• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
misi, asi naberu útokm lékárnu, ale počítám, že tak zítra to přejde, už se mi spouští rýma. Jestli to chytne malá, tak to bude něco. Příště s náma ten můj nebude spát min.4dny nejen 2. Zas donesl bacila on, já nikdy sama nic nechytnu :angry:
13. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní noc byla nejhorší za celou dobu. Od půl druhé do pěti měla šílený hysteráky a uklidnilo ji jedině prso. U toho usnula, ale jakmile jsem ji přenesla do postýlky, tak znovu hysteráky. To samé se opakovalo teď od půl dvanácté do dvou. Hrozně jí škrundalo v žaludku a prděla, tak vůbec nevím, co s ní. Odpo jdeme k dr., tak se jí na to chci zeptat. Kaká normálně žlutý vajíčka, takže hlady snad netrpí. Já to fakt nechápu. Ráno už jsem na to neměla a nechala ji vybrečet, protože jinak bych si ani nevyčistila zuby :frowning2:
U nás je to tak, že se o malou starám převážně já. Petr si ji bere, když je hodná, ale když začne brečet, tak ji taky uklidňuje - to je pravda. Ale nepřebaluje - to po něm ani nechci :slight_smile: Při koupání nám přinese vaničku s vodou a s lehátkem a pak na malou dělá ksichtíky do vany :slight_smile:
Karco, teda tvoje maminka je hodně akční. Zburcovat půlku Bulovky. Já se divím, že jí něco neřekli - otravovat tě i na porodním sále - to je mazec...
13. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Misi, krásné fotečky. S tím bříškem Ti to moc sluší :grinning: Eliášek je rozenej pohodář :slight_smile: Je rozkošnej!!!
13. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak jsme se vrátili z dvouhodinové vycházky a Natálka ještě dospává v kolébce. A já mám hlad jako vlk. Podívám se co dům dá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
zuzik, máte tři týdny, to je jasný růstový spůr :wink: řekne ti to asi i dr. to jak popisuješ je úplný jak v tom článku. je to už na nervy, viď?
13. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
malá měla hlad, tak jsem ji zkusila kojit, přisála se pěkne a i tahala, bylo vidět, že mlíčko teče. musela jsem teda dvakrát prsa vystřídat, to mi radila ta laktační poradkyně, aby neusínala a dokrmu snědla pak jen 30ml, tak snad něco snědla, aby mi zachvíli neumřela hlady :unamused: je to, ale šikulka moje, mám radost, že ji to jde :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
andy, je to na palici, nejhorší prostě na tom je, že jsem hnusná já. Jí to asi trápí a já místo, abych jí chlácholila a tak, tak jsem na nervy a brečím s ní... Je to fakt děs... Nevím, ale takhle jsem si mateřství nikdy nepředstavovala. Viděla jsem jen hodné a spící děťátko - naivka :grinning:
13. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
zuzik, je to záhul, to jo. chce doufat, že bude líp. hele za pár měsíců ty mrňouskové budou spinkat celou noc s max.jedním buděním, chce to vydržet :slight_smile: já si taky představovala jak dlouho budu kojit a jak nám to půjde a zatím mi beruna pořádně nejí ani dokrm z flašky. jak říkám, předevčírem už jsem taky nemohla, taky jsem brečela. hdůležitý je, že mimča jsou zdravý, to ostatní se dá tak nějak přežít :wink:
13. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
jinak verunka je kóča, má pěkný háro. když ti řeknu, že já při narození měla jednou tolik vlasů, tak mi asi nebudeš věřit. jsem doufala, že to malá zdědí, ale bude mít vlasy asi po tátoj :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Zuzi, to jsme na tom stejně. Já jsem byla taky taková naivka, ale jak píše andy. všechno to chce čas.
13. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Zuzik diky :slight_smile: To on je, vetsinou. Chudacku, uplne je mi te lito, musi to byt brutus. Ja bych byla asi uplne stejna. Nemam tu trpelivost. Ja musim teda strasne zatukat, ze me predstavy celkem vysli, malej je hodnej, kojime, na brisko netrpi. Akorad s tim spani sem si to predstavovala trosku lip :grinning: Ted mi manza rikal ze kolegovy z prace dcerka co ma dva mesice spi od osmi do sesti, auuuu ja chci taky. :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
miso, týýý jo, to musí být paráda, ale přes den pak je vzhůru, ne? Mně dnes malá spala od půlnoci do pěti a to jsem se jako v půl čtvrtý vzbudila, že co se děje :grinning:
13. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Jo a taky to chce fajn chlapa jako má misi a je to taky hned o něčem jiném. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak manžel už je doma a má u sebe Natálku a opět dělají prohlídku bytu :slight_smile:
V pátek s malou půjdu k doktorce. Já nevím, jestli je to normální, ale ona pořád pláče, nebo spíš řve. Pokud nespí, tak jen řve a brečí. Když ji trápili prdíky, tak se kroutila jak had a bylo to jiné, ale teď jen máchá ručičkama a kope nožkama a je rudá jak rak.
Já fakt nevím, jestli ji netrápí něco jiného a nechci to zanedbat.
Jediné co ji uklidní je, když s ní jdu na gym. balón. Myslíte, že si jen vymýšlí a chce se nechat houpat na míči? Protože ani náruč ji neukojí.
Už jsem fakt vyfluslá a nešťastná, mám o ni strach.
13. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
bemo, jo dr. to řekni určitě, ale asi Tě nepotěším, že některé děti jsou prostě dráždivé. Můj brácha byl taky, pořád jen brečel a bylo div ho utišit a sestřenice to samý. Teta říkala, že se vyspala až ve 3letech sestřenky. Lepší je ji, ale vyšetřit, ať máš jistotu, že ji netrápí nic jiného, však já taky šla. :wink:
13. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Andy jj je zlatej ale nekdy me taky pekne toci, ted jsme byli vybirat barvy do obyvaku, budeme malovat, no myslela jsem ze ho zabiju :angry:
Jo ta kolegova holcicka asi pres den nespi, to by byla jak lev :slight_smile: ten spi taky porad.
Bemo to je divny a neni to ten sprut, ze chce casteji papat? Malej takhle macha rukama a kope nohama vetsinou kdyz ma hlad. Ja si myslim ze si nevymysli, takhle maly deti se pry jeste nedokazi neceho dozadovat schvalne, pry az tak od tri mesicu z nich muzou byt tyrani.
13. kvě 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, tedy to by me zajimalo jak to kolega z prace dela, ze jim to jejich mimi taky dlouho spinka. To by bylo zuzo, kdyby ty nase ditka takhle spinkaly :dizzy_face:

Bemo, tezko rict. Moje mamca rikala, ze ja kdyz jsem byla mala, tak jsem taky porad vrestela a odrovnala jsem skoro celou rodinu, protoze se u me stridali, aby mamca nezkolabovala :grinning: Uvidis, co vam rekne dr.
13. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
misi, ale ta naše prdelka je vyčůraná. v postýlce brečí, ale jak k ní přijdu a vezmu ji, tak je najednou klid :astonished: nebo kouká a zmerčí mě a začne brečet, a když tam dýl nejdu, tak je klid, ale běda jak mě vidí. samo, že to nedělám tak celý den.jen, když fakt potřebuju něco uvařit, oblíct se, najíst nebo stříkat mlíčko. jo a v autě a kočíku to samý, jak se drncá tak pohoda, ale běda jak se zastaví :angry:
13. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
tak holky, jsme zpátky od dr. Za šestnáct dní vyrostla o 3 cm a přibrala půl kila. Takže máme čtyři kila. Dr. nic neříkala, tak snad je to v normě. Jo a dostaly jsme genciálku na tu moučnivku. Prý může brečet i kvůli tomu, že ji to bolí, prdelku... Tak snad se to zlepší. Na další ko jdeme až v šesti týdnech :slight_smile:
Andy, s těma vláskama ti to věřím, protože já byla taky hippízák, když jsem z mámy vykoukla :slight_smile: Měla jsem číro a hustý vlásky. Ťuky ťuk, to vydrželo - teda až na to číro :grinning: Malá to zdědila po mě a po tátovi má zase ouška :slight_smile:
Jinak bemo, asi tě nepotěším, ale já jsem prý prořvala den i noc. Máma si psala deníček a vstávala ke mě za noc i 27x - to by mě asi zabilo. Ale říkala, že to fakt bylo maso a srovnalo se to až ve třech měsících :frowning2: S tátou se málem rozvedli, protože toho měli oba plný brejle :grinning: A nic mi nebylo, jen jsem prostě řvala jako tur....
13. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
zuzik, tak hlavně, že to není nic horšího :wink: já byla smutná, že malá je po mně nemá. má jen vzadu takový dlouhý ocásek hodně :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
melinka je kočka a elík pěknej kocour i u maminky v šátku :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
jaani, melinka opět nezklamala, je kouzelná a máte stejné šatky s beruškou, jsou boží, že?
Tak zatím pápáček holky, jdu žehliti.
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi uvidis ze ji bude zase dobre - treba ji to fakt boli a proto place :frowning2:

Andy diky - nejak zapominam vkladat fotecky tak jsem to napravila :wink: Jinak mala je fakt chytra kdyz tohle dela. To kdyz Mel ma hlad a nadava tak na ni volam uz to bude - uz to prso ohrivam, tak se zklidni - staci ji ze me slysi - je fakt trpeliva :grinning:

Bemo k dr radsi zajdi. Jak dlouho uz tu hysterii mate?Trva to dele nez tyden?
13. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
bemo, jsem si vzpomněla, že existuje nějaká linka pro nadměrně plačtivé děti, třeba by ti tam poradili...
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
jezisi Moni ja musim taky zehlit - jeste ze jsi me to pripomela :grinning:

Ju mate stejne satky? No jsou paradni - je budu pujcovat na vitani i kamaradce.Jeji mala ma pery same sportovni :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
jo ty myslis ty riflove satky - tak ty jsou taky super jen me prijde ze uz je ma tak akorat :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak malá se už trošku uklidnila, ale nevidím to na dlouho.
Já měla klidné těhotenství, nijak zvlášť jsem se nestresovala a já sama jako mimčo jsem prý pořád spala, nebo si vystačila sama se sebou, mamka mě chodívala kontrolovat, jestli dýchám a žiju. Že jsem se třeba tři hodiny vůbec neozvala a to jsem nespala.
No, každý jsme jiný, že.
Hysteráky trvají asi týden.
Vážili jsme ji a měla 3,98 kg a to byla hladová a vykakaná, takže úplně čistá váha. A v sobotu měla 3,86 kg.
Já si taky myslela, že je to sprut, ale ten si myslím, že už máme za sebou. Protože někdy vymlaskne jen jedno prso.
No, těším se na pátek a doufám, že mi doktorka poradí a pomůže nám a neuslyším jen, že je to normální.
Jdu taky žehlit, mám tam naše hadříky a fůru plínek .....
Tak pá maminky a miminka :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahoj mamky,

Jani krásné fotečky,moc vám to tam sluší a koukám,že manžel má triko z Takka,taky jsem ho chtěla koupit :grinning:
jo a ta klokanka je red castle?tu mám taky v modrém :slight_smile:ale malou jsem nosila jen jednou a málem mě upadli záda.tebe to netíží?

my dnes byly kočárkovat a zase jsme jely s muzikou,ale je fakt že byla pěkně pokaděná a hlad už taky byl :sweat_smile:
poslední dobou mě přijde že vůbec nežiju,jen čekám až malá přestane brečet. :frowning2: ještě že aspon v noci spí krásně :wink:
mám spousty fotek,ale musím požádat manžela o zmenšení,jinak mi to koník nevezme :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
jo a Jani jakou ty máš tu odsavačku?

a nám zas nejde pasení a navíc malá dává hlavičku hlavně na břichu jen na jednu stranu,tak budu muset v pátek nahlásit dr. :pensive:
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
jani uzasny fotecky :slight_smile: skoda ze nebydlite bliz jsme mohli prochazkovat s psikama a prckama spolu :slight_smile: A neboli te zada, kdyz je mala tak nizko v te klokance? A jak ji tam oblikas? Ja dneska dala malymu jednu mikcu navic a uz mu bylo asi vedro :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.