• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Me taky napadlo, aby Andy zkusila jinou flasticku. My pouzivame antikolikovou od NUKa a s tou se prcek vzdycky pere jak dlouho a kdyz mu dam Avent, tak to ma vysosle za chvilku :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky, díky za radu, možná to zkusím taky trochu projet, ale používám lahev od Aventu a přijde mi, že to z ní teče dobře. Když hezky 14dní papala a od té doby se nic nezměnilo. Ledaže by ji vyzrály chutě :confused: Teď už zase od půl desátý spí, já si chvilku lehla s ní. Tak se půjdu připravit k dr. V tom krku mě pořád bolí :unamused:
12. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Andy me taky poboliva v krku a diky tomu ze nekojim tak sem si vzala halls a mam klid.Jinak prej se muzou pouzivat haslerky obycejne a muzu vrele doporucit me v porodnici pomohli moooc. No a ted jsem zjistila ze je dobastuje manza :slight_smile:. Je alergik na pyl a tohle mu pomaha dejchat, prej se furt nebude cpat prasky :wink:
12. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Andy to mate trapeni, hlavne aby vam odpo v poradne poradili. My jsme byli ted u dr. Malymu to raminko cistila, chudak ten tak plakal, byla jsem z toho vyrizena. DaLa mu na to framikoinovou mast. Jani diky za radu, budu mu to cistit tim lihem a natirat masti snad to bude brzy ok.
12. kvě 2009 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz
My mame taky flasticku Avent a malej z ni pije hezky.
12. kvě 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
tak holky, já jsem dnes vyřízená. Natálka ne a ne zabrat a já ji mám v náručí a úplně zápasím s očima, abych neusnula. Budu brouzdat po koníkovi, ať jsem zabavená.
A manžel dnes zase přijede pozdě.....
No, asi půjdeme kočárkovat, snad neusnu při chůzi :grinning:
Zase byl řev po kojení, tak jsem nakapala sabíka a je klid, ale jen do chvíle, kdy jsme u maminky v náručí.
12. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Bemo, chudero, ty mas tedy s prckem trapeni :frowning2: Snad se to brzy spravi :wink:

Holky, jsem se ted rozcilila. Psala jedna znama, porad se k nam cpe na navstevu, ale manza ji moc nemusi a rekl, at proste prijde po sestinedeli a ona to nejak nemuze pochopit. Napsala mi docela drsnou a hnusnou smsku, ze si z ni snad delam prdel, ze si necham od manzi do vseho kecat a ze nejak moc prozivam to, ze mame prvni dite. Tak jsem taaaak vytocena, ze bych ji nejradsi poslala do pr...... Ona by totiz prisla zase vecer a nevedela by kdy jit domu. Jo a to je ta znama, co mi v tehu rekla, ze jsem oskliva. Fakt na pest :angry:
Si musim dat neco sladkeho na uklidneni :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Bemo u nas je to dneska podobny, malej taky nechtel zabrat nebo na ctvrt hodky a pak zas knoural. No ted jsem hodku spala, rano jsem uz pak nespala co se malej probral. Dneska pujdu spat hned po ordinaci. At manza uspava :slight_smile:
Hrusti tak ji tam posli :grinning: Co se vnucuje kdyz je na tebe tak hnusná? Zbytecne se clovek rozciluje. Ja takovym osobam vetsinou od plic reknu nebo napisu co si myslim a mam klid :grinning:
12. kvě 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti, tak o takovou návštěvu bych opravdu nestála a pokud netoleruje šestinedělí a vaše rozhodnutí, tak to asi nemá v hlavě v pořádku. promiň, ale akové lidi fakt teda nemusím.
Malá třeba usne, ale na chvilku a já kdybych zavřela oči, tak budu spát jak zabitá. No nic, jsme nakrmení, tak asi půjdeme ven.
A Natálka má zase škytavku chudinka, má ji každý den a někdy i 20 min. v kuse. Já jí furt říkám, ať tak nehltá
12. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Bemo, prcek ma taky obcas skytavku a dlouho, ze je mi chudaka lito :frowning2:

Ja dneska to nase dite nepoznavam. On mi normalne usina u papani, ze s nim musim trast a jsem rada, ze do nej nacpu 100 ml. Jsme asi chytli pres konika nejakeho bacila od Andy :wink:
12. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak jsem doma. Šla jsem v půl 3 do školky, bylo dnes zábavné odpoledne s maminkama. TAk Jsem Nikolku pověřila houpáním a uspáváním Nelinky a kdyby bylo nejhůř, aby řekla taťkovi, dělá dlažbu v koupelně. Před půl hodinou jsme dorazily domů a koukám, Nelinka se od mého odchodu vůbec nevzbudila. No jo, kdybych byla doma tak řve jak tůr :grinning: ale že byla doma s tatínkem tak je hodná. Alespoň to měla Nikolka bez práce. Akorát než jsem odešla tak jí uspala a pak jen nakukovala, jestli spinká :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Ambret, ty jo, ty mas holky pekne vycvicene :wink: Koukala jsem, ze Nikolce je 9 let a uz se umi postarat o miminko. To tedy koukam :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Hrusti ona měla za úkol jen kdyby se vzbudila tak houpat v kočárku a uklidňovat jí a kdyby to nepomohlo vzít si na pomoc taťku. Chudák chtěla jít taky, ale nemohla. Manža dodělává dlažbu v koupelně, tak nemá tolika času a hlavně je špinavej jak čuník, tak moc nechci aby k ní chodil. To ještě musím jedno tvořívé odpoledne absolvovat s Týnou zítra. Dneska to měla Eliška. Tak bude muset hlídat ještě zítra :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
No, stejne je sikovna. Ono ti ani nic jineho nezbyde nez trosku vycvicit holky, protoze kdo jiny by ti pomohl, ze? :wink:
12. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Jojo musej se trochu zapojit. I to mě někdy moc pomůže.
12. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Ale nejvíc mě pomůžou tím, když jsou venku, je doma klid a Nelince se i líp spinká. To ztihnu uděklat daleko víc věcí než když jsou doma.
12. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak Vám sem jdu napsat jak jsme dopadli, nijak no. Jsme zdravý, tak to jsem na pohled věděla. Od čtvrtka přibrala 145g, tak to je prej v pořádku. Akorát dr.ještě pro jistotu vezme zítra krev a výtěr ze zadečku-chuděrka malinká bude. Máme tam být v 7:15. Tak aspoň se to tršku prověří. Mám ji prej nechat to, co sní, když prý na tom přibírá. Jenže to jsem ji neřekla,že když opravdu zbaští malinko, tak ji tam ještě něco šupnu stříkačkou, ale to budu už dě+lat jen v nejvyšší nouzi a budu doufat, že se zase rozjí. Čeká nás růstový spůr na 6týdnech :grinning:
hrusti, 100ml je ještě v poho i 80-90ml pro Vás by bylo. Neboj, on má třeba jen blbej den a spací nemoc. Jinak s tou kámoškou, já bych ji taky asi poslala dost dobře do háje :angry:
ambret, máš holky šikulky a hodnou Nelinku. Zkoušela jsem tu dírku projet, tak než jsme šli k dr., tak snědla docela dost, ale teď zase málo, tak dírkou to nebude :unamused:
12. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky a Natálku chytl půlhodinový histerák, ale ten byl, takový ještě nebyl a nic nepomáhalo, ani náš osvědčený míč.
A na prochajdě jsem myslela, že usnu.
12. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
jo, to jsou ty matky, hyysterák :grinning:
12. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Andy, z Aventu to tece dobre, ale jeste lip z klasickych sklenenych flasticek :slight_smile: Ja je radsi prckovi nedavam, protoze to vzdycky rychle vyhltne a pak by ho bolelo brisko :unamused: Jsem tu spaci nemoc zakrikla, pred chvili mel sileny hysterak, nemohl se zase vykakat, tak jsem mu pomohla teplomerem a pokadil se tak, ze to ma az na zadech a budeme muset koupat :grinning: Akorat me stve, ze ma problem se sam vykakat a musim mu pomahat :frowning2:
12. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
hrusti, a to je zvláštní, viď? ta beba by měla být na kakání dobrá. My teda kakáme snad jednou za den a půl. Naposledy včera ráno, dnes ještě nic. Já jednu takovou láhev měla, ale to měla zase celý na plíně, mně přijde, že je líná i polykat. Taky jdem koupat.
12. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Andy, my kakame tak 2x denne, ale spis mi prijde, ze ma problem to vytlacit ven z prdelky, to mu vzdycky nejde a pritom zacpu nema, kakani ma spis ridsi. No, pristi tyden se zeptam dr. My uz jsme vykoupani, ale ted zase sabotuje papani a dela ze spi :astonished:
12. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Bobáskům gratuluji k 1 měsíci :slight_smile:

Jinak my jsme dnes byli v poradně a prcek se tam dr. ukázal v plné své kráse :grinning: Všechno mu pověděl zaspíval a říkal,že je teda pěknej dáblík :grinning: A že si asi užijeme a budeme mít co hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Váha 5650g a 62cm :wink: :wink: :wink:

PRDÍKY JSOU ASI ZAŽEHNÁNY A JSME STRAŠNĚ HODNÝÝÝÝÝ :grinning:

včera jsme byli na vítání a bylo to celkem v pohodě a malej byl hodnoučkej a v pohodě.Koukal zase jako divizna
:grinning: Pak přidám fotečku jak si hraje a z vítání :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Jak jsem přibíral :wink:

7.2 2009-3185g
12.2 2009-3040g
23.2 2009-3770g
6.3 2009-4060g
2.4 2009-4610g
24.4 2009-5650g
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahoj mamky,

nám včera nejel net,tak jsem stihla spoustu práce,protože malá byla hodná a spinkala,ale dnes si to vynahradila a co tak čtu tak jsme na tom všechny podobně.Spaní,papání,kakání atd.. :confused:

holky chci si pořídit odsavačku a mám vytipovanou bud Baby ono-elektronickou nebo madelu ruční a nebo Avent ruční,co byste mi doporučily a jaké máte vy?díky :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky já měla pujčenou tu madelu a byla dobrá :wink: Ale já jsem ji použila jen dvakrát tak ti víc poradit nemohu :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
bemo gratuluju sice pozde ale přece Natalce!!!!!taky mate mini narozky :slight_smile:
buni ja mam baby ono,ze začatku jsem trpela,než si prsa zvykli a ted dobryyy
andy jsem zvedava jak teda dopadnete,ale přibíra hezky,tak aspon to,drž se,jsou to nervy
12. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
ambret mate doma paradnici,holky jsou šikovne,me taky Ekliška pořad neco podava a jsem za to rada
hrusti vyraž s ní dveře s nadherou
:wink: ale fakt,stojí ti to za to? blbe kecy poslouchat..
ja jsem se přestala stykat se sousedkou co je Šimonek na svete,pořad mela blbe řeči a připomínky na maleho,i když na tom byl špatne,všichni okolo se me snažili podržet,jen ona přesne naopak,prořvala jsem si kolik nocí kvuli ní a ted už na ni kašlu,paradox je,že jí to vubec nedochazí,občas se dela hodnou,ale jinak megera...
12. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Däla jsem tam ty fotečky,tak pokud budete mít chuť a náladu tak jukněte :wink:
12. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Napsala jsem tu váhu špatně tak toho 24.4 2009-5210g
11.5 2009-5650g
12. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.