• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
misi, to budou mít tchánci pech :grinning: ta um, když je smíchaná, tak se z nějakýho důvodu musí spotřebovat do 1,5hodiny. ale jde brát teplou vodu a zvlášť prášek, já to tak dělám. kéž by se rozkojila, už se hezky přisaje, ale udělá pár tahů a umírá, i když má hlada :unamused: fontánu mám taky ráda, to bych šla s tebou :slight_smile:
jsem ji teď nechtěně chuděrku škrábla u pusinky :cry:
14. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
hrusti tak na nej :slight_smile: Jo Karco strasne si me pobavila s tou kockou, musela jsem se hrozne smat :slight_smile: U nas to nehrozi, kdyby si na nanny lehl nas 35 kilovy hafan tak by to zacalo pistet desem co to je za prerostly mimi :grinning:

Andy mala je sikulka urco to zvladne, Elino v noci zase tahala jak silenec, samozrejme se pak rozkaslal nenazranec :slight_smile: Jo s tou UM kdyz je namichana je to zajimavy, me v porodce davali na prikrmy taky UM a vim ze ji brala sestricka z lednicky uz namichanou a ja si ji pak ohrivala a to pry se taky nesmi, no tak nevim.
14. kvě 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj mamky,

Z malé se stala tyranka už ted :unamused: přes den fakt skoro nespí,en u prsa je spokojená chvíli dokáže koukat,ale furt by se chovala a vyžaduje pozornost a v kočárku spí jen chvíli. :frowning2:
Včera jsme jí po koupání pouštěli písničku a vytuhla i bez jídla,ale jedla před hodkou,tak to nevadilo ale stejně se za 2 hodky ještě přihlásila a spala pak 7 hodin,ale ty rána v 6 jsem úplně mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už se jí moc nechce.

Bemo,taky se na mě furt culí,teda pokud nespí nebo nebrečí a to bych jí láskou snědla :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani dík,já bych šla možná do té madely ruční,ale tu co má Peta tu Baby ono tak stojí stejně a je elektrická,tak nevím co vybrat,abych se pak s ruční nenadřela a zas Peta psala že jí bolely prsa na začátku,tak fakt nevím :sweat_smile:

Andy,tak gratuluju ke KO,bude to dobrý a já bych kartičku reklamovala,jsem punťa :grinning:

Karčo-kočička je filuta,chtěla si to taky vyzkoušet jak to má Anička pohodlný :wink: :grinning:

jinak nám vítání občánků taky ještě nedošlo :confused:
14. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ja sem strasna ostuda, sedim tu jeste v pyzamu :sweat_smile: nic jdu krmit a pak se musim dat do kupy a konecne vyrazit s hafosem.
14. kvě 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
buni co ja bych za to dala kdyby malrj spal sedm hodin v kuse. :sweat_smile: S tim vítáním, nam jeste taky nic neprislo, ale volala jsem na magistrat a pry nas pozvou az nekdy v cervnu, prej je hodne deti. A u nas deti narozene v danem roce popelnice neplatí :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Míšo,je to fajn,že spí aspon v noci,ale přes den je to teda náročný,má svoje obvyklý 5-ti až 20-ti minutovky a málo kdy usne na dýl,takže nic pořádně nestihnu :frowning2:
Jak to děláš ty s tím krmením z láhve venku?bereš mateřinu nebo umělý? a kolik a kde to ohřeješ?

A holky co děláte když vám prcek začne venku vřískat a nejde utišit?
Já teda většinou prchám domů :grinning: :grinning: jednou jsem kojila na zahrádce a na lavičce a přebalovala na pinpongovým stole venku ale stejnak řvala dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Míšo a máš odsávačku a jakou?dík
14. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já už platila 400,-za malou popelnice,protože to nebylo celej rok,ale i tak :angry: aspon že se neplatí za děti u doktorů :wink:
14. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
misi, to dělá v noci taky, tahá jak kdybych ji to měla sežrat já :grinning: v noci nemám problém, že by snědla málo, ale snědla už i víc. teď, co je lepší. spát v noci vkuse a přes den nic nebo v noci 2x vstát a přes den mít pohodičku :confused:
buni, a necháváš ji někdy chvilku brečet třeba. my v kočáru taky brečíme pokud se nejede zrovna :angry:
14. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
buni, já začnu jezdit a nebo zkouším dát dudáka, když to jde tak si ji vezmu na chování.
misi, u nás v porodce měli koupený už ten hotový nutrilon :wink:
14. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo a kdybyste se divily, že tu furt straším, tak to není proto, že nemám, co na práci, ale proto, že berunda se chce dost chovat a u pc ji pustím marka ztracenýho a ona pak dělá, že spí :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Buni teda ty prebalujes na pinpongovem stolu? :grinning: To musi vypadat komicky - ja teda kdyz musim tak v aute na sedaku a kdyz jsme venku a mame hluboky kocar tak v nem :slight_smile:

Jsem zblajzla taler spenatu a jeste mam hlad - asi nejsem normalni tak jeste neco prepadnu :wink:

Holky uz mam vymalovanou kuchyn v domecku na zelenou - chtela jsem svetle ale manza ze at to ztmavim tak jsem ho vyjimecne poslechla a nevypada to nejhur - dneska jeste vymaluji chodbu a je to :slight_smile: Pak uz jen natrit futra a dvere a polozit podlahy a slozit kuchyn. Takze myslim ze se budou kamaradi divit ale stihneme to i do kvetna a oni se chteji stehovat az koncem cervna :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
andy to existuje? hotovy nutrilon? Ale ja myslim ze u nas ne protoze mi ukazovali pak pixlu co si mam na doma koupit. Buni my jenom kojime, prikrmy jsme davali jen v porodnici nez se mi udelalo mlicko. Na doma sem si pro jistotu koupila jedno baleni nutrilonu ale pouzila jsem ho ze zacatku snad jednou pak uz vubec.
Ja bych nejradsi spala v noci a pres den mela pohodicku :grinning: Ale malej pres den taky moc nespi, max hodku. Ale to bude asi tim ze uz ma skoro dva mesice a uz neni to spave mimi.
14. kvě 2009 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz
Andy vybrečet ji nechávám,když jsem zrovna ve sprše nebo dělám jídlo tak to ani jinak nejde,jen na ni pokřikuju že jsem tady a už jdu :grinning: ale ona pak začne po čase sílit na zvuku a vztekat se a to je pak to utišování na dlouho.V kočárku řve třeba celou cestu dom i když jedem a to je třeba i 20 minut :unamused: A chování venku taky nezabere,jednou jsem ji celou cestu nesla a stejnak řvala :frowning2: A když jí strčím dudana tak je vzteklá ještě víc,že ju šidím,ale v autě když jedem na chalupu tak si dudlíka vezme a pak i usne :wink:

Jani-taky bych mohla přebalit v kočáru,ale zrovna jsme jeli kolem pinpongáču,tak jsem pod ni šupla podložku a přebalila :grinning: jestli se někdo díval z okna tak si musel tukat na čelo,bydlíme na sídlišti :sweat_smile:
A ty se divíš po kom je Melinka takovej žrout,když ti talíř špenátu nestačí :grinning: :grinning: :grinning:

Ted jí pouštím z noťase Manu Chao,tak chrupká,tak uvidím jak dlouho to vydrží :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mišo-mě malá spala furt,ale jen v porodnici :grinning: jinak ani tuk,ale ted spí už hodku a já místo odpočinku čučím na konovi :grinning: Aha já myslela že jsi psala že ven bereš flaštičku? :confused:
14. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
taky mám doma koupenej Nutrilon a flaštičky,kdyby něco :wink:
14. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Buni to je fakt - ja jsem nenazrana tak nemuzu Melince vycitat ze je taky :grinning: Ted jsem pro zmenu vylozenee sezrala pul bonboniery - radsi nelezu ani na vahu :unamused: Hold dohanim to ze cele tehu jsem nemela chut na sladke
14. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
ach jo - Melca mela zase zelenou stolici tak budu muset pridat i prikrm - od rana toho moc nevypila - pomalinko taha prso a pak vytuhne takze ji musim budit aby se trochu i najedla - dneska porad spi ale je trochu zahlenena tak to asi musi vyspat. soupnu ji do kocaru na cerstvy vzduch :wink:
14. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jani nic si z toho nedělej já když mám chvilku tak se taky láduju sladkým jak neurvalá,ale váha stojí,tak to asi to kojení :wink: akorát když sedím tak se mě objeví špíček jak mám vytáhnutý bříško,už abych ho trochu posílila :slight_smile: Civičily jste někdo o pánvní dno?Já jen občas u kojení když si vzpomenu :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Hrusti tak me malej bumba 110ml, ale davam mu tam mleka jako na 120 :grinning: no a pak vetsinou jeste 10ml az 20 caje. a ted basti fakt max co tri hodiny.
jinak dnes me fakt dostava ho uspim zvednu se od nej a on je okamzite vzhuru a jeci :angry:
14. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Misi, s tim hotovym prikrmem mi v porodce rikali, ze maji specialni pripravnu, kde jim to sterilne pripravi¨. Doma to tak nikdy neudelas, tak musis delat cerstvy.

Buni, me prcek nastesti jeste venku nerval. To bycjh asi delala ze k nemu nepatrim :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak kycle mame v poradku. Prcek vysetreni prospal, ani nevi, ze jsme byli na sonu :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,
doufám že máte všechny zdravěé miminka a jste v pořádku.
My byly dnes na kyčlích a jsme ok.
Jinak s fakt omlouvám, ale ted máme divné období, v noci mi prcek řve a přes den spí, takže jak mohu tak jdu spát, a jsem úplně jak připitomělá , trošku prostě nestíhám mít čas chudáčci na vás, ale moc na vas myslím a ani nevíte jak ráda bych sem chodila častěji abych věděla o vás a vašich drobečcích :frowning2:
Tak se nezlobte pa, už musim, malej začíná plakat :wink:
14. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
hrusti- :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
tak holky, nechci to zakřiknout, ale malá je dnes skvělá. Fakt to bude sprut, protože při křiku jsem ji přikládala a byl klid. Samozřejmě úplně bez křiku to celý den nebylo, ale rozhodně rozdíl oproti jiným dnům.
Za chvíli ji půjdu ještě nakojit, po půl hod., takže nepočítám, že budu mít nějaké extra zásoby, takže se dnes bez příkrmu asi neobejdeme. Ale hlavně, že bude spokojená.

Dnes ještě přijde farář, tak dopilujeme křtiny.

Jinak se musím pochlubit, dnes jsme se poprvé vyprdli na procházku v kočárku a usnuli jsme při kojení a Natálka mě nechala vyspinkat celé tři hodiny. To byl pro mě náboj, potřebovala jsem to jako koza drbání :grinning:

A dnes máme culící den, ale nejvíc na mamku a taťka žárlí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
jani rano bylo krasne,pak to ovšem dorazilo i knam od vas :grinning: to mi asi poslala švagrovka trochu dešte :wink:

hrusti moje druha švagrova davala pozdej taky UM a vezla si v termoobalu ohřatou vodu a existuje davkovač na sušene mliko,je to krabička do ktere daš 3 davky,je to super vec,jen to vysypeš do te vody a zatřepeš

bemo on přije k vam domu,to je teda servis ti řeknu
andy tak dobre zpravy,to je moooc dobře
hrusti gratulace ke kontrole
misi ty jsi me pobavila s tema vlasama,je to všude stejne,první je díte a pak my

jinak holky dneska mi Šimonek udelal hroznou radost..smal se na me vedome,ne ze spaní,kukal na me,ja na neho cukrovala a on se začal culit a ne jednou,bylo to nadherne :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Bemo tak to je super :slight_smile: Za to nas andilek je dneska pekne otravnej :angry: A jeste k tomu je manza dneska na nejake oslave z prace. Pekne me stve. Vi ze mam objednanou masaz a nemuze si tu oslavu odpustit :angry:
14. kvě 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach to je super, zaslouzite si to za trapeni co jste si prozili.
Buni jj mas pravdu, brala jsem sebou na vylet odstrikany mliko ale spis jako nouzovku. Jinak se snazim kojit i venku.
14. kvě 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
jo jo Peti, farář byl přímo u nás a teď odešel a nevím čím to je, ale vždycky když tu je, tak je Natálka jako andílek, asi vnáší do domu Božský klid :slight_smile:
No a domluvili jsme se na maminčiných křtinách, takže teď budeme mít rok přípravu a příští rok na bílou sobotu (kdy se nám narodila Natálka) budu mít křtiny já.

Peti, Natálka se na mě dnes taky smála, hned po ránu a pak k večeru. Smála se už několikrát, ale tentokrát se na mě opravdu dívala a reagovala na můj úsměv a moje řečičky. Byla to fakt nádhera.
Když se ty miminka usmějí, tak je to fakt nádhernej dáreček a člověk zapomene na všechny nářky a uřvané večery.
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
bemo u nas to bylo to same,šlo vydet že se culí přimo na me,ne jen že je spokojeny
14. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Bemo to je moc fajn ze na tebe dneska Natalka je tak hodna - uvidis ze to prejde - stopro to byl ten spurt kdyz uz se sklidnuje, ale pro jistotu to zaklepu :slight_smile:

Zato my dnes meli den. Mala cely den ublinkavala a spala a odpoledne vylozene blila - co vypila tak slo hned ven - a to vsechno - bez rozdilu jestli to bylo prso nebo nutrilon. Asi ty hleny ji takhle nadrapovali takze dostala davku alvea - to piju ja na imunitu - je to z bylinek a holky ono ji to ten zaludek uklidnilo a pak se hned krasne napapala a usnula a po koupani se zase napapala dala jsem ji navic 60 nutrilonu a krasne usnula. Ji supnu jeste tak ze 3 dny po ranu to alve a myslim ze hleny budou pryc - zlate bylinky - lepsi nez nejake pitome prasky :slight_smile:

Jdu chrnet - dobrou slunicka.

Zitra se tu ukazu az vecir - dopoledne jedeme do Neky na cviceni - jsme se nakonec prihlasili takze pak budou vanicky a bazenek - tak snad se ji to bude libit - doma vodu miluje :slight_smile: No a pak se stavime do prace - dostala nadherne darecky - spoustu hracek tak jim koupime nejake dobroty a pujdeme jim podekovat :wink:
14. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.