• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jo, s taťkou je všechno super, tak aspoň tak :slight_smile:.

Přidala jsem nějaké fotky do albíčka.
22. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak už mám zpět svoji berunu, teď vypila 60 a začla šíleně řvát, ale to mi dělá vždy, když mezi jídly si nezdřímne, tak je pak přetažená a nechce se ji moc jíst :unamused: a jak jsem ji dala na sebe, tak tuhoň :unamused: jinak, ale jsme dnes na 440ml a jedno jídlo ještě před náma.
karca, to je smutné s tou mamčou...já bych to asi řešila jak ty, prostě se tím moc nezabývat :unamused:
peto, taky zkusím teda ty homeo, ale já to flákám. nemám moc času na odstříkání přes den a v noci se mi nechce. obdivuju tě, že držíš už přes 3měsíce :wink:
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
vikul, když nic neodstříkáš, tak aspoň stumiluješ laktaci :wink:
22. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
vikul jdu kuknout a písnu,poradili mi je tady holky
stačí dycky po kojení skoušet, na tvorbu mlíka je to nejlepší v noci,bohužel,ja teda odstříkavam i v noci po krmení,maš odsavačku,nebo ručne? v porodce byli holky co jim to teklo jen ručne
22. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Je krásná Karčo :slight_smile: Jahůdka malinká :wink:
22. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
karci, paráda. je roztomiloučká :wink:
22. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Děkuju, malinká..., už má skoro 5 kg, sice je tu Anče nejmladší, ale co se do velikosti týče, tak skoro všechny předběhla, pomalu i tvého Štůfka :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak jsem teď konečně uložila toho našeho šmoulu, krásně chrupčí, tak snad mu to vydrží co nejdýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu dát ještě baštit hafanovi a trošku ho vyvenčit. Ten můj chlap dneska odfrčel na Moravu a vrátí se nám až v neděli, tak je to tady takový nějaký poloprázdný :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
vikul ..ricinum communis..na mlíko
andy..chamomilla vulgaris..na koliky,od bolesti i na rust zubu

karčo ja jsem si řikala,proč vikul píše jahudka,ona je fakt kouzelná,ješte v tom kloboučku je k sežraní
to bude nevesta pro kluky,že vikulko? se o ni poperou,ješte že tech slečen mame tady :slight_smile: víc
22. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ručně???To snad neodsaji nic :frowning2:

A pokud je to po troškách tak jak to děláte potom??Odstříkávám do flašky a dám do lednice a potom zas do té samé???Ptám se jako hlupák,ale opravdu nevím a docela bych si chtěla odstříkat.Máme srazík se třídou po 15 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petí to jo :grinning: Jsem zvědavá jak si je kluci rozeberou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuji za typ a ještě jak se to bere??
22. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojky holčiny dnes byl den malej skoro nespal pořád čučel a chtěl papat tak jsem se vydala ze zásob.já už ty homeo dobrala no možná to trochu pommohlo ale že by mlíko teklo proudem to nee. max když mám větší pauzu tak teče docela dost ale Davídek je lenoch a taky jak neteče pohodlně tak řve a kroutí se tak je to vždy na hodinu.ale od pondělí přibral 150g tak je to ok. prostě mu stačí malo a dobře roste . odsávačku už jsem vrátila ale pokud budu mít mlíko dál tak si ji asi koupim je fakt že ta stimulace mě trochu rozjela.

karči je mi to líto s tou mamčou určitě to bude zase v pořádku.

vikul začátek června budu tři dny v Praze tak už se snad sejdeme :wink:
22. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Karco už ho skoro má :wink:
22. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
vikul já mám pocit, že je mlíka tak akorát, vycucá mě přes den úplně a jen v noci mám prsíka nalitý, ale zase nemám sílu vycucávat něco a hlavně pak když se vzbudí, tak je to hladovec hladová. No já zatím neplánuju, že bych někam vyrazila, ale v červenci už jo, tak uvidíme. A tak dlouho to skladovat v mrazáku stejně nechci, ikdyž říkají, že vydrží 3měs, ale zase se to mlíko pro potřeby prcků mění. A zase odsávat po kojení...no určitě bych ještě vytáhla dost, ale na druhou stranu o to víc se pak tvoří mlíčka a stačilo teď když jsem malýho kojila po hodině a něco a když pak náhodou zachrupl na dvě hodky, tak už mi mlíko teklo všude a prsa bolely. Teď už se to srovnalo a vypadá to, že je to tak akorát.
22. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Anitt ahojky :slight_smile: Přijedu jen dej vědět včas :wink:
22. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
vikul pět ráno pět kuliček večer . a já jsem odstříkavala do té samé a pak jsem mu to dala když vypil málo tak se tím dorazil
22. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Map to máš pravdu.Já to mám úplně stejné.Srazík mám v místě kde bydlím tak nepotřebuji tak nutně,ale říkám si kdyby náhodou někdy :wink:

Večer je to stejně v poho.Malej se budí kolem třetí a to už budu doma.Jsem mrtvá už v deset :frowning2:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Díky za info :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Malej prospívá dobře tak to tak má asi být :wink:
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdu se kupkat a jít za tatíkem,aby mě šimral na zádíčkách :slight_smile: To si strašně ulevím :confused:
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Pa pa pusinky malé i velké :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Davídek se taky budí ve tři tak to máme zase něco stejně :grinning:
jinak kolik mlíka by vlastně měli děcka vypít? protože já když davidka zvážím tak vypil max 60ml za kojení ale je spokojenej teda většinou a prospívá tak mu to asi stačí , ale někdy vypije i mnohem méně tak tomu taky moc nerozumím. :confounded:

vikul užij si srazík. hrozně se těším na relax.

my razíme v srpnu do Krkonoš asi na dva týdny nemůžu se dočkat
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
No já si říkám, že už snad konečně bude taky líp spinkat. Teď se mi vzbudí většinou tak kolem půlnoci a pak po dvou hoďkách. To už je fajn, to co bylo před tím...mazec. Já bych zase ráda v červenci na koncertík, je to kousek odsud, tak by to snad taky bylo takový spíš kdyby náhodou. Jinak já už jsem hotová teď. A když jsou dny, kdy tak unavená večer nejsem, tak stejně nejdýl do deseti jsem v pelechu, abych urvala alespoň kousek souvislýho spánku.
22. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jéé, my taky plánujeme Krkonoše, v červenci, tam kam jezdíme v zimě, tak tam letos vyrazíme snad i v létě :grinning: To bude zvláštní bez toho sněhu tam :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
a kam přesně jedete? do jakého hotelu? :slight_smile:
dnes jsem hrooozně utahaná. papa kočiky jdu hajat a za hodku se drak zase vzbudí na papu :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
vikul do mrazaku to slívej po troškach,pořad do te same sklinky,třeba od víživy a napiš si datum první davky,jinak v lednici vydrží 24 hodin..rozmrazit do vlažne vody v kastrulku postavit,nesmí byt teplá,rozmrazit do max 3hodin

map to mlíko ma pak jine složení,jak píšeš,proto ho nesmíš davat celí den,nebo nesmíš,řikají že jo,ale me ted laktační řekla at mu to davam na dokrm,jen když mi pochybí čerstve,ale 3 mesíce vydrží určite
ja jsem dnes zas vyvezla mliko do porodky,byli moc radi,nemeli pry už ani kapku mateřiny,tak mam ted dobry pocit :wink:

aniit spočítej si celkem za 24 hodin co vypije,když pije častej,tak tech 60 stačí..mel by vypít 150ml na 1 kg vahy,tak si to spočti a uvydíš,je to 130-180ml na kg,me řekli v nemocnici že tech 150 je akorat
my se teda přepíjíme hezky,akorat ta vaha nic moc,jdem ted v utery,tak uvydíme

u nas byl zas kolikovy večer,už at nam dovezou ty kapky,je bez nich uřvany,bolavý
meli by je dovezt o vikendu ze slovenska
22. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
tak jsme holky poprvé dokrmovali :frowning2:
doktorka mě dnes řekla,že mám dávat ten Nutriton(svatojánský chleba)ob 1 kojení,když už tolik neblinká,tak jsem večer nedala a malá to vše vyblinkala :frowning2: a já už měla prsa úplně vycucaný a ona plakala a byla zas úplně unavená,tak jsem jí dala 60ml Nutrilonu a pak krásně usnula a ted spí ale trochu se ve spánku chruje a něco se jí asi zdá.. :pensive:

jsem ze všeho tak vyřízená :cry:
22. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
holky, je to trápení s tím jídlem, že? mně malá zas předvedla po hezkým jedícím dnu mazec teď večer. dávám najíst a řev u toho, tak usnula a za hodku vzbuzená, a že má hlad. tak ji dávím, vrhne se po tom jak husa po flusu a zase řev a tak pořád dokola. teď už snad bude spát. už ji ani nemůžu dát najíst, protože od 5pořádně nespala a bylo by to to samý, ale ve 3 ji vzbudím, když se normal budí tak ve 4-5hod.
22. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Karca, s tou mamcou je mi to fakt lito! Musi to byt opravdu slozity :frowning2: Anicka je roztomila holcicka. Asi nejvic se mi libi ta fotka v mikce a kalhotach :slight_smile: A co ma vlasku!!! To my jsme mali sisounci plesounci :wink:

Holky, my mame opacny problem s tim papanim. On by porad zral a kdyz se ho snazim korigovat, aby toho moc nevypil tak sileny rev. Ted mel asi tri dny stolickou do zelena, to jsem mu skrtila papani a nenavysovala davky, tak jsem mu ted povolila zase vic. Takze ted uz mu rozdelavam 150 ml a vypijeme tak 125 - 130 ml. A maly uz je pekne vycurany. Nechce spat dokud ho neukolebam na ruce. Jinak sileny rev, ze se skoro dusi :angry: Ach jooo :unamused:
23. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Vikul, ty homeo si kup v redeni 5CH, protoze pokud by to bylo 15Ch nebo 30Ch, tak to je na zastavu laktace :confounded:
23. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.