• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ty vogo, takovy trapas :astonished:
30. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
no hlavně je divný že se mu vůbec nic nestalo . vůbec to nečekal a takováhle rána ty brdo. jen nechápu kdo tak debilně dělal podium .
30. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
Zuzik souhlasim s andy, kdyz ji das prst na tvaricku tak zacne hledat pusinkou to ma urco hlad, ale myslim si ze pokud by hlad mela tak by ti rvala. Elias kdyz ma hlad tak mu muzu davat i dudel ale okamzite ho vyflustne a rve dal. :grinning: Takze u nej to bezpecne poznam.
Hrusti ten dudel mi malej cuca zurive i kdyz hlad nema :grinning: proste se ti uklidnuje, ale u kazdyho je to jiny.
My v noci pohoda, malej usnul kolem devate a spal az do pul ctvrte, to uz jsem mela uplne nality prsa, hodne toho vypil a hned usnul. Pak se vzbudil v sedm a zase hezky papal. Dala jsem si ho k sobe do postele a spali jsme az do tri ctvrte na deset :grinning:
Pak dalsi krmeni a manza si s nim hral a ted uz skoro dve a pul hodky spi :grinning: To bude tim pocasim.
30. kvě 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
ty jo pekna rana, chudak.
30. kvě 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
ahojik holky! my jsme taky dnes doma a na prochajdě pořádný jsme byli naposled v neděli :unamused:
anitt, to je hustýýý :grinning:
jinak jsem dnes malou musela stáhnout ručky plínkou. pořád s nima ze spaní mlátí a pak se budí :frowning2: ráno měla řádící náladu, pořád sebou šila, koukala na jednu stranu, na druhou a smála se a už by chtěla asi i broukat, je to úpně vidět jak otvírá pusinu, ale ještě nepřišla na to jak :grinning:
30. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Misi, Eli je tak hodny:slight_smile: Nas prcek bohuzel ma posledni dobou pouze dva rezimy: bud spinka nebo rve. Vydrzet s otevrenyma ocickama bez rvani vydrzi jen chvilku. Fakt jsem z nej docela na prasky. Bud ho boli brisko nebo ma hladik.
My jsme byli venku na prochajde asi 2 hodky. Nastesti neprselo, zacalo az kdyz jsme se vraceli. Prcka jsem pekne nabalila, aby mu nebyla zima a vyrazili jsme pro sterilizator. Uz je doma :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
ten si teda musel nabít. A ty dvě se tam houpaly, jak kdyby se nic nestalo. :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
ahojky holčiny chci se zeptat za jak dlouho vám zabraly ty probio kapky . malej se kroutí snad ještě víc než předtím ach jooooo.
30. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska noc hrůza. Usnula ve 23.15 a ve dvě byla zase vzhůru. Usnula v půl pátý - já už u toho kolíbání usínala :frowning2: No, jenže v 5.15hod zase křik, že jako v postýlce nebude. Tak jsem si ji přenesla k sobě do pelíšku a spaly jsme do jedenácti. V osm jsem teda pár minut kojila. Takže to bude asi velká hérečka, co chce být u maminky. Dneska mi totiž vydržela od půl dvanácté do pěti bez jídla a krásně spinkala. A to jsme byli u babičky a v Globusu a nic ji neprobralo. Hladík fakt nemá, protože když jí strčím prst k pusince, tak ji ani neotevře - spíš kouká, co jí to jako dělám :slight_smile: Takže jsem si jen prostě pěkně rozmazlila, teroristku prťavou :grinning: Ale uvidím podle váhy příští týden.
Dneska je zase tak hnusně, jsme nebyly od úterý na prochajdě :frowning2: Malá teď zase chrní, tak snad bude spát v noci. Dnešek má spací - to je asi tím počasím... Já vařím brambory na bramborovej salátek, zítra si uděláme řízečky - už se těším :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
anitt, kamarádce zabraly u malý až po deseti dnech :frowning2:
30. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
hrusti, Honzíkovi to v té autosedajdě moc sluší - je to frajer a řekla bych, že je to celý taťka :grinning:
30. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
anittko, vyčkat. Možná to bude horší prvních pár dní. Já viděla změny taky až po týdnu, ale kombinovala jsem se sabíkem. To taky můžeš. Probio kapky jsou jen přírodní lactobacily, které upravují střevní mikroflóru, kterou mají nejvíc špatně osídlenou děti narozený císařem... :cry:
zuzik, u maminky je přece nejlíp. Naše taky pláče, když ji neba být v postýlce, v lehátku, v sedajdě a nebo i v kočárku. Jak ji vezmu, tak klid, takže taky hodně chovám.
30. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
holky, taková zvláštní otázka.. Už jste měla některá MS? Já teď v posledních 2dnech pořád plácám sladký a bolí mě bříško, tak to čekám každým dnem a to jsem se snažila jíst teď tak zdravě :confounded:
30. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
andy já ne, ale v pondělí budu mít konec šestinedělí a furt špiním. Ve středu jdu k dr., tak se ho zeptám, jestli je to normální :slight_smile: Já včera zblajzla celou tabulku čokolády - takový jsem prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na nervíky to pomáhá :grinning:
30. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
anitt: z probiokapek by nikomu nic být nemělo, právě naopak. Působí za 7 -10 dní. Takže vydrž. :slight_smile:

Jo a napadlo mě, že je ještě jedna varianta hnusu, ale podstatně dražší. Já s tím začínala. Jsou to přímo kapsle k polykání. Jmenuje se to fenugreek seed. Kupovala jsem ho na: www.uzdravit.cz
ale koukám, že homají zrovna vyprodaný. Stálo to kolem 200,-Kč a je tam 100 kapslí (berou se 3x3 kapsle)

a našla jsem ho ještě tady:
http://www.nakupovani.net/HealthPersonalCare-3760931-B0002RTRZU-Fenugreek_Seed_180_caps.html
30. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
andy já měla mrchu hned po šestinedělí, silnou jak kráva. Další měsíc je takové špinění a tenhle ještě nic. Tak nevím. Ale nechybí mi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
a kté čokoládě - já se jí cpu pořád. Za dva dny celou sklenici nutely, za den celou tabulku, atd. :sweat_smile: Jak nemám sladké, tak jsem celá nesvá. :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
holky díkn tak to si ještě pár dni užijeme :unamused:

kremča jíá piju ten odvar ve velkém tak to snad taky zabere , kdyžtak koupím i ty kapsle. dnes na me padlo hroznž vyčerpání asi krizička

zuzik to znám taky mám doma kliště
30. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
anitt, já měla krizi v noci. Fakt jsem to nedávala, na malou jsem byla hnusná :cry: Pak jsem na sebe nas... a brečím do polštáře... Dneska je vzorová, takže se noci zase bojím :frowning2:
30. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holčinky,

tak dnešek docela v poho jen mi malej nechtěl papkat,ale byl spokojenej a hodnej.Jen když jsem mu cpala prsíčko tak se začal kroutit a řvát.Jedl naposledy ve 12hod a pak už si sosnul a nechtěl to :angry: Až zase večer a to pil tak 6min a usnul :unamused:
Jinak té sestře jsem se nedovlala tak uvidíme jak se to bude vyvíjet :wink: Ale popravdě mě to už unavuje,ale jsem ráda,že pořád nějak kojím a malej prospívá.
To počasí je hnus,už aby bylo zase hezky :slight_smile:
Já to sladké také musím papkat,ale teď jsem to dost omezila a dala se pořádně do cvičení.Chodím ty čtvrtky a pak cvičím i doma a už mám dole další kilčo.Jde to teď pomalu,ale já to musím dát dolu :angry:
Pétí já vím,že to tak některé děti mají.A je to fakt síla.Už to snad vydržíme a bude brzo konec :slight_smile:
Zuzí a tobě přeji,aby ti Verunka v noci spinkala.Dokážu si představit jak ti asi je :unamused: Každá tady máme nějaké trápení,že?? :frowning2:
30. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
J'Koukám,že tu nikdo není tak jdu do haj¨ánek :slight_smile: TAk dobrou a at vám krásně spinkají :wink:
30. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zuzi taky preji klidnou noc. Ted nevim kojis? Ze by jsi si odpocinula a v noci by krmil a uspaval manza. A ty by ses aspon jednou poradne vyspala.
Vikul to mame dneska podobny. Malej pil pres den v pohode, ale pak jsme byli na prochajde a prisli jsme okoupali a v osm co mel papat jsem ho nakojila ale byl jen necelych pet minut a presne jak pises kroutil se a rval. Ale mliko jsem mela, protoze jsem jeste odstrikala rucne do lahvicky ale nechtel ani z ni. No a usnul v pohode, tak jsem zvedava v kolik se probudi na jidlo.
Holky s tim senohnusem vas fakt obdivuju. Ja myslela Anitt ze ty jsi kojila v pohode.
Jinak ja sladky taky hodne bastim ale hodne litam se psem a s malym venku tak u toho i hubnu :slight_smile: Uz mam jen to kilo a to snad taky pujde dolu.
Ja MS jeste nedostala, ale pry kdyz se plne koji tak ji nemusim dostat pul roku. Ja trosku spinila jak sem zacala brat tu HA, ale uz je to ok. A uz jsme i sexikovali. Poprve to bylo nic moc, ale nebolelo. A podruhe vcera uz super :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ony mají dětičky všechny dneska nějaký protivný den koukám... Berunka vždy po jídle usne, mám ji u sebe pak ještě půl hoďky, protože, i když si říhne a položím ji, tak ublinkne, přendám do postýlky, spinká tak půl hoďky a pak se vzbudí a tak divně se u toho kroutí, pak začne nadávat, dáme dudlík a v poho, ten ji pak pořád vypadává, tak ji ho chodíme dávat, je v polospánku, ale pak se vzbudí úplně a nadává. Nevím, co, jestli bolení. Má to už od rána ty hodinový spánky. Kroutí se, ale že by řvala to ne. Tak jsem zvědavá na noc :unamused:
No, já sežala celé balení těch trancett, co prodávají po 10 a mají je jednotlivě balený, pak bebe sušenku, big corny a pudink, takže já dnes excelovala. Z normálního jídla jsem měla pár jahod, banán a zelen.salát s mozzarelou a dneska ani nezacvičím, můj je dom a to se mi moc cvičit nechce :unamused:
30. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak si představte, že mi kočka pročůrala kompletně celej kočár, no to byl smrad, hrůza. Omylem jsem jí zavřela v jednom pokoji, kde teda zrovna byl kočár a když jsem jí tam pak našla, tak zvalchovanej celej kočár a totálně mokrej a smradlavej. Občas se mi stane, že jí někde omylem zavřu, ale že by se tam vyčůrala, to se ještě nestalo, myslim, že to udělala malé naschvál, jen doufám, že v tom nebude pokračovat a byl to jen jeden truc. No, hnus a smrad HRUZA. Takže teď gruntuju kočár :angry: :angry:

Anče je jinak hodná, fakt když se neomezuju v jídle, tak hezky papká, prdíci jí trápí jen občas a brek teda není moc častej. Musim to zaklepat, raz, dva, tři. Hrusti, to máš dobrý, že se Ti malej budí v noci tak pravidelně, i když s tim pláčem Ti to nezávidim, to musí být na paličku. Jinak se ale těšim, až si Anča najde taky nějakej rytmus, u ní člověk nikdy neví, jestli se v noci bude budit po 2,5 hoďkách, nebo vychrupne na 4, takže kojíme furt jinak.

Mně se docela osvědčilo nechat Anču "vyřvat", občas si rozhodí sandál, jak já řikám, většinou k večeru a křičí úplně bezdůvodně a chce se chovat, jinak ječí. Ale když vim, že je unavená, že jako neprospala celej den, tak jí šoupnu do postýlky, zavřu jí v pokojíčku a než napočítám do 50, tak utichne a vychrupne.

K.
30. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
misi, já kojím plně, takže v noci vstávám já :frowning2: Přesně, jak jsem říkala - přes den spala krásně a teď jsem jí tři hodiny uspávala, kojila a přebalovala. Dala jsem i nutráč, ale moc mu nedala. Takže hladíka fakt asi nemá. Já měla prsa úplně vycuclý, tak jsem jí ho zkusila dát a moc jí nejel. Vypila asi jen 20ml...
Karca, já nejdřív myslela, že tou kočkou myslíš Aničku :grinning: Pak jsem si říkala, jak bys jí mohla omylem zavřít v pokoji. No, mám dost - nejvyšší čas jít spát. Kočičí čůrání je pěknej smrádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdyby to udělala do kočáru - nevím, jak by to dopadlo :grinning:
Tak holky, dobrou noc a sladké sny. Já doufám, že se tak do tří vyspím :grinning: Papa
30. kvě 2009 ve 23:52  • Odpověz
tak nic, malá se rozhodla, že bude zase vzhůru. Brečela, tak jsem si ji dala na hruď a ona hledala prso. Jenže z nich nic moc neteklo, tak vypila dalších 60ml Nutrilonu. No, holt ho budu na noc dávat - nenechám ji trápit hlady :frowning2: Jsem z toho pěkně rozhozená, připadám si neschopná, že ji ani nenakojím :pensive: Ach jo, je mi fakt smutno :frowning2:
31. kvě 2009 v 00:38  • Odpověz
AHoj holky!
Zuziku drzim palecky, at se to co nejdriv srovna. Ja te chapu, prcek ted ma taky spis "brecici" obdobi a obcas fakt nevim co s nim a je mi do breku. Vcera jsem se vybrecela a bylo zase dobre :wink:

Karca, ja jsem zkousela prcka nechat vybrecet, jednou to fungovalo, jednou ne. Tak nevim. On vetsinou pak manza prijde co s nim pry delam, vezme si ho a zacne na nej delat nejake budliky :slight_smile:

Musim vam vylicit nasi vcerejsi akci. Maly mel vcera odpoledne a k veceru hysterak, manza ho choval a pak prisel, ze ma maly v hlave diru. Jak ma fontanelku, tak se z toho revu propadla a pulsovala. Manza skoro hystericky zachvat, ze jedeme na pohotovost. Ja jsem nemela silu se s nim dohadovat, takze jsme jeli. Dr. mu s usmevem vysvetlila, ze je to normalni a ze mame pekne zdrave mimi. Akorat se ji nelibilo, jak porad toci hlavu na jednu stranu a krouti se, tak mame jit k nasi dr., at nas posle k neurologovi nebo na rehabilitaci a pak podle toho musim s prckem cvicit. Jo a odkrkavat nemam na rameni, ale v tom vyvysenem klubicku nebo na tygrika. Jsem ji rikala, ze v klubicku si neodkrkne a na tygrika se mi pobleje, ale pry na rameno ho moc davat nemam :frowning2:
31. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzíku, nedělej si starosti, Ježiš, tak dáš na noc Nutrilon, na tom není nic špatného, kojíš krásně, malá dostane tvoje mlíčko a i troška Nutrilonu, on ten Nutrilon je dobrej, má všechno, co mám mít. Fakt se tim nedeptej, hlavně aby byla malinká spokojená a napapaná, o víc nejde. Maminka si úžasná.

Hrusti, no to byla teda u Vás akce!!! S tvojím manžou je to občas taky dobrý, ale je hezký, jak se o malýho bojí. My dáváme Anču na rameno furt, achjo, nedělejte mi s tim ramínkem starosti, my jí tak dáváme někdy i na nošení, relax, ono se jí to líbí, no snad je v pořádku a nekazíme jí tim páteř, nebo něco...

K.
31. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Holky, kolikrát denně dáte mimíska na pasení koníků? A jak dlouho je u toho mučíte?
31. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, takže noc opět děs :frowning2: Usnula v jednu a to jen díky tomu, že jsem si ji vzala do postele. Probudila se ve 3.20, kojila jsem a pak spinkala do půl sedmý. No, jenže mi vysála obě prsa a furt, že má hladíka. Tak jsem si ji zkusila ještě přiložit a ještě něco málo spapala a před chvílí usnula. Na noc ji budu kojit a pro jistotu si vždycky připravím Nutrilon - myslím, že ho neodmítne. Mě spíš deptá, že usíná tak pozdě. Vám miminka krásně zaberou v devět a spinkají - to u nás už nehrozí. Jsem ráda, když jde spát před půlnocí :frowning2:
Hrusti, teda to byla akce. Tak hlavně, že byl manža uklidněn :slight_smile: Já na tom rameni malou chovám celkem často nebo ji mám na hrudníku a ona má hlavičku na mém krku a tak krásně usne. To se taky nesmí?
31. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.