• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
zuzi bud v klidu fakt to tak není časopisy a noviny píšou tak aby se todobře četlo. jsme normální holky a zvládáme to všechny tak jak máme :wink:
18. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
aniit fotka super,bych chtela mít tve kila navíc :grinning: vypadaš suprove a štastne,takže budeš zřejme celebrita :wink:
zuzik až budeš mít paní na uklid,tak budeš taky stíhat všechno :wink: možna že nejsou ani zpoloviny tak spokojene jako my,nemají žadne soukromí
18. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Bobas, Marecek ma takovych vlasku :dizzy_face:
Zuziku, mala vypada jako kdyby bastila borůvky :wink:
Bemo, gratulace ke křtinám :slight_smile:

Holky, jsme zpatky z kontroly a mame 4,38 kg a 53 cm. Jsme kus chlapa :grinning:

Co se tyce vahy, tak ja jsem na pred tehu vahou, ale jsem asi jinak tvarovana, protoze mam jeste brisko a prijde mi, ze mi neco zustalo na zadku a stehnech :angry: Uz se taky tesim, az vyrazim do obchodu a neco si koupim na sebe. Zatim taham jen tehu kalhoty, protoze me v nich neboli ta jizva. Do normalnich kalhot se nacpu, ale je to fest :angry:

Anitt, ja jsem si zadala o porodne pred 2 tydny a v sobotu mi prislo na ucet. A to mi minuly tyden prisel dopis, ze ho mam dostat do cervna. Tak jsem byla pozitivne prekvapena :wink: Prislo mi to spolecne s materskou a jsem v baliku :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ted teprve rychle obedvam a mam kureci placicky ala Bobas mnam :grinning: A k tomu zeleninovy salatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hojte holky
Diky za pochvalu, nas ted servala pani doktorka ze jsme pribrali zase moc. vazime 4810 no a prirustek je diky tomu 700g za 14 dnu a to je prej jednou tolik nez bychom meli. Takze musim mu prodlouzit intervali krmeni a nezvysovat davku. Jo a diky tomu jak sebou furt mele tak ho nemohla pani doktorka poradne poslechnout a dala nam doporuceni na detske kardio pro jistotu. Tak se musime objednat :frowning2:
18. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj maminy,

Holky koukla jsem na fotečky a fakt úžasný :slight_smile: A Anittko,ty vypadáš jak modelka :wink:
My jsme včera měli den:malá naspala přes den jen 40 minut(2x20) to fakt nechápu,jak to takovej človíček může zvládnout,ale večer byla už tak přetažená,že furt brečela a nemohla zabrat,tak ji tatka vzal a pochoval a v tu ránu klid a spánek :dizzy_face:
A krásně v noci spala 7 h.a po napapkání ve 4h ještě dalších 3,5h.tak jsem se krásně vyspala :wink: A ted tu spí na sedačce taky už 2 hodky,tak jsem mooooc ráda :slight_smile:

Zuzi-vy budete dávat naušničky už v 1.měsíci?My se chystáme až tak ve 3. Dostane zlatý dětský kytičky s červeným kamínkem po mě,už je mám pro ni vyblejskaný :slight_smile:

Jinak s tím kakáním do dálky se nám taky už stalo a byla poprděná celá zem a trochu i zed :grinning:
Mě se zatím nikdo do oblíkání ani do výchovy nestará,jen že proč nedávám čaj a kvůli autosedačce,že se jí tam bortí záda,ale to se nedá nic dělat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
hrusti tak to jsi teda pracháč :slight_smile: už bych taky chtěla
bobas klid to je pořád něco bud málo nebo zase moc trochu mu sniž dávku a klid. hlavně že nechudne ne?
kardio na škodu není alespon ho porádně prošetří
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jinak my máme tento týden spoustu doktorů:zítra malá kožní(kvůli pupínkům)já gynda,ve čt-kyčle a pá-dětská a příští týden neurologie(zaklání při spaní hlavičku a preferuje pravou stranu) tak budem vejletit :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
hrusti to bříško zplaskne,neboj..pekna vaha
bobasku bude to labužník,rad si popapká,dyt si spomínam,jak jsi nam v tehu psala,co zas bude dobreho :stuck_out_tongue_closed_eyes: samá svíčková atd.hlavne že je zdraví,kdyby jíst nechtel,bylo by to horší ne?
my jde, taky na kontrolu na kardio nekdy v červnu,musíme že se narodil tak brzo,ale naposlech tam nic nema,u vas to bude taky dobre,kolikrat je tam šelest v porodnici a vymizí
18. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Já už mám taky porodný i mateřskou-řekli do konce května a už je to tam :wink:
Peto já měla svíčkovou dneska :grinning:
Jinak u mě váha přebývá akorát 2 kg,ale bříško mám taky povolené,už at můžu začít zpevnovat :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Díky holky.
Tak dnes jsem poprvé půjčila Natálku na procházku. Včera si ji sice taky vzali tchánovci a švagrovci, ale já z toho měla hroznou depku. Mám ji u sebe od rána do večera a najednou si ji vezmou někam pryč a já z toho byla fakt mimo a byla jsem na manžu, kterej to zařídil pěkně naštvaná, že se mě ani nezeptá a dá jim ji.

Holky, nevíte někdo, kolik by mělo miminko v pěti týdnech asi vycucnout za jedno krmení?
Natálka včera vytáhla 100ml mého odstříkaného mlíčka a mě to přišlo moc.
Jinak už vážíme 4,20 kg.

Jo a nějaké fotky jsem tam už dala.

Anitt, moc vám to sluší s Davídkem.
18. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
buni, naušnice jí ještě nebudeme dávat do oušek :slight_smile: Jen jí je chci koupit k jejím měsíčninám, ale píchnout jí je dáme později.
Bemo, krásné fotky - malá teda byla krásně hodná, když ani neplakala :slight_smile: Moc vám to na společné fotečce sluší.
18. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Bemo super fotecky, vypadas tam jako holcicka :slight_smile: a mala ma uzasnou zavinovacku s napisem :grinning:
Anitt jste krasna dvojka :slight_smile: Moc vam to slusi, nekdo je holt fotogenickej. Ten svetr ma malej krasnej :wink:
Andy mate krasnou barvu v obyvaku :slight_smile: a co znamena ten popisek u posledni fotecky?
buni kacenka je kocka, to jak je v klokance, super :grinning:
Bobasku tygrik nema chybu :slight_smile: Hrusti krasny kvetinovy fotky :slight_smile:
zuzik taky krasny fotecky, jeste jsem zvedava na ty z Hluboké :slight_smile:
Petrach Simunek krasne roste, jak tam spinka je rozkosnej
:wink:
18. kvě 2009 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz
bemo sluší vam to,jsem z toho nameko :slight_smile: už se na to taky teším
a mame stejny kolotoč nad postylkou
k te davce,zaleží spíš kolik vypije denne,100 ml na vaši vahu je v pohode,my dame 80-90ml a ma přes 3 kg
18. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
misi, tak to na Hlubokou budeme muset zajet a něco nafotit :slight_smile: Na výletě tam byla teď Map :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
míšo díky :slight_smile:

Bemo-a jak jste malou pokřtili?pěkný fotečky :wink:
18. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Druhé jméno můžeš a nemusíš dávat. My jsme nedali, protože svatá Natálie taky je, takže jen Natálka :slight_smile:
Děkujeme holky. Jdu si konečně lehnout .... :wink:
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
holky,máte krásné fotečky :slight_smile: anittka tam s davídkem, vypadá krásně :slight_smile: křtiny malé natálky se mi taky líbí :slight_smile: bobáskův mareček je super :frowning2:
peto, jak často si s malou používala rourku? my baštíme um proti zácpě a ona ji paradoxně má :confounded: tak ji musím obden pomoct rourkou, protože tlačí a pořád se svíjí.přitom cvičíme a probiotika taky dáváme. tak jen, abych ji nijak neubližovala. má vždy po tom takovou úlevu.
buni, s tím čajem to mám taky. nikdo si nenechá vysvětlit, že není třeba. prej dřív jim čaje cpali už v porodnicích :confused:
bemo, ta 100 je takový ideal průměr :wink:
já mám pořád +6kg, ale z 22kg, takže to docela jde. akorát tu mám vše v 36velikosti a včera jsem nedopla 38, tak o 2kila a ve 40 ty suprácký džíny neměli :frowning2: ale od června jdu do bruslí, powerjógy orbitreku, co mám doma a budu krásná zase. dieta nepřichází v úvahu, kvůli mlíku, ať ji dávám aspoň ještě tak měsíc dva, i kdyby jednou denně, tak stejně ji to pořád něco dává.
18. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
misi, to je u mamky. ona se stěhovala, tak dělala nově byt. má to teď fakt krásný. ten napravo je její přítel asi o 6let mladší :sweat_smile: takže takový nevlastní švindl děděček.
my už máme naušničky doma. kdy se můžou poprvé propíchnout ouška? sice to asi nepřežiju až jí to budou dělat, ae lepší teď než když bude starší a více vnímat.
18. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
jůů, elinek se scottym jsou k sežrání a taťka jak podporuje v pasení taky parádní :wink:
18. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
diky andy, zuzik me to zmatlo, ze jsi psala ze jedes na vylet do Jiznich Cech a tam je Hluboka :grinning: Tak se mi to nejak spojilo. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to je tedy novych fotecek mimisků. Vsechny mate moc pekne mrnousky :slight_smile:

Bobas, my jsme taky hodne pribrali, ale dr. nastesti nic nerekla. Rikala jsem ji, ze ted chce hodne jist a ona na to, ze kazde mimi si svoji davku urcuje samo :astonished: Maly zacal nejak pokaslavat, tak snad tam nikde nic nechytnul, byli tam nejake deti s kaslem :angry:
18. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem koukla na Vaše nové fotečky a fakt úžasné, ty miminečka uklidňujou a dodávají sílu :slight_smile:.

Jinak, já už taky pořídila Anče naušničky, tady z té stránky http://www.ceskesperky.cz/detske-nausnice-bile/, přijely do 3 dnů, tak to byla rychlovka, koupila jsem ty srdíčka (byly nejlehčí a jsou fakt moc pěkný i v reálu). Doktorka mi řikala, že píchnout dírku je dobré až po všech očkováních, takže ve 4 měsících, ale myslim, že Janinka píchala mnohem dřív, že jo?

Holky, za jak dlouho se Vám vstřebaly ty stehy po porodu. Všechny chodíte na kontrolu na gyndu a já si neumim představit, že tam půjdu s těma stehama, nebo je to normal? Mně to přijde takové divné se s tim ukazovat mému gynekologovi, asi jsem stydlivka.

Bobas, myslim, že s přibíráním na tom budeme podobně, ale teda nevim, jak to pak Ančí zkrouhnu, to by asi řvala jako divá, kdyby nedostala tu svou dávku. Naštěstí moje doktorka asi prudit nebude, protože řikala, že každé miminko je jiné a že z toho stejně vyrostou. Zítra tam jdeme a pak taky na kyčle, tak pojedu poprvé autem s malou :slight_smile:.

K.
18. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
karca, anička je kočka :wink: Jak je s taťkou, tak ta fotka je super :wink:
18. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Karca, me po cisari vyndali stehy uz v porodnici. Na kontrolu na gyndu jdu 1.6., tak jsem zvedava. Snad to nebude moc bolet :pensive:
18. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
hrusti, neboj po císaři dole snad nic nebude bolet. Teda až na ty manželský povinnosti. To mě teda bolí a to mi tam ani neprošlo miminko :unamused:
18. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Karca ja jak jela poprve s malym autem sama tak to bylo neco, nakrmit, slozit kocar, pripevnit sedacku. Byla jsem na sebe strasne pysna jak sem to zvladla :grinning: Jinak ja mel jen dva stehy a ty mi vypadli uz v porodce.
18. kvě 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
to naše miminko se dneska jen nají, říhne a spí :confused: asi mi chtěla dát dárek v podobě toho, že bude celý den hodná. to je zlatíčko :dizzy_face: snad si to nevybere v noci :confused:
18. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
tak já nevím, čím to je, ale dneska malá je fakt divná. Papá cca 40min, jenže v průběhu toho, co cucá, tak se několikrát odtrhne a začne okamžitě brečet. Vždycky jen vydá brek a je hrozně naštvaná... Vůbec nevím, co to je. Navíc mě fakt zaráží, že od včerejška chce jíst třeba po hodině a papá hrozně dlouho. Pak jí hrozně škrundá v žaludku a ona se kroutí jako paragraf :frowning2: Nevíte, co by to mohlo být? Je to normální?
18. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Zuzi, to je určo ten růstový sprut, Natálka má to samé. Hodně sil a vydrž.
18. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.