• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,

Jen jsem vás prolítla očima,tak ani nevím nic pořádně.samozřejmě všem díky a gratulace ke kontrolám :wink:
Já jsem totálně unavená,malá v noci hodně plakala a nešla utišit-měla bolení,protože jsem si dala kuře s čerstvým chlebem a večer pizzu a jak jsem ted četla,tak misi psala že to nadýmá,ještě pořádně nevím co si můžu dovolit sníst a vypít :frowning2:
Je to krásný a když spinká tak je nejhodnější miminko,ale je to dost vyčerpávající...snad se brzy ten režim upraví :confused:
Zítra k nám přijde dětská dr.tak se jí na vše optám :wink:

No ted se po... a probouzí se,tak musím jít obstarávat...dnes budem poprvé koupat ve vaničce,tak snad nebude řev :grinning:
9. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Zuzi ja malinik byla ale nenadymal me. Za to po tom kojicim dobre prdim a malej taky :grinning: Ale aspon ho neboli brisko.
Bobas jj ja vim, je to mazec, ale kdyz jsme minule pani potkali tak nam rikala, ze ma harat jeste deset dni. Tak snad uz bude klid.
9. dub 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Buni klidne se ptej ja uz to mam jakz takz to jidlo vychytany. :grinning: Koupani je krasny, ze zacatku malej rval ale tak po trech koupanich se mu to zacalo libit. :slight_smile: Prvni tyden je zahul ale zlepsi se to uvidis.
9. dub 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
Mně přijde, že mě nadýmá vše zelené lupání, krom zeleného čaje :grinning: Jednou sem si udělala směs z maliníku, jahodníku, ostružin a jitrocele a docela sem pak trpěla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ta homeopatika - fakt se jich bere pět denně? Arnica a Gelsemium
9. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Vikulko, určitě přijedu na srazík, Štůfek bude našim mimíkům šéfovat :grinning: . Kdyby to byla fakt holčička Anička, tak by měli Vaši kluci nápadnici, jenomže jestli bude po mě, tak bude mít 2 metry a bude po námluvách :frowning2: . Loutku jsem dělala v ateliéru kousek od Karlova Mostu, krásně svítilo sluníčko, tak jsem si řikala, jak ta Praha je kouzelná.

Dávám do albíčka fotky dětského pokojíku a připravené koupelny.

Jé, Hrusti, to je super zpráva s tím CS0 na CS5, třeba nebudeme tak beznadějný případy.

Zuzíku, tak z mateřský 3500,- by mě fakt kleplo!!! Teď čtu dál a chechtám se tu, že Ti přišel i plat, to je dobrý!!! Hehehe

Andy, to s tou dělohou do srdíčka je krásný, se máš :slight_smile:

Misi, takže z Eliho už je hvězda, no hlavně, jestli se mu ten šáteček zamlouval, koukám, že si to měla dneska pěkně hektický, jak píše Anit, si drak.

Vikulka se má, jak rychle se dostala zase do sexy postavy, úplně jí ten šmrnc závidim, to já se určo nadřu mnohem déle.

Jinak jsem ale taky dneska krásná, mám dobarvený odrosty, tak se cítím skvěle, manža na mě sice asi 1 minutu koukal a rozdíl nepoznal, ale já ho poznám a to je důležitý.

K.
9. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Anitt, to je super, ze se ucetni angazuje a vyridila to. Tak snad to poslou brzo.

Misi, ty jsi tedy fakt drak :slight_smile:

Zuzanka, ja malinik piju, ale neprijde mi, ze bych se po nem nadymala. Ale je pravda, ze piju tak jeden vetsi hrnecek denne, protoze mi zrovna moc nesmakuje.

Karca, mate moc hezkou tu stenu v pokoji. A na manzu prd, ze si nevsimne, ze jsi byla u kadernika. Muj si tedy vsimne, akorat to vzdycky okomentuje, co mi to udelala na hlave za helmu, ze vypadam jako patnactka :grinning:

Tak jsem se sla mrknout na Chodov, puvodne jen mrknout a domu manza tahnul tri tasky blbosti. Prckovi jsem koupila jen bavlnene ponozticky, protoze ma same frote, tak aby se mu neparili nozicky :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj Hrusti, to je dobře, že si nakoupila, kor když přišlo víc peněz, to taky miluju. Já jsem teď ve fázi, kdy Anatomík snad už všechno má a možná si taky něco dopřeju sobě, jenomže jak píšeš, boty nelze kvůli nateklým nohám, oblečení je zbytečné v tuto chvíli, takže zbývají šminky a šampónky. Takže to ten účet asi moc neprovětrám.
9. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Karca, ja jsem si skoro taky nic nekoupila. Vicemene jsem koupila domu nejake mlsky, pak neco malo v drogerii, sobe jen v Marks&Spencer bezkofeinove kafco a polomacene susenky :slight_smile: Sice jsem v H&M koukala na takove pekne saty na leto, ale nebyla jsem si jista velikosti, tak jsem je radsi nekupovala. Az po porodu trosku zhubnu, tak pak udelam velky nakup... tedy doufam :wink:
9. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
holky, já pořád přemýšlela, po čem jsem tak nadmutá a on za to může maliník :grinning: Njn, když on je tak dobrej, že ho budu pít dál. Já už mám taky doma kojící čaj, tak jsem zvědavá, jaký bude :slight_smile:
karca, no sice mi výplata přišla, ale budu ji vracet - jen co mi přijde doplatek mateřské, budu muset vracet část výplaty. Je to kocourkov. Člověk se musí spoléhat fakt na sebe.
9. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Zuziku, ja jsem manzovi rikala, ze mi prislo na ucet nejak moc penez, ze mam obavy, aby to v praci nejak nespletli a nemusela jsem neco vracet. Tak mi rekl, at po tom nepatram, protoze co jednou peklo schvati, uz nenavrati :grinning:
9. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
no to mi Petr říkal taky, jenže já vím ze školy, že se to bere jako neoprávněné obohacení, když víš, že ty peníze nesouhlasí a přesto si je necháš :frowning2: To já bych si je nechala, ale pak z toho mít nějaký oplétačky nechci....
9. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky Holky!!!!

MISI, prosím tě, chtěla jsem se tě zeptat, jaký ten kojící čaj piješ, že vám dělá tak dobře na prdíky??? Taky bych ho zkusila. Malej je zlatíčko hodný, ale někdy se pěkně kroutí a řve, když si chce prdnout. Tak předem díky!!!
9. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak jsme narozeniny hezky oslavili, dost se povedl, jen nám přijde nějaký moc sladký. Ale jíst se dá :wink:
Zašli jsme s manželem na večeři a já si dala překvapivě špagety s boloňskou omáčkou, najednou jsem na to dostala hroznou chuť. Jindy by mě nenapadlo si tohle jídlo dát v restauraci.

Jinak holky, teče vám taky to mlezivo? Já spávám nahá a teď jsem měla úplně zalepený povlečení a prostěradlo, to si mi ještě nestalo.

Když jsme se o tom dnes bavili, tak mi konečně přišla mateřská, konečně.
9. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Vám už někomu přišli penízky z finančáku. Myslím jako přeplatky na daních?
9. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Ambert, jé vidíš přeplatky na daních, na ty jsem úplně zapomněla. Mě ještě nepřišly, ale já to letos zase dělala na poslední chvíli :wink:
9. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Manža to odevzdával v polovině března, už aby korunky dorazili, vyšlo mu to na 21 tisíc
9. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
bemo, mlezivo je fajn, mě vytéká od pátého měsíce :grinning: Poslední měsíc a půl i ve dne, takže vložky do podprsenky jsou už teď moje kámošky :slight_smile:
ambret, mě přišly už s březnovou výplatou, ale mě to dělal zaměstnavatel.....
9. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
jé bemo a gratuluji k mateřské :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
bemo tak to je dobře že jste si to užili .
já jdu do koupelny oholit a spinkat zítra vstávám v 5.30 tak at jsem ok.
dobrou noc kočky a pohladtě bříška papa :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zuzík a přišli ti na účet? Manžel to dal aby mu to poslali složenkou. Tak to už by nám to taky mohlo brzy přijít
Bemo, to je dobre, ze jste si to uzili :wink: Jinak mlezivo mi tece, ale jen obcas a trochu. Ale PA nam rikala, ze pak pred porodem a behem porodu ti muze tect hodne, ze treba budes mit mokra kola kolem prsou na tricku :confused:

Ambret, me by mel vracet dane zamestnavatel jeste s posledni nemocenskou za brezen.
Anit, dobrou :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Anitt, dobrou noc. Zitra drzim palecky a dej vedet, jak jste dopadli u dr.

Ja se taky loucim. Jdu si cist a urcite u toho vytuhnu. Hezky vecer!
9. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
jj, ambret, přišli mi na účet. Složenka by měla přijít už brzy...
Anitt, dobrou noc a dej zítra vědět, jak jste dopadli na ko. Hrusti, taky přeju dobrou noc :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jé Anitt, tak takhle brzy jsem nevstávala ani nepamatuju :astonished: tak šup do postele a dobrou noc.

Mě to mlezivo taky teče už asi od pátého měsíce, ale ne teda tak, že by to vyžadovalo tampony do podprsenky.
No, asi teda ještě rodit nebudu.

Mě teda dmes zase miminko dělá super boule na bříšku.

My máme zítra taky kontrolu, ale asi půjdu jen na monitor, tak už se těším, snad tam budou nějaké slušné stahy.

Holky, dobrou noc a pěkné sny, nikdo z nás nemůže vědět, jestli už příští noc nebude za řevu, kojení a přebalování, tak si to ještě užívejme :wink:
9. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Aji odpoved je v IP :slight_smile: Ja se divam na Ano šéfe! Docela se u toho bavim :grinning: Holky budte radi za mlezivo ja ho nemela a malyho sem musela prikrmovat v porodnici.
Me taky dane uz prisly, v terminu vyplaty. :wink:
Sem zvedava kdy mi prijde materska tento mesic, jestli pred nebo po Velikonocich.
Bemo to je super, ze jste to tak krasne oslavili. Jsem zvedava jak se zitra domluvite ohledne te navstevy.
9. dub 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
Vy jste kecalky, ukecaný. My byli na návštěvě ještě. Zítra taky vstávám v půl sedmý bych měla, ale se vidím jak straším v pět zase. Tak proto se sprchnu a zalezu do pelechu. Jdu na ten rozhovor a anesteziologem.
anitt, ať Ti to zítra dobře dopadne a dozvíš se konečně něco bližšího.
bemo, já mám taky dneska paratvary z bříška. Mám ho šišatý jak blázen a malá se pořád vrtoší :slight_smile:
Mlezivo mám taky a navíc se mi nalila prsa jak blázen. Jednu noc jsem měla dobrej koláček, ale na tampony to taky ještě není. Jenže já piju hodně Meltu, tak to možná bude tím. Tu bych Ti Aji taky doporučovala :slight_smile:
ambret, mně taky přišly daně v termínu výplaty, tedy 6. :wink:
9. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky, mně mlezivo neteče, tak Vám ho závidim. Vlastně krom břicha nemám žádné příznaky :confused:
Daně mému manžovi taky přišly, podniká a podával přiznání, tak to Ambret musí dojít každou chvilkou, z práce mi myslim taky dorazily, výplata byla vyšší, takže to bude asi ono.
Taky jsem koukala na Ano, šéfe a taky se u toho bavim, je to super relax, akorát mám vždycky na ty jejich bifteky chuť. :dizzy_face:, takže vlastně trpim.
9. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobre ranko holky
Tak ja hlasim 2v1.A spinkala jsem jak miminko :slight_smile: Jen jsem se v noci pekne spotila a nevim vubec proc tak jsem se musela kolem treti rano rychle sprchnout :slight_smile:
Anitt drzim palecky na KO a dej vedet jak jste dopadli :wink:
Karca me taky mlezivo netece. jen mam obcas kapky :slight_smile:
Bemo to je super ze jste si to uzili. A jsem zvedava urco se ozvi po KO jestli ten hmat pomohl. :slight_smile: Drzim pesticky aby ano. :wink:
Holky jinak ja vcera vecer koukala jak tulpas, manzelovi volal jeho kamarad jestli nechcem prijit dneska na grilovacku. Tak se mu manzel omluvil a rekl, ze ted urcite ne. Ale v lete ze se urcite ukazeme. On si ten kamos neuvedomil,ze mam tesne pred porodem. A manza proste chce abych mela ted klid :slight_smile:
10. dub 2009 v 06:38  • Odpověz
Dobrý ránko! Tak straším od půl pátý a žáddný dopolední vyspávání dnes nebude :unamused: A to jsem se ještě každou hodinu budila na wc a tak, takže dnes budu zoombice, ale krásná, protože jdu ke kadeřnici :sweat_smile:
bobas, to já bych klidně šla, snažím se chodit pryč, odreaguju se tak a nemyslím pořád na porod, i když každý je jinej a někdo chce prostě klid. To já jsem teď nějak překvapivě akční :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tím pocením to říkám včera dr. a ona mi říká, že to je přece jasný, že už mám velký bříško a tak, takže asi normálka a brnění rukou prej taky normalka, děloha utlačuje nějaký ty průtoky :wink:
Jéžíš, mám co dělat za 40min.mám být v JBC v nemocnici popovídat si. Tak já frčím, holky.
10. dub 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.