• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jmenuju se Kristynka Kotrousova a narodila jsem se sekci dnes v 10:30. Jsem malinka, pospichala jsem na svet o 16 dni driv, ale jsem v poradku. Mam 2,65kg a 46 cm :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Monicko slunicko moooooooooc gratuluji ja i nase Melinka. Rano jsi jeste byla tady a najedou uz mas drobecka u sebe - to je parada jaka to byla rychlovka i kdyz sekci, ale to jsi cekala tak je super ze jste to zvladli obe a hlavne ze jste v poradku :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
coze? Vzdyt mela jit na cisare az v utery? :grinning:
Tak moooc velka gratula Andykov a hlavne at jsou holky v poradku. :slight_smile:
Aaaa ja uz chci taky :grinning:
10. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky, holky, holky!!!!!!!!!!!!!, píše ANDY:

"Jmenuju se Kristynka Kotrouskova a narodila jsem se sekci dnes v 10.30, jsem malinka, pospichala jsem na svet o 16 dni driv, ale jsem v poradku. Mam 2,65 kg a 46 cm"

To je šok, mám úplně husí kůži, brrrr, moc Andy gratulujeme, hodně štěstíčka a zdravíčka.
10. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak Jaaninka byla rychlejší :slight_smile:). HOLKY, TO JSEM NEČEKALA, jsem za ně šťastná.
10. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Taky mam sms od Monci to je super!!!! Tak to asi necekala. :grinning: Andy obrovska gratulace!!!!
10. dub 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jani jestli ji budes psat tak ze moc moc gratulujeme a prejeme hodne zdravicka a stesticka oboum. A ze uz se moc tesime na fotecky :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
jj to jsem ji vsechno napsala :grinning:

Bobas neboj taky se dockas. :grinning:

Ja jsem z toho uplne na mekko. Radsi jdu neco delat nebo tu zase stravim cely den :grinning:
10. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky tak a ted nevim komu mam napsat kdybych byla v porodnici mela jsem cislo jen na Andy a Anittku.
Ale tohle je nadherna zprava. :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Jani vzdyt tu vubec nejsi :slight_smile: Co Melinka? Porad je tak hodna?
10. dub 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
bobasku poslala jsem ti moje cislo do IP. Ja uz rodit nebudu :grinning:
10. dub 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Bobas, taky jsem Ti hodila do IP číslo :slight_smile:.
10. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky dik hned si to hodim do telefonu. :slight_smile: Karco aby jsi pak nerodila driv jak ja :grinning:
10. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Cože?????
Andy???? tak moc gratuluji k maličke a hlavně že jsou v pořádku to je síla ani nepsala že by něco že?
Anitko tobě držím palečky at máš vše ok, a hlavně že budeš aspon pod kontrolou :wink:
Tak holky tady fakt zbydu jen já :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ach jo Karco jsem ti psala že zbydu nakonec a místo nedonošenátka budu mít přenošenátko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hehehe, Bobas, to nehrozí, tebe nemám šanci předehnat :slight_smile:.

Marek, neboj, poslední místečko mám rezervovaný já. Kdy máš teď vlastně termín, 8.4. asi neplatí, že?
10. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Misi no dovol - ja tu jsem jen moc nepisu :grinning: A navic s Moncou si pisu i bokem tak mozna proto me to tak vzalo :sweat_smile:

No Melinka je porad hodna ale vcera mela trochu hysterak. Od 16-20h jsem ji vkuse kojila a jeste jsem dve davky rozmrazovala - proste maly nenazranecek, ale pak vypila asi dvustovku (tu posledni davku) a vytuhla - jeste ji asi 50 vytekla ven co se neveslo do zaludku :sweat_smile: Jak je tak pekne tak se moc diskuzi neucastnim - zahajila jsem jarni uklid jak doma tak venku kolem domu takze moc casek na tohle nezbyva ale docitat se vas teda snazim :grinning:
10. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Nic valim uvarit bolonske spagety a pak asimalou vzbudit na jidlo a pak mam pomoct mamce s kolackama - segre na narozky a jeste ma prijit kamoska a mame jit s malou ven - proste nestihacka :grinning: Zitra dalsi navsteva (jeste se porad chodi ruzne divat na malou tak to bude taky narocne a do toho segra oslava - ach jo - tohle snad nikdy neskonci :grinning:
10. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mareka covece ty uz by jsi mela davno rodit ne? :grinning: To prenaseni je na palicu ze jo? Vim o cem mluvim :wink: Ja uz z toho byla pekne na nervy jak se porad vsichni ptali a porad nic :grinning: Ale neboj dockas se
10. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jee, holky, ja odjedu na nakup a tady se narodi nove Jarnatko!!!!
Andy, moc moc gratulujeme ke Kristynce, hlavne hodne zdravicka!!!!
To uz tedy dneska toho kadernika asi nestihla, co? :grinning: Ja jsem z toho vyjukana jak to slo rychle :grinning: Vzdyt rano psala, ze jde si popovidat s anesteziologem :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hrusti tak je muzes doplnit do tabulky :wink: Jo jela si popovidat a ma krasnou Kristynku u sebe. No neni to super :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
JJ, doplnim albicko. Akorat premyslim, ze mozna poslu heslo k albicku Jarnacku jeste nekomu prede mnou, aby se to pak plynule doplnovalo. No, i kdyz ja tady budu strasit asi jako posledni :sweat_smile:

Ja jsem z Andy jeste porad paf :sweat_smile: Mela totiz puvodne rodit jako ja 26.4. :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Karco pochybuju , já budu poslední.
1. termín 8. dubna podle ,,oka" říkala dr.
2. termín 18.dubna podle PM pochybuju
3. termín 24.dubna podle UTZ tak nevim , každopádně doufám že se mi to narodí v dubnnu :confounded:
Jinak jsem už na palici, dnes jsem šla na poštu do trafiky a krámu a furt asi ,,20" lidí se mě ptalo jakto, že ještě mnic :angry: už jsem byla tak vytočená, tak jim říkám za měsíc :grinning: aby mi dali pokoj :grinning:
Dneska už mám upečeno beránka, slepičku a zajíčka , uff nevim nevim zda zvládnu ještě dnes tu bábovku venku je hezky a ted ještě se tu pařit u trouby no nevim , každopádně vám pak ten výtvor vyfotim a dám to sem :grinning:
Tak holky jdu makat uklidit, povařit, a vyšívat at něco stihnu pa :wink:
10. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
hehe mareko tak to jsi jako ja :grinning: Jen ja uz mam hotovo teda krom toho vareni a peceni. Pect nebudu az na manzela narozeniny a varit prej muzu zacit az kolem treti. Tak mam ted pauzicku po tom co jsem vsude vysala, vytrela a vydrbala koupelnu. :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jsem totálně v šoku. Anitt v nemocnici, Andy má miminko.... Mi tečou slzy po tvářích, sakra :slight_smile:
Anitt, drž se, je dobře, že budeš pod kontrolou a možná je dobře, že je to tak narychlo :slight_smile: Až se tu objevíš, už budeš mít Davídka u sebe - to je super!!!
Andy, tys mi dala. Tady regulérně brečím :slight_smile: Ooooobrovská gratulace ke Kristince, je to tak nečekaný, až nevím, co psát. Mám úplně husinu a jsem za vás obě moc šťastná. Jen nám potom musíš říct, jak to všechno bylo :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Uf, venku je děsný vedro, bych se nejradši šla někam vykoupat. Půjdu si dát aspoň vlažnou sprchu, protože tohle je normálně parný léto.
Marek, termínů máš opravdu spoustu :grinning: , tak to jsem zvědavá, na kdy to padne, do 18. ještě času dost :slight_smile:.
Kam šla holky vlastně Anit do porodnice, nějaké Pražské?
10. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,

tý brdo,to je novinek :astonished:
Anitt-tak at ti to v nemocnici rychle uteče a za chvíli je Davídek doma :wink:
Andy-to je teda rychlovka :confused: moooooooc gratuluju Tobě i Kristince(jestli teda uznali to druhé měkké i) :sweat_smile: Už se těším jak budeš vyprávět jak to probíhalo a na fotečky malé berušky :dizzy_face:

Misi,Jani-já vás holky obdivuju,že takhle už krásně všechno stíháte :slight_smile: Já nejsem schopná ničeho.Malá se dožaduje co 2-3 hodiny bašty a trvá tak 2 hodiny než zas usne,protože mezi krmením se zas stihne pokakat a pak chce zase prso a to oblíkání nám taky ještě moc nejde a já abych se najedla musím mít teda velké štěstí a spánek chybí jako blázen.
A vůbec si zatím nedovedu představit vyjet ven s kočárem,co když začne malá brečet?uklidní ji jen prso a jak říkám je to na dlouho..
10. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
misi-co říkáš na kukuřici a hrášek?taky asi ne,co? :confused: měla jsem rizoto a furt kadíme a brečíme.ach jo.prosím napš mi když tak do IP co nejíst , co máš vyzkoušené,at se vyhnu problémům.díky :wink:
10. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Holky, tak já se tady pár hodin neukážu a potom nevěřím vlastním očím. Ty jo, tak Andy je maminka, to je teda fakt krásné překvapení, hrozně velká gratulace pyšným rodičům. A měla nějaké příznaky, já si nějak nevybavuju, že by psala, že se něco děje.

Jinak, my jsme dnes byly na kontrole a Dr. nás moc nepotěšil, protože CS 4, chtěl mi dělat ten hmat, ale čípek mám tak uzavřený a vysoko, že by ani nemohl a nic by se tím nerozjelo a v úterý tam jdeme znova a mám si rovnou vzít i tašku do porodnice, protože pokud budu stále tak uzavřená, tak pojedu zrovna do porodnice, kde mi udělají nějaké zátěžové testy na oxytocin a pak vyvolávačka :frowning2:
A já tak moc chci rodit přirozeně.
Bylo nám doporučen nechráněný styk, tak jsme na to zrovna skočili :sweat_smile:
Holky, já doufám, že se to do té doby samo rozjede, já fakt nechci vyvolávaný porod :frowning2:
10. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj Buničko, drž se, koukám, že to nemáte vůbec jednoduché, snad se to za pár dní vylepší a nebude to takovej záhul.

Bemo, Andy neměla žádné příznaky, ještě chtěla jít k holiči, nevim, co se stalo. Z vyvolávačky si nic nedělej, někomu sedne a prožívá to pak jako normální porod, tak uvidíš a třeba k tomu vůbec nedojde.
10. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
bemo-mě pomohla asi procházka,kterou jsem podnikla den před porodem a horká vana :wink:
10. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.