• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky pusiny,

přeji krásné ránko a pohodový den :grinning:

Tak už jsem odstříkala 20ml :slight_smile: Včera jsem večer v deset začala a teď ráno po koju jsem trochu také přidala :wink: Nevím zda je to dost,ale já si odstříkám nejvíc asi večer kdy nepapá a spinká.
Tak teď to mám dát do mrazáku a večer to tam zase dolít???
23. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Hrusti gratuluji Honzulkovi k 1 měsíci :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Viku ahoj,jj dej to zmrazit,napiš si dnešní datum (podle kterého se budeš řídit)a přilívej klidně každý den :wink: já dnes po koju odsála 30ml a dost mě z odsavačky bolí bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Jo a ještě, když odstříkávám a to ručo tak mě to bolí jak to mačkám :unamused:
23. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Buni díky moc za radu.Já se toho trochu bojím,aby se to třeba neskazilo a malej neměl nějaké potíže :astonished:
23. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojky no já už odsávačku nemám ale taky jsem po kojení vytahla tak tu 30ml prostě Davídek je lenoch a nechce se mu taha t to zadní mlíčko

buni bud v klidu že jsi dokrmila jednou. to nic neźnamená . já jsem mu taky předtím občas dala a saje pořád . prostě někdy je to potřeba no.

mně se za chvilku drak zase probudí . bojujeme dost s prdíkama ale jde to naštěstí ven a i kaka a čůra uplně v pohodě tak jsem ráda.
jé honzík už má měsíc tak vše nej. to je hrozný jak to letí co?

andy dodatečně všed nej k svátku jsem asi posloední ale vůbec jsem ještě mimon :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak to jsi dobrá já jsem tu dvacítku odsála když jsem před tím nekojila :frowning2: Asi to neumím :confounded:
23. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ale umíš jen nemáš líné dítě :slight_smile: Davídek zase mín vypije víš?

já si tu medelu midi elektrik asi koupím byla fakt dobrá a cítím že mě hrozně tlačej prsa i po kojení že bych ze sebe ještě něco vytahla a tím i víc to mlíko rozjela. Davídek je lenoch :unamused:
23. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Viku,když to necháš nejvíc ty 3 měsíce,tak myslím že se s tím nic nestane :wink: a ty jsi odsávala odsavačkou tu 20-ku?třeba ti Štůfek všechno vypil a mlíčko se tvoří pomalu,je to přece jenom už kus chlapa :wink:

Anittko-mě přijde že mám toho mlíčka čím dál mín a malá má větší hlad,tak to asi jinak nejde,jí občas dát,nechci aby strádala,pusinka moje :cry: ještě uvidíme v úterý,jdeme zas na váhu a to rozhodne co dál,ale 100g za týden je málo :frowning2:

Hrusti-vše nej Honzíkovi k 1. měsíci :wink:
23. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Dobré ránko, Karco teda snad se vam to s mamkou spravi. Ale mala je uzasna, ty jahodovy satky jsou bomba. :grinning: My dneska jdeme nakoupit pak se projit do parku a vecer grilovacka. Teda s tim papanim je to trapeni. Jeste ze malej ji v pohode. Akorad me stve ze musim porad nosit ty vlozky do podprsenky.
23. kvě 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
Buničko, vydrž, je to těžký, já vim. Člověk je z toho fakt na paličku a když to malé stvoření pláče, tak to je na smyčku, vždycky mám myšlenky, jako že za to můžu já, že se neumim dost dobře postarat.

Hrusti, máš jedlíka, ono je to asi lepší, než kdyby nechtěl jíst, ale taky to člověku dělá starosti. Já když vidim na Anče, jak má pomalu 3 bradičky… Jinak mi normálka přijde, že když se živim čokoládkama, tak jí to mlíčko chutná víc, včera jsem neměla žádnou ňamku a normálně to kojení fláká.
23. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
jj s jídlem je to síla už aby jedli dětičky všechno.
já jsem si po kojení odsála ještě do lahvičky ručně . je to fakt lenoch. ach jo.
taky jsem už utahaná dost špatně spinká pořád kouká a když je chvilku sám tak se hned ozve takže neudělám nic
23. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky,
venku je hezky a tady je mrtvo :wink:
ja jsem na skok,mam barvu na hlave,tak nemužu ven :grinning:
me malí taky nejak nespí,.hlavne přes den,dopoledne spal hodku,ted spí od 14.30. a mel by jíst..
v noci spal vzorove,jedl v 21.30,pak ve 2 a v 6h,takže to jsme si pospali až do 9 :slight_smile: naaadheraaaa
hrusti bud rada že jí,opačne je top horší,kolik ted važíte?
23. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky, hlasim se po navsteve tchanovcu a mych rodicu... jsem úplne hotova, potrebovala bych si lehnout. Hlavu mam jako pumlic a prcek byl z tolika lidi vykuleny jako blazen :wink:
Dekujeme za gratulace.

Peti, prcek v pondeli na ko u dr. vazil 4,38 kg tzn. ze jsme za posledni 3 tydny pribrali 1,08 kg. To je docela hodne, ale on je fakt s tim jidlem docela sileny :astonished: Ted pije cca 125-130 ml, a to mu jeste davam min, protoze by byl snad schopny vyzahnout 150 :astonished: Vcera jsem mu koupila hermankovy caj, co muzou mimi od 1. tydne a ted mu moc nechutna, tak kdyz breci, ze chce mlicko, tak mu soupnu ten caj. Fenyklovy mi bohuzel nechtel bumbat a kdyz neco vypil, tak se po tom kroutil jako blazen :frowning2:
23. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Hrusti, s tim papáním si nedělej starosti, doktorka řiká, že z toho ty miminka vyrostou, aspoň to bude silák. Hele, ještě má co dělat, aby dohnal naší Anču, ta už má 5 kg.
Anče většinu prďáckých oblečků ani jednou neoblíkla :frowning2:, je jí to všechno malinké. Tak doufám, že až budu mít druhé miminko, tak bude trošku menší, aby se ty oblečky aspoň trochu užily.
23. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Petrach, tak jsem po tvém vzoru taky už zamrazila mlíčko. Tak začnu taky dělat trošičku zásobičky. Za porodný si koupím mrazák, protože 3 šuplíkovej nám nestačí, tak se těšim, jak si tam to mlíčko budu schovávat :slight_smile:.
Jdu teď umýt koupelny, ať mám dobrej pocit, Anče chrupká, tak je to teď pohodička.
23. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky holčiny my jsme byli na prochajdě bylo krásně ale mám depku.

přišli jsme domů a já že nakojím prdolku a on se u toho kroutil a řval a když jsem zmáčkla prs tak skoro nic. ze dne na den hrozný úbytek mléka fakt mazec. nechápu tak jsem to ještě chvilku zkouššela a pak jsem mu musela dát lahev protože už měl hysterák z hladu ,,ach jooooo :frowning2: budu to pořád zkoušet a už mám objednanou odsávačku ale je to hrozný no. moc mě to mrzí ale co se dá dělat.
23. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj mamušky!
my jsme dnes měli návštěvu. kamarádka s malým, ročním chlapečkem. udělal u nás první sve 4krůčky :slight_smile: je to moc hodnej klučina, když se mrknu kolem na ty roční dítka...a dostala jsem dalších 80plen, takže já mám fakt na hoodně dlouho vystaráno. aspoň to nahradí trochu to, že musím kupovat um.
anittko, to mi je líto, ale může to být jen dočasný stav... já to tak taky měla. teď už teda nemám skoro žádný mlíčko, malá se po chvíli u prsa rozčiluje, i když ji to kape a já prostě nezvládám xkrát denně odsávat. hold pomoc doma žádná :unamused: a já nejsem androit. zkus homeo, kojící čaje, meltu, před kojem nahřívat prsa a přikládat, přikládat a přikládat :wink:
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
andy vše delám tak uvidíme jestli se to zlepší,

jééé až naši caparti budou chodit to bude něco :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
hrusti ja ostuda,přeju taky vše nej k mesíčninám,hklavne hodne zdravíčka a at pekne rostete :wink:
me blbne pc,sem tu odpo psala a nebyl tu žadny příspevek a ted jich tu je plno :grinning:

buni skus vydržet,opravdu to nemusí nic znamenat,ja jsem tu krizi mela už nekolikrat,mam už doma i nutrilon do zasoby,ale hlavne,nesmíš pochybovat,že mliko bude,proste si řekni,že daš např homeo,nebo meltu a mliko bude,je to hodne o psychice,to vydím na sobe,zatím pořad zvladam davat mateřinu,ale když nebude,bude nutrilon..vydrž!!

anitt nebud neštastna,Davídek je taky prdolka a holt nema pořad tu sílu to vytahnout,skus to odsavat a uvydíš

karčo bud rada,že roste,je nadherna a veci budou jiné,přište bude kluk :wink: :grinning:

u nas seč skoro nespí,přes den je hodne hore,občas pobrečí nebo kouka kolem a po hračkach,navazala jsem mu na postylku plyšaky a to se mu líbí,dneska vzorove pasl koníky,asi proto,že včwera dostal cvik z vojtovky na pasení kone :wink: pry ma ješte čas,počíta se to podle termínu porodu a bude mít 3 tydny,ale už mu to jde,ale musí chtít,nekdy se ani nehne

ted tu řval jak na lesy,šla jsem ohřat mliko,dojdu a on si spí :unamused: a co ted,že? :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
anittko, tak jak píše peta, chce to vydržet. určo se zlepší. Na laktačních stránkách jsem se dočetla, že jde rozjet laktace i u maminek, které ji už měly zastavenou :astonished:
hrusti, já Ti taky nepřála, ale už je to dýl, viď? Takže vše nej :wink:
peto, šimon je moc šikovnej. U nás se nepasa a nepase, dej mi tipa jak ji trochu pomoct :wink: Jo, s tím mlíčkem to znám...Dnes třeba od 2 do půl šestý byla vzhůru. Dám ji do postýlky, že ji připravím papáni a ona usnula a nešla skoro vzbudit :fearful:
23. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
andy skoušej davat na bříško,nic víc nepotřebuje,je ješte čas,rehabka řikala že prumerne v 6 tydnech zvedne hlavu a ve 12 pase,nekdo dřív,nekdo pozdej,naše mala byla lenoch,delala vše pozdej a nakonec v 13 mesících chodila,takže nesrovnavat,nema to cenu
kor teda u nas,beru kolik ma korigovane,at si každy myslí co chce,jednou to bude,holt pozdej

popřad spíme :pensive: ja bych šla taky,ale pak se blbe stava po pul hodce,jdu budit a zalehnu taky
23. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Peti-jj vydržím co nejdýl,ale pokud malá nebude prospívat,tak nic nenadělám :frowning2:
Dnes jsme byli na chaloupce,tak bábí pohlídala a já si chvilku schrupla na sluníčku :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak to vypadá, že bude venku hezky. My se dneska chystáme na obídek do restaurace, je nekuřácká a mají i zahrádku, tak vyvenčíme Anču a já nemusím vařit. A taky se těšim na nějakej "život", ne jen furt být doma a kojit a přebalovat a nevystrčit čumák. V noci měla Anče záchvat kvůli prdíkům, trvalo to trápení asi hoďku, ale buď náhodou, nebo to fakt funguje, pomohl fenyklový olej, namazala jsem jí tim bříško a jak když člověk mávne kouzelným proutkem.
Petrach, jak vlastně zvládáš se ještě starat o malou? Jde to? Já plánuju druhý mimčo co nejdřív, ale občas si řikam, že to bude pěknej záhul se věnovat oboum, ale když chce člověk děti, tak se holt asi musí zatnout. No, ale bude to na paličku.
K.
24. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Buni, Anit, drzim palecky s kojenim.
Karca, to je fajn, ze funguje fenyklac. Vcera jsem zkousela hermankovy a prcek se tady kroutil vecer a asi hodinovy hysterak a pak vecer vycerpanim usnul, ale v noci od 3 hod. kvikval v postylce a ve 4:15 uz zacal brecet, takze jsem ho sla obcerstvit:slight_smile: Jsem se zase vubec nevyspala, protoze jsem sla spat po pulnoci :frowning2: Nevim, jestli to bylo po te navsteve, protoze vsichni na nej delali budliky a bylo tady 5 lidi na navsteve, nebo novou flastickou od Aventu, co jsem mu dala. Byla to ta 260 a mela asi moc velky otvor, protoze hrozne hltal. Nebo ten cajik. Fakt nevim :frowning2:
My jsme pozvani za 2 tydny ke kamaradce na grilovani-oslavu 30, tak uz se fakt tesim. Nevim, jestli prcka vezmeme sebou, mamca se nabidla, ze ho kdyztak pohlida, tak uvidime podle toho jakou bude mit zrovna naladu:slight_smile:
Hezkou nedeli maminky!!!
24. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky holčiny tak malej mě včera vysál zase 70ml mléka mateřsk. asi zkouší co vydržím . jednou tohle pak nic pak 30ml je to jako na houpačce. dnes jakž takž ale musela jsem ho dorazit nutr. bohužel už nic nebylo a on chtěl víc .

odpo půjdeme na prochajdu je krásně po o vyžehlím pěknou haldičku . dnes slavíme měsíc. to je hrůůza jak to uteklo
24. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Anitt, gratulujeme Davidkovi k mesicninam :slight_smile: My taky porazime na prochajdu, ale tak tak kolem 3 hod.
24. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Anit, taky gratuluju, utíká to pěkně.

Já teď zkouším Anču "vychovat", protože od 13 hod nespí a furt by se chovala, takže je teď v postýlce a pouštím jí písničky pro děti a musí usnout sama, protože to už fakt není normal, aby byla takhle dlouho vzhůru a to je napapaná, přebalená, prdíci jí netrápí, tak nevim, asi to na mě zkouší, či co. I když nevim, jestli takhle malé miminko je schopno vůbec něco zkoušet na maminku...

Hrusti, to si se moc nevyspala, ale jak to tak sleduju, jsme na tom všechny podobně, dneska jsem zrovna přemýšlela, od kdy miminko začne spát déle než 2,5 hodiny a taky od kdy potřebuje méně spánku, jako abych byla připravená, že třeba když bude vzhůru celé odpoledne, že je to normalka, nevíte holky?
24. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky,
karčo naštestí je Eliška už samostatna,hodne je ted venku s holkama,bud u nas,nebo u sousedu na zahrade,takže se stram jen o jídlo,pití a kontroluju co delají,maji občas super napady..
ja jsem dřív ani nechtela,ted jsem rada že jsou o víc,mužu se venovat malemu a Eliška pomaha a nežarlí,hodne vecí delame spolu

aniit přeju vše nej Davídkovi k mesíčninam,včera jsem si všimla,že to budete mít :wink:
anitt,buni u nas je dnes s mlikem taky boj,zase není :unamused: už me to začína štvat,nespím pořadne kvuli odsavaní a nic z toho,naštestí jsem mela ze včerejška a mam na mrazaku,ale už me to štve

jinak my jsme v noci spali ukazkove :slight_smile:holky prominte.musím ho pochvalit,prdolku mojeho :grinning:
přes den je hore častej,kouka a vyklada hračkam,je už živejší,zitra mame korigovane 3 tydny
24. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky, já vás pak dočtu, ale musím vám nejdřív napsat tu pecku... moje mamka je těhotná, v 11.týdnu. ty jo, jsem v šoku ještě teď. předtím se mi 20let marně snažila udělat sourozence.
24. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.