• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak jak jsem psala odpo,že malá konečně spinká,tak normálně spala 4 hodky,tak jsem si na 2 h.taky dáchla,to bylo žůžo :slight_smile: pak se napapala chvilku pospala u prsa a chvilku koukala a před spaním chvíli pobrečela tak ji tatka utišil a šla spinkat,takže dneska byla hodnoučká,až jsem se divila :slight_smile:
Zítra jdem k dětské,tak jsem zvědavá kolik nám vyrostla prdelka naše :dizzy_face:

Dobrou noc mámušky :wink:
14. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak kočička si zatím nedovolila do postýlky skočit, když tam leží Anča, tak snad jí to nenapadne. Holky, z umělý stravy si vůbec nedělejte hlavu, vždyť je to jedno, hlavně že mimískové přibírají.

Úplně se děsim, jak bude mimísek potřebovat 120 ml k jídlu, protože to já když odstříkávám, tak udělám tak max 60 ml, víc z toho nedostanu, ale jak tak tady čtu, tak většina z Vás krmí dávkami přes 100 ml, no když nebude, tak bude Sunar, no…

Když tu byla dětská doktorka, tak řekla, že mám brát jód v tabletách, že jsou pak mimískové chytřejší, tak manža hned běžel do lékárny a přinesl ho a teď mě každej den kontroluje, jestli ho jim, hehehe. Tak jsem mu řikala, že blbější to mají v životě jednoduchý, ale on stejně trvá na tom jódu, tak si ho musim jít dát.

Andy, tu kartičku bych asi reklamovala, ať to má malá v pořádku.
Misi, už se taky těšim, až vyrazim na masáž, ale musim počkat, až přestanu krvácet. K holiči chci taky děsně, ale zase nevydržim sedět na židli a už vůbec bych nemohla řídit, už aby to nebolelo a už aby skončilo to krvácení.

Ale jinak holky, dole jsem tak zohyzděná, že si neumim představit, že se tak ukážu manžovi, no, nechám to koňovi, stehy se sice zahojí, ale ty hematomy tam zůstanou a hemeroidy asi taky, nebo ty se možná zatáhnou…, to nevim, ACHJO, jsem zrůdička.

Já už taky sezvala návštěvu, na tuhle neděli, udělám krtkův dort, už se na něj těším. Jinak holky jsem vzdala totálně žehlení, nic nežehlim, to bych se musela zbláznit.

Od kolikátého týdne se na Vás začali mimískové usmívat?

K.
15. kvě 2009 ve 02:49  • Odpověz
dobre rano holky,
jani tak hezke vyletování,to plavaní bude super,taky to mame v planu,ale my mužem až pozdej,kvuli odloženému očkování
karča ja jsem vzdala žehlení plenek na přebalovák a pod bradu,u nas je desna spotřeba a to už bych se fakt nehla od prkna,žehlím jen pod hlavu :wink:
karča me třeba se Elin poprve usmala po 2 mesících,každe díte je jine,hlavne nesrovnavej..mi ted mame korigovane 11dní,ale budem už dál :wink:
15. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno maminky,

tak dnes má manžel dovču a leží tuhej jak preclík v ložnici. A když se malá vzbudila v 6:15, tak říká, dej jí napapat ať může spinkat. A já se na něho usmála a říkám, víš miláčku, my už vstáváme. Tak se hrozně divil, si asi myslí, že chrníme do odpoledne či co. A já říkám, to víš, to je ta mateřská DOVOLENÁ :grinning:

A včera jsme dali Natálku do postýlky v ložnici a kecali jsme s farářem a celou dobu byl klid, tak jsme byli přesvědčeni, že spinká, ale normálně koukala a byl klid.To jsem ještě nezažila. No a teď jsem ji dala do kolíbky a taky koukala asi hodinu a teď usíná, bez houpání, bez ničeho. Fakt zírám .... :astonished: :slight_smile:

Jo a ráno byl zase kouzelný úsměv a když na ni koukl manžel, tak se zarazila, protože po ránu ho nezná, to už je většinou v práci, ale pak se taky na něho usmála.
15. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
holky, dala jsem nové fotečky do alba :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Bemo, vidis, ted uz opravdu bude jen lip! Ja jsem taky manzovi rikala, ze se na me prcek smeje, ale on pry ze se na me sklebi a vypada to jako by se smal :grinning:

Peti, ten davkovac suseneho mleka mam a termosku taky, tak muzeme vyrazet na vylety :wink:

Karci, neboj, mlicko se ti bude delat podle potreby mimiska a kdyz ne, tak mu das UM. To je taky dobre :slight_smile: A spodek se ti zahoji, chce to cas.

My jsme se vcera s manzou pohadali, ze jsem s nim jeste dneska rano nemluvila. Chtela jsem po nem, aby o vikendu jednu noc vstaval k prckovi, abych se vyspala, ale on to nejak nemohl pochopit, pry kdy se vyspi on :angry: Byla jsem pak oskliva i na prcka, chudinka, to me mrzi, ale fakt me manza hrozne moc nastval :angry: Tak dneska jdeme s prckem na prochajdu a koupim mu nejakou peknou hracku jako odpustek :wink:
15. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jinak vcera manza volal kvuli vitani obcanku a protoze nam budou 3 mesice v cervenci a to oni vitani nedelaji, tak pujdeme az v zari :confounded:
15. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Přesně tak, nesmutněte, když kojení nejde, tak to prodtě nejde. My jsme na Sunaru už od 5 týdnea jak prospívá. Už máme přes 6 kilo a velikost 68
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobre ranko
Hrusti tak at ti maleho pohlida pres den a jdi se natahnout. Me to pomaha ikdyz to bylo zatim jen jednou :grinning:
Holky ten nas malej bude mit v hlave asi chaos se mnou rano posloucha Folk a manza mu odpoledne pousti Kabaty :grinning: :grinning:
Karco jak pise hrusti mleko se ti dela podle potreby a sani mrnouska no a v nejhorsim je tu UM :wink:
Bemo a Petko gratuluji k usmevum. Me zatim neprijde ze by to delal vedome. Ale smeje se hezky :slight_smile:
Bemo krasne fotecky :slight_smile:
Jo a gratulace ke KO :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Ambret teda to jste kus zenske.
Ja vazila maleho v utery a mel 4,5kg tak jsem zvedava v pondeli jdeme k doktorce :wink:
15. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
bemo hezke fotky,krasne zvedate hlavičku,je to šikulka a mame stejne dupky,ty žlute s kočičkama :wink:
15. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Hrusti super fotecky, ta jak se tam u paseni vzteka, sem se musela smat popisku :grinning: No a jak to s tim manzou dopadlo, bude vstavat? Ja mela vcera totalni krizi vecer. Manza prisel az tak kolem 11 z te oslavy a me to prislo tak lito, ze nemuzu nikam na delsi dobu, ze se v noci poradne nevyspim, proste to vsechno na me spadlo tak sem si porvala a vycetla manzovi vsechno mozny i nemozny. Vzal to stoicky.
To on mi prave nekolikrat nabizel at odstrikam mliko, ze klidne k malymu v noci stane. Mozna to nekdy vyuziju, ale nevim zas bych mela prsa jak melouny.
Dneska rano nas hladovec pil celych 20 minut. To musel mit teda hlad, normalne ted pije tak 12,13. :slight_smile:
Ted chrni v kosiku a ja se pujdu vrhnout na zehleni. Pak zacnu chystat na malovani.
Jani uzijte si plavco, my jsme taky prihlaseni.
Karco nejsi zadna zrudicka, manza te urcite miluje takovou jaka si. Mlicko se ti udela uvidis. Malej se zacal smat na me tak od mesice a pul. Ja krvacela cely sestinedeli, pekna otrava. No a o te HA ani nemluvim, napsali mi Cerazzete a je to peknej smejd. Par dnu dobry a pak par dni spineni, tak porad dokola. Doberu plato a uz to brat nebudu.
15. kvě 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ambret to je kus zenske :grinning:
15. kvě 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
My jdeme na kontrolu v úterý tak jezvědavá kolik přesně bude vážit. Teď jí zrovna krmím u Pc na klínně
15. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Zdal se mi dobrej sen, jak vsichni jedeme na srazik a mame ty klokanky co ma Janinka :grinning:
15. kvě 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, tak já se sem včera už nedostala. šla jsem ke T.mamce, pak tam přijel Tom a měli jsme tam nějakou prezentaci na matrace a léčivé podložky. malá byla hodňoučká, chvíli spinkala a pak byla u tetky. už je docela v poho po bouračce, ale má berle a málem přišla o nožku :unamused: tu prezentaci měla dělat prý maminka od těch dětí, jak uhořeli na seníku. to je strasšný :cry: pry se zhroutila. já už bych teda byla na psychárně taky :pensive:
Jinak malá v noci hezky spinkala a teď ji držím na ruce, usíná a ráda bych, aby zabrala. zítra mám tu oslavu, tak potřebuju trocha poklidit a odpol jdu do města pro dorta.
na fotečky pak mrknu.
bemo, peti, to je dobře, že se tak smějou. já chci taky. hlavičku sice krásně otáčíma, ale pasení a usměvy ještě nehrozí :unamused:
15. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Misi, ja se snazim dat manzovi prcka, kdyz prijde z prace, abych se aspon na chvilku natahla, ale nez se vysprchuju a trva mi to nez zaberu, tak toho stejne moc nenaspim. No, ja jsem taky rano manzovi vycetla vsechno mozne a brecela jsem u toho :sweat_smile: Zatim se tvari, ze v noci bude vstavat, uvidime, jak se k tomu postavi vecer :wink: Porad mi opakuje, ze se musi ted o dalsi dva vikendy ucit tu anglictinu, protoze kdyz nenapise test, tak nedostane pristi rok v praci kurz :unamused:

Misi, ja si HA nenecham predepsat. Rikam si, ze to nema cenu do sebe cpat tu chemii, abych zase mela rozhozeny organismus a kdyz bysme nekdy chteli druhy mimi, tak abych se nemusela davat delsi dobu dohromady...
15. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Jinak my jdeme na ko zacatkem pristiho tydne, tak jsem fakt zvedava kolik prcek vazi, protoze ho dr. zatim jeste nevazila. Ted jdeme poprve k ni do ordinace, tak nas zvazi. Ale tipuji to tak na 4,5 kg :grinning:
15. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Teď nevím Misi, jestli jsi si nespletla jména? Myslela jsi Hrusti, nebo mě?

Manža už utíkal do práce, někdo mu tam má přijet, prý na hodinku. To jsem zvědavá, jestli tam zase bude tři hodiny, tak mu řeknu, ať tam zůstane celý den a dovolenou si nebere, protože o takovou "dovču" fakt nestojím.
Vstal v 9 hodin, tak jsem se šla vysprchovat a teď jsme se po dlouhé době namalovala. Si zase připadám jako člověk.

Holky, je možné, že existuje nějaký vnitřní hemoroid? Pro mě je každá stolice, jako porod. Připadá mi, jako by ze mě šly střepy. Je to normální?
15. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
misi, ty máš sny :grinning: mně se posledně zdálo, že mám dvojčata a pak jsem se probralla a hledala druhý mimi :grinning:
ambret, teda vy jedete, to my na 2měsicích budem rádi za 4kila.
misi, máš hodnýho manžu, že to takhle bere a je takový. ten můj má trochu jiný názory na tohle, to mě štve. on je jinak miliónový. stará se,abychom se měli dobře, nikde zbytečně netrajdá, ale co se týče domácnost a starání se o malou, když teda neberu chování a mazlení, tak tam je to na bodu mrazu :unamused:
jaani, to mě mrzí s mel, snad ji bude zase dobře, my zase od středy nekakaly vůbec :unamused:
karci, neboj, určitě se to zlepší a zahojí :wink:
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Bemo, s tim pasenim myslela Misi tebe. My tam zadnou fotecku s pasenim nemame :wink:

Myslim ze vnitrni hemeroidy existuji. Zkus cipky na hemouse...
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
bemo, já mám asi něco takovýho, dokonce mi z toho teče i krev. kroutím se tam na wc jak malá, když má prdíky :unamused: dneska si koupím faktu masr, je výborná. za pár dní máš klid a na dlouho :wink:
15. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Me boli zase od vcerejska ta jizva. Nevim jestli je to tim, ze jsme cele odpoledne byli venku. Jak tlacim ten kocarek, jestli to nejak namaham :confused: Nebo pocasi :confused:
15. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
holky skuste mast z dubove kury,na oboje :wink:
15. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
hrusti, mě bolí, když vstávám z postele s malou,ale jen trochu nalevo, takže to možná bude námahou :wink:
15. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
peto, něco budu muset zkusit, je to hrůza :angry:
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky tak ja to kadeni mela podobne jeste pred tejdnem, ale pak jako kdyz utne a uz mam klid :wink: A jizva me teda uz neboli ani netahne. Jedine kdy ji citim je kdyz maleho mam na rameni a on me do ni statecne kope :grinning:
Je ale pravda ze ja jizvu teda ne kazdej den ale kdyz si vzpomenu tak namazu propolisovou mastickou po domacku delanou a to opravdu nema chybu. :wink:
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak já spim fázovitě, třeba 1,5 hoďku, pak nakojim, pak třeba 2 hoďky, víc ne, ale je to ok, jsem čerstvá, manža pohlídá v pohodě, večer většinou já od těch 18 hod spim, když malá spí a co 2-2,5 hoďky vstávám na kojení, takhle většinou do 2 do rána a manžel mezi tim hlídá, pak jde spát a já jsem buď vzhůru, závisí na malé, jestli si chce hrát, nebo jestli chrní, pak taky zalezu třeba zase na hoďku a půl a docela to takhle funguje.

Hrusti, asi by si se potřebovala dostat do nějaké depky, aby manža pochopil, že potřebuješ spát a sám Tě do toho strkal, i když ta hádka s brekem by mohla taky zabrat. Já ty první dny, co jsme byli doma, tak jsem měla jeden takovej hysterák, v noci jsem se furt dusila, nemohla jsem se nadechnout, prostě nervy, nevyspání a pak jsem tu manžovi hystericky brečela, že se udusim a že to není sranda. Tak na mě otevřel okno a stejně to nepomáhalo, až když jsem mu uvěřila, že je to celé z únavy a psychickýho vyčerpání, tak jsem se přestala dusit, no, lehce na paličku.

Misi, ty máš krásný sny, to se těšim, až to fakt uskutečníme.

K.
15. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky tak to ja si na spanek nemuzu moc stezovat spim ted vic nez v tehu :grinning: Je to sice divne ale je to tak.
Hrusti ja se ptala manzela jestli si to se mnou vymeni kdyz mladej mel jeden den hysterak jeden za druhym a fakt usnul poradne az klasicky kolem te osme vecer. Jeho odpoved byla ze ani jako na to prej by nemel nervy. Takze u nas to funguje tak ze bud ho hlidam ja kdyz ma hysteraky a nebo skonci v postylce v loznici kdyz uz na to nemam ani ja :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.