• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
karci, to je šikulka :grinning: u nás se kadí obden a s problémy a to dáváme um proti zácpě :frowning2:
17. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahojky holčiny taky jsem dnes nějak nestíhala. za hodku je další krmení tak už jen očekávám otevření oček :grinning:
Davídek už mě taky takhle pokandil. asi metr to letělo přes pokojíček
andy já už se taky snažím nečíst vše je lepší čerpat z toho co vycítíš co mimisek potřebuje.
jinak Davídek taky hodně čůrá pořád má těžkou plenu atak dvakrát až trikrát denně vajíčka takže spotřeba plen skutečně dost veliká :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, tak já zase pro změnu nic nečtu :(. Jediný, co jsem zkoumala bylo, jak jste sem dali ten odkaz, to by mělo miminko po I. měsíci umět, tak ho trénuju na koníka, ale jinak se mi nějak nechce nic číst, tak doufám, že na to nedojedu.
18. kvě 2009 v 00:07  • Odpověz
Ahojky maminečky a miminečka,

byli jsme ted na víkend pryč :slight_smile: A bylo to super to místo miluji.Jmenuje se to Stvolínky a ta krajina je tam tak malebná :dizzy_face:

Anitt to že Davídek hodně čůrá je dobře a je to známka,že dobře prospívá :wink: To nám říkala dr v porodnici a hodně jsem se tím řídila :slight_smile:
18. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Karčo malej se začal smát hned po šestinedělí a směje se od té doby neustále :grinning: Teda pokud ho něco netrápí.Teď tu koníkujeme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pujde do hajánek :grinning:
18. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
krásné foptečky :slight_smile: Karco moc ti to sluší a Davídek má stejný styl oblékání jako máme my :wink: Kačí je parádniáce a na ostatní kouknu až ho uložím páč mi tu do toho kope :slight_smile:
18. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Tak jsem se pokochala miminečkama a jsou opravdu všichni mooooc krásný.Nevím zda jste koukali na naše fotečky,ale máme tam ty z toho vítání :wink: Už to tu vyvěsili a je to nejhezčí miminko a nádherně se tam směje :grinning:Babí tam na něj chodí koukat každý den :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Jen mě vadí,že tam tentokrát nenapsali křesní jména :frowning2: Nechápu to a dnes tam jdu pro fotky tak to tam řeknu :angry:
18. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
vikulko, koukala jsem, že se Štůfek už pomalu převrací! Bude to šikula. Pavlík má tendenci na tý hrací dece zvedat hlavičku i nohy - asi posiluje bříško :grinning: Moc ho v tom nepodporuju, všechno má svůj čas
18. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
taky jsme včera výletili, byli jsme na Hluboký. Jrááása. já tam ještě nebyla, tak jsme si to tam prošli a bylo to moc fajn. Je to od nás sice kus cesty, ale Pavlík jízdu autem doslova miluje - vždycky to prospí :grinning:
18. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
jdu ho zkusit dát spinkat a provést něco se sebou. pááá
18. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Hojte holky
Vikulko malej je uz kus chlapa a je uzasnej :slight_smile:
Hrusti u nas taky hodne manza cte, ale nekeca me do toho. Asi proto , ze vidi ze je malej hrozne aktivni a furt sebou mele. A on manza jak pomaha tak vi ze proste maleho nejde dat do zadne tabulky. Ten kluk fakt nevydrzi bejt chvili v klidu, jedine kdyz ji. Jinak mlatime rukama nohama furt a ze spanku se alespon protahne . No fakt sila.
Holky me zaci tchyne srat docela pekne. Nejdriv jsem furt poslouchala jak je manzel hubenej jako bych mu nedavala najist ci co. Ikdyz co je se mnou tak pribral alespon ty2kg coz je u nej malej zazrak. No a vcera jsme byli na chvili u nich a zase jsem jen poslouchala, ze ma malej hlad protoze moc taha dudla. Ja ji proste nejsem schopna vysvetlit ze to dela od narozeni a kvuli tomu jsme zacali davat dudla protoze on uz pak nepije a jen si hraje. Ale to ne on ma proste hlad a ja si pak prijdu jako krkavci matka :frowning2: . Fakt jsem byla rada ze jsme jeli za hodinku domu. Nejhorsi je ze ja uz mu zkousela dat vic, ale to me je pak schopny vyblinkat vse co vypil. Jo a jen tak pro zajimavost bastime 6x denne120ml a jednou 150ml pred spanim vecer. Me to teda malo neprijde asi jsem ale divna nebo nevim. Dneska jdem odpoledne k dr tak jsem zvedava co nam rekne vazime uz urco k peti kilum :grinning:
18. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobre ranko holky!
Vikul, jsem si rikala, kde se se Stufkem toulate, ze uz jsi tady dlouho nebyla :wink:

Karca, nas prcek tedy tak daleko nekaka, ale zase umi curat pekne daleko. A to mame v detskem pokoji koberec, takze tatka ho bude muset pravidelne cistit :slight_smile:

Bobas, z tchyne si nic nedelej. Vsude je to stejny :wink: No, u nas uz asi manza vidi, ze pece o prcka neni zadna sranda. Vcera jsem ho dokonce donutila, aby prcka vykoupal, tak to s moji asistenci zvladnul.

Andy, my jsme jedli 7xdenne tak 100-110 ml, ted uz se budi cca po 3,5 hod., takze jime 6x denne, ale v posledni dobe je fakt hrozne rozezranej, musim se na to zeptat dr. Spapa 120-130 ml, a to driv papal v noci kdyz dlouho spinkal a mel hlad.Dneska uz to spapal a neblinkal, tak mel fakt asi hlad :confused:
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky maminky!
karci, dobře, že nic nečteš. nedělej to raději. nejlepší je se fakt řídit potřebama miminka :slight_smile: já už to tak dělám. včera byla berunka strašně přetažená, až tak, že nemohla zabrat a pak se pořád chrula. měla ještě jíst před půlnocí, ale už jsem ji nebudila, měla tvrdej spánek a vzbudila se sama ve 4 a snědla skoro za dva :slight_smile:
vikul, štůfek tam je fešák :wink:
bobas, papá krásně. a kolikrát denně? 6 nebo 7krát? na tchýni se vybodni. mně teda v sobotu dělala přednášku babička, takže mě to lezlo na nervy. ty její starý metody :angry: nejvíc mě tenkrát dostala, když mi řekla, že v tý autosedačce nemůže jezdit, že takhle sedět miminka nesmí :astonished:
18. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
hrusti, tak si roztáhnul asi bříško už a měl tam volný místečko :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Andy, mela jsi babi rict, aby se mrkla na tu osklivou reklamu, jak jede mimi bez autosedacky... to by pak asi neremcala.
My jdeme dneska poprve na ko k pani dr. Holky, jsem se zapomnela zeptat, jestli mame mit sebou neco? Nekde jsem cetla neco o pocurane plince???
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Andy 6x zbasti tu 120 a pak po koupani vecer vyzahne 150 takze ji 7x denne :grinning: Takze zbasti celkem 870ml a vazi necelejch 5kil tak si myslim ze fakt hlady nestrada :wink:
Holky jste hodny od moji rodiny jsem tohle proste neslysela ani omylem. Mama proste rika ze ja vim nejlip co malej potrebuje a ona je jen od toho aby ho rozmazlovala. No a pak prijedu ke tchyni a posloucham tohle. Fakt me stve. No snazila jsem se ji to vysvetlit ale ona je nechytrejsi takze jeste chvili a pak asi reknu neco manzelovi a ten sni asi vybehne :wink: . On je fakt zlaticko a stoji ve vsem za mnou. Pak ma clovek rad jezdit ukazovat mrnouse kdyz posloucha tohle. Jeste ze tchan ma rozum a ten ji taky rikal ze snad ja vim co je pro maleho nejlepsi. A ze malej roste jak z vody tak co furt ma.
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
hrusti, jí šlo o to, že tam nemůže takhle sedět kvůli zadíčkám. v autosedačce, kterou dělají pro miminka :angry: ta reklama je hrozná, nemůžu vidět. ani žádnou jinou od besipu :cry: pokud dr,nic neřekla, tak nenos. já beru jen plínku na zabalení nebo slabší deku. musíš ho tam slíknout a než kolikrát přijdeš na řadu, tak je ziminka :unamused:
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
bobas, tchýně a uzený je nejlepší studený :grinning:
18. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Bobas, moje mamca mi taky neradi. Vzdycky rekne, ze ted se to vsechno dela jinak nez bylo za jejich casu a tim to konci. Ale tchyne radi manzovi po telefonu, ale me nic sama od sebe nerekne. To me stve nejvic. Nastesti manza uz zjistuje, ze je fakt mimo, takze ji taky bere s rezervou.
Minuly tyden dostala jejich babca mrtvicku a tchyne nebyla schopna zavolat sanitku a volali ji az za jakou dobu. Manza se doma rozciloval, tak jsem mu rekla, ze kdyz je jeho mamca porad tak hrooozne chytra, ze me to prekvapuje, ze to nevedela, ze ma zavolat sanitku :angry:
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
hrusti, tak to mám dost :unamused: to jsou nejlepší takový :angry:
to mi připomíná, že v sobotu než přijela babi, tak mi volala a já ji říkala, že malá má rýmu ode mě a taky jsem si postěžovala, že od středy nekakala. ona na to pak volala na dětsk.pohotovost a aso to tam zdimenzovala, protože mi pak volala, že ta dr.říkala, že mám přijet se ukázat. jako nechápu proč dělá něco za mýma zádama :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
haha, ta tvoje babina ma taky dost :wink:
No nic,jdu rychle nalozit maso na jidlo, v 11 hod. mame papani a ve 12:15 hod. mame byt u dr. takze trosku nestiham :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
teda, ráno nikde nikdo a teď dočítám :slight_smile: malej chrupčil, tak jsem konečně zase dělala trošku pořádek ve fotkách, budu muset dát taky něco vyvolat. Jsem tak koukala, Pavlík na fotkách vypadá, jako by byl plešatej :grinning: , ale on je to náš blonďáček, tak ono to tak jen vypadá.
Před pár dny objevil, že se dají cucat ruce, tak teď máme furt pěstičku v pusince :grinning: dudlík nedudlík. Teď se nabaštil, tak půjdeme přebalit a zkusím ho na chvilku šupnout na deku, uvidíme, jestli bude mít náladu, kdyžtak ho zkusím uspat v kočárku na terase, mám dneska v plánu okna, tak snad mě nechá jedno dvě umýt :grinning: o víkendu jsem navařila kotel kuřete na paprice, tak se dnes nemusíme zdržovat vařením :wink:
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
hrusti, tak ať je vše oki :wink:
map, u nás se taky cucají pěstičky, ale jen když není dudla :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
map, ja si z naseho prcka delam srandu, ze je jako dedci. On ma vepredu plesku a vzadu haro jako blazen. Tak mu budu cesat prehazovacku jako to delaji stari dedci :grinning: :grinning: :grinning:
Nee, to si jen delam srandu. To bych prdolkovi neudelala :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Hrusti ja mam k doktorce vzdy plenku na prebali coz znamena i ubrousky kdyby nahodou a pak si doktori trvaj na te jednorazove podlozce pod prcka nebo latkove plene. Ja nosim oboje ale pouzivam tu podlozku a pokud ju malej neznecisti tak nemenim :grinning: Jinak ja k dr na 13hodinu tak jsem zvedava kolik malej pribral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hehe holky koukam ze je to s tema pestickama vsude stejny, to moje zviratko kdyz cumla dudel nebo pesticky tak u toho desne mlaska. A nejvic se me libi manza kterj mu furt rika ze je to fuj a rve mu dudel a malej mu ho vyflusne a soupne tam ruku :grinning: Musim upravit zase nejake fotecky a soupnu vam je sem. :wink:
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
hrusti, takhle jsme to měli taky, vzadu háro jako blázen, vpředu něco malinko, spíš chmíří a teď už máme hezký regulérní vlásky :wink:
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak dodala jsem alespon nejake fotky :grinning:
18. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme zpátky od dr a Davídek přibral za týden 250g takže super vypadá to nadějně bez dokrmů vše je v pořádku a davídek je zdravý a prospívá to říkal Dr. :slight_smile:
jinak za jak dlouho vám přišlo porodné ja si teprve dnes zažádala jinak mateřská pořád nikde :angry:
18. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
jéé, holky. To my máme taky. Já tomu říkám účes alá Tom, on to nosí podobně sestříháný :grinning:
anittko, to je super :slight_smile:
bobas, hezké fotky.
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.