• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, no ja nevim, jestli s tim chovanim na rameni to je kvuli tomu, ze toci tu hlavicku. Stejne jsem ho na rameno dala, protoze si mi v klubicku neodkrknul a to jsem ho jak dlouho nosila a kdyz ho dam na rameno, tak je za chvilku odkrkly a na tygrika se mi poblinka, protoze lezi na brisku :unamused:

No, mne moje dr. rikala, ze zatim koniky nemame past, ale vcera mi zase dr. na pohotovosti rekla, ze klidne muzeme, ale prcek uz docela dobre drzi hlavicku, takze nebude problem. Jinak taky rikala, ze ho mam davat na brisko pred kazdym krmenim, ze to pomaha i na prdiky a ja ho tam necham jen dokud vidim, ze drzi nepoklada hlavicku dolu, to uz je utahany. Takze jen chvilku :wink:

Jo, a manza si jeste po ceste z nemocnice brblal, ze nechape, co je normalniho na tom, kdyz ma dite diru v hlave :grinning: Ale bylo videt, ze se o sveho milacka boji :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Zuzik skoda ze nemuzes aspon odstrikat a pak by manza mohl nakrmit. Me malej nekdy taky zabere az kolem desate nebo pul jedenacte. Vydrz, jsi dobra mama.
Hrusti teda manza je akcnak :grinning: Ja si te diry vsimla uz driv a sama se na to ptala dr. A ta mi rekla ze je to normalni a pretlumocila jsem to manzovi. Taky mel strach. Vidim, ze je to vsude stejné :grinning:
31. kvě 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

my se už 2 den pokoušíme na noc nechávat Kačku v postýlce a i když tam 2 hodky spí,tak kolem 22h řev a musím jí dát prso a je hned spokojená a usne,tak si ji pak zas necháme v ložnici v košíku s náma,holt musíme pomalu a postupně zvykat na postýlku.

jo a jak jsem měla laktační krizi,tak jsem se pak hodila do klidu a včera lezu do vany a málem jsem nedoběhla než jsem se vyslíkla,páč mi teklo mlíko všude po těle jak jsem to chytala :grinning: a přikládám teda co 2 hodiny a v noci jak se malá vzbudí tj.tak 6-9h jak kdy spí :slight_smile:

Karčo-já tě obdivuju s tím nechat malou vyřvat,jsem to taky ted začala praktikovat,protože jinak bych nic neudělala,ale stejnak za ní furt lítám,ale neberu jí hned do náručí :wink: a na bříšku se jí nelíbí,takže jí dávám tak 3x denně na chvilku,jak začne řvát,tak otáčím :sweat_smile:

S tím odgrknutím taky dávám na rameno a když si do půl minuty negrkne tak polážím a pak třeba ještě zkouším,jinak si taky moc neodgrkne,než takhle :unamused:

Zuzi-máš to trápení,úplně tě chápu,taky jsem to tak měla i když né tak v noci.Hlavně bud v klidu a klído dej Nutrilon,uleví se ti a budeš na tom líp a mlíčko se zas vrátí-mě to uklidnilo hodně.Svět se nezboří :wink:
31. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Hrusti-funtanelka se malé taky dost hýbe a na neurologii nám řekli že je to ok-tvoří se tam při vztekání a dudlání podtlak :wink: jinak tam určitě zajděte,budete klidnější jako já,malou si tam proklepli a procvičili,taky to máme z tou hlavičkou že praktikuje 1 stranu hlavně na bříšku,když pasem... :unamused:
31. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Hrusti a ty když dáš Honzíka na koníka, tak on drží hlavičku nad podložkou? Já když dám Anču, tak si dá hlavu na stranu a spokojeně si leží a vždycky s velkým usilím, křikem a mým povzbuzováním jí pak nakonec horko - těžko otočí na druhou stranu, ale že by jí držela klasicky nad podložkou, to ne, jen ji umí přetočit a pak zase odpočívá s hlavičkou položenou na straně.
A Buni, umí Kačenka držet tu hlavičku nad podložkou, nebo taky odpočívá na straně? Je teda fakt, že já jí vždycky položim tak, aby měla hlavičku na straně, tak jí mám možná pokládat tak, aby jí měla rovně? To jí trošku ale přidusim, když to ještě neudrží, ne?
Jinak holky, na Pražskej srazík půjdu taky, i kdybych měla jet modrým autobusem, potřebuju do světa, takže taky dorazim.
31. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
karči-já už když jí pokládám tak ji točí na svou oblíbenou pravou stranu a někdy ji zvedne,ale většinou se začne vztekat a napodobovat lezení-kope rukama nohama.ale i když jí pomáhám podložit ruce pod hrudník a otočit hlaviču nalevo,tak má takovou sílu že ji nepřetočím :unamused: Ale určitě ji nedávej narovno,protože by nemohla dýchat :wink: má se to dávat postupně na chvilku at si mimi zvyká a pak samo udělá pokrok :slight_smile: A ještě finta na zvednutí hlavičky-POLECHTAT MIMI NAHOŘE NA ZÁDIČKÁCH(dělala to dr.na neurologii a funguje to) :wink:
31. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Karci, Honzik hlavicku udrzi, protoze je hrozne zvedavy a na podlozce by nic nevidel. On uz drzel hlavicku driv, kdyz jsme si ho dali na sebe v lehu a hodne kroutil hlavicku a pozoroval, kdyz jsem ho mela na rameni. On je takovy spion zvedavy :grinning: A s tim pasenim fakt staci chvilku, protoze takhle mala mimi jsou hned utahana a pak by mohla i brecet.

Karca, super, rada te uvidim. Ja taky potrebuji spolecnost jako sul. Stezovala jsem si manzovi, ze ted se deli muj den na 3 az 3,5 hod. intervaly a ze znam jen plinky a flasku s mlickem :unamused: :grinning: Ale v jine diskuzi jsem si nasla znamou z Haju s pulrocni holcickou, byly uz jsme 2x na prochajde, tak jsem se aspon trosku odreagovala, i kdyz jsme stejne kecaly porad jen o detech :wink:
31. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Jupíííí na srazíku bude také kus ženský :grinning: Kryštůfek si brousí dásničky na Anču :grinning: :grinning:

Jinak m,y spinkali dobře a už zase vstává na papů v pul třetí :slight_smile: Asi neměl hladík,protože pak papal dobře a dnes jsem mu dala jen jedno prsíčko tak uvidíme jak dlouho vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se mi pokadil jako čuňátko,ale jsem ráda,že rourku už nepoužíváme na kakání :slight_smile: A ani na prdíky ty kapičky jsou super
31. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
VIkul, Anitt, takze srazik plati v patek? V kolik se sejdeme? Jen jsem premyslela, ze to papani je na Andelu az nahore a ze nevim, jestli tam je nejaky vytah. Do 1.patra je misto schodu ten jezdici pas, ale do toho 2.p. tedy nevim, vim jen o schodech :astonished:
31. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj mamky, tak pokud bude sraz v pátek tak snad taky dorazím. Též potřebují vypadnout že stereotypu práce a péče o děti. Už mi to leze na mozek. :slight_smile: Na Andělu taky vím jen o schodech jezdících, tak snad to bude v pohodě. Jinak včera se mi podařil parádní úlovek- nadojila jsem 1300 ml. Jsem jak dojná kráva. ;-D
31. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak to jste mě holky s pasením těch koníků uklidnili, nebudu to tedy hrotit, jsem si právě řikala, jestli jí nemám chudáčka víc drezůrovat, aby nebyla zaostalá, ale když to taky nehrotíte, tak to nechám tak jak to je. Hrusti, tak vidiš, sice Ti malej často křičí, ale zase je to výzkumník, každé to miminko má asi svoje výhody a nevýhody. Anče by zase jen odpočívala a nic nezkoumala.

Na Andělu nevim, jestli je výtah, ale schody bysme mohly zvládnout taky, ne? Specielně Hrusti, která má nacvičený metro.
31. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Haha, ja jsem jela po schodech v metru jen jednou a nemuzu rict, ze by to bylo bez problemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, o schodech vim taky, ale prijdou mi docela strmy. Kdyztak se zeptame na informacich, jestli tam maji nejaky bezbarierovy pristup do 2. patra :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
My zvedame hlavicku krasne nad podlozku a vydrzi i celkem dlouho a je desne ukecanej, taky vam mimca tak povidaji?
Uzijte si srazik, snad se nam to na Morave taky zadari. Ja jsem dneska doma sama :rolling_eyes: Manza odjel na seminar a vrati se az ve ctyri nejdriv. A jeste je hnusne tak se neda moc jit ani na prochajdu.
31. kvě 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jasná věc,že v pátek srazík platí :slight_smile: My pojedeme tou tramvají a v centru to musí být také v poho.Vždyť tam jezdí spousta maminek a bude nás hodně tak si pomůžeme néééé :wink: Mus¨íme se to naučit,protože to nebude poslední srazík co podnikneme.A také vyrazíme do přírody, někdy :wink:

Karco my paseme hodně a to od začátku co se narodil....Z počátku se to samozřejmě nelíbylo,ale teď už pase krásně a koukájí s Vikulkou na sebe :grinning: Dám Vám tam foto co jsme dnes nafotili.

A co se týče časíku tak já bych to viděla tak kolem 11Hod.????????????Ale také záleží na Vás :slight_smile: Moc se těším

Misi Kryštof povídá pořád a furt :grinning: A neustále se směje (když nemá prdy)
31. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já čekám až se malej unaví a pujde si dát svojí dvouhodinovku :slight_smile: Hraje si s Petrem, je ho krásnej pohled :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
na Andělu výtah je. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky, Týnka taky zvedala hlavu od začátku a pořád s ní kroutila, ale jen když sama chtěla. Tak jsem ji nechala a pást dávala jen zřídka. Dělala jsem ale to, že při koupání jsem ji dávala plavat i na bříško a tam krásně pásla a od té doby jí to už ani na bříšku nevadí. Krásně pase kobylky a ráda a ze zad se tam pořád snaží sama dostat. :slight_smile: Povídá se taky pořád a úžasně se nahlas řehtá až se z toho vždycky rozškytá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak je to vyřešené :wink: Už jsem si myslela,že nikdo nepřijde :frowning2:
31. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak to my také škytáme
:slight_smile: Kremco koukala jsem,že jsi dala očkovat proti pneumokoku??Já se právě rozhoduji a nevím
31. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Nejprve jsem byla přesvědšená,že ano a teď bych asi také počkala až do toho roku.Opravdu nevím.Za 14dní jdeme do porady a tam už nám to má napsat na receptík
31. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Dala jsem tam fotečky z dneška :wink:
31. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Vikula: já jsem zatím nenechala, protože nám to mudra kvůli té pitomé rýmě musela odložit. Máme jít za týden. DOufám, že bude Týna fit. Budu dávat Synflorix. Nejprve jsem byla rozhodnutá, že nedám nic, ale pak jsem si řekla, že když má od mala rýmu, tak ať nic nezanedbám. A taky ty děti, které na to umírají. No, prostě jsem se rozhodla, že tohle očkování dám. Jinak nic. Až pak ve školce žloutenku a pak proti rakovině děložního čípku až bude velká. Jinak očkování nemají význam.
31. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Děkuji za tvůj názor.Ta úmrtí mohou být,ale na ty jiné viry,které to očkování nenají :unamused:
31. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já se ještě optám na orl.Chodila jsem tam dost často na píchání ucha.Mám chronický zánět stř. ucha :confused:
31. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Já vím, ale přeci jen, když to můžu udělat, tak to udělám, než abych si to pak vyčítala, když by něco.

Taky jsem přidala zase nějaké fotečky. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, Petr vzal malou na procházku, tak zalezu na chvíli do peřin. Chci se zeptat, kolik Nutrilonu dáváte na noc? Já ho chci dneska dát, kdyby nebylo dost mlíčka. Nechci ji ale přecpat, tak proto se ptám.
Vikula, fotka Štůfka a Vikulky je úplně suprová!!! Moc jim to tam sekne :slight_smile:
Kremca, Týnka pěkně pase koníčky, šikulka malá :slight_smile: To očkování na toho pneumokoka bych chtěl dát taky, příští týden se na něj chci zeptat dr. Myslím, že je to dobrá věc... Pak ji chci nechat očkovat stejně jako ty. Očkování proti chřipce mi přijde zbytečné.
Tak já jdu hajat :slight_smile:
31. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
zuzi: dobrou a vyspi se pořádně. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky-krásný fotečky :slight_smile: takhle my určitě nepasem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi-já dávala podle toho zda jsem nejprve nakojila nebo ne.po nakojení jsem dala je 30ml.bez kojení 100ml :wink:
31. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky,
teda vy krasne pasete koníky,my už se snažíme taky,akorat se nechce fotit,pokud mam fotak,tak si lehne a kouka :grinning: jak ho mam nekde jinde,tak je vzorový,řikala jsem to i rehabce,že jsem ho chtela vyfotit,at mi to veří,ale oni mají ty finty a pak to předvedl

hrusti nahodou je to krasne,jak se tvuj stara,s tím neurologem se nestresuj,to nic nebude,oni radi straší
Honzula je krasny zdraví kluk :wink:

zizíku tebe poteším,nejsi v tom sama,me to mlíko už tak ničíže se občas opravdu neudržím,jsem unavena,protivna :stuck_out_tongue_closed_eyes: brečím kvuli ničemu
dneska šla Elin s dortem k švagrove,nesla jim ke kave a samozřejme skončil na zemi.že..ja jsem totalne vybuchla a manža mi řekl,at už na to mliko kašlu,že ten nutrilon bude pro me vysvobozením,ja budu v klidu a maleu bude taky dobře

anittko ten senohnus teda bleee,zustanu u melty a čajíčku,opravdu je lepší dat občas ten nutrilon a vyspat se holky,ted jsem spala od 12-15 hodin,totalne hotova a přetažená

včera jsme meli oslavu narozek Elin s našima a brachou a malí se chechtal na dedu,deda byl z neho totalne hotoví,pry ho ma radši než babičku,když se smeje na nej :grinning:
byli jsme na pohadkovem lese,zitera hodím fotky,dneska už nemam sílu na nic,pujdu ješte zalehnout na chviličku,když se tatka snaží,tak toho využiju
31. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Vikulko, moc hezký fotečky, koukám, že Vikulka tam znásilňuje plyšáka, hehehe. Taky je dobrá ta fotka ve vaničce, asi se Štůfek připravuje na kariéru fotbalisty.
Kremco, bereš na srazík i Nicolku? Holkám to tam moc sluší.
31. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.