• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky maminečky a miminečka

Bobásku krásné ránko :slight_smile: Mě se dnes povedlo zde snídat a chybí mi tu parťačka :wink: Dnes malej konečně v úžasné náladě :grinning: Ty kapky asi opravdu zabírají

kremco máš stejně stasou Týnku :slight_smile: Kdy jsi porodila? já 7.2 na můj svátek :grinning:
26. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Hezké fotečky :slight_smile: Asta měla asi velikou radost :wink:
26. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Petrach, to je úžasný s Šimonkem. Je to bezva, jak krásně přibírá a dohání všechny ostatní.
Koukala jsem na fotečky Bobas a Bemo, moc pěkné miminka, už se fakt těšim, až někdy uděláme sjezd jarňáčků a všechny ty miminečka uvidím naživo.
K.
26. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
dobre rano maminky :slight_smile:

díky za pochvalu,mela jsem z te vahu takovou radost,že jsem mu musela hned neco koupit na sebe :wink: teda stejne jsem chtela koupit dupky,ale koupila jsem hned 3 ks,je nam vše velke co mame klučičí,už jsem brala 56 a je dobra,už vysí venku na šnuře,teším se až si ho nich obleču,jupííí :wink:

bobasku Mareček je nadhernej a je ti hodne podobny,ta fotka s bratrankem u tvojí mamky na rukach,to je rozdíl :wink:
26. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky parťačko čekala jsem na tebe se snídaní :grinning:

Měla jsem také obrovitánskou radost a vím jakou jsi musela mít hlavně ty :wink: Smekám před tebou :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko maminy :slight_smile:
děuji všem za milé přovítání.

vikula: Týnka je 11.2. (přesně na termín) a teď už má skoro sedm kilo a 65 cm. Jak jste na tom vy?

Já taky pořád nevím, jak mám Týnu obléct. Trpí na rýmu, tak mám strach. :frowning2:
26. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dr. mi potvrdila, ze to muze shnisat a ze je to normalni. Diky za info :slight_smile:
Bobas, my jsme vcera poprve vyzkouseli ho dat spinkat po koupani a uz ho nebudit. Vzbudil se pak ve 2 a rano v 7, takže asi zavedeme nový systém :slight_smile:

Jinak dneska je prcek z toho vedra asi pekne protivny. Rano mi nechtel spinkat, tak jsem s nim vyrazila na prochajdu do parku. A ted mi tady zase breci ach jooo :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
hrusti tio vedro je hrozne,u nas je to to same,od 6-9.30 byl hore,nejdřív byl v pohode,ke konci už plakal a ted jsme byli ve meste nakoupit a dokud se jede tak spí,beda jak se zastaví :grinning:
budem asi zalezlí přes ty vedra doma a ven chodit brzo rano,nebo na večer
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky holčiny tak my jsme byli ráno venku pro porodné u ž dorazilo ale mateřská nikde.
taky je z toho vedra pěkně neklidnej a špatně spinká ale te d zrovna hajá vedle mě a zjistila jsem že chce být jen se mnou. manža ho včera chvilku hlídal a on řval a vešla jsem do místnosti a klid. takže mám klíštátko jako hrom.
peti gratuluji k váze broučka supeeer
dnes už taky nikam nejdeme to vedro je fakt humus a oblíkiání taky nevim aby to nebylo moc nebo málo ale prý se má dost ochladit tak uvidíme
26. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
jinak holčiny jak připravujetee nutrilon ? nedřív převařenou vodu a pak prášek a jak dlouho to může být použito asi max dvě hodky že? a ohřívate to potom nebo dělláte novou várku?
26. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Dobre odpoledne maminecky, ja vubec nestiham. Dneska jsem dozehlila tu kupu pradla, do toho peru a musela jsem vysat. Malej sice rano spinkal, ale ted odpo taky chvilku porvaval. No ted uz spi.
Ja davam bodycko nebo tricko s kratkym rukavem a kratasy. A poradne ho natru. Vcera se mnou byl na terase
v kocare, byl ve stinu. Dneska jsem ho nechala doma a pujdu si ven sednout sama.
Musim jeste uklidit koupelnu a umyt zem.
Jak manza prijde tak je vyslu na prochajdu a natahnu se s knizkou a zmrzlinou :slight_smile:
Anitt me taky materska jeste neprisla :angry: A to mi minulý mesic prisla 15teho. To uz je clovek skoro mesic a pul bez penez. Fakt super. Asi tam napisu nejakou stiznost. Zrejme je to hroznej problem posilat to kazdy mesic ve stejnou dobu. :angry:
26. kvě 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj,
vikul dej normal kojeneckou vodu do kastrůlku a kmín prostě podle oka nevadí víc ale né zase moc málo prostě cca 2polévkové lžíce jsou ok a vař dokud nebude mít ta voda barvu , takovou dožluta no prostě aby to vypadalo jak čajíček barevně no a pak to přeced a nalij do lahvičky a přidej trošku cukříčku aby jim to šmakovalo.
Jinak té vody cca 150ml a tak 2-3 lžíce kmínu .
Snad to zabere. :wink: Nám to pomáhá
Péto super že ti roste maličkej :wink:
Anitt: já dělám nutrilon že převařím vodu a dám tam prášek dle určení a když dám víc vody tak si udělám papáníí rovnou dvě a pak to jen hřeju ve vodě :wink:
Malému dávám overal ven když je takové teplo ale už jsem ho nechala i s bodýčkem krátkým a ponožtiččkama :wink:
26. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
misi a máš nějaký opalovac krém pro miminka? nevím jestli něco existuje?
26. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Marek dík za popis zkusím :slight_smile:

Kremca malej měl naposledy 14dní před 5650g a 62cm :grinning: A to nám každej říká jak je velikej :wink: A kde jsi rodila???Já u Apolináře ty možná také nééé?podle fotečky :wink:

Anitt ty chceš dát zase nutrilon???

Anitt určitě Davídka maž a tak 50faktorem.Já mám opalovák od vichy pro děti :wink: Já dávám kraťásky a body s kr. rukávkem nebo včera měl i tílečko :wink:
26. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mě to také nepřišlo :unamused:

Jinak malej spinká a před spaním měl opět hysterák :frowning2:
26. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Anitt kdy přesně pojedeš do Prahy???Potřebuji si to naplánovat :wink:
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Vikul nemáš zač .-)
anit?: zkus zavolat na sociálku at aspon víš jestli už to vyřizujou nebo co bude , aby si to pak neměla jak já , já kdybych tam nezavolala tak se ani nedovim že mi to neschválili předtím a co teda ještě potřebuji aby mi to dali .-)
Jinak dala jsem nové fotečky do alba :wink:
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Koukala jsem moc hezky to máš udělané a moc vám to sluší :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem si ted pouštěla video z porodnice atd...tak pokaždé řvu a řvu :cry: Strašně to uteklo :confused:
26. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
vikul nee jen abych věděla jestli vařim správně kdyby zas vypadlo mlíko :grinning:
zrovna kojím tak písu jak tatar
díky za radu ohledně opalováku

marek nervím na jako sociálku volat :confused:
vikul pojedu příští čt,pá,so budu nA barrandově, jen bych srazík potřebovala blíž než eden, ještě se cestování triochu bojím :confounded:
26. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Anitt, jaam v termosce uvarenou kojeneckou vodu, kterou ohreji v ohrivaci a pridam susene mlicko dle popisu na krabici. Dr mi rukala, ze je lepsi to delat cerstve, takze ja neohrivam.
Ja jsem koupila prckovi opalovak Daylong Baby.
To by bylo super se nekde srazit ten pristi tyden. Ale kde, abysme to nemeli vsechny daleko???

Mam tady kos pradla a vubec se mi do toho nechce a dalsi je na susaku :confounded:
26. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Anit jak pise vikulka taky mam 50tku ale od La Roche Posay pro miminka. Ono je to asi jedno hlavne aby ta kosmetika byla kvalitni.
Vikul ty mas video z porodu?
Tak ja uz mam uklizeno malej vubec ted odpo nespal, mozna tak deset minut. Od zitrka se ma poradne ochladit. To je dobre aspon nebudou ty nase miminecka tak trpet.
26. kvě 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Mareka krasny fotecky :wink: Malej je moc hezkej klucina.
hrusti to je vsude stejny, ze? :slight_smile: Taky porad peru.
26. kvě 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti něco vymyslíme
já mám taky video hned jak malého vytahli tak manža mohl točit a řvu vždy taky a všichni kdo to viděli :grinning:
26. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Misi né z porodu :wink: Ale maličkého hned po a tak první seznamování se světem :slight_smile: Pořád mě to strašně dojímá.

Anitt beru na vědomí a těším se budeme tam asi od středy :slight_smile: A místečko mě nenapadá,ale asi Smíchov nééé :wink: Pokud pojedeme s Hrusti bude to ok
26. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Aha tak to jo :wink: ja video nechtela, mame fotecky.
26. kvě 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, s tim pradlem je to hruza. Peru snad skoro kazdy den a nestiham to zehlit. Ted nastesti prcek vytuhnul na lehatku, tak stihnu neco malo vyzehlit :slight_smile:

Vikul, to jsem zvedava na tu cestu. V nedeli jsme zkouseli vyjet jezdici schody s kocarkem a moc to neslo :unamused: A zitra se chystam sama na Budejovickou do prace. Jsem zvedava, jak to zvladnu. Vsude jsou tam schody nebo eskalatory, takze to bude zajimave :astonished:
26. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
to by bylo super .díky moc. těším se na vás holčiny a chlapci :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Hojte holky tak tady uz radi bourka pocitam ze nam asi vypnou proud :frowning2: . Jinak me celej den skoro nesel net :angry: . Byla jsem u dr na kontrole po sestinedeli a vse v poradku, ale jestli prej do 14 dnu nedostanu menzes tak me bodne :grinning:. Uz jsem si mu rovnou rekla o antikoncepci at se tatka nemusi tak hlidat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak taky me prijde ze furt peru maleho veci. Jo a jidlo pro prcky pokud to neni materina se nema ohrivat a delat vzdy cerstve :wink:
No nich holky tak zitra papa radej to asi vypnu.
26. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
vikul: jojo, rodila jsem u Apolináře a bylo to super. Skvělý doktor, porodní asistentky taky úžasný a pokoj jsem měla tři dny sama pro sebe. :slight_smile: Pak mi tam přišly tři maminky, taky dobrý. I sestřičky byly fajn. Takže kdybych náhodou byla ještě někdy těhotná, tak budu rodit zase tam. :slight_smile:

Dneska jsme byly poprvé v šatičkách. Trošku jsem se bála kvůli té rýmě, ale snad bude dobrá. I tak byla upocená na hlavičce.

Já když náhodou jedu někam na dýl a není reálné převážet odstříkané mlíčko, tak mám v termosce ohřítou vodu a do toho pak nasypu patřičný počet odměrek. Kupuju vodo, která se převařovat nemusí. I to tam píší.
26. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.