• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hojky Anittko tak to je super moc gratulujeme :slight_smile: . Jo a porodne chodi podle toho kdy maji vyplatni termin na tve socialce tam kde si zadala :wink:. Me prislo na ucet ted v sobotu a zadala jsem tyden pred vyplatnim terminem u nas je 10 kazdej mesic a materska me chodi tak kolem 13 :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
holčiny máme fakt super mimča bobas mareček je fakt kouzelněj jak hajá na tygříka :wink:
fakt se mi ulevilo že malej prospívá měla jsem z toho docela blbej pocit ale ted jsem v pohodě .
no paní na sociálce říkala že někdo na mateřskou čeká i tři měsíce no mazec. ale porodný snad dorazí dřív. potřebuju si něco taky nakoupit na sebe skoro nic nemám :angry:
18. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Anitt pockej za chvili ucitis kazde ctvrt kilo na rukach :grinning: .
Holky nevim jak je to mozny ale nam jsou nektere 62 velikost tak akorat a nektera velka. No ale mensi velikosti uz jsem musela uklidit protoze to mu uz teda neni ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malej asi bude fakt celej manzel protoze me prijde ze se hrozne vytahuje :slight_smile:
Dekujem za pochvalu ta vzdy potesi :slight_smile: Ale oni jsou vsichni jarnacci kouzelny, ja kdyz mam depku tak vam projizdim alba a hned se citim lip. Ty nasi mrnouskove jsou tak kouzelni, ze to hned zpravi naladu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
anittko, mě mateřská chodí až koncem měsíce, myslím někdy kolem 23. :rolling_eyes: Nechápu, no mají ale tak prý výplatní termín, no tak hlavně, že to chodí, že.
18. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
bobas už ted mi to tak přijde někdy mě pěkně bolejí ruce hlavně se chce pořád chovat rozmazlenec jeden
map no přesně hlavně že chodí já uvidím je to moje první mateřská tak jsem fakt zvědavá kdy dorazí.
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak v Jižních Čechách bylo krásně, ale malou vzaly v sobotu večer prdíky a do jedné do rána tak moooc plakala, že jsem se bála, aby jí třeba neprasknul pupík. Hrozný a v neděli celé dopoledne to samý :frowning2: Naštěstí se to pak už uklidnilo, ale já byla na prášky - bylo mi jí tak moc líto... Teď tu leží v lehátku a má jedno oko zavřený a druhým pozoruju, co jako dělám :slight_smile:
Anitt, mě porodné přišlo asi za deset dní od doby, co jsem o něj požádala :slight_smile: Taky si musím koupit něco na sebe, ale musím počkat - nechci malou tahat už teď do obchodních center...
Bobas, krásné fotky. S tou tchýní je to všude stejný. Mě zase kecají do oblečení. Furt slyším - proč nemá malá čepičku? A to když byly ty parna a malá měla potničky, protože jsem ji moc nabalovala. Takže jsem čepičku vysadila. Hlavně furt slyším, že má studený ruce... A já jim nemůžu vysvětlit, že to miminka mají, i když je jim teplo :frowning2:
Jinak holky, nevím, čím to je, ale malá je teď rozežraná hrozně. Jedno prso cumlá dokud neodpadne - to je tak těch dvacet minut i půl hodiny - pak u něho usne. Ale za hodinu se znovu probere a znova. Včera jedno prso cumlala hodinu. Měla otevřené oči a i jsem cítila, jak to mlíčko polyká, takže to prso nepoužila jen jako dudel... Já krmím tak 6x denně a kolik vypije nevím, nemám váhu. Ale min. týden jsme měly už čtyři kila, takže přibíráme cca 250g za týden :slight_smile: Což je snad dobré...
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky,
nejak vas nestíhám,manža včera řadil kolem chaloupky,uklizelo se a umyvali okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem si udelala radost 2 trikama a krataskama :wink: za odmenu

hrusti fotky super,muselo tam byt nadherne,akorat jsem se naštvala jak jsi zhubla :grinning: ja se cpu čokoladama jak divá a co šlo dolu po porodu,tak jde zas nahoru :angry: co bych neudelala pro kojení

anitt tak to je super s tou vahou,že nemusíte mít dokrm,gratuluju mooooc
bobasku malej je kus chlapa,ma tvoje oči frajer :wink: moc vam to spolu sluší

zuzik my ted taky zažívame s bříškem :frowning2: ale krasne přibírate,Verunka je holka šikovná,s tím oblíkaním to znám taky,každy furt radí,si říkam kde všichni byli,když jsem potřebovala podržet po porodu

jinak k tomu porodnemu,vyplaci ho 2x mesíčne,k 10 a 20 dni v mesíci,mateřska mi chodí 13

andy tak dneska jsem koupila krabičku nutrilonu,kdyby bylo potřeba,ted jsem čerstve mrazila a davala mliko z mrazaku a malí ma stoličku v každe plince a pekne tekutou,včera i zelenou,asi je to mliko starší pro neho hladne,tak na to kašlu,manža ho odveze na jipku prdolkum a my dame nutrilon :wink:když bude potřeba
dneska jsem si v lekarne objednala ty homeopatika na mliko a chci kuknout na net na ty homeo pro deti na koliky
jo a na slovensku ty probio kapky 265kč,dobry že?
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
holky, přidala jsem nějaké fotečky do alba. Jen se nelekejte té fialové pusinky - to je genciálka :grinning: Inkoust nepapala :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky teda nestiham docitat, musim se mrknout na vsechny vase fotecky. Malovani bylo maso. Jeste dneska musim pouklizet. Vcera jako by nam nekdo vymenil dite. Porad plakal, hruza. Nic jsem neudelala. Dneska uz je nastesti zase hodnej. TUK TUK.
18. kvě 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
me porodne prislo brzo ale materska mi jeste nedorazila a to chodi taky kolem 13, tento mesic jeste nic :angry:
Strasneme stvou.
18. kvě 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik, taky máte zdlouhavý kojení co? My teda ne zdlouhavý, ale častý. No jo no, docela závidím holkám, když tu píšou, že kojí třeba po 3 a více hodinách. To my nevíme co je. Když je vzhůru, tak po hodině a něco, když zabere, třeba jako včera v autě, tak po dvou. V noci to dnes třeba s pitím bylo lepší, normálně si tak od jedenácti, dvanácti říká po dvou hodinách, dneska vydržel i tři, ale měl nějaký neklidný spaní :frowning2: furt se tam nějak šmrdolil, ale jinak to docela šlo.
18. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzik, kdeže ty to vlastně bydlíš, že jsem tak smělá? :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo a píšete, že nemáte co na sebe, že si musíte něco koupit. Cha, u mě je to to samý, vejdu se do jedněch kalhot, do jedněch džínů - teda ale totálně napraná, ze všeho mi přetajká břuch a taky jsem zjistila, že mám tlustčí ruce a záda - takový ty faldy na zádech. Holky nevíte na ně nějaký cviky? Každej den chviličku věnuju břichu a stehnám (prdel jak valach, fakt, co to těhotenství se mnou udělalo...a to jsem měla 13kg navrh, což bych neřekla, že je nějak moc), tak bych potřebovala něco na ty záda a ještě nějaký cviky na spodní břicho.
18. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
map, já právě kojím taky po těch třech hodinách, ale včera a dneska se dožaduje kojení častěji. V noci chrní ty čtyři pět hodin, ale dneska třeba zabrala až v půl jedný... Já bydlím v Chrášťanech u Prahy, ale rodiče mám v Loděnicích u Berouna. Jinak já se vejdu jen do těhotenských kalhot a to jsem už shodila dvanáct kilo ze čtrnácti. Ale přes to břicho žádný kalhoty nedopnu :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
to ještě trochu opadne, vždyť jsi furt v šestinedělí :wink: Mě to taky dost opadlo. Horší je to se mnou, malýmu už táhne na 10. týden a to už jaksi nesplaskne. Teda, ty shozený kila závidím :sweat_smile: Mě zbylo 7, no ted když se vážím, tak jak kdy - je to 6-8 nahoře :confounded: Teda kilča by mě zas tak netrápily, ale ty pneumatiky všude povolený, no jo no, a to se nalítám, v noci taky, kojim o stošest a stejně...doufám, že do léta to bude lepší a už se do něčeho vejdu. Zatím si teda nic kupovat nebudu, ať mám pořádnou motivaci :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky to zhubnete, ja uz mam jen navrch dve kila. Oblecu vsechno. Ale ze zacatku jsem taky chodila v tehu dzinach.
18. kvě 2009 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz
gratulace Verunce k mesíčninám!!! :slight_smile: at krasne rostete a jste zdraví,je to princezna
misi on včera tušil,že místo odpočinku a relaxace gruntuješ a asi se mu to nelíbilo,bude chytrej kluk :wink:
18. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
no přesně s tou váhou taky jsem pribrala "jen" 13kg a ted už mám 9 dole ale jsem povolená jako blázen . a to taky furt kolem malého kojim atd. tak snad za pár týdnů bude líp cvičit ještě nemůžu tak musím počkat. jinak já sikoupím jen kalhoty nějaký uni abych až do nich zhubnu víc je nemusela zakládat do skříně . tak nějaký pružný nebo plátáky na šnůrku atd. ale taky ještě s prckem nechci do krámu ještě chci ppár dní počkat.

zuzi krásné fota prostě máme nádherný mimča co na plat :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky dlouho tu nebyla ajíček a azaiela,nevíte o nich neco?
18. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no fakt holky tu dlouho nebyly a aza už od porodu nic. jen nám sem někdo napsal že rodila císařem že? tak snad jsou ok.
misi a co pejsek už je v pohodě? má prcka rád?

veru vše nej k měsíčinám :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
teda ted jsem cetla rozhovor s andreou veresovou ve story, to jsem se fakt nasmala, takovy kecy. Mimco je nejhodnejsi, manzel je super tata, v sestinedeli vsechno super, o deti se stara hlavne ona a je superstastna. Prislo mi to tak totalne neuprimny. No jo celebrity.
O ajickovi bude vedet andy. Ale Aza nevim, rekla bych ze tu nebyla od porodu a ani na klokanech.
18. kvě 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
anit jj dneska kdyz malej rano natahoval tak si dokonce lehl vedle kosika :slight_smile: A co tvoje kocicky?
Taky prejeme vse nej k mesicninam :dizzy_face:
Petrach nebo se mu nelibila ta barva co jsme vybrali :grinning: Ted chrni jak dudek. Musim jeste utrit prach a uklidit koupelnu a zidli od barvy :wink:
18. kvě 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte maminky, jen na skok.

Tak od včerejška je naše Natálka křtěňátko :slight_smile:
Bylo to super, všichni z ní byli nadšení a ona byla moc hodná. Půlku mše prospinkala a pak se vzbudila na samotný křest, ale ani nepípla a zamilovaně koukala na faráře :grinning:
Dostala hromadu nádherných oblečků, tak jsem to dnes vyprala a už se těším, jak jí zítra něco obleču. Dostala i krásný šatičky, tak jí je dám v létě, to se vdávají kámošky.
Po mši jsme šli na oběd a pak do sklípka, tak jsem si dala jeden pohárek vína, to snad neuškodí.
Tak se mějte hezky, večer tu snad budu dýl a vložím i fotky ze křtin.

Zatím pá....
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
kočička ok . vždy na něj kouká a očuchává ho ale musím dávat bacha aby ho třeba neškrábla nebo něco . pejsek je přecijen klidnější.
no jsme oba po o taksi dáme spolu chrupku a pak vyžehlím hromádku obr věcí Davídka :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Bemo gratulujeme ke krtu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
taky mám v albí novou fotečku ze včera já a davídek konečně společná fotka :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky, moc děkujeme za přáníčka :slight_smile: Je to jako by to bylo včera. Furt si ten svůj porod přehrávám v hlavě, asi jsem fakt nenormální, ale je to moje nejhezčí vzpomínka. Dneska nebo zítra jedeme Verunce koupit naušničky, aby byla frajerka. Ve středu to bude i na datum měsíc, tak jí je chci dát :slight_smile:
Misi, já ten rozhovor ani nedočetla, protože jsem chytla depku, že ona je takhle superšťastná a všechno zvládá a já jsem oproti ní utahaná a vycucaná :slight_smile: Takže tak :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Anitt tak to ocuchavani nafot :slight_smile: Ja ted haldu veci oprala a povesila :slight_smile:. jdu smejcit
18. kvě 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
holky to co celebritky píšou jsou fakt kecy. moc dobře jich pár znám takže klídek. jen pro noviny chtěj vypadat supružasně ale bud na to někoho mají a nebo jsou na tom uplně stejně jako my fakt. :wink:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
bemo, moc gratuluji ke křtu :slight_smile: Pak nám sem hoď určitě nějaké fotečky :slight_smile:
Anitt, moc hezká fotečka :slight_smile: A jak si tě Davídek zkoumavě prohlíží :grinning: Je rozkošnej! Mě tyhle rozhovory hrozně mrzí, protože si pak přijdu jako neschopná matka - i když v hlavě vím, že to prostě tak supr taky určo nemají a když jo, tak mají chůvu nebo někoho na úklid... Njn, ale když to člověk čte, tak si prostě myslí, že je hroznej :frowning2:
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.