• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,
maúp teda Pavlík te honí vid? ale to ti určite neva
jani my chcem chodit taky,ale až od pul roku,dřív nesmyme,švagrova si to hrozne chvalí,plavou už v bazene
andy ten hipp se mi taky zda dobry,napiš co na nej mala,možna ho pak vyskoušíme taky,mlika je pořad mín,at se snažím jak chci,už to neřeším,když nebude dame UM
bemo tak si to užijte a dobře pokupte
aniit jsi dobra s tím kojením,drž se uvydíš jak pujde s vahou,my taky nepřibírame moc rychle a přitom ma mlika ve flašce dost :wink:

u nas noc celkem v klidu,akorat je hore od 7 hod a nespí,potřebuje pozornost,tak se střída manža s Eliškou,ja musím neco uvařit a uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem četla že k tem probiotokum se muže i sabík,vubec to neva a včera mel zas bolení,tak jsem mu šupla i ten sab
16. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
bemo ahojky a jakou odsávačku máš? a tojsi odstříkala za dva dny? já taky odsávám po kojení odsaju ještě tak 30ml tak se to fakt zlepšuje takže dohromady to dá těch 80ml za kojení.50ml vytahne sám pak odpaddne a já dosaju těch 20-30ml :slight_smile:
dnes vaří manža máme kuřecí vyvar musím trochu kuřete protože kvůli malému jsem hodně chudokrevná tak to jinak nejde i když je to pro mě hodně těžké
a asi kašičku a sm. sýr :slight_smile:
dnes je u nás pěkně hnusně tak po o půjdeme všichni chrupkat do ložnice :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Anitt, ja jsem taky chudokrevna a to maso papam. V porodnici do me cpali dvakrat denne zelezo :wink:
16. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
no to já papam i ted dokonce mi dávali v nemocnici i krev a krevní plazmu protože po operaci jsem nemohla ani vstát jak jsem byla vyčerpaná
no už je to ok ale beru 2x železo a ještě mamacentrum a gravimiklk tak jsem nadopovaná vitamínama skrz a ještě homeopatika na rozkojení :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky díky za pochvalu :slight_smile:

Bmo-ty máš tu odsavačku z Hypernovy za 849,-?Taky jsem na ni koukala a je fakt dobrá jo? :confused:
16. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Kacenka je kocka :slight_smile: V tom lehatku je roztomila :slight_smile: My malujeme tak jen v rychlosti. Musim jit uklizet. Map teda to je mazec, Pavlik je narocnej to ja bych pri takovym tempu kojeni brzo odpadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani a jak se to projevovalo ze neni motoricky na tom dobre? Myslim to druhe mimi. Prijde mi ze malej je v phode ale nevim co by uz mel vse umet. Pa a krasny vikend.
16. kvě 2009 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, jo je to za dva dny. Včera jsme odsála 50 ml po kojení a dnes to samé. Takže, dnes bude mít Natálka na cestu 100ml, kdyby se náhodou vzbudila a měla hlad. Ale stejně ji asi vzbudím sama,, protože když ji krmím častěji a po trochách, tak ji to bříško tak nebolí.
Jo Buni, mám tu z hypernovy, myslím že stála kolem 800,-. Mě přijde super, protože jsem měla depky, že mám málo mlíka a pak jsem viděla i po kojení, že to ze mě normálně stříká, jen je Natálka asi lenoch to vytáhnout všechno, protože chvíla ze mě tekly jen kapky a pak zase to stříkalo. A navíc musímkojit přes ty kloboučky a to se to hůř vytahuje.
Je to docela makačka, ale já jsem z ní fakt nadšená. Ale známé zase přijde hrozná.
16. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Anitt, ja jsem mela v porodce chudokrevnost zkombinovanou s temi atb, takze jsem taky byla vyrizena. Ted uz je to lepsi, ale stejne jsem obcas tak utahana, ze si myslim, ze nevylezu z postele. Ja tedy taky jeste zobu vitaminy, co jsem brala v tehu, ale spis abych je dobrala :wink: Ty homeopatika ti zabiraji? Me tedy nezabrala :frowning2:
16. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Misi kdyz ho dala na zada tak nedrzel telo rovne v ose a neumel vubec past koniky - kdyz se snazil zvedat hlavicku tak se mu uplne trepala pusinka jak kdyby mlel zimou a jeho maminka priznala ze ho na koniky nedava, ale snazil se coz bylo dulezite. Jo a jeste se vseho lekal - to je pry tim kdyz se na miminko malo mluvi - no my na malou mluvime porad a taky se obcas lekne takze si myslim ze od kazdeho pravda trochu ale nemuze clovek brat uplne vazne vse comu tam reknou. :slight_smile:

Holky tady je dneska tak skarede - me nic neba a chce - nejradsi bych zalezla do pelechu ale musim pracovat :angry: . Melinka jak je jeste trochu zahlenena tak pila a zniceho nic ji vyletelo mleko i se soplikem z nosu a nemohla popadnout dech - ona totiz u toho kojeni nejak usnula tak z toho byla takova vyhoukana co se deje :grinning: Zmatene kolem sebe koukala.

Bemo super ze se ti dari jeste tak dobre odstrikat. Me to dela obcas taky ze ze zacatku to strika, pak to jen kape, prilozim za chvili a pak to strika vsude okolo ze to Melinka nestiha. Nic radsi se vzdaluji pc nebo pak se odtud nehnu :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
holčiny mam nové fotkx davídkav albu. jdeme spinkat papa

hrusti trochu ty homeo pomohla myslím :wink:
16. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Anitt, na te posledni fotce to prckovi moc slusi :dizzy_face:

My jsme tu meli na navsteve kamaradku, byli jsme kocarkovat v parku, ale jsem taky nejaka utahana. Asi se s prckem na chvilku natahnu :wink:
16. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
anitt Davidek je fraja,to bude lamač divčích srdcí,počkej :wink:

holky ja jsem dnes nemožna,nic se mi nechce,obed byl rychlovka,ted jsem se donutila žehlit,ale nejlíp je mi u pc :wink: malí nespal cele dopoledne,ale byl hodny,koupila jsem nejake nove hračky na kočar a dala mu je do postylky s tou novou hrazdou a on kukal a byl hodny,ted spí jak belina,ale mame se koupat,tak ho proberu

aniit jak se jmenují ty homeopatika,že bych je skusila,.sice už tomu neveřím,že bude víc mlika,ale skusit se ma všechno..
hrusti jak se spinkalo? :grinning:
kdepak mame vikulku,už tu dlouho nebyla???
16. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
anitt-pěkné fotečky :wink:

Hrusti taky jsem tu měla kamarádku ze Slovenska a dovezla mě ty probiotické kapky :wink: ale taky jsem dnes už unavená a to ted spí prdelka už 3 hodky po celým dnu co nespala tak se za chvíli vzbudí a já si už nestihnu odpočinout,doufám že zas brzy usne :wink:

Peto,ty prcka budíš na koupání?ale asi pak bude papkat,že?
16. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Peti, pred chvilkou jsme dokoupali a nakrmili a prcek vytuhnul, tak si rychle hodim sprchu a zalezu k nemu do postele.
Buni, pak poreferuj co ty kapky. Taky o nich premyslime :wink:
Peti, ty homeopatika se jmenuji ricinus communis 5ch.
16. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojky peti tak hrusti mě předběhla.zkus to za to nic nedáš. já taky zkouším vše a bojuju a uvidíme.
jinak my jsme taky po koupeli nakojeno a hajá se u televize ale za chvilku udělám přesun do postýlky.
dnes jsme ven nešli protože bylo hnusně ale zítra bude lépe tak planujeme cestu za babčou a dědou . tak snad bude hezky. :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
buni dneska byl cele dopoledne hore,usnul až po druhe a ted zas spal a nechtel jíst,takže holt budím,ale bylo to přes 4 hodky,meli jsme ješte cvičit a pak pít mlíko,byl by pak moc uřvany a nechtel cvičit,občas mi s tím stavkuje a řve jak tur..byla tu v patek moje mamka a ta z toho byla hotova,jak vyvadí..skoro brečela,ja už jsem zvykla a vím,že to delam pro jeho dobro a hlavne to pry nebolí,spíš ho omezuju a to se mu nelíbí :unamused:

anitt kolikrat ti Davídek pije denne? kolik tak da celkem,počitalas to za 24 hodin? kolik ted važíte?
hrusti ja sem se tešila,že budu sama s malím,manža jel na noční lov a mala mela jet k našim,jenže si to rozmyslela a už je nakvartyrovana u nas v posteli :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
vypije něco ke 400ml denně ale pomáhá ta odsáváčka že to fakt tahám až z paty když už Davídek odpadne a vážíla jsem ho dnes a měl 3220g takže se polepšil od minule . a pijeme tak 8-10x denně.
16. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
no my dame kolem 500ml,v pondelí mel 3100g a neco už určite přibral,nato kolik ma davku na den,přibral za tyden jen 15 dkg,ja to nechapu
mame stejne prdolky :wink: velikostne
16. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
jsou to chlapíci no, ono moc nezáležíkolik toho vypije záleží jak roste a každé mimi má jiné tempo. všichni dr a poradkyně mi kladou na srdce že každé mimi je jiné a nejde se řídit tabulkami tak na to prdím a řídím se tím co chce davídek a vypadá spokojeně. hlavní je že kaká čura budí se sám po třech hodinách a po papaní odpadne takže mu to asi stačí . v po uvidíme víc jestli přidame i příkrm uvidíme ale hlavní je že mu dám alespon něco ze sebe :slight_smile:

a to jsi dobrá že jsi se takhle hezky rozkojila když jsi ho tak dlozho neměla u sebe jste šikulky
16. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
aniitt ja nekojím,odstříkavam a pije z lahvičky,prso nechce potvurka,už jsem to skoušela v noco,kdy steka nejvíc kvuli jidlu,že to není hned--než to ohřeju--ho přiložit,ale neví co s tím

ja už tu vahu taky neřeším,naše dr je spokojena že přibíra,pujdem holt pomalejc,ale takhle to bylo i u Elišky,mela jsem jinou detskou dr a ta me donutila davat UM,že nepřibírala,kojila jsem 3 mesíce a pak jsme šli na bebu,v roce mela 9 kg s odřenyma ušima :grinning: takže to není o mliku,ale díteti,maš pravdu
16. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem nějaká smutná. Manža mě asi 3x teď po sobě za něco ohledně Anči zdrbnul, tak tu brečim. Trochu mě uklidnily fotečky Vašich miminek, jsou tak krásný a řikam si, že od zítřka začnu znovu. Manža je děsně hodnej, pomáhá, ale začíná mi kecat do toho, co s malou dělám a dává mi rady, to nesnáším, tak mi je to tu líto, zrovna koukají na TV a já si tu přijdu odstrčená, má pocit, že je nejchytřejší a že jeho metody jsou ty nejlepší. No jo, krize.
16. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
karco, z toho si nic nedělej, to přejde, ale asi bych mu něco řekla. Já ty rady - teda některý - taky nemusim. Teda ne od manži, ten do prcka nekecá, vždyť se s ním pomuchluje pár minut denně tak to by si zkusil :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepřebaluje, občas koupe, kojim, takže krmit ho nemůže, takže toho času s ním zas tak moc nestráví. Holky, jak jste přišly na to, že máte málo mlíka? Prckové nepřibývali? Já si taky myslím, že mám málo, prso mi vždycky - teda kromě noci vytáhne úplně, ale odpadá sám, tak předpokládám, že má dost, jen ty divný barvy stoličky. Asi je to mlíko slabý, proto si bere tak často. Kolik vypije za den netuším, vážit před každým kojením nestíhám, ale přibývá, tak myslím, že mu to stačí, dr.řekla, že jestli stoličku má, pravidelně, tak na barvě zas tak nezáleží.

Teda kdyby jste viděli, jak se teď tady na mě řehní :grinning:
17. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
karči bud v klidu taky mě to někdy chytne ale pak se podívam na davídka a je mi zase dobře :slight_smile:
map podle váhy ale je to blbost prostě každé mimi přibývá jinak a jinak rychle a dokud neřve hystericky hlady tak mu stačí to co mu dáváme. já uvidím zítra co dr na nás řekne prinejhorším mu občas dám dokrm ale hlavní je že alespon nějaké mlíčko je a imunita s mu sílí každou kapičkou . :slight_smile: ale dnes dělají tak kvalitní umělé že i to je ok hlanvě být v klidu a neřešit to tak brutálně. miliony dětí vyrostli na um a jsou zdravé jako řípa :wink:
17. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky!
Karca, manzu neres, u nas je to kazdy den. Manzovi se porad neco nelibi, vzdycky si neco nekde precte a pak je hrozne chytry :angry: Tak ho odbidu, at se o prcka stara on a to pak mlci :wink:

My jsme dneska dopoledne byli na prochajde v Pruhonickem parku, tak odpoledne protridim fotecky a pridam nejake do albicka.

Jinak nas Honzula ma asi ten rustovy spurt. Predtim pil tak 100-110 ml, ted vymlaskne 120-130 ml a jeste rve, ze by chtel, ale kdyz mu dam flasticku do pusinky, tak mu tece mlicko ven nebo ublinkava. Hrozne u toho rve, kdyz mu vezmu flasticku, tak to musim resit dudlikem. Dneska mel kakani do zelena, tak nevim, jestli ji hodne nebo malo :frowning2: Navic se pres den budi a moc nespi. Snad ho to brzy prejde....
17. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile:
karčo to se bouří hormony,ja to mela včera :wink: přitom jsou to vždycky totalní pitomosti,jenže v ten moment moc duležité

hrusti pokud mu to teče koutkem ven,tak ma dost a přepíjí se,to dela Šimula když mu dam víc mlíka..uvydíš vahu,kdy pujdete?
map jsou suproví když se řehní že jo? u nas je to zatím občas a jsem z neho hotová

manža mi dnes umyl střešní okna,sem byla včera protivna,tak mi chtel udelat radost :wink: malí dnes pořad kadí,pořad je durch i s oblečením,tak nevím co jsem mu poslala tak dobreho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pujdem na prochazku a na pivko na zahradku,mají tam i hezke hřište pro Elišku,tak pa
17. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Peti, k dr. jdeme zitra nebo v utery. Musim si zitra zavolat dr. a domluvit se s ni kdy mame prijit. Poprve jdeme k ni do ordinace, predtim byla u nas doma. Jsem zvedava kolik bude vazit.
Venku je krasne, uzijte si prochajdu :slight_smile:
17. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky

venku je fakt krásně, taky jsme byli na procházce :slight_smile: Konečně jsem zaznamenala na foták Katuščin úsměv tak ho pak hodím do alba a už nám i krásně vykládá :dizzy_face:

Hrusti-pěkný fotečky,Honzík má krásný povlečení a je celej maminka-fakt :wink:
17. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Buni, diky za pochvalu. Honzikovi se povleceni taky libi, hlavne ten velky pejsek, vzdycky na nej zira :grinning:
17. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky, máte pravdu, nebudu si z toho nic dělat. Ono je to někdy na paličku, když to tak vezmu, tak už jsem 3 týdny nikam nevyrazila, jsem byla zavřená buď v nemocnici, nebo doma a potřebuju s Ančou taky někam na výlet, abych vyrazila mezi lidi, nebo aspoň mezi lesy. Zítra má být hezky, tak vyrazim k vodě na delší procházku. Jinak Anče umí suprově kadit, dostřelí až metr do dálky, dneska mě celou ohodila a i vytřenou podlahu, pak si v tom všem vymáchá nohy..., no ještě že nemáme koberce! Taky jsou Ti Vaši mimískové takový střelci?
17. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj hočičky moje! já neměl sem vůbec čas zajít. měla jsem tu oslavu a přijela mamina a byla tu až do dneška. večer hlídala a my byli s mým na pizze. jsem si dala po třičtvrtě roce dvojku bíkýho a měla jsem ji jak po láhvi :astonished: :grinning:
dneska jsme vyrazily s mamčou a berunou do ulic, přišlo mi porodný a dostala jsem poukázku do cAa. tak jsem beruně koupila novou avent lahev, ale přijde mi tam ta savička nějaka jiná, hůř to teče :unamused: pak dvoje capáčkový tepláčky, šatičky a takový krásný tričko se sukýnkou a šátkem, bude kočka :dizzy_face:
taky jsem ji včera zdrbla, že nechce jíst a asi to slyšela, protože v noci snědla celou dávku a pak chtěla sníst ještě mě, tak jsem ji nakojila a pak ještě dala 20ml z láhve a ráno taky jedla jak divá :confused: no, přes den, ale je zase na svý klasice.
peto, hipp se nechytl, nechtěla ho vůbec jíst.
hrusti, já si myslím, že se přejídá. dle tabulek-ale nebudem se jimi řídit, každý dítě je jiné, ale je to tak, že max.je 180ml na 1kg. takže jestli má teď 4, tak minimum je 520ml a max.720ml. a to pije víc, ne? ale hlavně, aby jim bylo dobře, jak říká anittka :slight_smile:
karca, u nás je bohužel to samé :confounded: taky s připadnu jak neschopná matka kolikrát. já už na to neraguju a nic si z oho nedělám. jen, ale co má pravdu, tak je v tom, že moc čtu. prej mi udělá cenzuru na net, abych z toho zkoumání nezblbla. to s ním souhlasím. někdy to fakt přeháním :frowning2: ale ty jsi určitě dobrá maminka, hold chlapi mají nějak stach o ty své holčičky :fearful:
hrusti, to s tím čtením, jak říkáš, že má manža, tak u nás to mám já :grinning: taky jsem koukala jaký máte hezký povlečeníčko. honzulka je pěknoučkej.
17. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.