• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Petrach chudacek malej s tema ocickama, taky jsi to musela mit vcera narocny. Dneska snad uz bude lip :wink:
22. kvě 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, my planujeme nekam po Cechach. Tenhle rok more urcite ne, mozna pristi rok.

Ve stredu jsem byla na prochajde s jednou znamou a jeji holcina vcera zalehla s anginou. Mne klepne, jestli by to na nas prskla :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
misi to je tím vedrem,malí pil včera taky i mimo,byl hrozne neklidny,pak tu byli ješte naši,byl tu blazinec,jak nas tu bylo moc..naštestí hlasi ted pod mrakem,to jsem fakt rada..
no u nas dovolena nebude,aspon ja a malí,manža veme Elin pod stan a bude
22. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
My nakonec asi pojedeme do Jiznich Cech. :slight_smile: Cela rodina i se psem. Teda chtela sem jit ven a nejak se tam zatahuje :frowning2:. Holky jak vam cucaji tu pesticku nechavate je nebo ne?
Hrusti tak drzim palecky at se vam hnusna angina vyhne.
22. kvě 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Misi nenechavam davam mu hned dudlik misto pesticek :wink:
Petko gratuluji ke KO ocicek :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
bobasku díkyjsem hrozne rada,že to dobře dopadlo,mohli jsme skončit na lejzru,ale je to naš šikulka bojovny,už v porodce říkali,že nam se to na 90 procent vyhne :slight_smile:

holky me moc dudel nechce,furt ho plive,veme ho ajkorat když ma hlad
22. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Me prave dudel bere v pohode ale jak zacne cucat ruku tak ho vyflustne a dava si tam ruku. A vydrzi ten dudel flusat celkem dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyz ho to prestane bavit tak zas dudel v pohode.
22. kvě 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

My letos na dovolenou pojedeme do kemou do Hradce. Je to tam fajn, už se těším. Akorát nevím kdy a na kolik dní, manžel už se nechal uschopnit a jsem zvědavá co teď bude dělat, jestli ho v práci nechaj nebo ne :astonished: má příliš mnoho pracovních omezení, doktor navrhoval žádost na částečný důchod.
22. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak jsme zpět od dr.a malá přibrala za týden jen 100g :frowning2: ale hlady netrpí,kojím ji tak po 2 hodkách,akorát v noci má velkou prodlevu :unamused: jinak vyrostla o 1 cm(58)

Peti-odsavačka je v poho.trochu to tahá,ale jde to :wink: no zatím jsem zkoušela jen trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gratulace k očičkám :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ambret, nějak mi uniklo, co se stalo tvému muži...??

My už jsme taky zpátky od doktora, všechno dobré, pupík dobrý, tak jsem hned veselá.

My se určitě na dovču nechystáme, nejezdili jsme ani moc dřív.
22. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Karca, měl pracovní úraz, rozdrcenou chrupavku 3 stupně v koleni
22. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Aha, tak to je pitomý. To ale když je to pracovní úraz, tak by mu měli platit nějaké peníze doživotně, ne?
22. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
tak malá po o snědla 50ml MM a 50ml nutrilonu :astonished: zatím, ale máme zelenou stoličku-hladovou pro bříško, pro ni asi nebyla.
buni, ale zaleží kolik sní za den, ne? 100g podle dr.málo. my kvůli tomu jdem v úterý znova na převážení :unamused:
petulko, taky moc blahopřeji. šimonek je bojovníček. místo na světě si vybojoval přeze všechno a to už mu určitě zůstane :wink: malá mi taky nechtěla dudat, ale pořád jsem přidržovala a pak na něj dala jejího oblíbeného sabíka :grinning: jsem moc ráda, že dudá, uklidňuje ji a míň brečí a vydrží být chvilku sama s ním v postýlce :slight_smile: ale dost ji vypadává, tak k ní lítám.
ambret, a to pojedte i s nelinkou už?
22. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Andy, jojo i s Nelinkou :slight_smile:

No uvidíme jak to všechno u doktorů dopadne, ale těch omezení mu napsali moc, podle toho by nemohl dělat vůbec nic.
22. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
andy-to já právě nevím kolik sní za den,když kojím :frowning2: ale ted jsem po koju odstříkala a nic neteklo,jen pár kapek,tak jsem měla vycucaný obě prsa :wink: A co jsem odsála brzy ráno jsem jí ted dala z té flaštičky baby ono a bylo to za sekundu v ní :astonished: je to možný,že to tak rychle vypila?ono je fakt že to má asi větší dírku,ale je to od 0+ tak nevím,aby jí to nějak neublížilo????
22. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
buni, já taky nevím, kolik prcek vypije, nechcve se mi ho před a po každým kojením vážit, ale včera jsem ho vážila a už máme 4,49! Takže zelená-nezelená stolička přibíráme každý týden jako hrom. A na tu stolici mi dr.řekla, že když je pravidelně, divně nezapáchá, tak na zelený barvě zas až tak nezáleží, pokud malej bude přibývat a to teda přibírá :wink:

jo asi jste tu probírali opalovací krémík jak jsem koukala, tak my máme LRP, byl docela drahej, ale je to 50faktor a tuhle kosmetiku mám ráda.

Včera byl malej taky takovej neklidnej, to to vedro, dneska to bylo o mnoho lepší, to alespon něco i naspal :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky Holky :slight_smile:

Tak snad už mi malej usnul.Dnes to byl děs běs :confounded: Teď pořád řval a řval :unamused: Asi tak od pul šestý :confused: Dnes budu mít alespoň časík kouknout co píšete a tak :wink:

Píšete o dovče.TAk to my jedeme do Chorvatska :slight_smile: A už se moc těším
22. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
My cucáme také a pěkně slintá :unamused: Ale to je normální.Teď se naučil dudlíčka si držet a pořád si ho vyndavá a už i zandavá :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak jsem mu musela dát ještě cucnout a snad už bude klid.Když je přetaženej tak pak nemůže zabrat :angry:

Jdu dodělat véču :wink:

Karco jak to dopadlo s mamkou???Už se bavíte??
22. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Map-my máme stoličku žlutou,tak to je snad v pohodě :wink: mě přijde že jak skoro přes den nespí tak to všechno spálí,ale nevím čím to že tak málo přibrala....
22. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky kdy odsáváte???Já mám mlíko tak akorád :unamused: Aby pak měl dávku :frowning2:
22. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Vikulko, s mamkou je to ještě horší, než to bylo, ale radši už na to nemyslím, furt jen vyčítá, vyčítá a hledá, za co by mě mohla sjet a vymýšlí si story, které se nikdy nestaly, takže situace je na bodu mrazu. No, radši se o tom nebudeme bavit, protože je to fakt hrůza a mám z toho zlý sny, tak na to zkouším nemyslet.

Já mám mlíka hodně, takže odsaju kdykoliv a hned se zase udělá, malá ani nemusí moc sát, stříká jí to do pusy samo :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
No, tak teď mi přišel mail od mamky, že už jí NIKDY nemám kontaktovat... Fakt na palici!!! No nic, aspoň bude klid. To není normální, fakt že ne, ale s mamkou to bylo vždycky hodně složitý.
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak to je mi moc líto.Mě se naplní pořádně jen v noci.Jinak mě to vypije :wink: To,že malé stříká mlíčko do pusinky samo tak to nebudu ani říkat Štůfkovi,protože by záviděl :grinning: On pokud mu to neteče proudem tak už se pak kroutí a rozčiluje se :angry: Ale zatím dělám vše proto,abych kojila :confused:
22. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak to Aničku ještě neviděli???
22. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jo, viděli, byli tu v neděli a mamka stále útočila, pak jsem si nějak mailovala s taťkou a od ní zase přišel vyčítavej mail, že s taťkou si píšu a s ní ne. Tak jsem jí napsala, že mi na poslední maily ani jednou neodpověděla, tak mi řekla, že žádný nedostala, no, prostě chce mít problém. Je to škoda, mají první vnouče a ona to fakt celé zkazí, ale co se dá dělat, s mamkou je problém, že ona už 15 let nepracuje a je doma a nemá žádné koníčky, ani známé a stále se jenom zabejvá sama sebou a vždycky si vymyslí nějakej příběh a pak si vsugeruje, že je strašně ublížená a stále se to točí jen dokola, překrucuje situace tak, aby my byli všichni zlouni a ona chudáček. Radši jsem to vždycky přecházela, aby byl klid a jen občas vybuchla, ale teď už toho mám fakt dost, protože to žene fakt do extrémů a snaží se mi znepříjemnit celé ty začátky s Ančí. Furt má prostě něco, v neděli zase útočila na to, že jsme jí dali ošklivý jméno, že nás bude za to, že jí řikáme Anče, nenávidět, až vyroste. No, je to prostě fakt na palici, jak z telenovely a nemá to hlavu, ani patu.
22. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak to je opravdu nepříjemná situace :unamused: Nevím co bych dělala.......

Anička je hezké jméno :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Chce to se na to vyprdnout, jinak bych se utrápila.

Taky myslim, že Anička je hezké jméno, je normální.
22. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
karči tak to je smutny od vlastní mamy,nenech se rozhodit,maš krasnou Aničku a chlapa,co te ma rad..tohle je ted duležite a mamka za čas přijde nato,že takhle to nejde a pokud ne,bude ti to líto,ale pro tebe to bude lepší
a tatka je v pohode,bavite se?

vikulko odstříkavat po kojení,zvyšíš tvorbu mlika,skus ty homeo,me pomohli,je to lepší
andy my ted mame taky trochu zelenou stoličku,sama jsem zvedava na vahu,ale hlady nebrečí a vypije si dost
22. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Petí děkuji za radu a jaké jsou to homeo???

A co když neodstříkám???
22. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.