• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti-už ty kapičky mám doma v lednici,nechala jsem si je taky dovést ze Slovenska od kámošky,ale ještě vyčkáváme.A jak že se užívají?Já ještě ani neměla čas přečíst leták :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted si totiž myslím že má ten růstový spurt v 6 týdnu :unamused:
celej den nic nenaspala a ted už dávno spávala a ještě tu kouká u tatky na klíně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Buni my uz taky pouzili v pripade nouze moje mlicko ve flasce ale jen vyjimecne, odsavacku nemam, odstrikavam rukou tak to je nadlouho nez se nashromazdi davka co mu staci :grinning: ale nemam pocit ze by pak nechtel sat z prsa.
Je to fakt potreba nekam vypadnout, strasne ti to pomuze, me pomaha i ta hodka kdy jdu plavcit nebo na pedikuru nebo na kośmetiku nebo ta kadernice ale tam byl malej se mnou.
Ja dneska konecne zkulturnila terasu takze jsem se odpo vyhrivala pod slunecnikem, malej chrnel vevnitr, pila jsem si caj a cetla casak, proste pohoda. A ted vecer jsme taky s manzou sedeli venku a malej chrnel vevnitr, bylo to uplne jak pred mimcem :grinning:
Ale musim koupit ty chuvicky, zbytecne pak beham pri kazdem podezrelem zvuku dovnitr.
S tou hlavickou, jsem cetla tady na koniku diskusi a maji to pry skoro vsechny deti, tak me to uklidnilo. Malej moc na boku nespi, ale zkusim ho tam davat jak radite.
20. kvě 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
AHoj holky!
My jsme meli dneska dobrou noc. Prcek dostal napapano kolem 22 hod. a rano jsem ho v 5 hod. musela vzbudit. Ale pak uz nezabral, vzdycky jen na chvilku a pak se budil a kricel. No, ja nevim, jeslti ma hladik. Mame stolicku do zelena a odpoledne a vecer je vzdycky breci, ze mu 120 nestaci. Nevim, jak dlouho to vydrzim, asi o vikendu vymeknu a navysim mu davku :confused:

S tou hlavickou je to asi normalni. Ja jsem se na to ptala dr. a ona rikala, ze to je u miminek normalni, ze toci hlavicku na jednu stranu. Pry kdyby to nedelal, tak by nebylo neco v poradku. Na druhou stranu zacne hlavicku tocit sam az tak mezi 2. a 3. mesicem. Jsem ji rikala, ze to resim tim lezenim na boku na druhe strane a rikala, ze to zalezi na me, ale neni to nutne. Mne jde spis o to, aby nemel moc sisatou hlavicku :grinning:
21. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Jo a do obchodu uz se tedy taky tesim. Jeste dva tydny a az skonci sestinedeli, tak vyrazim. Bud sama a manza bude hlidat, nebo s prckem. Uz se faaaakt tesim.
Dneska mi prijde na navstevu kamaradka z Berouna, tak se moc tesim, si prijdu jako normalni clovek a ne jako prebalovac plenek a krmic mlicka :wink: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jsem už si 3 dny tou el. odsávačkou neodsála mlíčko a zatím je to dobré. Nedělají se mi záněty tak usíim zatukat a mohu tu odsávačku konečně prodeat. :wink:
Sice mě štve že nemám mlíčko vytáhla jsem tak 5 ml ale co mohu ělat , hlavně že mi bude malej přibírat.
Jinak už jsme museli koupit odsávačku hlenu na vysavač a krásně to malému vytáhne ty hleníky co tam má.
Jak zvládáte koupání?? Já dobře Davídkovi se to líbí akorát já mám problém ho pak přehodit přes ruku abych mu umyla zadíčka tak bojujem :wink:
Já byla misi taky u kadeřnice a mohu říct že vypadám konečně jak ženská, předtím jsem si připadala nemožně :unamused: ted jen schodit ty kilča po porodou už je nemám ale dala jssem si za úkol schodit ještě min. 20kg abych byla jako za svobodna a né jak po těch hormonech po umělém :frowning2:
V úterý jsme měli 1.měsíc tak jsem si říkala jak rychle to utíká, ale zatím máme velikost 56
Dnes budu holky volat na sociálku kvůli té mateřské tak mi držte palce at už konečně mi to schválí :wink: tak pa dnes bude hezky tak si to užijte :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj maminečky,

tak včera nebyl vůbec čas a tak jsem vás zanedbala. Šli jsme s Natálkou ven a kámoška se svým mimčem musela pak několikrát objíždět náš panelák, protože se malá zasrajdila až na hlavičku a pak to dovršila čůráním až na zem, tak jsem ji šupla nemilosrdně do vany a šup pod sprchu a ono se jí to líbilo :grinning:

Pak jsme drandili venku asi 3.5 hod a celou dobu prospinkala. Doma byl klid, ale potom k večeru opět řev jak blázen, jako předtím a pěkně se kroutila, měla zase chudinka bolení. Ale pak ji to přešlo a kolem 22 hod přestal křik a jen koukala a pak sama usnula.
V noci se nějak nechtěla vzbudit, tak jsem si musela odstříkat a během pár minut jsem ze sebe dostala 60 ml a včera taky. Tak mám alespoň nějakou sychrovku, kdyby byla nějaká ta laktační krize.

Já už pomalu budu muset velikost 56 dát pryč, už je v tom pěkně našponovaná.

Natálka taky mívá hlavičku víc na jednu stranu a myslím si, že to každé miminko.
21. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Buni, neboj, když jí dáš jednou za čas z flašky, tak ona nezapomene sát z prsu. Já občas odsaju, protože mě třeba bolí bradavky a dostane to z flašky a další krmení už je zase z prsu a nezaznamenala jsem vůbec žádnej problém.

To chápu, že považuješ jako jediného vhodného hlídače taťku, to já taky, tam jsem pak úplně v klidu a vim, že je postaráno.

Misi, ty si umíš krásně udělat pohodu, to se mi líbí, budeš mojí inspirací. Včera jsme taky seděli s manžou venku a popíjeli vínečko na lavičce a Anče chrněla doma, ale bez chůvičky si to teda neumim představit.

Dneska jdu na masáž, chodim jak stará babka, záda mám pěkně bloklý, doufám, že mi to pomůže :frowning2:. Pokud vyjde krmení, tak jí vezmu s sebou, masáž trvá 30 minutek (jdu jen na záda), tak by snad mohla hezky spinkat.

Hrusti, ty se máš, že máš aspoň přehled, kolik malej sní. Anče děsně přibírá, je z ní koulička, ale z toho prsu to člověk nezměří, tak jestli jí 200 ml, tak já o tom nemám ani tušení, obřík můj jeden.
21. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Marek, my koupeme taky bez problémů, Anče se to líbí, zádíčka nijak extra neřeším.
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Karco, no prave ze vidim jak prcek chlasta. Obcas by to bylo lepsi nevidet... s tim jeho apetitem :grinning:
Ja tedy na chuvicky nedam taky dopustit, i kdyz nam to obcas rusi sousedi. Parkrat se mi stalo, ze jsme tam slyseli uplne jine dite :grinning:
Karca, Anicka byla obrik uz pri narozeni, tak to neres. Uvidis, co ti rekne dr. :wink:
21. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Miši-to se teda pěkně nadřeš rukou :confused: já jsem to taky zkoušela,ale víceméně,to spíš po sprše kapalo samo :wink:
závidím,jakou si umíš udělat pohodu :slight_smile:

Karčo-díky za uklidnění,tak snad nebude problém :slight_smile: užij si masáž :wink:

Malá v noci spala od 22:30-6:30 bez krmení,tak jsem se aspon vyspala :wink:
jinak nám došli chůvičky a kolotoč,tak začnu dávat prdelku do postýlky.
jo a ten kolotoč kdo máte,jak dlouho se vám točí a hraje?tento jen tak půl minuty,ani ne...to abych tam furt stála :unamused:
21. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Buni, nam taky dlouho nehraje, ale prckovi se zatim ta hudba nelibi, takze mu ho poustime jen kdyz ho chceme probrat :grinning:

Misi, tedy tu pohodicku ti fakt zavidim. Ja se k tomu doufam taky casem propracuju :wink:
21. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Já se taky těším, až někam vypadneme, klidně i s malou, ale aspoň někam mezi lidi.
Za nedlouho se budou vdávat moje kámošky a já se hrozně moc těším na lidi a na oslavu a taky na to, že se trochu upravím a udělám ze sebe konečně člověka.

My máme taky kolotoč, asi týden a Natálce se líbí, když ji potřebuji nutně zabavit, tak ho natáhnu a ona kouká a brouká si s ním :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojte holky,

tu hlavicku nahlasim, ale myslim ze to bude ok. Chodime ted na to cviceni motoriky a ta pani rikala ze mala tu hlavu sice hrozne vykrucuje dozadu ale ze lezi v rovine a jinak ostatni motorika ok, tak ze by to nemelo vadit a asi se ji to jen libi. Ona totiz cuci za sebe kdyz je tam neco barevneho a tak - proste zvedava baba. :grinning: ale dr se na to radeji optam. :wink:

Tak me prepadla chripka - uz jsem vcera citila ze me boli kolena a svaly a leva strana ucha a krku ale ja pobihala v bikinkach po venku a sup dneska budu lezet - jenze kdyz byl takovy sileny hic tak bych se jinak upekla :grinning: I malou jsem mela vyslecenou - jen jsem ji nechala vrch, takze se opalovala se mnou - ale bohuzel byla natrena 50kou takze je porad bila :grinning: Nastesti hlida mamca a mam navareno ze vcerejska takze mam klid ale stve me ze toho mojeho puclika nemuzu opusinkovat. Ale jak to znam tak zitra mam po chripce klid - se me to drzi vzdy max 2 dny.

Jdu si vzit notasek do postylky a docist vas - jsem to jen v cuku letu proletela. :unamused:
21. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
áááá vše nej Moničce k svátku :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Bemo taky máme jít na svatbu 13.6.do Znojma,ale ještě nevím jak to udělat jestli jet i s malou....bude to tam přes noc a to bych se asi ani nepobavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hrusti uzij si kamosku z Berouna.

Buni ja davam taky lahvicku a prso a ja mam spis problem ze ona lahev uz nechce ale chce jen prso :grinning: Jak vidi lahev tak cpe automaticky pusinku k prsu a i pres tricko je schopna se prisat :grinning:

Melince se kolotoc libi - vzdycky ty hrosiky pozoruje a je fakt ze dlouho to netoci - max tu minutu :frowning2: Ale ona na ne kouka i kdyz se netoci tak je to v pohode

Miso my mame takovou siestu kazdy den. :grinning: U nasich mame kolebku - tu supneme na balkon, sedneme si vedle ni na balkon a popijime kaficko a kecame - jeste se vzdycky stavi segra, nekdy i ta druha tak je tam vylozene babinec - tatka vzdycky radsi utika :grinning: Ale bez tech chuvicek si to neumim predstavit. Hlavne kdyz prcek spi v kocarku a ja jsem doma nebo v domecku.

Hrusti tak ty chuvicky zkus dat na jinou frekvenci. Nam se to stalo uz taky. Mame philipsky a jednou jsme meli ten prijimac co se dava k miminku vyply ale ten hlavni jsme zapomeli vypnout a porad jsme slyseli plakat mimco, tak peta lital porad vedle do pokoje a ja nej koukam co mu hrabe kdyz ten prijimac stoji hned vedle toho hlavniho. Asi po 3 jsem mu to rekla tak byl uplne na nervy ze si z nej mala dela srandu - ze si hraje s hrazdickou a kdyz prijde do kuchyne tak zacne plakat :grinning: Tak to soupl na jinou frekvenci a je klidek :slight_smile:

S tou velikosti - my uz mame 68 - jeste neco obleceme 62 ale to uz vetsinou jen kalhoty a nejake body a trika. Jinak jedny dupajdy 68 uz jsou nam taky male. Rychle objednavam na netu jeste nejake vecicky, hlavne na leto tak snad ji to nebude male jeste nez to oblece :grinning:

Karco me dr rikala ze kdyz prcek pribere hodne jen z kojeneho mleka tak to nevadi - ba naopak. Ja se toho taky desila ze bude jak kula, ale kdyz to neva tak to neva. My teda davame jeste na vecer po koupani prikrm - nekdy ji staci 60, nekdy potrebuje za ten den dojist 150ml tak snad to nebude vic a vic, ale uz jsem se zas jak kdyby vic rozkojila takze uz toho prikrmu moc nevypije - to musim zaklepat aby ji to vydrzelo :grinning:

Zitra jsme meli jit na ten kurz ohledne motoriky, tak jsem volala ze me prepadl nejaky bacil a nevim jestli dojdem, tak snad se to do zitra spravi - chodi tam s nama jeste jedna pani od nas a je suprova tak zas aby nas nesoupli nekam kde je moc deti :wink:
21. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Taky gratuluji Monicce (andykov) ke svatecku :wink:

Buni a nemuze ti ji nekdo vecir a pres noc pohlidat? Zas by to byla krasna druzicka :wink:
21. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jani-to je právě pech,že ten den zrovna odjíždí tchýně do lázní a i když se tchán umí dobře postarat(staral se o Lukyho(manžela)tak je mě blbý mu ji nechat a moje mamka by pohlídala,ale to mám zase strach já, ona má trošku nervíky v háji,tak aby ten pláč vydržela :unamused:
21. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Buni tak popros tchana - jestli nemas strach mu malou nechat. Urcite rad pomuze a pohlida.Chlapi vzdycky vymeknou kdyz se na ne jen to male stvorenicko usmeje. No mamce bych ji na tvem miste taky radeji nenechala - ja mam tohle to same bohuzel s tchyni takze ti plne rozumim. :unamused: Nastesti nemam strach malou nechat moje mamce a tatkovi a taky segre - ale ono je to asi tim ze bydlime v jednom baraku tak to funguje trochu jinak :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Zkusím se ho zeptat,ale on veze tchýni do těch lázní právě,tak třeba to klapne a bude k dispozici :wink:
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen v rychlosti, razím do města. Malá neprospívá :unamused: Jsem si mohla myslet. Pouze 135g navrch od minulýho úterka :frowning2: Teda pořád lepší něco než nic. Hlady neřve, tak ji to asi stačí. Tak tam zase poletím v úterý na převážení. Já to fakt do ni nechci cpát. Tam vypadám jak neschopná matka, která nedokže ani svýmu miminku dát najíst určitě.
Děkuji za přání a pak písnu až se vrátím :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Moni neblazni - tohle si urcite nikdo nemysli. Jen nechce papat - neter delala segre uplne to same - nechtela papat do 3 let a ted ji o sto sest a rozhodne nevypada ze by stradala :slight_smile: Neboj - ona se rozpapa - pokud neplace hlady tak ji to urcite staci. Kazde dite je jine - nektere je jak ziravina a nektere papa mene. :wink: Drz se.
21. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky, urcite vsichni v tomto paraku spite :slight_smile: Mony taky vse nej k svatku :dizzy_face:
My byli dopoledne u kamaradky v Prostejove, udelali sme si paradni prochajdu, maji tam uzasny lesopark a ted dopoledne tam nikdo nebyl. Tece tama i ricka. A nadherny stin, byla jsem z toho uplne nadsena. Priste musim vzit i chlupace, snad se s tim jejim nesezerou. Dokonce tam maji i ofiko louku pro psy kde muzou litat na volno. Asi se tam prestehuju :grinning:
Pak jsme doma nakrmili ty nase raubire a sli na obidek. Malej mel jen bodycko s kratkym a platacky a ksilltovku a tu sem mu i pak sundala. Natrenej je taky padesatkou. Jak sem prijela domu tak jsem vzala pesa ven, dycha jak lokomotiva jeste ted :grinning: malej mi usnul v autosedajde tak sem ho tam nechala spat, dopo skoro nic nenaspal. Jsem zvedava kdy se vzbudi, jist mel uz pred pul hodkou :grinning:

Andy urcite nejsi zadna spatna matka, delas co muzes.
Buni skoda ze tu svatbu nemate v Olomouci, bych ti pohlidala :grinning:
Jani tu rodinu v baraku ti fakt nekdy zavidim, kamoska to ma podobne pres chodbu bydli svagr a kousek rodice i tchani, takze hlidani neni problem. Ja sem rada ze jsem sehnala hlidani, chceme jit s manzou do kina. Na Andele a Demony. Pohlida kamoska.
21. kvě 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
andy-tak,tak,jak píše Janinka :wink:
21. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
jéé,to by bylo príma,ale myslím,že bys jí s radostí vrátila :grinning: není tak hodná jak Elino :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně s tím spaním přes den,jinak je zlatíčko :wink:
21. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
buni ja tak chtela holcicku :slight_smile: tak bych si ji aspon chvilku uzila. :wink:
21. kvě 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
a máme nakojeno a vyrážíme na kyčle,snad to bude ok :slight_smile:
21. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Miši-no neříkej 2x.Olomouc není od Brna daleko :grinning:
21. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
:grinning: Buni jsi primo z Brna?
21. kvě 2009 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz
Miši-jj přímo :wink:
21. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.