• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bobas, a co ti rekla dr., kdy po cisari dostanes menzes? Me ceka ko na gynde v pondeli :confounded:
26. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Já jsem ostuda, já jsem ještě na KO po šestinedělí nebyla. To zase bude DR. říkat, že už mám to 6 nedělí na sebou 3x :grinning: :grinning: :grinning:

Hodila jsem do alba Nelinku v plavkách :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Ambret, Nelinka vypada jako sportovkyne :wink: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Že jo :grinning: teď mi tu spinká na klíně :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska neměla vůbec čas zajít, tak se omlouvám. Malá je dneska pěkně neklidná, to tím horkem asi.... Ale trápí mě jedna věc. Teď večer jsem ji kojila v 17.43, to baštila asi deset minut a vytuhla. V sedm křik, že má zase hlad. Pila pět minut a usnula a po deseti minutách se zase probrala a zase chtěla baštit - tak jedla zase tak max pět minut a to samý... To trvalo až do osmi :frowning2: Vůbec nevím, co s ní... Neznáte někdo nějakou laktační poradkyni? Já už jsem fakt hotová...
26. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
zuzík www.kojeni.cz
tam něco najdeš rady i poradkyně
26. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
taky se mi to stalo. možná ubytek mlíčka nebo může byt i něčím rozptýlená je hodně důvodů proč.neboj určitě se to brzy vyřeší
26. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky!my byly dnes u taťky na zahrádce, malá hezky spinkala, ale vůbec nechtěla jíst zase :cry: už je to na paličku. u dr.špatný, 65g za 5dní. Má 3545g. prý dávat 7x denně jíst-to dávám. vypadá prý hezky, tak se to nebude řešit dál.
holky, myslíte,že když je malá zahleněná, že z toho může ublinkávat? dnes to, co sní tak skoro na x krát vyzvrací. taky jsem ji zkoušela dát ten sunar, ale nezačlo to tím. moc ho nechce. tak já už nevím coo by, asi budu čekat na zázrak :unamused:
jinak celý den překecáváme mamka s jwjím přítelem, abysi miminko nechala. má tam jít zítra v 7 :cry:
holky, fotečky krásný :wink:
26. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
zuzik: já měla doma paní Fischerovou. Je to dětsá sestra v invalidním důchodu - laktační poradkyně. Byla moc fajn.603 938 189
denně od 8-22 hodin
návštěvní služba v domácnosti možná
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
andykov: ublinkávat ze zahlenění může. Týna takhle blindila v pěti týdnech. Měla šílenou rýmu, zelené hnusné hleny. Čtrnáct dní jsme s tím bojovaly. Mudra nám nic nedala. Nakonec to dopadlo tak, že mi malá začala večer zvracet dlouhé hleny a dávit se jimi až ztratila dech a omdlela a já musela volat záchranku. Až teprve potom nám drahá mudra dala antibiotické kapky a do týdne bylo po nemoci. Kdyby nám je dala hned, tak to vůbec nemuselo tak daleko dojít. :frowning2:
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
kremca, jo, mám taky pocit, že je to takový hlenový to zvracení :frowning2: S rýmou bojujem už přes týden, je zahleněná dost. Jsem to dnes dr.neřekla, protože to teprve dnes začalo být víc. Jinak to bylo tak 1x denně.
26. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
andy: jak začne jít rýma do zelena, tak šup pro pamycon a nench se odradit. Já byla tenkrát blbá, že jsem si neprosadila svou. Nemuselo to vůbec tak daleko dojít. Týna má teď zas rýmu (vždycky to dotáhne moje starší ze školky a ona to od ní chytne.), ale je to jen rýma průhledná, takže to je v pohodě a snad bude brzy pryč.
26. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Kremco to jsem nevedela, ze ryma muze byt tak nebezpecna :frowning2: my mame rymu takovou tu pruhlednou ale odsavam jen rano, neni moc silna.
Andykov to je trapeni s tim papanim, musite byt statecni, urcite se to v dobre obrati. Ani ta lepsi savicka nepomohla? Na to blinkani je dobry nutriton, ten jste nezkouseli? Jeste je dobry net www.kojeni.net zkus mrknout i tam.

Zuzik a zkousela jsi ji budit? Me nekdy malej taky pije jen pet minut a pak se tvari ze nechce, ale ja ho nenecham, bojuju s nim a vzdycky jeste neco vypije. Stridam prsa, polohy. Kdyz usina, tak prebalim to ho probere vzdycky.
26. kvě 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
marek fotky jsou krasne a koukam,že jste provedli ty druhe vanoce,si pamatuju jaks to planovala :wink:

holky ja si fotky moc prohlížet nemužu,pořad mi to dela hrozne zle ho vydet na tech hadičkach a přístrojich,v albu mam dane jen z medialu,kde už mel jen sondu na mličko..prave jsem se dnes dozvedela,že existuje metoda kineziologie,kterou se dají tyhle negativní spomínky zmenit,da se říct vylečit duši a mozek i u malích miminek,tak přemyšlím že to skusím,hlavne kvuli malemu,tyhle detičky pry do 2 let mají v krvi takovou hladinu adtrenalinu,jako by skakali bangie-jumping..
jedna holčina v exteremne nedonošenych detech s tím ma skušenost a moc si to chvalí,by\la na to se synem v cca 5 letech a moc jim to pomohlo

anitt ja už mam nutrilon taky koupeny,dneska v noci áž pujdu do zasob z mrazaku,ješte jswem si objednala to řecke seno,pry je fakt dobre ,ale hnusne,tak skusím,pokud to nepujde ani tímhle,tak ničím,ted jsem odsala 20ml :frowning2: a přitom odsavam často :confounded:

hrusti u nas jsou naštestí jen blbe chodníky,to víš takove male mesto s jedním přechodem :grinning: teda dvema :wink:
ve Zline mame jezdící schody jedny a večne nejedou :grinning:
takže to musí byt v Praze zahul,to veřím
26. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
misi: já to taky nevěděla, dokud jsem to s malou nezažila. Od té doby jsem na ni hrozně choulostivá. Všechny kámošky už měly mimča v ponožkách a já jí do včerejška dávala punčocháče a na to kalhoty. :slight_smile: Ale dneska jsem to riskla a dala jí jen ponožky a šatičky s bodýčkem. Tak uvidíme. Ale zítra už má být zase chladněji, takže jdu zpátky do punčocháčů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Schody v Praze jsou jen o zvyku. :slight_smile: Já jezdím každé úterý a středu do práce a musím po schodech nahoru i dolů a jde to už samo. Naštěstí, jinak nevím, jak bych to dělala.
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
My meli ted vecer sileny boleni, malej uz usinal, najednou desnej rev a nesel utisit, tak jsem mu supla Sabik a za chvilku se pokadil a pak jeste jsme ho nosili v naruci a prdel jak o zivot. Pak mi chudacek usnul v naruci. A ted uz spinka v kosiku.
Zitra jedeme ke kamaradce tak snad bude hodnej. Dneska mel porvavaci den, jestli z toho vedra. Snad bude zitra lip. A taky se mi zda, ze uz si vymrcuje. Treba se mu nelibi kdyz ho dame do sedacky tak zacne tak porvavat nebo kdyz nechce byt v kosiku.
26. kvě 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
ambret maš krasnyalbum a ta muzika supeeeer,jsem si to přehrala cele,manža si to přal poslechnout,jeho oblibena :wink:
kremco teda taky silny kafe s tou dr,my jsme meli takovou dr u Elin a odešli jsme,dojíždíme sice do Zlina,ale je super a použiva homeopatika,pokud nemusí dat klasiku..

zuzik ta krize z mlikem bude asi všude :angry: to je trapení pořad dokola
26. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
kremca, tak ji asi zítra brnknu jestli to bude pokračovat :unamused:
26. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
holky, moc děkuju za rady. Já teď vůbec nestíhám sem chodit. Vždycky vás jen dočtu a nestačím ani reagovat. Dneska to bylo nějaký extrémní - malá pobrekávala, spala mi přes den jen asi tři hodiny a do toho bolení bříška. Teplý jídlo jsem měla až v sedm a to jsem celou dobu poslouchala malou, jak Petrovi brečí na rameni :pensive: Tak jsem měla ještě výčitky svědomí :-/ Ach jo.
Kremca, moc děkuji za kontakt, zkusím jí zavolat a uvidíme. Jinak jsem asi poslední, kdo tě nepřivítal. Tímto to napravuji a vítej mezi námi :slight_smile:
Andy, to mě moc mrzí s tím papáním. Snad se to brzy uklidní a malá začne zase baštit a přibývat víc.
Misi, právě že vůbec nešla vzbudit. Během sekundy byla ťuhík a já jí strkala prst do pusinky, ale ani ji neotevřela. Tak jsem si ji přehodila k druhýmu prsu a to na mě při přenášení jukla jedním očkem a zase spala...
Zítra ale zajdeme k dr., protože mám pocit, že se jí to mlíčko vrací. Vždycky slyším, jak jí něco leze zpátky do krku, ona to polkne, zhluboka se nadechne, znova polkne a pak začne hrozně brečet... Je mi jí tak líto, berušky malý. :pensive: Teď usnula, tak půjdu taky. Uvidíme, na jak dlouho to bude... Tak se mějte krásně. Dobrou noc vám i mimískům!
26. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
petrach, tak to jsem nevěděla, že je to až tak :unamused: Já bych do toho asi taky šla, zkusit se má vše :wink:
misi, to je u nás taky. Vajíčko nesnáší, ale v postýlce už dokáže být sama. Jo a taky se ji nelíbí lehátko, jen když ji houpu. A její oblíbená činnost...Dám ji flašku do pusy, tak otevře pusu, ale úúúúúplně dokořán a začně vrtět hlavou a koukat, kde co je :angry:
26. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
ještě jsem přidala pár foteček. Tak a teď valím do hajan. Dobrouuuu!
26. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuziku, Verunka je moc roztomila! :slight_smile: Treba byla Verunka protivna z toho vedra. Honzik taky vcera nemel zrovna nejlepsi den a byl protivny.
Andy, mam se uz asi rozhodla, co. Je to škoda, ale na druhou stranu její rozhodnutí chápu. Jinak držím palečky, aby se Berunka rozpapala.
Kremca, a v ktere casti Prahy bydlis?

Jinak prcek dostal napapat vcera kolem pul 8 a vydrzel spinkat az do 5 hod. rano :astonished: Ale je evidentne prespaly, protoze si chce ted povidat a dela psi kusy v postylce :slight_smile:
27. kvě 2009 v 06:04  • Odpověz
Dobre ranko
Holky tak vcera meli knouravou asi vsechny nase zlaticka :frowning2: .
Andy drzim pesticky at se uz rozbastite a kdyby jste potrebovali nejake ty gramy tak reknete u nas je prirustek zase moc velkej :grinning:. Jinak dneska chci zavolat na to kardio detske jeste me furt ani neobjednali :angry: . A nedalo me to a zase jsem se musela kochat foteckama a koukala jsem jak nam ty zlaticka rostou :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky!
verunka je roztomilá :slight_smile:
my jdem dnes na kyčle a taky pro recept na léky na štítku, jsem je týden nebrala :confounded: objednala jsem se na gyndu na 11.6. a na endokrologii na 3. a v pondělí mě čeká zubař. tak nevím, kdo mě bude takhle pořád hlídat. v pondělí asi bude muset tchýně a ve středu mamka. na krev budu muset vzít malou asi s sebou :unamused:
bobásku, tak nám něco dohoď. ta moje anorektička do délky roste, ale do šířky moc ne. :unamused: já už ani nevěřím, že to kdy bude lepší. maminy, co takhle s dětma bojují to maj většinou na hodně dlouho :pensive:
hrusti, mamka už je tam. nepomohlo ani dvojitý hučení. je mi líto toho jejího. on nemá žádné dítko a moc by si ho přál, ale chápu i mamču. prý byla rozhodlá, že nepůjde, ale v noci se ji zdály děsný sny :cry: malej krásně spinká. to mi si můžem dovolit max.6hodin v kuse bez jídla v noci, ale vy s vaším apetitem no problemo :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
holky ja si furt rikala proc se me malej krouti jak zizala a ted se pokadil a mel to uplne tuhe takze musim drobek vic asi redit mleko protoze to co vypije bokem myslim tim caj tak na redeni asi nestaci a ho pak boli brisko :frowning2: No nic alespon ze jsem prisla na to co se deje a jdu do nej nacpat drobek caje protoze uz je bohuzel po jidle a dalsi bude bastit az za hodinu :unamused:
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky mámušky :slight_smile:

Zuzí myslím,že je to období kdy by pořád papali a papali.Já ted kojím dvakrát v noci :angry: v pul jedné a pak v pul čtvrté :frowning2: Asi má větší hlad.Holky tady mi říkali že je to te tříměsíční krize,že to vypadá,že není mlíčko a pak se to upraví.Ale malej je už zase sluníčko a můžu tady trávit nějaký ten čásek

Kremco já to poznala :wink: a byla jsi na 1 nebo 2????Já na jedničce a oddělení šestinedělí fakt děs běs,ale chtěla jsem nadstandart a díky jedné známé jsem ho měla hned ten den a to tam hučeli,že až bude tak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Porodní as... byla super a doktor na šití také :slight_smile: Strašně mě chválili,že na prvorodičku fakt úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy to je její rozhodnutí a musí se to tak brát :slight_smile: Snad si to nebude jednou vyčítat :unamused: Držím palečky
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky,jdu Vás po delší době zase pozdravit.Nejdříve Vám chci říct,že všechny maminka jsou moc nádherné,poctivě Vás sleduji a opravdu rostou před očima :slight_smile:
Jinak my pořád 2v1,Vojtíškovi se nějak nechce na svět,a to ho už přes týden přemlouvám.Ale nic nezabírá.
Budeme mít pořádného chlapíka,v pondělí zhruba vážil 3450g,tak jsem zvědavá kde se to až vyšplhá,i když vím,že ta váha je jen orientační.
Asi mi malý chce udělat radost s tím datumem a narodit se na Den dětí,tak uvidíme.Mějte se holky krásně :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Hrusti viděla bych to tak,ře bychom jeli do Edenu a pak jen tramvají :wink: A myslím,že to bude ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíme se to naučit :confused:
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Andreo držím palečky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Přidá se někdo?????

KARCA,KREMCA.....................???????
27. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.