• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,
tak mam po navsteve, pred chvili kamoska odjela. Byla jsem rada, ze ji vidim a ona byla z prcku uuuuplne mimo :dizzy_face: Jen prcek cele odpoledne nespal, to se mi fakt jeste nestalo :astonished: . Ani v kocarku nezabral. Nevim, jestli je to tim vedrem, nebo tou navstevou. Ted uz se snad uklidnil a mozna na chvilku chrupne nez se pujde koupat :frowning2:
21. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Hrusti me malej taky dneska skoro nespal, asi tim vedrem. Treba zaberou v noci, prdolky maly. Manza si ho ted vzal ven na prochajdu a vrati se nejdriv za hodku a pul. hura. Mame tu binec jak v tanku tak jdu trochu uklidit.
Buni jak jste dopadli na kyclich? Muzeme domluvit nejaky srazek, ja mam v Brne brachu a dlouho sem tam pracovala tak bych si zavzpominala :grinning:
21. kvě 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Hmn, fakt asi tim vedrem. Ja cekam na manzu, abych mu predala prcka a sla se na chvilku natahnout. Jsem nejak utahana a nejradsi bych si hodila 20 :grinning:
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Jeste jsem se chtela zeptat, jestli prcka mazete nejakym kremem proti slunicku a jakou znacku? Ja jsem koukala na Daylong. Ten pouziva manza a je s nim spokojeny.
21. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je den jak malovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malou kojím po hodině a půl a třeba i 50min, skoro vůbec nespala a když nekojím, tak tu vejská. Usne jen na mě a pak když ji někam přendám, tak spí tak 15min a to je max. Nevím, co zase je... Do toho mi opět přišla zmrvená mateřská - za celý měsíc mám zase 3 360Kč :angry: :angry: Psala jsem na mzdovku a ta mi napsala, ať se to pokusím zaurgovat na sociálce sama - i když mi to zmrvili ve mzdovce. Do toho Petrovi kikslo auto někde v Jižních Čechách, takže čekal na odtahovku a ta ho veze až do Prahy. Takže bůhví, v kolik dorazí. Dneska jsem ráno snědla dvě housky a pak si dala hnusný párky, jsem totálně vyšťavená a ještě se mi asi udělal hemeroid. Mám pocit, že na záchodě tlačím žiletky :astonished: Fakt masakr. Odpoledne už jsem propadla v brekot - musela jsem jít do kuchyně a na malou jsem pak zase cukrblikovala - i když bych nejraději někam utekla :pensive:
21. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Zuzik dneska asi nespi s prcku nikdo. V tom vedru ma asi zizu. Kamosce dr rikala ze pokud place mimco zizni, ze bez caje ale dat mu cucnout tak na dve minutky. Pry to neva a krmit standartne jak je mimco zvykli. Teda parky na snidani? Ty si davas :slight_smile:
Hrusti ja koupila La Roche Posay. Ale je celkem drahej.
21. kvě 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi me materska pro zmenu jeste neprisla vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
misi a jaký čaj?
21. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ja mam na opalovani avene nebo tak nejak se to jmenuje - stalo to asi 500 ale je to pry nejaka ta nejlepsi kosmetika na opalovani pro mimi. Prijde me ale zbytecne ten faktor silny - navic se blbe rozmazava. Hrusti optej se v lekarne - treba ti doporuci neco levnejsiho a taky dobreho. :wink:
21. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj maminky, tak mám chvilku čas, manžel si vzal konečně Natálku k sobě.
Dnes jsme se opět procházeli a teď jsem si všimla, že Natálce slzí očíčko a obě víčka má červená.
U nás lítá všechno možný ze stromů a já jsem alergická právě na vše co kvete v tomto období, tak doufám, že tohle po mě nezdědí.

Dala jsem nové fotky do albíčka.

Andy, Moni, vše nej nej ke svátečku, hlavně zdravou Krisýnečku. Rozhodně nejsi neschopná matka, to tě nesmí ani napadnout. Maminka jsi výborná, o malou se zodpovědně staráš a hold, když není hladová, tak se nedá nic dělat, já bych to do ní taky cpát násilím nechtěla.
21. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj Zuzíku, ty teda máš den, úplně s tebou soucítím, žovot je někdy fakt na ho.... Já jela dneska na masáž, aby mi trošku narovnali ty záda. Po masáži jsem se krásně projížděla kočárkem po městě a děsně si to užila a měla jsem ze sebe úžasný pocit, jak to je celé hezké to mateřství a já úžasná maminka, spokojená. Hmmmmmmmmmmmm, na zpáteční cestě jsem nabořila auto, takže mam teď depku a brečim tu nad rozlitym mlíkem. Takže místo toho, abych si tim výletem zvedla sebevědomí a náladu, tak jsem skončila úplně na dně, achjo. Život je fakt někdy na ho... a já jsem idiot.
21. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Holčiny moje, Vy jste všechny moc hodné.. :dizzy_face: . Na mě přišla naše známá depka dnes :frowning2: Malá má rýmičku a docela dost, chuděrka. Do toho brečela dost v kočárku, asi fakt měla žízeň, jak píše misi, protože jsem zastavila venku a dala ji mlíčko(nosím raději vždy s sebou), ale vypila jen 30 a tím to haslo. Nejhorší bylo, že jak jsme byliy u dr., tak ji dávala na bříško, jestli pase koníky a ona trochu malinko hlavinu zvedla, ale pak si nezapomněla dát ruku do pusy jako, že má hlad :astonished: A to jsme tam šly po jídle :unamused: Je to potvůrka moje milovaná.
Mně mateřská došla včera, první celá a je krásná :dizzy_face: To brát celý 3roky, tak jsem spokojená :slight_smile:
Holky, mně malá taky dnes moc nespí. Teď konečně usnula, ale s dudákem a ten ji občas spadne, tak tam musím letět a dát ji ho.
bemo, tak snad to Natálka bude mít jen z větříku a červená očička z únavy.
buni, a není pak přetažená Kačka? To musí mít večer kruhy pod očima jak ďas.
Ty jo, já si pamatuju, že brácha jak mimino taky moc nespal a teď mu bude 10 a moc toho nenaspí od mala. Stačí mu 8hodin. To jsem já tak nějak vyspalá a on takový mrňous ještě.
zuzik, hemroid....fůůůůůj. jsem ráda, že mi už trochu zalezl. Mně nakonec pomahla ta faktu mast, ale až po 3dnech poctivýho mazání. Snad Ti tu mateřskou, co nejdříve vrátí :wink:
Koukám dneska je blbá konstelace hvězd. Holky, to by se chtělo pořádně opít :grinning:
21. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
karca, takže koukám, přidáváš se do klubu dne Blbce, že? Snad jste s malou v pořádku? Auto se opraví, ale mrzí to určitě, viď?
21. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
miši.kyčle máme ok,tak jsem štastná :dizzy_face: a srazík dám moc ráda,ale asi až později,třeba za měsíc ,až bude malá trošku klidnější,ted si nedovedu představit jít někam posedět nebo dál od domu do města a ona by tam furt řvala,bych neslyšela slovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzik-vítej v klubu nespavců :sweat_smile:

andy-Kačka je večer hrozně přetažená,však pak taky spí dlouho dnes třeba 8h. v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Buni tak jo, beru. Pak se domluvime :slight_smile:
Karci doufam ze jste v poradku a auto neni moc na maderu.
Manza rikal ze malej mu na prochajde zacal rvat, no je sikulka, uklidnil ho. Ale porad nespi, je umnancenej a navic si furt rve ruku do pusy. Ale hladem to neni. Delaji vam to taky mimca? Co proti tomu delate? Manza mu ji furt vytahuje ale dudel vyplivne a okamzite si ji tam rve znovu :angry:
Kez by uz usnul.
Zuzi ona mu davala nejaky detsky.
21. kvě 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Andy, moc moc gratuluju k svátku. Hlavně hodně zdravíčka, hodňoučkou princezničku a pevné nervíky :slight_smile:
Karca, teda to je mi líto s tím autem. Tak hlavně, že to odnesly jen plechy a ty a Anička jste v pořádku :pensive: Bude líp, uvidíš - doufám, že ti manžel nevynadal :slight_smile:
Buni, no děkuju pěkně :slight_smile: . Jestli tohle máš každej den, tak tě obdivuju, protože já dneska byla už na paličku. Teď jsem jí krmila z jednoho prsa 40min a z druhýho necelých patnáct, tak už zabrala. Doufám, že to bude na dlouho... Dneska přes den dala fakt max dvě hodiny, tak snad bude spát v noci.
Bemo, tak snad to alergie nebude, držím palečky!
21. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Buni gratulace ke kyclim, Bemo taky drzim palec at je to ok.
21. kvě 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
aha, tak malá nespí, ale pobrekává. Podle mě se chce jen chovat. Hlad mít nemůže, vykoupaná je, přebalená taky a ani se nekroutí... Přidávám se k Andy, chtělo by se to pořádně opít :unamused:
21. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
jejda Karčo,snad jste ok :astonished: ale chápu,že ti to zkazilo celkový výlet :frowning2:

Miši-pak to nějak zkoulíme :wink: a malá taky strká pěstičky do papulky i když je po jídle-nevím čím to,ale tady je trochu nápověda(stejnak tomu moc nerozumím) :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.whycry.cz/

Bemo-malá měla taky nateklý očička a to jedno dost,tak jsme dostali kapičky a ještě ted má ucpanej slznej kanálek.A na kožním nám ted říkali,že takhle malý mimi ještě nemůže mít alergii tohoto typu....já jsem taky alergička a asthmatička :unamused:

Zuzi-jj je to tak pořád,jen někdy překvapí a spí třeba přes den i 3 hodky,ale to jen tak cca 2x do týdne,dnes jsem ji položila a spala 20 min.já už regulerně jím u kojení,jinak bych se ani nenajedla a to si to rychle co nabalím v ledničce šupnu na talíř a dlabu :grinning: Dnes zas nechtěla být sama,když jsem šla prát a žehlit,tak jsem jí šupla do lehátka a chvíli se zabavila,ale zase řev,tak jsem si jí vzala do klokanky a byl klid,akorát se trošku pronesla :sweat_smile: I kojení jsme v tom zvládly :grinning:
Jsem si připadala jak indiánská babička :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tak mi to nedalo a koupila jsem dnes na zkoušku jinou savičku než Aventovou. Je taková měkkčí a tvarovanější a teda nevím jestli je to tou savičkou, ale dala jsem ji 90ml a zachvíli vypito a hlad, tak přidám 30ml a pořád by jedla, tak to už jsem teda nedala. Něco proteklo, ale tu 100 určitě zvládla. Tak nevím jestli je to tou savicí nebo měla hlad, ale objednala jsem ještě tu MAM ultivent, tak uvidíme.
buni, a má taky červené oči? Já tak poznám, že malá mele z posledního..
zuzik, tak doraž, opijem se :grinning: Teda tím, jak o tom my kojný budem mluvit.
Valím do hajan..
jaani, nezapomněla jsem na Tebe. Odpověď bude, co nejdřív :wink:
21. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
andy-jj mívá je červený a ráno jsou pak zas krásný bílý :slight_smile:

Taky jdu zalést do pelechu pááááá :wink:
21. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuziku, plne s tebou soucitim. My vcera meli taky den. Nevim jestli z vedra, nebo z navstevy mi prcek cele odpoledne nespal, vecer sileny hysterak, vytuhnul az nekdy v půl 9 vecer a pak jsem ho zase nemohla probudit na papani, tak pil se zavrenyma ocima a spinkal az do 5 hod. rano. Fakt jsem z nej byla hotova, protoze jsem byla utahana a on proste ne a ne zabrat :frowning2:
Jinak my jsme zkouseli fenyklovy caj, ten muzou mimi od 1 tydne, ale nedelal nam dobre. Ted jsem videla hermankovy caj, tak ho zkusim koupit.
Karca, doufam, ze jste o.k. To bych byla taky nas****, kdybych nekde bouchla auto.
Holky, hezky den. Jdu uklizet. Zitra dorazi tchyne a nasi, tak at to tu nevypada jako po vybuchu bomby :wink:
22. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Hojte holky
Omlouvam se nejak nestiham :grinning:
Dodatecne vse nej Andy :slight_smile: , A rozhodne nejsi spatna matka na to zapomen delas prvni a posledni pro malou. A rucicku si do pusy rve malej i kdyz je po jidle :wink:
Karco doufam ze jste hlavne v poradku. Jak rika moje mama auto jsou jen kusy plechu dulezite je zdravi :wink: Plechy se daj vymenit a nebo vyklepat :slight_smile:
Holky tak u nas se v tech vedrech taky moc pres den nespalo, ale v noci spinka jak andilek. Usne me kazdej den v pul devate a budi se kolem druhe na jidlo a pak po pate :slight_smile:. Vcera ho mela tchyne na vozeni a dostala me protoze misto aby s malym jela domu kdyz ji skoro celou dobu rval v kocare tak snim trajdala vic jak hodinu venku. No ale alespon jsem si stihla uklidit, takze to byla parada :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Holky, auto je jen odřené, ale celý bok. Škrtla jsem jiné auto před pekárnou tady vedle ve vesnici, achjo, 10 let řídim a nic a teď už podruhé za poslední měsíce, akorát poprvé to bylo tak malinko, že to skoro není poznat, teď to musí do servisu, takže spoluúčast 10 000,-, no, co se dá dělat, zabít se nepůjdu. Manža byl hodnej, utěšoval mě. Já se naštěstí z té depky trochu vyspala, i když malá od 3 naříká, takže taky nic moc, prdíky...

Andy super, že malá tolik vypila, třeba je to fakt tou savičkou, kéž by... Dej pak vědět, jestli to stále takhle zdárně pokračuje.

My dneska valíme zase k doktoru, to jsem zvědavá, co zase po cestě provedu. :frowning2:
22. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky holčiny . my byli na den u našich ale srazík bych nestihla jelikož u nás jsme byli poprvé a byla to jedna návštěva za druhou a obdivovatelé malého si podávali kliku :grinning: bylo to fajn. trochu změna. jiak to vedro působilo i na nás prcek byl normálně línej tahat . mlíko ze mě teklo ale mimo pusinku :unamused: naštěstí se asi po hodin+ přeci jen najedl. hrůza asi fakt to vedro. normálně mi pri kojení řval a to byl přebalenej v klidu a mlíko bylo takže jsem to nechápala :unamused:
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko, Bobas tak to mate jak my :slight_smile: Kolem osme, pul devate vytuhl a budi se o pul druhe nebo tri ctvrte a pak v pet nebo po pate, no pak klasicky po trechg hodinach.
Karca to je dobre, ze jsou to jen plechy. Ja takhle odrel auto predloni, ale na dalnici o svodidla a bylo to vaznejsi, promacklej bok, ze skoro nesly otevrit dvere. Vzadu jsem vezla psa, no nastesti se nam nic nestalo.

Andy to je super s malou, tak uvidite, drzim palce at vam to vydrzi to papani.
Anitt tak to jste si uzili :slight_smile:
Hrusti taky bych mela uklizet, ale nechce se mi. Zitra planujeme grilovacku tak snad bude hezky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my místo miminka máme doma asi dospěláka :astonished:
Dneska spala 9 h. v kuse a to jsem se vzbudila v 5 ráno jak to že nebrečí,čekali jsme že vydrží tak do 3h.Tak jsem se šla trochu zkulturnit a odsát mlíčko novou odsavačkou a pak na toho andílka zbožně koukala a něco před 6.h.jsem ji vzbudila a nakojila a pak jsme ještě spinkaly do 9.h. :slight_smile:
Za chvíli máme být u dr.tak valím a jsem zvědavá kolik přibrala :wink:
22. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobré ránko mamulky! Tak jsme napapaný. Ta savička je fakt dobrá... Sice úplně neprší, ale stačí, že už začíná trochu kapat :cry: Sní z ní o něco víc než z tamtý a za den se to určitě nastřádá. Teď mi usíná v náručí, tak doufám, že bude spinkat. Musím uklidit a pak do města zas pro dort.
karca, to je jak naschvál. Já vím, že to mrzí, ale důležitý je, že Vám nic není :wink:
anitt, včera jsme tu měli horší den všichni :unamused: dnes bude, ala líp určitě.
Taky bych potřeboval někoho, kdo by se s malou šel občas provětrat. všechny adepty mám mimo :frowning2: třeba teď do toho města by mi narychlovku bodlo jet sama. ono teď dost v kočíku protestuje.
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj holkyyy :wink:
tak koukam,že den blbec včera u všech fungoval,ja jsem nemela už ani sílu na net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malí nespal,knoural celí den,do toho oční,když už konečne v aute usnul,tak ho budili co 15 minut a kapali mu do očí---2 hodky :unamused:aspon že vysledky ma dobré :wink:

andy opoždene vše nej k svatku,drž se,bude papat jedna basen,uvydíš,ja tu aventku už moc nepoužívam,možna pak s vetším cumlem,ten mam je super,uvydíš :wink:
karčo tak to je mi líto s tím autem,ješte že vam nic není holky,ono to naštve,to je jasne,ale bud rada,že jste v pořadku
buni co ta odsavačka,trpíš moc? ony si prsa zvyknou,uvydíš,začatek byl hrozný
bobasku občas neuškodí je pujčit,ale musí se človek spolehnout,že ví co mají delat
zuzí hlavne se netrap,včera byl den blbec všude

my konečne spíme a ja už padam na usta :grinning:
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak ja sedim na terase a malej chrni vedle me v kosiku, kdyz se probouzi tak pojezdim po dlazdicich (mame je z takovejch malej kaminku tak to dost drnca) a zase zabere. Takovy pocasi je super ty desny vedra jako vcera nee. Nechapu jak nekdo muze chtit jet s takovym malym mimcem k mori, teda aby byl tak nespavej a unavenej jako vcera celou dovolenou ta by me svihlo. Kamoska taky planovala Chorvatsko a uz ji to po vcerejsku pŕeslo.
Kam se vubec chystate na dovolenou?
22. kvě 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.