• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobré ráno holky!
Co se týče mleziva, tak já mám taky spíš jen kapky a všimla jsem si toho, že jsem měla flíčky na podprsence. Na vložky do podprdy to určo není. Ale myslím, že tvorbu mlíčka to neovlivní. JJ, melta je prý na tvorbu mlíčka. Taky ji mám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám dneska doma manžílka, takže nevím, jak budu na netu. Dopoledne chceme jet nakoupit, vůbec se mi do obchodu nechce, protože tam budou mraky lidí, ale musíme nakoupit nějaké jídlo na velikonoce :wink:
A odpoledne bych chtěla asi upéct mazanec nebo velikonoční nádivku a prochajda v parku, tak uvidíme.

Bobas, já chápu, že chceš mít klid. Já mám sice 2 týdny do termínu, ale třeba v té Kutné Hoře jsem si říkala, co kdyby to na mě přišlo a praskla mi plodovka, co bych asi dělala :grinning:
10. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak já noc nic moc, už druhej den mám šílený cukání v nohou, takže za Boha nemohu usnout, protože mi vždy cukne v noze a já prostě nemohu zabrat, včera se k tomu přidala i ruka. Usla jsem někdy ve 3 a stejně se často kvůli tomu budila, je to fakt děs, člověk je utahanej jak pes a prostě neusne. Teď jsem četla na netu, že mi asi chybí vitamíny, buď hořčík, železo, nebo kyselina listová, tak zkusim brát tu kyselinu, jestli to zabere. Jinak já bych asi taky na grilčo chtěla jít, abych si vyrazila, ale zase nejsem ve 40 tt.... Je fakt, že dneska nikam nemusim a jsem ráda, že budu doma a konečně si trochu odpočnu.
K.
10. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Karca, na ty krece je dobry horcik nebo vapnik. Tak zkus pit Magnesii, nebo si dat par jogurtiku. Mne brni zase hrozne prava ruka a nemam v ni skoro zadny cit. Je to uz docela neprijemne, ale snad to po porodu odezni. Uz to mame za par :grinning:
10. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
Holky no ono na tu grilcu bych mozna sla, ale ja bych pak mela chut to zapit trokou pivka a to by ze me asi v porodnici nemeli radost :grinning: A fekt je ze mam vecer desne natekle nohy a jsem rada ze si lehnu :frowning2:
Karco tak doufam ze ti ta listovka zabere :wink:
10. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Hehehe, no to by z tebe asi Bobas v porodnici po tom pivečku radost neměli, to by dohromady s těma medikamentama asi nešlo, ale zase, nealkoholický pivo taky dobrý..., včera jsem měla 2 :slight_smile:

Už jsem spolkla tu listovku a asi si dneska koupim tu magnezii, protože tohle se fakt nedá, to kdybych v tomhle stavu šla rodit, tak nic neodrodim, jsem jak zmlácená.
10. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Jo Hrusti, já se tenkrát zaregistrovala na tom netu do toho klubu Globusu a doteď čekám na nějakej mail, že si můžu vyzvednout kartičku, je to tak správně, mají se mi ozvat, že jo?
10. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Karca, ja myslim, ze mi prislo jen automaticke potvrzeni te registrace a pak jsem si to rovnou vyzvedavala na informacich v hypermarketu, ktery jsem si pri te registraci vybrala. Zadne dalsi potvrzeni mi neposilali. Tak az pojedete nakupovat, tak se zeptej. Myslim, ze by sis to mela vyzvednout do 30 dnu od te registrace.
10. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak dnes jsem spala taky jak miminko a bolesti, ty už ani nevím jak vypadají. No, ne že bych chtěla nějak trpět, ale snad nějaký ten náznak, by mohl občas přijít.

Dnes jedeme na KO na 12 a bývám tam tak hodinku a pak ještě obídek, tak se tady ukážu později a jdu pěšky za manželem do práce, jsou to 3km, tak třeba se někdo probudí v tom bříšku a řekne si "dnes by to šlo" :grinning:
ale upřímně, vůbec tomu nevěřím a fakt začínám mít obavy, že to bude muset být vyvolávačka.
Ale to tady měli všechny maminky a nakonec to šlo přirozeně, že.

No, já jsem taky zvědavá, jak dopadnu s tou návštěvou. Včera jsem manžela trochu naťukla, tak snad povolí. Ještě večer mu volala tchyně a naznačila, že by přijeli jako už v sobotu, já na ně vyvalila oči a manžel jí to hned rozmluvil, no a teď jí bude muset vymluvit celý výlet k nám.
10. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
tak jak jsme na tom 09.04.09 žádný porod :frowning2: bobásku tebe s bemou jsem na to datum odhadovala tak už nic nebudu odhadovat, až to přijde tak to přijde vidtě :wink:
Jinak u náís taky nic nového já si domluvila i bowling na 17.dubna protože vím že do té doby neporodím :grinning:
Akorát mě včera naštvala ta švagrovka jak mi diktovala kdy mám porodit aby stihli přijet do porodnice :angry:
To sem byla vytočená celej rok se neozvou manželovi a najednou si hrajou na rodinku , docela síla.
Nehledě na to jsem jí řekla proč volaj furt mě a nezavolaj manželovi aby věděl že maj taky trochu zájem tak mi řekla a co mu mám jako říct o čem si s ním mám vyprávět? Chápete to ? Vlastní jeho rodina? Já teda fakt ne
Jinak Anit držím palce na KO a dej hned vědět jak si dopadla
Mlezivo ze mě jde v noci taky :wink:
Tak holky jdu upéct převrácenou bábovku , zajíčka, beránka slepičku atd. at mám aspon něco na velikonoce, našla jsem recept ve chvilce na tu př. bábovku s krémem a nahoře to je zdobené položenýma vajíčkama a vypadá to jak košík tak uvidím. :grinning:
10. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
No tak treba prece jen budes mit klid bemo. :wink: Hlavne at ti dopadne ta ko. Ja si musela vzit rano vlozku zase, ale bolesti nemam tak jsem v klidku. A cekam :slight_smile:
Karco no tam by urco kvuli me nealko pivko nebylo :grinning:
10. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Bobas, jak jsi včera psala o tom zvláštním pocitu, tak ten mám dnes taky, už od rána. Ale obávám se, že můj pocit nepřinutí miminko jít ven :slight_smile:
A proč jsi si musela vzít vložku? To ta zátka?
No, třeba se to rozjede, bylo by to super :wink:
10. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Hrusti, díky moc, tak já se tam dojdu zeptat, to bych se taky toho mailu nemusela dočkat. Chci tam zajet pro sekanou, že bysme si dneska dali k obídku s kaší, tak to spojím.

Bobas, tak to my když grilujeme, tak vždycky máme i nealko pivo, protože spousta lidí pak řídí domů, nealko pivo je standardní zásoba v naší lednici :slight_smile:, tak asi budeš muset přijet na grilovačku k nám :slight_smile:)

Marek, tak pak ten tvůj výtvor určitě vyfoť, vůbec si neumim představit, jak to může vypadat.
10. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Jo, jinak jsem si chtěla koupit kojící podprsenku, ale problém, po netu se bojim, to si musim vyzkoušet, ale složitý se mnou je je, že chci bezešvou, červnou, kojící, bez kostic a takovou teda budu shánět asi až do smrti. Byla jsem v Mothercare a Puntanelle, nevíte kde ještě se prodávají?
10. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
karca: zkus i normální obchůdky se spodním prádlem, tam by měli taky mít :wink:
Vyfotim jak dotvořim jestli se mi to povede :grinning:
10. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Bemo prijde me ze jsem furt mokra tak jsem si ji vzala ale neni to zadnej hlen :grinning: A neni to ani male curani jak to popisovala ta PA :slight_smile: Kazdopadne me zacali docela bolesti kdyz jsem sla ted venku z hafanem. Jak jsem si sedla tak je to lepsi trochu :slight_smile: No jestli se prckovi chce ven tak budu jen rada, ale byl by nejhodnejsi kdyby pockal na tatinka do 15hodin :grinning:
10. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Bemo, Bemo, drzim palecky. Vcera byl uplnek, tak to prckove prosvihli, ted jen cekat na bourku nebo vyvolavacku :wink:

Karca, my za chvili taky vyrazime Globusu, na Cerny Most, ale ty jedes asi do Cakovic, co? :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Marek uz se tesim na fotecku dobrutky. :slight_smile:
Hrusti no, ale zase se v noci dobre spinkala. :wink:
10. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky holčinky moje.

přijela jsem z ko a představte si že už dnes musím nastoupit takže se s vámi chci rozloučit a pozdravím vás až s mimiskem. budeme rodit císařem miminko má už tři kila a je to obřík takže se předpokládá že nejpozději do 14 dnů půjde ven . budu psát smsky jak to vypadá nebo manža občas napíše sem aby vás informoval.
jsme v pořádku jen se mimouš tlačí hodně dole a primář nechce riskovat i já jsem docela ráda že budu pod kontrolou takže za chvilku vyjíždíme a uvdidíme se tady až po porodu . je to hrozná rychlovka ale co se dá dělat.

mám vás moc ráda držím palečky všem co budou rodit a ozvu se hned jak to půjde maminečky.

papa
:slight_smile:
10. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Karca, kojici podprdy maji i v H&M a v C&A. Ja jsem si objednavala podprsenku pres net a jsem spokojena. Mam jednu bilou a jednu cernou. Tak snad mi po porodu budou :astonished:

http://www.emanuela.cz/materske-kojici-podprsenky/kojici-materska-podprsenka-5089-cerna-naturana

Ja jsem ostuda jeste v pyzamu :sweat_smile:
10. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Anitt, to je tedy sok :astonished: Drzim moc palecky, urcite se ozvi, jak se mate a uz se moc tesime na Davidka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Anitt tak hodne stesti a je super ze budes pod kontrolou tak nam pak hlavne dej vedet. :slight_smile: Drzime pesticky, ale ty to urcite zvladnes na jednicku :wink:
10. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Jé Anitt, Ty jsi mě tady málem rozbrečela, tak se hlavně držte, buďte zdraví a hned piš, kdyby něco. No a hlavně teda ať vše probíhá v pohodě a brzy Tě tu zase máme. Taky si myslím, že bude lepší, když budeš pod dohledem lékařů.

Holky, mě je teda pěkně blbě od žaludku, přemýšlím, jestli si nemám strčit prsty do krku.

A Bobas a to nemůže být plodová voda? Já nosím slipové vložky bez přestání a doktor se mě pořád ptá, zda ze mě třeba něco neteče, ale já jsem tak nějak mokrá pořád, ale většinou je to hlen, nebo výtok.
10. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Tohle je urco nejakej vodnatej vytok, protoze co jsem tak pochopila tak voda tece furt. Ted jsem volala do porodnice abych se obednala na to utery. Tak prej jestli tam nepojedu driv rodit tak v utery rano se mnou pocitaji na KO :grinning:
10. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak to jo, já jsem právě měla strach, že plodovku ani nepoznám, ale když mě doktor vyšetřuje UTZ, tak mi vždycky řekne, že vody je dost atd. takže by to určitě poznali.

No, mě taky v úterý Dr. řekl, že když tak v pátek a kdyby ne, tak že mi drží pěsti, ať vše dobře dopadne, ale tvářil se u toho tak nevěřícně, že mu bylo jasné, že tam ještě přijdu. Jsem zvědavá, kolikrát mi ještě takhle popřeje pěkný porod :grinning:

Tak, já ze sebe jdu udělat člověka a pak uvařit konečně ten špenát, to bude manžel nadšený :sweat_smile:
10. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Hrusti, juju, byla jsem v Čakovicích a mám tu kartičku, ještě že jsem se Tě zeptala.

Marek, dobrůtku vyfoť, i když se nepovede, aspoň se pobavíme.

Ježiš, to jsou novinky, Anit, tak hodně štěstíčka, je dobře, že budeš pod kontrolou a si úžasná, mimíček se v tobě udržel fakt dlouho přes ty komplikace, bude totálně dopečenej.

Hrusti, super, díky za typ, zaskočím tedy ještě do H&M a v C&A, to by bylo, abych nesehnala.

Bobas, tak nás informuj, jestli bolesti sílí, nebo jestli to bylo jen únavou z procházky.
10. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Karco nesilej naopak jako vzdy ustavaj takze ja uz jsem fakt smirena s vyvolavackou :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky, Bemo me se o tobe dneska zdalo, ze rodis a ono nic. :slight_smile: Anitt moc na tebe myslime a drzime palce at je vse v poradku.
Manza dneska konci ve 12 tak jdeme na obidek i s prckem a pak se jdeme mrknout ke kamaradovi na novy byt.
No a pak asi uklid. Zitra mame naplanovany vylet na prehradu zase s kamoskou a jejima klukama. Ma byt krasne tak se tesim :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Misi, vy jste krásně aktivní, hezky si to užijte.
10. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Karca to dela to pocasi :grinning:
10. dub 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
Hoooooooooooolky andykov (Monicka) porodila :grinning:
10. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.