• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojinky zlatíčka,

tak jsem zase konečně tady.Už jsem měla absťák :grinning:

Andy tak to je mazec a kolik mamce je??

Asi mi to mlíčko Štůfík vypije všechno,protože by neprospíval a už to nebudu řešit.Jen jsem si objednala ty homeo a tak uvidíme.

Jinak mi malaj spinká a pujdeme pod vrbky na malé pivčo :slight_smile:s maminama.To je taková hospůdka venku u řeky a moc rádi tam chodíme,protože se Vikula vykupčí a není tam vedro :wink:

Jinak my jsme měli teď dva dny husté prdíky a to i v noci :frowning2: Tak jsem koupila zase jiné kapičky a to LÉFAX tak uvidíme zda to pomůže,ale už jsem je dnes dala před kojením a byl strašně v pohodě a vyprdíkoval se.
25. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Včera ho Petr rozesmál tak,že měl záchvat a pak škytku :slight_smile: Ale už se smějeme nahlas :grinning: Je to pusinka
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Promiň Andy přehlédla jsem ten věk a chci ti napsat,že je to ještě ok a mamka si to může krásně užívat i s tebou :slight_smile: Jsou i starší maminky.Tak doufám,že se rozhodne PRO,když se tak dlouho snažila o druhé.Moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky vsichni, vikul tak to mate fajn :slight_smile: Ja tu mam haldu pradla na zehleni, jeste do toho peru a musim uklidit, takze my ven dneska pujdeme asi az vecer. Ja myslela ze prdiky jsou hlavne do 3 mesicu, ale vidim ze to nekdy i pokracuje :frowning2:
Malej v noci uzasne spal, sest a ctyri hodiny. Fakt super. Ale pres den pije casteji, asi kvuli tomu vedru. Caj jsem jeste nezkousela. Davate studeny nabo teply?
25. kvě 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja davam studeny. Myslim, ze to pisou i na obale, ze se ma nechat vychladnout. A v tom teple by ho asi teply caji moc neosvezil :wink:
25. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky vikul tak na to se moc těším až Davídek bude taky rozesmátej
my taky prdíkujeme ale jde to ven bez pomoci naštěstí
jinak mlíčko zatím ok ale někdy málo tak občas dám trošku z flašky no :unamused:
čajík taky občas ttrochu dám ale moc mu nechutí, pije ho vlažnej
ja jsem žehlila haldu včera , tak mám zas na pár dní pokoj. mám tolik oblečení že peru jednoutýdně :grinning:

ted tady krásně spinká ve své postýlce brouček milovanej. ven půjdeme až tak v pět je tam parák a tady není nikde stín :frowning2: tak aspon pak se sejdeme s tatkou a uděláme kousek prochajdy spolu

andy se mnou na jipce byla po císaři paní 43let takže phoda
25. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
No, holky.. Asi se rozmyslela, prostě už se na mimi necítí. Oni už se nesnažili, jen prostě nepoužívali žádnou ochranu, když 20let nic. Je to škoda, ale je to její rozhodnutí. Jen si pamtuju, jak mě před třičtvrtě rokem říkala, že ať já o tom ani neuvažuji, že bych pak mohla dopadnout jak ona a to už nemít žádný mimčo. Tenkrát po mně byla mimoděložně těhu, čistili ji, jako se čistí po všech interupcích a pak už nikdy neotěhotněla...teda až teď.
Já čajík zatím nedávám. Dehydrovaná snad není, čůtá až mooooc. :astonished:
Já mám dnes práce jak na kostele, tak dnes jsme jenom u balkóna. Teď jsem ji tady uhoupala v lehátku, zrovna, když se má jíst. Tedaaaa, tak usne.
25. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Kremco, no tak to je síla s tou mateřskou, to jsem naiviní, když jsem si myslela, že zadali trvalý příkaz a všechno bude šlapat jak hodinky.

Marek, to mi je líto se strejdou, achjo. Je to škoda, že jste tam nestihli zajet, ale už to nejde vrátit, tak se snaž moc nesmutnit, pokud to jde, aby si si správně užívala to miminečko a netruchlila tak moc, ale je to těžký, já vim.

Teda Vikulko, vy se s těma prdíkama fakt natrápíte, to Tě obdivuju, jak to psychicky zvládáš s nadhledem.
25. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
:wink: Vikul: a zkoušela si ten čajík kmínový normal domácí?? já mu do toho dám trošku cukříčku ale jen trošku a jak mu šmakuje a pak hezky prdí a nebo to bývá když spapáš ty něco co tě nadýmá :unamused: držim palce aby vás ty prdíky přešly
Karca : jojo je to dost smutný, chystali jsme se k nim o víkend že ho pustí domů že se to lepší a nakonec dnes ráno tohle , jsem úplně vyřízená :frowning2:
hrusti: aspon to porodný sem zachránila nějaké složenky , ale už aby ta mateřská přišla , musim vrátit penízky mámě s tátou protože kdyby mi nepůjčili tak by mi banky zabavili co se dá ty nečekají jako na socce ale těm je to tam jedno, až na to že to zavinila účetní z tesca
Takže doufám že Anitka už má taky mateřskou potože vím že měla taky tu smlouvu jako já podobnou :wink:
25. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky marek taky mi ještě nic nedorazilo tak jsem zvědavá kdy se uráčí :angry:
holky nevím jak poznám rýmu u malého,zdá se mi že trochu jako chrčí dávám mu zatím libenar ale nevim jestli nmám odsávat, nudle nemá
25. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
anittko, věř, že rýmu poznáš :wink: miminka většinou prý všechna chrčí :unamused: malá má rýmu a bojujem už přes týden. v pátek se zhoršila tak, že chrčela ze spaní jak tuberák, úplně tam bylo cítit, že tam má nudle jak blázen. normálně odsávat nepomohlo a bylo to na 100 let, takže přišel na řadu vysavač a jsou to hleny jak blázen kolikrát...nemohla ani spát jak sýpala. odsála jsem a za 5min.mohla znova. dr, radila libenar-nechat působit pár minutak, rozpustí hleny a odsát a pak hodně čerstvý vzduch a přes postýlku mokrý prostěradlo, tak máme přes nebesa a kolotoč hozenou plínu. jo a taky zvýšená poloha. když je v noci u mě tak bojujem víc než, když je v postýlce, protože tam má vyvýšeno., jo..taky hodně pčiká a nosík si furt o něco tře jak svědí..
marek, strejdy je mi líto. tohle je stejně nespravedlivý :unamused: s tou mateřskou věřím, že je to na hlavu :angry:
25. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
no někdy vydává divný zvuky ale dýchá docela v pohodě kápnu libenar a uvidím.
je hrozný vedro ani asi nepůjdu ven je tam na padnutí. asi spíš zítra dopoledne ted je to hnus
25. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Anitt, ja mam taky pocit jako kdyby mel prcek rymu. Obcas pcikne nebo zakasla, ale manza mi porad tvrdi, ze to ma po jidle, jak ma jidlo v krku. Tak nevim, jestli mam plasit a jit k dr., aby ho poslechla :astonished:
my jsme byli naprochajde v parku, tam je chladek, ale stejne je venku vedro. Zitra hlasi jeste vetsi vedro, to se asi upeceme :unamused:
25. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky, ja vim, ze jste to tady resili, ale uz si nevzpominam kdo. Jak ma prcek ockovani na raminku, tak to vypada, ze se mu to asi podebralo. Ma to cervene a bily tuplik uvnitr, asi hnis, ale zatim mu to neprasklo. Co jste s tim delali? Zitra asi budu muset zavolat dr. :unamused:
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
hrusti, udělalo se jí po měsíci to samý a sestřička na to jukala, prý je to v pořádku. já bych se, ale přeptala. nejdřív nic nebylo a teď to vylezlo :unamused:
25. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
No právě my jsme byli minulý týden na ko a to to bylo v pořádku a ted to má podebraný. Zítra tam brnknu a uvidíme. Kdyžtak si uděláme výlet k paní dr. :wink:

Normálně prcek má v tom vedru ještě větší chut k jídlu, tedy spíš žízen. Ted mi vyžah 150 a chtěl ještě. Asi se z něj fakt zblázním :grinning:
25. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
kremco diky za tipa,zitra vyrazím nakoupit suroviny a vyskouším..
marek jsou to blbci,to same u ambret,z čeho mají lidi žít je nazajíma ,ale platit se musí hned

ja malimu vetšinou po ranu taky odsavam nosík,ale ryma to asi není,jen chrčí a neco malo tam ma
dneska jsme byli u dr na krev,to byl zažitek,nemohla mu najít žílu a pak když potřebovala,aby plakal,protože to nabehnou žíli a dobře to teče,tak si klido usnul,ale když už jsme tam byli,tak jsme šupli na vahu a holkyyyy
3600g!!!!!!!500g za 14 dní :wink:

dneska vubec nestíham a je mi nejak divne,jsem k.o. tak vas aspon musím všechny pozdravit :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Peti, to jsou super zpravicky!!! Simunek uz je kus chlapa :wink:
25. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Hrusti, to je normální reakce. Nelinka to měla přesně to samé, zarudlé s hnisajícím středem a stejně tak to měly i holky. Dneska jsme byly na kontrole po očkování TBC a Dr. říkala že to má krásné. Ono se to vstřebá samo, neboj se. Ale jestli tě to hodně zneklidnuje, tak si k Dr. zajdi :wink:
25. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
petrach, to je výýýýýbornýýýý, to jste nás už určitě dohnaly. my zítra budem mít max.těch 3600g. dneska zas zlobí. kouká všude okolo, voči vyvalený, pusa dokořán, a že má v ní flašku to ji nezajímá. fakt somálská princezna z ní bude, je pěkně dlouhá :fearful: ale šimonkovi taky trvalo než se rozjedl, viď?
malá mi teď podvakrát už bojkotovala moje mlíko, prostě nechtěla :frowning2:
hrusti, no jo, já říkala, že vám tam pošlu malou a honzula ji ukáže jak se má jíst :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Andy, klidne ji sem posli. Treba ten nezdravy prazsky vzduch pusobi pozitivne na apetit :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
hrusti: opravdu je to normální. Ono to prostě reaguje. Týnušce se to několikrát podebralo a pak zase vstřebalo. Nakonec už se bude sloupávat jen kůžička při koupání, pak to časem zesvětlá a bude. Kdyby byl problém, tak to mudra pozná a řekne ti. Někdo má ještě i bouřlivější reakce. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
prý se to může pro jistotu přemazat líhem :wink:
hrusti, asi pošlu, třeba se nakazí...a to mi v sobotu snědla nejvíc za celou dobu na světě a dnes už zase nic. já nevím co to má za móresy. dnes jsem ji říkala, že ji vyměním za jiné miminko, když nebude papat :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky tak nam se to nevstrebalo, ruplo mu to, hnis mel na pyzamku a pak mu to dr cistila, rval jak tur a zas se mu to udelalo. Uz tam nema takovou hrcu ale ten hnis tam vidim porad. Lepsi nez to nechat prasknout tak zajit k dr.
25. kvě 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Velikánská garulace Šimulkovi :slight_smile: A samozřejmě i jeho mamince,protože je trpělivá a šikulka :slight_smile:

Marek to jsem nezkoušela......Nevím jak a kolik :unamused: ......

Hrusti jak píše kremca tak to přesně tak je :wink: Nám poradil dr. potírat lihem a máme to super,že nás neposlal ani na plicní.Tak se prý jezdí a oni posoudí co a jak :unamused: tak nevím...
25. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Večer mi zase řval jako tur :frowning2: Zase kolika :angry: Tak jsem se dočetla,že to způsobují i mléčné výrobky a to piju a jím :astonished:

Tak další věc co nemohu jíst :frowning2: Už mě to unavuje...Pokaždé,když si myslím,že je to pryč tak se to zase objeví :cry:
Ale ty kapičky jsou celkem dobré :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj maminečky, hlásím se mezi živé :slight_smile:

Byli jsme u babiček a nebyl čas na PC.
Jinak se nám zase vrátilo bolení :cry:
Ale usínání už je v pohodě, položíme Natálku do postýlky a pak sama usne a nemusíme uspávat houpáním jako předtím.
Dala jsem pár fotek do albíčka.
Peti, Šimůnek je chlapák, gratulace :slight_smile:
My jdeme k Dr. tento týden a v sobotu měla Natálka 4,40 kg. Kojím teď každou hodinu, takže mlíčka už je dost.

Mamky dotaz, jak teď v těch vedrech oblékáte miminka ?
25. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
bemo ja davam bodyčko a dupky,nebo polodupky,už jsem přemyšlela,že mu dam kratasky,ale jsme byli hodne zmrzlí,ted co přibral,je to lepší,dneska jsme byli od te dr uplne spocení,musela jsem ho přeslect hned jak jsme dojeli
k tomu kminovemu čaji,ja bych teda mela strach davat do toho cukr,at nema alergii.cukr se dava až od 1 roku,ja jsem Elin kupovala i tak potom hnedy cukr,je zdravejší..je to brzo si je učit,až budou mít příkrmy,tak budou chtít jen ovoce,protože zelenina není sladká :unamused:

andy my jsme taky bojovali,ona se spraví,uvydíš..mam strach cio řekne na nutrilon,jak mu pujde..
manža mi řekl,at mu ho v klidu dam,že to nestojí za to.takhle se trapit,tak uvydíme..třeba to chce se jen uklidnit a odpočinout si...my jsme ted papkali a nechce si odříhnout :grinning:
25. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
Hojte holky ja nejak nestiham.
Hrusti krmim vecer po koupani coz je v sedum a pak se malej budi po jedne rano no a dalsi krmeni ma v pul seste.Vychazi to vetsinou ze dostava jidlo po 4,5 hodinach :wink:
Andy sunar jsme krmili, ale zacal se me malej po nem kroutit tak ted zkousim hipp a zatim dobry. No a pak uz jedine BEBu a nebo Hami. Andy vydrz ona se rozbasti :wink:
Dneska jdu k dr po sestinedeli tak jsem zvedava, hrozne se tesim ze uz me rekne ze je vse ok a ja budu moct delat neco stim briskem. V nemocnici me rekli, ze ho muzu zacit posilovat az po kontrole :wink:
Marek a Ambret s tema penizkama je to fakt sila :angry:
Petul moc moc gratuluji, Šimunek uz je kus chlapa a za chvili bude vetsi nez ostatni :grinning:
Jinak jak rikala petula ja bych caj taky nesladila, koupila jsem malemu caj od hippu ten fenyklovej a desne me stve ze tam nejake male mnozstvi sladidla je :angry: Takze ho prckovi redim vic vodou
26. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Pridala jsem nejake fotecky :wink:
A uplne jsem zapomela privitat Kremcu. Tak dodatecne vitej mezi nama :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.