• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky ze by ten plac byl v nekterych pripadech dedicny? Ja i manza sme pry byli hodne mimca a svagrovka pry porad rvala a jeji mala taky rve, tak nevim. Jo a budu muset zavirat konika, manza si precetl jak sem si na nej stezovala na nakupech :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
dneska jsem si dala stopku netu,abych neco udelala,hlavne teda vyžehlila a uklidila
po 12 jsme vyrazili po doktorech,meli jsme kyčle a detskeho chirurga,kvuli tříselné kyle..oboje dobre,dokonce dr tu kylu vubec nenašel,což nechapu,když nam naše dr slybovala operaci,jdem až za pul roku,takže parada :wink:

karčo na ty trhlinky mi poradila laktačni v porodce od chicca obklady na prsa,stojí 80kč jeden,poradila mi ho rozstřihnout,je to kolečko,tak napul a da se to na bradavku na 24 hodin,ale klido i 48,sundava se na kojení..
je to super,chladive a hojive a rychle to zabralo,skus si to sehnat v lekarne

bobasku jsem taky bez fotky :grinning: se na to už nemohli asi dívat :wink:
chtela jsem se zeptat,jak jste na tom s kojením,rozkojila ses,nebo to nejde?

andy tak zitra držím palce,at jsou vysledky dobre,ale infekce to určite není,neboj
bemo taky si užíváš,neboj ona se sklidní,nektere deti se huř srovnavají po porodu se svetem,přece jen je to pro ne šok byt venku,a balon napodobuje chuzi v deloze,proto jí to upokojuje,ješte byste jí mohli pořídit to samohoupaci polohovaci lehatko,ale detičky jsou chytre a ona to určite pozná

jinak mate holky pekne fotečky
13. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Buni nevim jakou odsavacku myslis - tu na hleny mam babyvac ale odsavacku mleka nemam. Mela jsem medelu mini electric ale bylo to s ni hruza des - neslo me to tak jsem odstrikavala rucne a ted uz moc odstrikavat nemusim protoze prcek vse vypije. :slight_smile: Jo to tricko je z takka - se me hrozne libilo tak jsem ho tam nemohla nechat :grinning: a klokanku mame red castle - je super.

Misi ne zada me z ni neboli a to mivam problemy ze zadama. My meli pujceny babyvac a to byla hruza des - jsem z toho mela zada v pytli ale s timhle ok - asi zalezi i jak to clovek nese - ja jak to mam niz tak me to ty zada tak netahne - tak si zkus pohrat s tim snerovanim :slight_smile: Jinak je fakt skoda ze nebydlime bliz - kazdy den chodime takovouhle prochajdu po cesticce a bereme to kolem potoka a Kikina se tam aspon vyblbne. Hlavne je tam je jeden kopecek tak nic narocneho :slight_smile:

Peti tak to je super ze vse probehlo dobre.

Karco ty gelove tampony na prsa co popisuje Petrach jsou super. Ja mam kdyztak i doma - jeden vysel na 64kc a kdyz to rozstrihnes tak to pouzijes na dve prsa - me teda vydrzel jeden tak 3 dny a ted uz to pouzivat nemusim - je to lepsi nez tisic kremu a paradne to chladi. :wink:

Tak mam vyzehleno a jdu asi zalehnout k tv - nejak jsem grogy - dneska jsem mela extra dlouhou prochazku s kamoskou a vymalovala jsem tu kuchyn tak jsem ko. :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
jani ja jsem si aktivne taky vzala do zasoby ješte 2 ks a od te doby je klid a už to neudelalo,me to prasklo ,když jsem začla použovat tu el.odsavačku a ted už nevím že odsávam

dneska jsem carla po obchodech,koupila jsem Šimulkovi gatata a triko s čepkou ..a pak ješte tu hračku na kočar a pleny v akci,prašule jenom litali :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
jj Jani,myslela jsem odsavačku mlíka,věděla jsem že ti nějaká neseděla,ale nevěděla jsem značku,tak abych ji nekoupila.já taky neodstříkávám vůbec,jen v noci když malá vypije jedno prso,tak mám druhý jak meloun,tak jdu upustit,ale chceme jít v červnu na svatbu a třeba bych si zašla ke kadeřnici nebo na aerobic,tak tu odsavačku chci,aby mohl manžel třeba nakrmit malou :wink:
Jinak přes den mám prsa furt vypitý :grinning: :grinning: :grinning:

S tou klokankou to teda ještě zkusím a trochu ji povolím,co to udělá :wink:

Peti-tak sis udělala aspon radost :wink: šikulka
13. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
jůů a šimůnek má přesně 3 měsíce tak všecko nejlepčíííííííí :wink: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
a já už jdu chrupkat,tak dobrou maminky :zipper_mouth:
13. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
buni dobrou :pensive:
jinak tu medelu si vetšinou chvalí,ono to je jak komu to sedne,me ta moje ze začatku taky nic moc,prsa na tu namahu nejsou zvyklé..pry je dobra od medeli i ruční dvoufazová,tu ma kamoška a chvalí si ju

a diky,taky jsem mu pokoupila :grinning: tatka valil oči,co se všecko bude u nas slavit,narození,propuštení z nemocnice,puvodní termín porodu,ale ten vypoustím :grinning:

tak holky dobrou :wink:
13. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holky,

děkuju za rady na ty prsa, Bepathnen jsem zrovna objednávala po netu 100 g, protože v lékárnách mají jen 30 g a my toho teda máme spotřebu, používám to jak na bradavky, tak malé na obličejík a zadeček (což teda střídám s hippem). Na ty Chicco chladivé polštářky musim juknout, mám tu nějaké takové velké gelové, které taky občas přikládám, když si jdu lehnout, ale to je tak 1x denně, což asi nestačí.

Jinak já teda to musím zaklepat, ale Anča je hodňounká, když pláče, tak jen protože má hlad, nebo je pokaděná, nebo chce zábavu. Ale je jí teprve týden, takže očekávám, že se to všechno bude asi měnit...

Dneska byla sranda, máme v postýlce ten monitor dechu nanny a vždycky, když malou vyndáme, tak to zapomeneme vypnout a ono to začne tůtat. Dneska manža vyndal malou, přinesl mi jí a pak když se vracím po době do dětského pokojíku, tak vidim, že kočičák spokojeně spí v postýlce, tak jsem jí vyndala darebku jednu a v tu chvíli spustila nanny alarm, hehe, normálně jak předtím manža malou vyndal, tak než to stačilo začít tůtat, tak tam očividně kočičák skočil a nanny byla spokojená, protože kočka taky dýchala.

Anit, co vlastně Vaše kočička, jak se smířila s vetřelečkem do bytu? Naše tak nějak asi vyčkává, trochu to cítí, že už není jedináček, ale snažíme se jí nešidit. Měla jen jeden takovej žárlivej záchvat.

K.
14. kvě 2009 ve 04:46  • Odpověz
Dobre ranko maminky :slight_smile:
Petko nekojim vzdala jsem to. Jinak vse nej k tem 3 mesicum a at uz jsou jen dobre zpravy :wink:
Bemo a opravdu mala nema ten rust? Ja jen ze me ted malej max co 3 hodiny rve o jidlo nekdy i po dvou hodinach a vypije 110ml plus si alespon cucne cajiku. :wink:
14. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
dobre ranko - karco ty gelove polstarky co mas tak to bude asi ono ale lep to po kazdem kojeni :slight_smile:

Buni tu elektr.odsavacku Medelu si vsichni chvali ale me nesedla :frowning2: - mam asi prsa blbky :sweat_smile: ale ta rucni dvoufazova je pry taky dobra tak ji muzes zkusit - neni ani tak moc draha :wink:

Peti vsechno nej k Simunkovemu velkemu vyroci :wink:
14. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Misi s tim oblekanim do klokanky - kdyz je vedro tak jen bodycko, teplacky a ponozky a kdyz je chladnej tak ji dam puncosky navic a tenky kabosek a kdyz fouka moc studeny vitr tak ji dam jeste boticky a rucicky ji nedam do tech popruhu ale ma je u telicka takze je ji teploucko - zatim me v tom spocena nebyla tak asi ji to vyhovuje :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre rano maminky :slight_smile:
u nas je krasne,svítí sluníčko..přijede nam dneska babička,tak se budem flakat :wink:

bobasku dyt to neva,hlavne že je prcek v pohode,ne? a ty s ním,lepší než se nervovat,co davate za UM?
karčo teda u vas je veselo s tou kočkou,a neleze tam i když je tam Anička? nebo to respektuje že nesmí?
holky meli jste už vítaní? vím že ambret už jo a ješte nekdo?
my mame 9 června,meli jsme mít už v dubnu,ale byli jsme teprve tyden z nemocnice,tak jsem nechtela,on Šimulka je stejne pořad prdolka,akorat bude starší no,ikdyž korigovane mame 1 tyden a 3 dny,dobre ne?
14. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Peti my meli vitani uz 1.4. - takze jsme byli asi prvni :grinning:
14. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Dneska mi od rána blbne internet, tak jsem se nemohla vůbec pripojit :frowning2:

Jani, Melinka je tedy uz velika. To je hruza, jak to utika :wink:
Karca, s tou vasi kocickou jsi me pobavila. To je pekna potvurka :slight_smile:
Bobasku, ja jsem taky definitivne odpiskala MM. V pondeli jsme vratili odsavacku a prdim na to. Prcek je spokojeny na UM a ja se zbytecne nenervuju :slight_smile:
Peti, ja se chci taky vypravit do obchodu a neco koupit prckovi... hracku do kocarku, mozna nejaky oblecek, uvidime :wink:

Holky, tak je dneska docela osklive. Je asi 11 stupnu a mracky. No fuj pocasi. Dneska mame v 16 hod kycle, tak jsem zvedava, jak nam vyjde krmeni. Jak to mate vy, kdyz chodite k dr. s krmenim? Mam strach, aby tam nemel nejaky hysterak. To je hrozny se objednavat takhle na cas :angry:
14. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Peti, my jsme jeste vitani obcanku nemeli. Musim si tam zavolat, protoze nekde to delaji automaticky a nekde si to musis domluvit.
14. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Peti ve Frystaku je pekne? Tady teda pekne hnusne a kosa :frowning2:

Hrusti z toho si nic nedelej ze jste na UM - hlavne ze jste oba v pohode :wink:
14. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Hrusti nez se nervovat tak ono je to takhle lepsi :wink:
Jinak ja davam Sunar a zatim dobry :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás proběhla noc krásně :slight_smile: Malá usnula v půl dvanáctý, spala do půl čtvrtý a pak až do 8.15 s maminkou v posteli :grinning: Ale obě jsme fialové od genciálky :slight_smile: Malá vypadá jako kdyby vypila inkoust a když se směje, tak by se jí člověk leknul :grinning: Ale musím říct, že to asi pomohlo, protože teď byla hodinku vzhůru a povídali jsme si a vůbec nebrečela... Včera, jakmile neměla v puse prso nebo dudlíka, tak řvala jako lvice Elsa :grinning: Tak snad to zabere.
Tady je dneska taky pěkně hnusně, vítr a je zataženo... Tak uvidíme, jak to bude odpoledne :slight_smile:
Peti, my jsme vítání taky ještě neměli, musím tam zavolat - u nás to automatické není :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Zuzik ja se na to taky jeste neptala :grinning: Musim tam v pondeli zajit jestli tady neco takoveho jako vitani obcanku delaji a nahlasit maleho teda spis zaplatit za nej popelnici :angry:
14. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojte holky, tak dnes je zatím klid a asi to fakt bude ten sprut, protože kdykoliv začala natahovat, tak jsem ji dala prso a byl klid, ale pak se už taky vztekla, když ze mě teklo vždycky to přední vodnatější mlíčko, protože jsem ji dávala po půl hodině a to se zadní opravdu nestačí udělat.
Ale dnes ráno se na mě culila několik minut, když jsem se na ni usmála já a to byla fakt nádhera, jsem myslela, že ji upusinkuju :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jo bemo mame je stejne stary a jde to poznat co :grinning: Malej ted taky basti jak zjednanej manza vcera prohlasil ze nas to dite sezere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Bemo, no vidis, ted uz to bude jen lepsi :wink:
Bobas, kolik ti Marecek vypije? Mne prcek v noci shltne i 120 a jeste kouka co by snedl, ale pres den vetsinou o neco min. My mame mesic v pondeli :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
sice je to někdy hrůza, ale já jsem za to ráda, měla jsem obavy, jestli jí netrápí něco horšího. Ale k MUDr. stejně zítra zajdu, ať mi ji převáží a koukne na ni a zeptám se jí na ten sprut.
Dnes je u nás hnusně, ale konečně den, kdy se dá venku normálně dýchat :slight_smile:
Dnes půjdeme za tatínkem do práce, tak snad to nebude s deštěm.
14. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás krev dobrá a výtěr bude v pondělí, tak aspoň mám jistotu, že nemá jinej problém..teda ještě ten výtěr. Jinak noc výborná. Sice jsem před půlnocí musela použít rourku, protože došel sabík a probiotika dávám od pondělí, tak ještě asi tolik neučínkují. Pak spala do půl čtvrtý, vyžahla 90ml a hned usnula a já s ní a spaly jsme skoro do půl devátý, takže já se spánkem spokojenost.
Jo a jinak je to nalá tyranka. Ráno jsem dala MM z láhve a pak koukala a koukala, tak jsem si s ní povídala a po půl desáté jsem ji dala do postýlky, protože jsem se potřebovala obléct a vyčistit zuby a na ni bylo vidět, že je unavená. no, ale samozřejmě brečela střídavě s koukáním a dudlíkem do čtvtr na jedenáct, tak jsem ji vzala a usnula hned u mě. no a když jsem ji přenesla, tak za 10min.křik a ruce v puse, tak jsem ji šupla prso, párkrát si posála a teď mi tady spí.
ještě mě teď naštvala babička s tátou. v sobotu slavím narozky, tak včera jsem mluvila s tátou a ptám se jestli přijedou a oni, že jo a dnes mi babička říká, že nemůžou, jedinně v neděli, ale to nemůžu zase já, přijede mi kamarádka s malým a na tom jsme už domluvený 14dní. a já objednala dorta už :angry:
zuzik, vidíš jak se to lepší :slight_smile:
karci, vidíš, aspoň víš, že monitor funguje i na kočky.
hrusti, bobas, vy jste neměli mlíčko, tak to jinak nešlo. já ho mám, ale odběratelka je potvůrka :grinning: já teď přemýšlím, že změním UM, třeba se rozpije.
já musím říct tomovi, aby nám sem dal trv.pobyt jinak nám to přijde na druhý konec liberce a já nebude vědět, že nějaký vítání je. jinak včera nám přišla vzp kartička a malá tam má skomolený jméno na KRISTÝN A. není ti taková chyba, tak nevím zda to reklamovat.
14. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Andy, my taky uvazujeme o tech probiotickych kapkach. Manzuv kolega v praci je hodne chvalil, tak pak napis jak ucinkuji, abysme meli dali reference :wink:
Jo, s tema pribuznyma je to fakt obcas tezky. Nam volala tchyne, ze prijedou 23. na navstevu, tak jsem rikala, at prijedou az 30, ze 23 jsme domluveni s myma rodicema a oni samozrejme 30 nemuzou a musi prijet 23. Pry musi delat na zahrade :angry: No comment. A to jsem ji rikala, ze moje mamca ma 23 volny vikend a 30 jde do prace :angry:

S tou kartickou bych se na to asi vyprdla. Stejne to nikdo moc kontrolovat nebude :wink:
14. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
teď jsem se dočetla, že děti rozený sekcí mají špatně osídlenou střevní mikloflóru a častěji trpí na koliky a nepravidelné stolice :confused:
hrusti, vím, že péťa je s nima moc spokojená. levněji je mají i v polsku a tam často jezdí tchýně :slight_smile: no, jo s rodinou je někdy domluva :unamused: u nás nakonec přijedou, ale až na večer.
14. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Dobré ránko, aspon pro me :slight_smile: ja byla vcera v osm vecer na pedikure, mam krasnou francouzskou manikuru na nozkach :slight_smile: Manza okoupal a malej pry hned usnul v osm, spal az do tri ctvrte na dve a pak az do ctvrt na sest a pak do pul devate ale to uz se tak budil. A ja vcera nemohla zabrat tak jsem si sla lehnout, usnuli jsme oba a ha uz je pul jedenacte :slight_smile: Manza mi mezitim 2x volala, uz mel pry strach jestli je vse ok :grinning:

Petrach gratulace Simunkovi :dizzy_face: Jani my mame satek ne klokanku, nam rikala PA ze je to lepsi na zada. Ale klokanka je asi pohodlnejsi, ja nez ten satek uvazu, to by jeste slo, ale pak ho tam strkat, to se mu vetsinou moc nelibi. Jak vyjdu ven okamzite usina.

Andy zapomela sem vam vcera pogratulovat k tomu jak mala hezky sala, vy se jeste rozkojite :slight_smile: Ja tu taky sedim s mastnyma vlasama, malej je dneska nejakej narocnej a to musim jeste se psem.
Holky vy tu UM nemuzete brat sebou? Treba vodu do termosky a namichat si to tam? To ja to taky pocitam, protoze se mi teda nechce moc na verejnosti vytahovat prsa. Ted je u na koncert Fontana pre Zuzanu. Ja bych tak sla :frowning2:

Dneska jdu na masaz, strasne se tesim :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
S tema pribuznyma je to nekdy pech, nam tchani prijedou tento patek ale netusim kam si sednou, protoze budemem mit vyklizeny obyvak na malovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, my jsme zatim zadne velke vylety nepodnikali, vzdycky jsme se na krmeni vraceli domu. Ale koupila jsem si termosku a davkovat suseneho mlicka a muzeme vyrazit :wink:
Ja uz se taky tesim az vyrazim nekam do civilizace. Vcera jsem si stezovala manzovi, ze posledni dny znam jen pokadene pliny a flasku s mlikem :frowning2: Tak mi rekl, co pry bych chtela kdyz jsem na materske :angry: Tak za odmenu vyfasoval prcka, i kdyz protestoval, ze se musi ucit anglictinu, protoze pisou v praci test. Haha, at si prcka pekne uzije a ted to budu praktikovat kazdy den :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.