• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul,zuzik krasne fotky holky,ty detičky tak rachle rostou,to je užasne

andy holt je to její volba a zase se nutit k nečemu co nechcem se nemá,asi ví proč to tak melo byt,je to škoda,ale je to její vec,ma krasnou vnučku,možna se na to už necítí,vem kolik by byl mezi vama rozdíl

marek to je mi líto,u nas probíha neco podobneho taky se strejdou,tak se drž

ja opet nestíham,dopoledne jsme byli venku,dokud neprší,ted vařím..malemu ješte nezabrali ty probio kapky a je to desne,už je nepřeruším,kdybych je mela kupovat draze,za to to nestojí

anitt taky to mam objednane ten seno hnus,četla jsem na to fakt dobry ohlas a ted mi tu dala jedna holka tipa i na prašky na zvyšení tvorby,s tím ješte počkam,až co ten hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a holky dneska jsem Šimulu skusila kojit a asi se zapomel a 20 minut tahal jak divý,druhe prso už ale nechtel a stekal se,akorat nevím co vypil,protože pak žahl i celou davku z flašky
27. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
andrej na tebe jsem zapomela te pozdravit :wink: tak at to maš brzo za sebou a dej pak vedet co a jak,budem se tešit
27. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme byli s prckem mrknout u me v praci. Vyrazili jsme v pul 10 rano a prijeli v 15 hod. a prcek celou dobu spinkal. Jen pri papani trosku mrcel, ale nerval hystericky jako doma :astonished: No proste heeeerecka :grinning: :grinning: :grinning: Jela jsem poprve s kocikem busem a metrem a zvladli jsme to na 1* :slight_smile:

Anit, Vikul, Karca, Kremca... se srazikem pristi tyden pocitam. Je mi celkem jedno jestli to bude ve ctvrtek nebo v patek.

Vikul, koukala jsem, ze nam ze Slavie jede na Andela nizkopodlazni tram 7. To urco zvladneme. Ja jsem dneska zvladla cestu na Budejovickou a zpet a navic budeme dve, tak si kdyztak s kocikem pomuzeme :wink:
27. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky díky za podporu,určitě vám dám vědět,už aby to bylo :slight_smile: na malého se strašně moc těším,všechno je nachystané jen aby se pán uráčil už mezi nás přijít.
Jsem pak zvědavá na sebe,jak tady čtu jak bojujete s kojením,prdíkami atd.
Teďka mi pořádně okopává břicho,asi ví,že o něm mluvím. :grinning:
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
andrejko, budeme držet palce, ať je porod v pohodě :slight_smile: Já za sebe bych si ho klidně zase zopákla :grinning: Jé a to miminko kopající v bříšku ti závidím. Tuhle jsem si uvědomila, že si ani nevybavuju, jaký to byl pocit, když do mě malá kopala :slight_smile: Moc si to užívej a dej potom vědět, jak to dopadlo!
27. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
hrusti ty jsi sikulka, jak se jezdi v metru? Jsou tam vytahy? ja dneska vyrazila do mesta na katastr, pak taky do prace neco zanést. Malej byl desne hodnej, na to jak sem s nim furt sibovala ze sedacky do kocara a zpatky a zas do kocara. Mame i adaptery na sedacku ale dneska tam fuci tak jsem ho chtela mit radsi schovaneho v kocare :slight_smile:.
27. kvě 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Moravacky co ten sraz? Zatim mi odpovedela jen bunicka. Me Brno neva.
27. kvě 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, vytahy jsou jen v nekterych stanicich. Nekde jsou jen eskalatory a nekde jen obycejne schody, takze zabava :angry: No, v pondeli jedu na gyndu na Prazskeho povstani a tam jsou obycejne schody, takze to bude prima lovit nekoho v metru, aby pomohl s kocikem :confounded:
27. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Ty jo to je neco, to nevim jak bych tam s kocikem jezdila. A ty umis jezdit s kocarkem i na jezdicich schodech? Jak se to dela?
27. kvě 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj mamči,
zdravím po náročném pracovním dni. :slight_smile: Děsně mě bolí hlava. A to jsem si myslela, že jsem tu blbou virózu už zažehnala. No, asi ne.
Srazíku se ráda zúčastním. Na Smícháč to máme cca deset minut. :slight_smile: Já se taky děsně bála jezdit po schodech (chodím každé úterý a středu na Staromák do školy učit kroužky), ale zachvíli si najdete ten správný grif a jízda je v pohodě. A v metru se vždycky najde někdo ochotný pomoci.

Hoky, Týnuška se dnes poprvé sama přetočila ze zad na bříško. Šikulka moje. :slight_smile:

Andrejko, uvidíš, že za chvíli budeš mimíska držet a radovat se jako my. Jen to kojení bych ti přála bez problémů. A mimi na den dětí je taky dobrý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by pak dostával dárky k narozeninám a ještě k svátku. :grinning:

Anit: jsem zvědavá, co budeš říkat na seno až ho poprvé ochutnáš. :slight_smile:

Já dneska zkusila cvičně dát Týnce prso. No, dívala se na mě stylem: "si ze mě děláš srandu?" :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
ahojky tak my byli tri hodky venku, vyzvedla jsem si seno hnus a za chvilku jdu do něj
mlíka zase nic moooc ach jo fakt si člověk užije- no snad to pomůže.
na sraz se moooc těším

jinak volala jsem na sociálku a prý peníze už poslali tak každým dnem prý dorazí tak jsem zvedavá kolik to vlastně bude a rodný list malého nechtěl nikdo tak nevím co to znamenái
27. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky mamulky,

tak manžel vyrazil s Natálkou ven a já mám chvilku času, no ale už volal a slyšela jsem řev, takže jsou za chvilku tady.

My jsme v těch vedrech včera měli hrizný den, Natálka byla hrozná protivka a nic nepomáhalo. Ale pak to zase přešlo a v postýlce hodinu koukala a pak sama usnula.
Jinak jsme dnes byli na prohlídce v šesti týdnech a máma po šestinedělí.
Natálka váží 4450g a vytáhla se na 57 cm a maminka si prohlídku taky užila :grinning:
Jinak jsme dnes moc hodné miminko, tak snad nám to vydrží až do večera.

Doma byla mezi mnou a manžou malá krize, ale snad už je zažehnána.
Teď jdu kouknout na nové fotečky a nachystat prsa :grinning:
Zatím pá holčičky.
27. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
kremči právě jsem si dala seno hnus no fuuuuj . fakt strašný. dvě lžičky jsem smíchala s vodou a vypila ale fakt mazec jestli to nepomůže tak už nevím co jinýho za odměnu bych prosila litry mlíka :grinning:
27. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Misi, ja jsem jela dneska s kocikem metrem poprve. Kocarek musis dat na eskalatoru na zadni kolecka a drzet predek v rovine :grinning:

Bemo, gratulace k uspesne ko.

Anitt, co by clovek pro prcka neudelal, ze? Takove obeti :wink:
27. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
hoj holky, my byly na kyčlích a oki a nedávám ani plínku, jak jsem psala, dr.říká, že není potřeba, že v LB to ani ortopedové nedoporučují pokud není problém a kyčle se ji vyvíjejí v poho. Jinak jsem tam potkala holčinu, co byla se mnou na pooperačním a pak i na pokoji, měla holčičku 2900g, tak jsem si ještě včera říkala, že jak musí být už velká, jak hezky v porodce baštila a představte si, i když byla o čtvrt kila větší, tak Kristýnka má normálně skoro o 100g teď víc :astonished: To jsem koukala. A to kojí a má váhu, ale v jedení ji nezlobí, jen ji prý nechává být jak si sama řekne o jídlo... No, to kdybych dělala já, tak má berunka tak 2,9kg :grinning:
Mamka už má po :cry: Musím pořád myslet na to miminkoů. Pro mě to už je prostě miminko, to mi nikdo nevezme. Prý se bojí, co by bylo za pár let, kdyby se ji přitížilo a kdo by se staral a tak. A neví jestli by zvládala k miminku vstávat každou noc. Kdyby šlo do školy, tak užý by ji táhlo na 50. Jsem jí říkala, že bych ji vždy ráda pomohla. Říkala, že má vytouženou vnučku a jí se chce věnovat a dát ji vše. Musím to brát jak to je, i když to mrzí.
misi, a Ty jsi do práce po porodu nedávala rodný list? Já ho tam hned nesla a malá měla 10dní.
27. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Andy nedavala, protoze se u nas na pobocce blbe parkuje tak jsem si rikala, ze to dodam pak. Rekli mi, ze to maji jen pro svou potrebu, ne ze mi kvuli tomu neposlou materskou :angry:
No dneska jsem to poslala expres za stovku tak to tam zitra budou mit. Taky jsem byla na katastru a vsechno odevzdala jeste na pobocce. Taky jsem malyho stihla prihlasila do jesli. Nastesti byl celou dobu desne hodnej.
Bemo co ten srazik?
27. kvě 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz
misi, Elík je pohodář :slight_smile: To naše dnes cesta do JBC dobrý, ale u dr.jsem ji vzbudila a pak brečela až k babičce. Tam se najedla, usnula a pak už jsem za 2hoďky musela jet takže byla zase rozespalá a jak musí být vzadu, tak ji cestou vypadl dudlajs a tak brečela až domů, blbý airbagy :angry:
A tak myslíš, že když jsem jim ho tam donesla, že by to mohlo být v poho?
27. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
anitt: já dneska ráno po pěti hodinách nadojila 290ml :slight_smile: To je zatím rekord.
27. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Misi, srazík??? Kdy a kde?
Tak jsem to opět zakřikla byl řev, už abychom měli 3 měsíce a koliky nás netrápily.
27. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
misi my srazík neee,bohužel pro nas je to ted daleko a mam strach kvuli imunite,ješte mame odložene očkování,tak fakt nemužem,leda jen ja a to zas muj nechce s malím cvičit :unamused:

kremco ja dneska odsavam skoro pořad,aspon mam ten pocit,tak jsem zvedava na ty vysledky,ten senohnus ješte nemam,snad ho zítra budou mít..anitt dej si našup,neco sladkeho

andy už ti došla ta nova flaška mam?
27. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kremco malej se také otočil dnes poprvé jen jsem do měj lehoulince strčila a pak si vytáhl ručičku sám :slight_smile:

A ty nekojíš???Pochopila jsem to správně,že odsáváš a dáváš do lahve a dokrmuješ???

Bemo gratuluji ke ko :wink:

Hrusti to já vím,že tam jede 7 :slight_smile: Proto jsem to tak vymyslela :wink:
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
vikul: bohužel nekojím. Vzdala jsem to po šesti týdnech nervů. :frowning2: Jsou to naši šikulánci. :slight_smile: Já Týnušce taky vyndala ručičku, ale to se naučí.

Přidala jsem pár foteček, kdyby se někdo chtěl kouknout. :slight_smile:

Petrach: mně se mlíčko zvedalo postupně. Začínal ajsem na 40ml a po týdnu jsem dala i 90ml (po třech hodinách) a za další týden i 120. Pak jsem jela k mamince a tam jsem dala i 150 za tři hodiny. Odsávala jsem opravdu poctivě ve dne, v noci po třech hodinách a i teď se snažím, ale už nejsem tak důsledná a hlavně už mám mlíčko rozjeté. Jen doufám, že mi to vydrží aspoň do půl roku.
27. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky dala jsem fotečky do alba

kremči a to jsi odsála za jak dlouho tak obr množství . já tahala 40ml snad půl hodiny
malej měl ted hrozné bolení ach jo tak jsem zas po dlouhé době použila rourku a pomohlo to chuděrka muj. ted hajá vedle mě a odpočívá s polštářkem s pecek na bříšku dělá mu to dobře .
27. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Kremco já jsem se také natrápila s kojením,pořád se vrtěl a nechtěl tahat pokud to neteklo proudem :unamused:

Já mu tu ručičku nevyndala to udělal sám já ho jen trošku postrčila,aby se otočil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale udělal to více méně sám :grinning: Jsou to šikulky :slight_smile:

Kremca já a Anitt budeme mít stejnou můrku od lamaze :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
anit: odsávat se má minimálně půl hodiny. Nejprve 15 minut jedno, pak 15 druhé a pak už to střídat, jak to teče. Já prsa masíruju, holky je ještě nahřívaly, ale na to už nemám sílu. Jedno odsávání mi zabere cca 45 minut. Málokdy jen 30. To množství jsem odsála po pěti hodinách. Ale, jak říkám, dávky se mi zvyšoaly postupně. Taky jsem začínala na 40ml. Teď už odsávám skoro dva měsíce pravidelně a je to na těch dávkách i vidět. :slight_smile: Ale tohle byl fakt rekord.
27. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
A co děláš s mlíčkem co odsaješ???Dáváš to malé??

Jinak krásné fotečky.Týnka je stejně šikovná jako my a Dejv je prdolka malinkatej,ale také krásně pase koníčky.Moc se na ty vaše zlatíčka těším a na Vás také
27. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mlíčko, které odsaju, Týna během dne spase. A když toho mám hodně (teď odsávám asi litr denně), tak si to mrazím. Mám už skoro plný mrazáček. :slight_smile: Asi podaruju kámošku, jestli to takhle půjde dál. :grinning:

Taky se těším na seznámení. Já tady v Praze skoro nikoho neznám. Jsem tu třetí rok, ale chodila jsem jen do práce a do školky pro malou. Takže moc známých jsem nepobrala.
27. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak budeš mít nás :grinning: Já sise nebydlím v Praze,ale jsem tam pořád :wink:

Tak to je dobře že mlíčko bumbá a dáváš i příkrm??Ptám se jako blbeček viď?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky, potřebuju poradit. Odpoledne jsme byli u dr. na vážení. Malá přibrala za 14dní 300g, nevím, jestli je to málo nebo hodně. Doktorce jsem se zmínila, že malá chce baštit tak po hodině a půl, někdy po dvou. V noci teda ne. A ona mi řekla, ať začnu kupovat Nutrilon na noc. Ale prý přibírá pěkně. Tak já tomu nerozumím. Když přibírá pěkně, tak proč kupovat Nutrilon? Hlady nebrečí, prostě se jen budí dřív než po třech hodinách. Poraďte, prosím...
Kremca a Anitka, máte moc krásné fotečky. Ty naše miminka jsou fakt úžasné a každý den nás překvapí :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
zuzik, prej minimum by mělo být 200g za týden...ale my to teda rozhodně nedáme, jenže my už na nutrilonu jsme. pokud to nechceš dělat, tak bych ho nedávala. dr.si asi myslí, že máš míň mlíčka, malý to nestačí, proto se často budí. zkusila bych to nechat ještě být a uvidíš jak bude váha příště :wink:
27. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.