jsi šikovná

tak to jste me překvapili,že to mliko tak mizí,myslela jsem že je to na dyl..neptam se kvuli penezum,stejne je do toho dat budu muset,jíst se musí,ale chtela jsem mít přehled,objednam si do zasoby z netu,kdyby došlo moje,tak proto

andy dr říkala premium,v nemocnici dostavali nutrilon nenatal a to je palka,ten je snad nejdražší,pekne na tech detech vydelavají,že jo?
12. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Andy, drzim palecky, at ti dr. poradi a mala zacne poradne papkat.

S tim papanim je to hruza. Manza si tuhle delal srandu, ze za chvili bude vydelavat jen Honzikovi na mlicko :wink: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
andy, já nevím, co to je. Ale včera pila jedno prso půl hodiny a pak se začala vztekat a brečet, kroutila se a mávala ručičkama. Tak jsem jí uložila do postýlky a ona si ublinkla. Pak bylo na chvilku ticho a začala si zase dávat ručičku do pusy a brečela, tak jsem jí dala z druhého prsa a to sála tak pět minut a zase řev. Tak já nevím, co to je. Zkoumala jsem, jestli z prsa teče mléko a teče, tak nevím, kde je problém. Navíc, kdyby neteklo, tak mi pak nevydrží bez jídla sedm hodin nebo se pletu? Jak vůbec poznám, že mám dost mlíčka?
12. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
hrusti, u nás se taky spí tak střídavě. Ale jemu se blbě spí v klubovně, tak raději vydrží tu chvilku v noci. On, ale dobře spí. Tuším, že si psala, že Tvůj manža má slabý spánek, viď?
peto, vydělávaj. Ale, co by jsme pro prcky nekoupily,aby je nic netrápilo... Tak jsem se dovolala sestřičce a popsala, co nás trápí, tak tam odpoledne jdem do poradny. Ptala se jestli nemůže být nemocná. Je fakt, že pořád ehm ehm dělá a Tom měl teď rýmu a bolelo ho v krku a mě taky trochu škrábe v krku, jestli to není z toho, ale to šlo z kopce už od minulého úterka. Kdyby existovalo něco na podporu chuti k jídlu pro miminka, tak jí to taky koupím :unamused:
12. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
hrusti, ona te beba taky stojí pálku, viď?
zuzi, hodím Ti sem jeden článeček :wink:
12. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
andy, děkuju - ta paní snad byla u nás doma - je to úplně přesné!!! Jen teda nevím s tím přikládáním po půl hodině :astonished: Když malá spí, tak jí nechávám spát :frowning2: Ona se probírá cca po třech hodinách - v noci teda vydrží dýl...
To ji mám taky budit?
12. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Zuzik my tohle meli tzaky- sice mala neplakala ale rucickama a nozickama porad mavala - po tydnu to preslo :wink: Ted jen vecer musim davat navic protoze asi nemam tolik mleka nebo to neumi vytahat. Na noc musime davat prikrm, ale vezme si max 90.

Ted dojedla a pekne to tu haze do gati - smradek jak v opicarne :grinning: To abych si poridila kyslikovou masku :grinning:

Petulko vcera jsem zkousela nahazovat fajnovou a to me nejde :grinning: Nejak jsem to udelala ale az to uvidi manza tak se asi zblazni smichy. :wink: Malovani me bavi a navic ten domecek musime mit do cervna hotovy a kdyz je manzel do vecera v praci tak to je jen na tatkovi a na me - jeste ze prcek je hodny - jinak bych s ni nic neudelala - dneska pohlida babicka aspon na dve hodky tak vymaluji kuchyn :wink:
12. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
No jeste musim uvarit - jsem vytahla veprove kostky a zaboha jsem nevedela co uvarim - nic me nenapadlo :confused: tak udelam cinu - to je aspon rychle - na omacku dneska nemam naladu :slight_smile:

Monicko to je nhrozne jak berunka malo papa - tak at vam dr nato neco da. Urcite dej vedet at jsme klidne :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Andy, díky moc za ten článek, to je přesně náš případ, jako bych to psala já. akorát, že my, když jsme dávali příkrm, tak z láhve.
12. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
bemo ja take vzdy davala prikrm z lahve a prcek papa prso normalne :wink:
12. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Petrach taky rádím MMB :slight_smile:

Nám dnes dorazil další Disney overálek do sbírky, tak jsem hned hodila fotečku do alba :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky diky jsme o par hodin starsi nez mala Natalka od bemo :grinning:
Ambret hrozne ji to slusi :wink:
ty jo a varit fakt jeste nevim co budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Já dnes dělám zapečené těstoviny
12. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,
jak se tu probíraly jazíčky, řikala mi o tom sestra v porodnici, že se to může objevit, ale taky si nejsem jistá, jestli bych to poznala. Julinka má taky trošku bílý jazíček. Asi bych s eobrátila na doktroku, když by to bylo víc..
A taky se mi dost loupala, chce to olejovat, už se to zlepšilo :slight_smile: Jen tedy nám neseděl olej Aviril. Je teď parfemovaný a barvený, tak asi proto.. Dr nám doporučila olivový olej aten je v pohodě..

Zuzíku pokud ti Verunka dobře přibírá, stačí když baští v noci i po osmi hodinách (co jsem tedy četla), Julinka jí tak kolem půl osmé večer a pak až ve tři - budí se sama.
A s tím rozčilováním se při kojení - Může to být i tím, že si jen potřebuje krknout. To mám i vyzkoušené. A pokud má miminko v bříšku vzduch, cítí se být dřív nasycené, vypije míň a pak když si říhne později, může mít hlad a znovu brečet..
12. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak jsem hledala obrázky moučnivky na netu, ale našla jsdem jen jeden úplně hnusnej obrázek u dospěláka. Jinak na jazýčku to být může, je to kvasinková infekce, kterou můou mít kojící maminy i na bradavkách :astonished:
12. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Andy, manza ma slaby spanek, takze se pri kazdem kniknuti Honzika prevracel a budil. Nejdriv rikal, ze bude spat ve vedlejsim pokoji jen kdyz bude mit dulezite jednani v praci, ale vcera prisel nejaky vyrizeny z prace a vecer jsme stehovali veci do druheho pokoje :wink:
No, Beba je taky pekne draha. Ta jedna plechovka stoji cca 240 Kč a nas maly ji slupne za 4 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska prcek taky nejak zlobi. Rano se vzbudil a hrozne plakal, asi se nemohl vykakat, protoze kdyz se pak vykakal, tak byl klidek. A ted se zase budi, asi prdiky a navic si spatne krknul, tak mu tece mlicko ven z pusinky. Tak jsem ho zkusila dat znovu odkrnout a je klidek. Snad do dvanacti vydrzi, mam rozvarezny obidek. Dneska delam kureci maso se zeleninou a ryzi. Nejak jsem nevedela co udelat.

Ambret, hezky overalek. Koukam, ze si malou pekne strojis :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ambret Nelinka je fakt nádherná a roztomilá v těch šatičkách !! :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
S tím jídlem jsem si taky myslela že mi Nelinka snad úplně přestává jíst, snědla třeba 30ml a pak už jen dudlala a nechtěla. Za chvilku ale zase plakala. Takhle se to opakovalo asi 5 dní, až jsem si řekla dost a přemýšlela čím to může být a přišla jsem na to. Vzala jsem spínací špendlík, nahřála a ho a párkrát s ním projela dirku v dudlíčku, aby nebyla tak malinká a od té doby mám klid a krásně všechno vypije. Hold jí nebavillo tak hodně tahat :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Jinak díky za pochvalu :dizzy_face: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.