• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bobásku co tady ještě děláš? :grinning: co bemo? taky ještě 2 v 1
No holky jsem trochu v klidu, jediné co jsem mohla popohnat je že poslední ukončovací neschopenku jsem poslala přímo účetní aby mi to nezdržovali a poslala jsem ji i ten papír na tu mateřskou.
Dnes mi přišli aspon nějaké peníze za ten únor i 6 dnů v březnu takže to mám ted s prací jako ukončené a ted čekám kdy mi laskavěě účetní odešle papír na mateřskou který už měl být na sociálce měsíc , takže už nevim jak bych to uspíšila.
Posílala jsem ho tam 13.3 od 7,3 jsem na mateřské a oni maj údajně 30dnů na vyřízení a paní na sociálce co mě vyřizuje mi řekla at jí zavolám v pátek a pokud ho tam nebude mít tak že pani účetní už zavolá sama že to takhle fakt nejde, i se ta sociální prac. divila že to tam ještě nemá .
Jinak u nás nic nového jen to že se ozvala po 4 měsících sestra manžela a vyzvídala a hned se chtěj nakýblovat do porodnice s matkou a prý mám rodit až po 16dubnu protože ted jedou do polska na svatbu, hustý co?
Jsem normálně nevydržela a poslala jí někam a ona si z toho nic nedělala :angry: :angry: ještě mi budou určovat kdy :angry:
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
marek, jsem to psala o stránku dál. Holky čekají kluka a oni Ti drobečci chtějí dát přednost ženský :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
andy, nene, není to dovča. Já jsem volala přímo mzdovce a ta mi řekla, že mi poslali celou výplatu. Na proplacení dovolené mám nárok až poté, co se ukončí půlroční pomoc v mateřství. Zkrátka tam mají binec - to je nevýhoda externích mzdových účtáren. Dřív to dělala účetní ve firmě a teď se najímají agentury, které to firmě za velký peníze dělají za ně :frowning2:
9. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
zuzik, a budeš jim to muset vracet?
9. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
jinak holčiny ty daně co se vrací dělají asi kolik procent z platu ? a nevíte jestli to posílají dohromady s platem nebo to bude částka zvlášt? protože mi přijde že nemocenská byla normální jakoby tam nic navíc nebylo a to jsem na nemocenské od září tak nevím. nechci zase volat do práce ale zajímalo by mě to
9. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
anitt, mně to poslali dohromady. Měla jsem dostat za březen půl nemocenský a půl už mateřský. Mateřská nikde, ale nemocenská s těma daněma mi přišla jen o malinko menší než nemocenská za celý měsíc :wink: Záleží od kdy jsi doma byla a jestli jsi si žádala o vrácení daní.
9. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
no u učetní jsem podepsala ty růžové danové papíry s tím že ona to rovnou bere jako žádost o vrácení těch daní a jsem doma od září na nemocenské tak nevím tolik mi teda rozhodně nepřišlo tak ji asi pak zavolám.
9. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
andy, to je právě to, co řeším... Šéfové se nemůžu dovolat....
9. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
no tak jsem taky vytočená a nechápu volala jsem taky učetní a prý jsem jim vypadla nějak omylem z jejich administrativy protože už tam vlastně od 1.unora nejsem zaměstnaná tak mi nepřišlo vůbec nic tak to musí účetní zjistit . ale nárok na to mít musím prottože jsem byla zaměstana celý rok a z toho jsem 4.měsíce marodila takže to prostě musej navalit ale vypadá to že mi skončila smlouva a oni to omylem asi vůbec neposlali tak jsem zvědavá co zase vykoumaj . fakt je to mazec :angry:
9. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky, to je hrůza s těma penězma teď. Všude nějakej problém :angry: Když ne mateřská, tak nemocenská a když ne to tak daně. Hlavně, že když něco potřebují zaplatit, tak to musí být hned nebo jsou penále. Taky bych jim to nasadila tak :confounded:
9. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky, tak to jsem zvedava, co tedy poslali me. Volat do prace nebudu, ale pristi tyden, az pujdu z ko se tam stavim. Doufam, ze jim nebudu muset neco vracet :astonished:

Anitt, to je fakt na pest. Normalne na tebe zapomneli :angry: Hlavne kdyby se jednalo o jejich penize, ze?

No nic, pomalu frcim na Chodov. Mam tam spicha s manzelem :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
no je to každej měsíc problém bud něco nenahlásej nebo neodešlou fakt na pěst tak hlavně aby to vyřídila nehodlám o to přijít je to dost peněz.
9. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
My budem mít k večeři pizzu. Se těším, už jsem to připravila. Jen drahý přijede, tak se jde na to. Jo a dr. mi řekla, že prej mám dělohu do srdíčka. Ještě, aby ne, když tam v něm nosím největší lásku svýho života :dizzy_face:
Mi minulej rok v lednu kartářka řekla, že na přelomu srpna září poznám pravou lásku, ale neřekla, že myslí miminko, ale odpovídalo to přesně :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky. Dneska fakt nestiham. Ale fakt musim reagovat. Bemo to je sila!!! Ja bych je hnala svinskym krokem. Celkem se mi osvedcili v tehu takove mensi hysteraky :grinning: Je fakt ze chlapi uvazuji jinak, ten muj je vyjimka a jak jsem to chtela tak to bylo. Chapal ze tehu zvlast ke konci neni jednoduchy.
Teda s tema penezma je to mazec. Presne jak nekdo psal, kdyz mas platit chteji to presne ale kdyz maji platit oni tak maji cas :angry:
Andy pizzu bych si dala, ale pry to testo nadyma tak radsi ne. Ja dneska jeste nic nejedla. Rano jsme jeli na kurs vazani mimi v satku, na deset hodin. Samozrejme sem nestihala, jeste si to neumim dobre zorganizovat. Nakojit, oblict prcka, dat ho do autosedacky, slozit kocar do auta no mazec. Ale prisla sem pozde jen o par minut. Kurs byl super, satek uz mam doma, jeste ho musim vyprat a zacneme nosit. Akorad je v tom dost vedro tak budu muset malyho min oblikat. Byli tam jen dve miminka tak Elino delal hlavniho figuranta :grinning:
Pak jsme sli za manzou do prace, tam malyho vsichni obdivovali. Nakrmila jsem ho tam a pak valila zpet do budovy kde byl kurs, protoze jsem tam zapomela bundu. No holka sikovna :grinning: To uz jsem byla na pul cesty do mesta tak jsem to rovnou vzala na namesti za kamoskou domu, za dalsima kamoska do jine banky a k nam do prace.
Mezi tim mi vola mamka kde jsem, ze je u nas doma a nikdo ji neotvira, chjo mela prijet o 20 minut pozdeji
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem letela s vyplazenym jazykem k autu a valila domu. Malej celou dobu chrnel :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
teda misi ty jsi drak tak to byl den akčního hrdiny :grinning: tak hlavně že jste si to užili oba s Elim :wink:

tak mi volala účetní a hrozně se mi omlouvala že mi ty daně zapomněla podat a že to zítra pošle doporučeně abych to jen doplnila na jaký učet to chci poslat a dá to na finančák do podatelny a do 30ti dnů to mám doma. asi 8tisíc chapete že kdybych se neozvala tak jako nic?????? to si fakt dělaj už srandu no tak hlavně že se to vyřešilo. tak květen bude ok přeplatek daní, porodné a snad mateřská :wink:
9. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
misi, teda tomu se říká akční den s miminkem. Už se na to taky těším :dizzy_face: Máš hodnýho manžu, to se musí nechat. Někteří chlapi fakt moc nemyslej :unamused: Padej se napapat, ať máš dost mlíčka. Já bych někde omdlela hlady nenajíst se aspoň maličko. Dneska jsem to zažila. Jedla jsem v půl pátý a pak jsem v deset jela k dr. mezitím nic, a když jsem od ní v 11 odcházela, tak už jsem se úplně klepala a to mám vždycky při poklesu cukru.
9. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Anitt to je dobre, ze se to vyresilo. Ale je to desny jak se clovek musi porad ozyvat a vsechno si hlidat :angry:
Andy papej ted je to nejdulezitejsi. Ja jdu taky neco slupnout a jdu si uvarit kojici caj. Ten piju po litrech. :slight_smile:
Malej konecne usnul tak toho musim vyuzit.
Jo a Scotty musel na prazdniny uz druhej den kvuli te fene nezral, ted mi mamka volala a u nich hned vsechno sezral. V pondeli si ho vyzvednem tak snad do te doby fena dohara. :angry:
Buni Kacenka je proste bozi, uplne k ponuhnani. :dizzy_face:
Karca ta loutka je krasna, jsi fakt dobra :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
Ještě jednou bunicce gratuluji ! S tou placentou je to někdy boj. PA na kurzu řikala, že to nic není, ale jedna mamina měla porod v pohodě a pak když ji vytahovali placentu, tak ji natrhli :unamused:

Já musím manžu jen chválit, krásně se o nás stará, zítra jedeme pro kočárek - on se strašně těší, snad víc jak já :grinning: Pořád o tom básní. Je to prostě miláček.
Dost mě mrzí, jaké tu máte tchýně nebo příbuzenstvo bez pochopení, na to já si nemůžu stěžovat. Holky hlavu vzhůru, překousněte to a kochejte se vlastním životem.. :wink:
9. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
KOukám že sem četla jen po čtvrtou stránku, tak se omlouvám, že sem nepsala k tématu...
9. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
No mě vrací na daních asi přes 3 tisíce ale věděla jsem to protože jsem si je dělala sama teda má účetní , tak jinak bych také počítala s tím že mi je ani neudělaj.
Anit tak to máš super ještě že ses ozvala :wink:
Tak já jdu přesadit palmičky a pak jdu dodělat zakázky a papu manžovi :wink: pa mějte se
9. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Misi fena hara mesic :frowning2: ale nejhorsi je to ten tretu tejden to vnimaj ty hafani nejvic a ona je dejna :grinning:
9. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
misi, to já papám, pořád teď zase. Už si říkám, že je to fuk. Ty 2kila navíc se nezblázní a pak už to stejnak nepůjde. Jen jsem to nějak nestíhala ráno, přesně jako Ty. Scoty si teda dovolenkuje, ten se má. :dizzy_face:
zuzi, to buď ráda, že máš hodnýho manžu.
No, já jak teď přesazovala kytky, tak se mě nechytly a nějak uvadaj.. Co s tím?

Zítra ráno musím zase vstávat, jdu k tomu anesteziologovi, pak pro mamku a ke kadeřnici, abychom byly krásné pro to naše miminko a můj zase k holiči nejde, že prej aby na fotkách nevypadal jak když má za týden nástup do Valdic, až se na to malá v 15 prej bude koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
misi to je trápení s pejkem chudák on by tak rád štěnátka :grinning:
no jsem ráda že se to vyřešilo fakt je to dost peněz a budou potřeba.
tak manža za hodku dorazí z nákupu já začínám být tradičně lehce nervozní ze zítřejší ko mám tam být na 7.00 tak budu brzy doma doufám a hned písnu.
9. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
anitt, to mívám taky před ko a pravidelně nespím. Dneska jsem spala do 4 a pak jsem teda ještě v půl šestý usnula do půl devátý, taky div :confused:
9. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Andy to moc ráda jsem..
Jinak k těm kytičkám, zkus je dát do chladu - na chodbu nebo tak, pokud nevyžadujou vyloženě sluníčko. Ono jim moc nesvědčí ani to náhlý teplo.
9. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Já bývám nervozní až těsneě před KO, protože min týden mi na monitoru mimi spalo a jak sme se ho pokoušely se sestrou vzbudit, tak sem pak měla na monitoru kontrakce a dr. už mě skoro posílala do nemocnice.. :confused:
Tak sem si děď radši dala k snídani i čokoládu a mimi bylo krásně čiperný :grinning:
9. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
JO a chtěla sem se zeptat, jak tady pijete ten maliníkový čaj, mě hrozně nadýmá, co místo něj? Nevíte?
9. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
já ten maliník nepiju tak nevím . piju hermánek a pomerančový ten miluju
9. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
A já po čem to mám :astonished: Takže ne mamky čočková polívka, ale maliník za to může :grinning: Jsem je přesadila do většího, protože si to vyloženě žádaly a ony takhle protestujou, nějak se jim nový domeček nelíbí :unamused:
9. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Já miluju všechny čaje - sem čajomil.
Já ho teď totiž Andykov týden nepila, včera sem si ho dala na večer a celou noc mě bolelo břicho. Řikala sem si co to, že by už poslíčci? Pak stačilo se projít na záchod, něco upustit a bylo po bolení :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.