• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
petulko, mam ještě nepřišla, ale už jim tam musely dorazit penízky
27. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
¨Zuzí přibírá dobře.A to až moc :wink:
Nechápu proč by jsi měla na noc dávat příkrm,když to nevyžaduje :unamused: Vyprdni se na ni :slight_smile: My to měli také,že jsem jeden čas krmila po dvou,ale to jem z jednoho prsíčka pak jsem dávala pít z obou a vydrže cca 4hod tak to zkus :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdu si vyfénovat vlásky a do hajánek

Dobrou noc
27. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Nene, příkrm není potřeba. Mám mlíka momentálně na rozdávání. :slight_smile:

Zuzi: nutrilon není potřeba. Zbatečně ji naučíš na láhev a máš po kojení jako já. Přibírá ti krásně, fešanda.
27. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
a taky by ti mohla pak odmítat tvoje mlíčko, jako to je u nás :cry:
27. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
kremco, já tě obdivuju, že tohle děláš xkrát denně 45min. :astonished: máš vůbec čas na něco jinýho? to týnka musí být hodné dítko teda...
27. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
holky, moc děkuju za tipy a za podporu. Mě se to zdá taky jako pitomost. Říkám si, že teď prostě potřebuje víc, protože roste jako z vody. Je hrozně dlouhá :slight_smile: Navíc se fakt hrozně bojím toho, že by pak odmítala moje prsa a mlíčko :frowning2: Příští týden jdeme na ko v šestinedělí, tak uvidíme.
Holky, jakou váhu používáte na mimča? Vím, že psala Anitt a Map, že miminka váží...
Já jdu taky do pelíšku, miláčci mi tu hajají, tak se k nim přidám, dokud se ta naše šelma neprobudí :grinning: Tak dobrou noc vám i mimískům.
27. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
zuzik, já přemýšlím, že si koupím Sencor váhu. Je nejlevnějších z těch nových a váží na 5g. Stojí asi 1300Kč. Má ji i dr. To bude dobrý. Nechápu proč Ti to dr.říká. Mně malá pak už moc moje mlíčko po nutrilonu moc nechtěla, ale pořád to šlo, ale poslední týden mi to začla plivat a nutrilon ne :unamused: Tak dobrou. Já tu musím strašit, musím ještě budit-nemám to tak ráda :frowning2:
27. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobre ranko maminky
Jste se zas rozkecali, no alespon jsem mela po ranu u kafe co cist :grinning:
Gratuluji ke kontrolam.
Vikulko a Kremco mate to ale sikulky :slight_smile:
Zuzik nechapu proc by jsi mela dokrmovat, me malej za 14 dnu pribral neco kolem 650g a to me rekla dr ze pribral jednou tolik nez mel :unamused: . Takze bych se na to vykaslala jak tady pisou holky :wink:
28. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Snidam u konika nez se mi vzbudi ten muj rarasek:slight_smile:)
Anitt, Kremca moc hezke fotecky. Prckove jsou roztomili :slight_smile:
Zuziku, mimi by melo minimalne pribrat 100 g za tyden, takze nechapu proc ti dr cpe Nutrilon. Je to na tvem zavzeni jestli prikrm nebo ne.
Prcek dneska opet vydrzel do 4:30 a ted rano jeste se mno usnul. Kdyby mu to vydrzelo, tak bych se vubec nezlobila :wink:
28. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky a dobrou chut :slight_smile:

zuziku kašli na nutrilon,minimum tydne je 10dkg,15 je už v pořadku,jak píšou holky,nebude chtit prso,zatím není duvod

kremco Kristinka je krasna princezna a jak si už drží hračky šikulka
vikul tobe jsem fotky taky zhlidla i anittce a parada,kluci rostou jak z vody :wink:

kremco rano rekord 140ml :slight_smile: ale namorduju se až hruza,bez nahřatí to neteče skoro vubec,max 30ml,ale prumer ted je tak 50-60ml,takže zatím stíham,odstříkavam častej,když jsem doma tak co 2 hodky,v noci 3-4,ale teda tak 20-30minut,dyl ne,stejne už pak nic neteče,jen dokud to jde

hrusti takže vyspaná?to je dobře

ja jsem včera mela težkou krizi,z unavy,až jsem brečela že už nemužu,proste depka no,a to v noci spíme hezky,akorat se nají a spí,ničí me to mlíko odsavaní :unamused:
holky mam dotaz a prosbu,potřebuju slunečník na kočar,mam hranate trubky,ne ty kulate,ale chtela bych jestli existuje i univerz uchyt i na kulate,že bych ho mohla davat na oba kočary,nevíte?
ja se do obchodu nedostanu,musím ho objednat přes net,mate stranky kde je vyber? diky za info
28. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Petko kouknu ti na to malej ted spi v postylce.
Jinak holky musim rict ze me ted normalne dostali. Jsem volala na to detske kardio kdy nas teda objednaj ze uz je to skoro 14 dnu a furt nemam ani termin kdy tam mame jit. No a sestra me rekla ze to muze trvat taky mesic. Tak to jsem fakt nepobrala u takhle maleho ditete takova cekaci doba na vysetreni :angry: . Tak volam moji detske, zvedla to sestra a ze ona nevi. Tak sem ji rekla, ze ja taky nevim kdy mam jit do poradny, ze me rekli az s vysledky a ty ze muzou trvat taky jeste mesic. Jestli to pak neni dlouho. Tak prej mam prijit v pondeli do poradny a domluvime se tam. Prej si ho pani doktorka znovu poslechne a reknou nam kdy teda mame chodit. :angry:
28. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Peti, myslim, ze jedna noc ten mesicni deficit spanku nezachrani :wink: Dneska me od rana boli hlava a mota se mi, asi blby tlak :angry:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
bobasku my jsme taky objednaní na kardio,protože me první tyden u jidla modral,u pití nestíhal s dechem a jdem až v červenci 7 :angry: takže jim je to uplne fuk,jestli tem detem neco je,u nas naštestí to přešlo,ale dr nas objednavala hned,co jsme přišli domu

u nas se ted leží na hrací dece a kouka a vyklada,tak uklizim v patře,nechci mu stříkat pronto pod nos,tak je dole,o vikendu mají dojet naší a brachove,bude pohadkový les a chcem oslavit Elin narozky
tak at je uklizeno
na 13 hodin jdem na rehabku ukazat ten novy cvik,co mi nejde,aspon me opraví a pak k naší dr pro recept na železo ,se nam to nevyhlo
28. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
dobré ránko maminy!my taky spinkáme hezky, ale musím zaťukat. já chodím kolem půlnoci. malá se budí 4-5hod. pak většinou hned usne a spí se 8-9. dám tak 7hod., ale už jsem si zvykla,ale brala bych 9hod. v kuse.
petulko, já říkám jedno. moc tě obdivuju, ale samo i kremcu, co pro ty broučky děláte. odstříkávánéí je hodně náročný. už jen to, když si spočítáte kolik hodin denně tím strávíte. do toho 2děti, domácnost, manžel...fakt smekám. já to nezvládala. malá se jedno období chtěla furt chovat, do toho ty boje s jídlem-kmila jsem kolem půl hodiny, teď ji nechávám tak 15-20min.max., když nechce tak prostě nechce. tak jsem se k odstříkávání dostala tak 3-4x denně. v noci jsem byla jak náměsíčná, pak sem tam návštěva. převažovala nám pak um v pití, no a malá pak moje mlíko začla plivat :unamused:
bobas, a to jdeš na kardio jen proto, že malýho nemohla dr. poslechnout? to nechápu...kord, když tam jsou takový čekačky :unamused:
jdu si dát musli, aať mi to líp myslí. jo a koho prcek už si brouká? mě včera ta holčina říkala, že jejich malá už si povidá a to je na den stará s berunkou. u nás žádný povídání a i úsměv jen sem tam. jak prcky rozesmíváte?
28. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
28. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky holčiny
tak dnes Davídek spal celou noc u mě tu svoji postýlku i s monitorem dechu tady máme fakt hlavně na okrasu prostě chce být pořád u mě a já nedokážu nechat ho plakat jinde. jsem slaboch

jinak senohnus je hnus a je hrozně těžký ho do sebe dostat ale snažím se. odsávačaka už je taky na cestě tak se to snad zlepší , piju gravimilk a kojo čaje už nevím co víc mám dělat přikládám vždy když se prcek ozve zakže vážím fakt sporadicky protože bych ho pořád jen vážila ale zatím má nahoře asi 300g od minulé návštěvy a dokrm dostal jen párkrát v mléčné krizi . tak snad už nebude potřeba. taky náš čeká kontorla kyčlí tak doufám že bude ok . tu plínku jsem mu preventivně dávala ale ne pořád tak jsem to snad nezanedbala.

petii a kremča jste fakt dobrý jjak vám to jde.
28. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
anitt, to je bájo, je to krásnej chlapák a mlíčko určitě bude :slight_smile: já plínku nedávala a jsme oki. nám řekla dr., že je to zbytečný.
28. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak my na kyclich dneska nebyli protoze mame pokazeny auto :frowning2: Snad bude do zitrka spraveny. Jinak to vypada ze na nas taky doslo s temi problemy s kojenim. Malej mi odmita pit delsi dobu z levyho prsa, pije jen tak ctyri minutky a konec a z pravyho rano chtel pit jen asi sest minut. Takze celkem tak deset, ale po dvou hodka se vzbudil a rval hlady. A to jsem mu to prso rano strkala a nechtel. :frowning2: Ted jsme nakrmili tak 13 minut a to osm z jednoho. Kadeni ma zluty tak zadni mliko si snad vytahne. Ale jestli ho neni malo ze se pak vzteka :frowning2: A normlane po sprse nebo vane mi vzdycky teklo mliko a vcera nic. Dokonce uz ani nemusim mit vlozky do podprsenky :frowning2:
A to piju meltu, kojo caje.
28. kvě 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, kremca krasny fotecky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak snad se to srovná zase.
mně malá zase nechce být na mě, když má říhnout... jak ji můžu dát jinak říhnout? ono ji to trvá třeba 20min. a prostě nevydrží, vzteká se.
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
ja davam zadicky ke me do klubicka, nebo na tygrika. Snad jo, ale je to trapeni. Vim ze vy mate vetsi, ze si nemuzu stezovat. Jak se ma mamka?
28. kvě 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
misi, každý má trápeníčko jiný. mně hodně pomohlo vědět, že sice tady je jediná, co takhle blbne, ale ta holčina co byla se mnou v porodce to má taky. holky váží stejně teď a to ta její měla větší porodní :unamused: hlavně, že nehubne nebo nestojí a něco sní. mamka, docela dobře prý, zdravotně. bolí ji jen břicho. ten její to hůř nese :frowning2:
a jak do toho klubíčka? k sobě na hruď jeho zádičkama a sbalíš nožky do klubíčka a on si říhne? teď už je to zase půl hoďky, usnula teda na mě po kroucení, ale říhání žádný :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
měla bych uklízet, ale jsem strašně unavená, takže jdu hodit aspoň 60 :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
andy: no je to žrout času, ale už jsem si zvykla. Musím u toho chodit do práce. A dá se to stihnout. Nejhorší je to v noci, když se mi chce hrozně spát.
zuzik: kup si váhu Soehnle Aimee. Je super. Vyzkoušela jsem různé váhy, ale tahle byla nej. Sencor je sice levný, ale váží jednou tak a jednou tak. Není moc přesný. Soehnle se dá sehnat i za necelých 1500.

petrach: vidíš, úspěch a se senem bude ještě líp. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

HOlky, já malou nosím normálně na rameni. A když jsem se na to ptala doktorky, tak mi řekla, že klidně můžu. Vůbec ne, že by jí to mělo nějak ublížit. Takže ji tak nosím dál. V klubíčku být nechce. Nosila jsem tak i moji starší a je v pohodě. Na tygříka mi blinká.
28. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Andy jj presne jak jsi popsala. Kremca ty chodis do prace?
28. kvě 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vratila z vyletu. Byli jsme s prckem v Tescu, maji tam v akci Huggies plenky za 299 Kc a Huggies ubrousky za 169 Kc, jeste jsem mu tam koupila nejake letni vecicky a tisicovka v pr.... :grinning:

Kremca, ty jeste chodis do prace. To jsi fakt dobra!

Jinak budu muset asi jezdit na vylety casteji. Prcek mi v buse spinka, jak to drnca :wink:
28. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jojo, chodím učit do školy a školky kroužky v úterý a ve středu a každý den odpolko učím doma na nástroje. No, musím nás nějak živit. Z mateřský se to utáhnout nedá. :slight_smile:

Holky, jsem normálka nadšená. Přišla mi ta elektrická medela na dvě prsa, tak jsem ji rovnou ozkoušela. No, za deset minut 130 a pak jsem to ještě dojela ruční aventkou za 40ml. Celkově hotovo za dvacet minut. Fakt paráda. A vůbec to nebolí. Bála jsem se, že když to bude bez té masážní vložky, tak to bude bolet, ale je to v pohodě.
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju moc za rady. Já si fakt přijdu jako neschopná matka, co nedokáže ani nakrmit svoje dítě :pensive: Padla na mě pěkná depka po včerejšku. Nevím, jestli Nutráč dávat nebo ne, abych chudinku netrápila hlady. Jenže v noci mi spí tak v průměru pět hodin, takže hlady netrpí. Dneska ráno jsem ji ale kojila hodinu, pak jsem jí dala do lehátka, klídek a za deset minut zase brek. Ale já nevím, jak poznám, že je to hlady :frowning2: U prsa se mi šponovala a brečela, tak měla asi bolení. Já jsem už trošku na palici z tohohle. Do nutráče bych šla až jako poslední možnost. Myslíte, že je v pořádku, když ji krmím tak po dvou hodinách? Dýl mi prostě nevydrží :frowning2: Je to důvod k tomu dávat Nutráč?
Hrusti, taky se chystám vyrazit do Tesca, ale autem, busem se ještě bojím :slight_smile:
Kremca a Andy, děkuju za tipy na váhu. Juknu na ně na netu :slight_smile: Kremco, obdivuju Tě, jak všechno takhle zvládáš - já nestíhám občas ani uvařit :-/
Petrach, já mám depku dneska a včera při dalším Verunčiným hysteráku jsem měla ruce v míse a snažila se uplácat sekanou a jak brečela a mě to nešlo slepit, tak jsem se tak nakrkla, že mísa se sekanou skončila na zemi a já musela jít na vzduch. Petr jen koukal a nechápal. A mě se tááák ulevilo - fakt hrozná matka....
28. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Zuzi, v tomto období bývá první růstový spurt. Děti najednou hodně rostou a potřebují tím pádem hodně jíst a mlíčka je i proto míň. Taky se mění jeho složení na výživnější a než tělo zareaguje, tak to třeba trvá i týden. Musíš vydržet, případně dokrmit, ale rozhodně ne z láhve. To by ti pak tuplem u prsa řvala. (vlastní zkušenost). Ale jestli ti v noci spí pět hodin, tak fakt hlad nemá. To je poezie. Týna se budí co tři hodiny ve dne i v noci. Prostě hamánek. :slight_smile:
Jé a těch hysteráků co já měla. Naposled, když mi nešlo nafouknout kolečko u kočárku a Týna do toho ječela jak zjednaná. Divím se, že na mě někdo neposlal sociálku, protože ten můj řev a Týny k tomu musel být slyšet po celým paneláku. :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.